Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

DmS Bawaria jest piekna no i w malych miastach jest mniej Turkow itp, wydaje mi sie ze jest spokojnie. A z praca lekko nie jest ale jak ktos chce czyli dla chcacego nie ma nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W TYM SKLEPIE NIC NIE MA
JEDEN SWETER DLA KOBIET, JEDNE DŻINSY DO WYBORU, ŚMIECHU WARTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de1
ubranka dla dzieci sa ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krytyka to tylko
anonimowo co?? jadu masz sporo,a le odwagi zero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krytykujesz to
tylko anonimowo. jadu masz duzo , a odwagi zero... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka , ja nie moge tej stronki otworzyc .... a tego typu uwagi olej .... Mo.niko widze ze dzien nie najmocniejszy dzis masz? My dzis bylismy na tenisie , gra sie skonczyla jak zaczal padac deszcze ale teraz samopoczucie niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zauważyłyśmy, że u Ciebie coś nie tak, przecież to do ciebie niepodobne ,że nie pojawiasz się tutaj co rano przy kawce, tak jak zawsze. Czy możemy ci jakoś pomóc? Wirtualnie się nie da, ale jakoś chociaż na duchu cię podtrzymać, głowa do góry, masz 3 wspaniałych dzieciaczków, musisz się trzymać dla nich, a reszta jakoś sama się ułoży, jak to zawsze bywa. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem-czytam Was zawsze,jakos nie mam natchnienia do pisania ,moze jak bede po waszej stronie bedzie wiecej refleksji.Osttatnio zaczelam sie po niektorych wypowiadziach zastanawiac czy aby dobrze robie....no ale....wiadomo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma;)Jestem ciekawa czy takie sytuacje tez sie zdarzaja w niemieckich szkolach popatrzcie ,poczytajcie,moze nie slyszalyscie o tym....pozdrawiam deszczowo... http://video.google.pl/videoplay?docid=2921842580187088819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera, w polsce przez ostatni tydzień o niczym innym sie nie mówi, to jest straszne co się dzieje, a mówią że niemiecka młodzież jest gorsza i niewychowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag -ja to wiem ,ale moze dziewczyny nie wszystkie maja dostep do polskich mediow i dlatego posłałam tego linka.Jesli ktos nie ma ochoty nie musi przecierz patrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera zle mnie zrozumiałaś, ja nie w tym sensie to pisałam, chodziło mi o to że to taka wielka tragedia i szok, że tylko o tym sie mówi, ludzie nie mogą tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafie zrozumiec jednego-klasa powiedzmy..ok..25-30osob i nikt nie odwazyl sie kzyknac,wybiec na korytarz aby wezwac pomoc.Moja corka tez nie moze tego zrozumiec ze klasa sie tak zachowala...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni pewnie mieli z tego ubaw wszyscy, głupie małolaty, że aż tak sie wyrażę, a dziewczyna nie zniosła upokorzenia, była naga przy całej klasie, ze wstydu odebrała sobie życie, smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zmykam, do jutra, Monika może jutro się zbierzemy, bo dzisiaj wszystkie do dzieci poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslo jest tez po 075 ct
nie tylko Kerry Gold :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!:) Ale rzeczywiscie dawno nie bylo mnie tu o tej porze dnia:) Dziewczyny, przepraszam za wczoraj ale naprawde nie moglam juz wrocic.Moze dzis wieczorkiem uda sie pogadac na czacie. Ja juz po kawie.Ferie sie skonczyly, pierwszy dzien do szkoly.Moja Natalka to nawet powiedziala ze 2 tyg to za dlugo.Juz sie nudzila w domu.Latem to co innego , piekna pogoda, dzieci caly czas ganiaja.A teraz, a to zimno a to deszcz.W kazdym razie do szkoly poszla z wielka ochota.Maz tez poszedl dzisiaj do pracy, wiec zostalam sama z chlopakami.A teraz , czas na sprzatanie, musze powiedziec ze ostatnio zapuscilam mieszkanie:) Jest co robic. Ok, zycze wszystkim milego dnia! Bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak 11 to za mieszkanie trzeb
a 750zloty zaplacic,a nie 3000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×