Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Marzenka....
ja nie pracuje, tylko maz i mamy na wychowaniu jedna corke nie wiem czy lepiej pieniadze czy jakas pamiatke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny chciałam wam polecić nowośc polska telewizja w internecie w pełni interaktywna www.itvp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pechcccccccccccc
hej hi hej hi nie zgadniecie kto ja je:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kto jestes pomarancza :P no i jeszcze kilka madrosci ludowych na pogodny wieczor: Dlaczego kobieta ma w domu tak dużo do roboty? Śpi w nocy to i się jej zbiera... Gdy mężczyźnie źle - szuka żony. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. Wojsko uczy dyscypliny, wytrwałości, radzenia sobie ze stresem i działania w grupie. Ale przede wszystkim uczy, że po mydło należy kucać, a nie się schylać. Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie też nie.. Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć. Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne... Dwóch Arabów miało w USA sprawy do załatwienia. Udało im się załatwić je za jednym zamachem... Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy. W dniu wczorajszym z powodu silnych mrozów w Suwałkach odwołano koncert grupy \"ICH TROJE\". Który to już raz przyroda staje w obronie ludzi... Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić, Jaruzelski pokazał, jak nie należy rządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota moze rządzić, Kaczyński pokazał, że nie każdy... Wszystko się kiedyś kończy... oprócz \"Mody na sukces\". Boksera obrazić może każdy, ale nie każdy zdąży przeprosić. Prostytutka po łacinie? - persona non gratis Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogą sformułować żądań. Małżeństwo jest jak fatamorgana na pustyni - widzisz pałace, palmy,wielbłądy. Potem znikają kolejno pałace i palmy, a na końcu zostajesz sam na sam z wielbłądem. Żona do męża : - Ach, jaki piękny dzień, aż się chce odetchnąć pełną piersią! - Trudno, oddychaj tym, co masz. Roman był bardzo wesołym chłopakiem. Gdzie nie poszedł tam Go wyśmiali... - Czemu w Titanicu obsadzili w głównej roli Di Caprio? - Bo Bruce Willis wszystkich by uratował. Czajkowski, Freddie Mercury, George Michael, Elton John... Czy naprawdę jesteście pewni, że chcecie posłać swojego syna do szkoły muzycznej?! Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga. Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka. Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi: \"Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do domu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dokursow integracyjnych... to ja dowiedzialam sie od kolezanki. Ale czesto takie informacje tez sa w regionalnych gazetach. A TAK A PROPOS: jak sie nazywa regionalna gazeta Cuxhaven, Bremen,ipt. Tak zebym mogla znalesc przez internet. No wiecie ogloszenia o mieszkaniach, i takich tam zornosciach???? Na pewno cos tam macie w okolicy do poczytania. ELLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, Smerfetko-ciesze sie ,ze z twoim tata juz dobrze,fajnie ,ze napisalas.Mam nadzieje,ze twoje problemy mina. Belaiza-skad ty to bierzesz? Bylam dzisiaj u lekarza,lekarz powiedzial,ze ma zapomniec o pierwszym trymestrze,bo teraz ryzako jest nie wieksze jak w 25 tyg,czyli to jest normalna ciaza.Malenstwo w 12 tyg i 5 dniu mierzy 66,6 mm,czyli tyle ile wylicza komputer.Dzisiaj odbijal sie od scianki i skakal w gore,chyba bedzie sportowcem.Nie musze juz brac tabletek,ale powinnam dalej sie oszczedzac i duzo odpoczywac.Tym razem wizyta kontrolna nie za dwa ,a za 4 tygodnie. Pozdrawiam was serdecznie. O kursach jezykowych nic nie wiem ,wiec nie moge pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-o :D pamietaj ze czekamy na fotke Twojego malenstwa jak juz bedziesz miala duzy brzuszek , wtedy powiemy Ci do kogo jest podobne;P Pamietasz zdjecie od dzidziusia Tofi :D teraz kolej na Twoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra-nie potrafie jeszcze tak dobrze obslugiwac komputera,ale do tego czasu moze sie naucze,albo poprosze mojego faceta(jesli bedzie mial czas).A Tofi zdjecie wkleila na topik ,bo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Evo ciesze sie ogromnie ze z dzidziorem wszystko w porzadku!! Bedzie zdrowy chlopak:):) Moj tez szaleje w brzuchu, wypacha glowe rece i nogi i sprawdza granica wytrzymalosci mojej skory:):):) aaa i zdjecie Jaska wkleilam:) z 3 d - oczywiscie podobny do mamusi;) Pierwszy rodzi Gingera wiec za nia trzymamy kciuki! Trzymjacie sie wszystkie cieplo, mam nadzieje, ze bedziecie mialy udany dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi...nie mow hop......a moze poczekam na Ciebie i razem bedziemy rodzic...hahahha.....zeby sie to tak dalo...no ale nigdy nie wiadomo....Ty troszke predzej ,ja troche pozniej i moze razem bedzeimy przec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomozcie
jak mam sie dowiedziec ile kosztuja w niemczech te tabletki Meridia 10 (Knoll AG) Sibotrim 10(EVA PHARMA) kapsułki 10mg, 30 kaps. dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kg.
jak sie tyle wazy to jest sie tak na dnie ze juz niczego nie szkoda , bo z nadwaga przyjda inne choroby. sport i wszystko inne nie pomaga dziekuj za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz cen
Bardzo sie mylisz , a wiem co mowie znam sie na lekach. Jesli chodzi o 100kg i nic nie pomaga zastanowiles /las sie dlaczego? Wiele osob walczy na wlasna reka , ale rzuca i zaczyna od nowa . Jakie kroki zrobiles /las by schudnac opisz? Jesli tem lek byl takim cudem , nie byloby ludzi otylych , a ja wciaz ich widze. A teraz moja rada... Zanim zastosujesz pomysl co miec lepiej 100kg czy rozwalic nerki lub watrobe itp Onkologia teraz sie mocno rozwija , dlaczego??? To nie tylko skutki jedzenia , ale efekt dzialan lekarstw tak latwo dostepnych i tak szybko przepisywanych. Nie chudniesz bo wciaz cos zawalasz , jestem ciekaw jak twoj dzien wyglada. Zrob badania , tarczyca czesto jest przyczyna otylosci, sprawdz trzuske idz poprostu do Dietetyka doradzi ci , zaskoczy cie jakie bledy zywnosciowe zrobiles.Jesli to wszystko zrobiles/las co mowie trzeba szukac dalej.Jesli chodzi o te lekarstwa to schudniesz , tak ale za rok bedziesz tak samo wygladal/la jak dzis , robimy zaklad? No moze pare dodatkowych6 schorzen po leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CIEPLUTKO WSZYSTKICH::: a szegolnie te w ciazy, ja jakos nie moge sie zdecydowac na drugie, choc bardzo bym chciala.Zawsze cos stoi na przeszkodzie,a moze zreszta juz jest za pozno na nastepne....bo jednak prawie 14 lat minelo od poprzednigo razu. Niby moja corka mowi, ze nie pogniewa sie jak bedzie miala siostre, ale nie wiem czy to nie za duzy odstep. Co myslicie????? Dla mnie jako 34latki to juz ostanie dzwonki chyba?! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim:-)) Elzbieta nie wiem gdzie moglabys w Cuxhaven przenocowac.Cuxhaven lezy mniejwiecej 1,5 godziny samochodem od Bremen.Nigdy jeszcze tam niebylam ale wybieramy sie. jezeli chodzi o gazety to jest to tak ze w bremenskiej jeszcze niewidzialam zadnych ogloszen mieszkaniowych dla cuxhaven. My mamy jedna gazete w ktörej dözo ofert dla bremen jest ale w internecie niemozna tych ogladac co jest tez logiczne bo chca przeciez zarobic. najlepiej byloby gdybys poprostu w google napisala : wohnen Cuxhaven albo idziesz na www.immobilienscout24.de/ i spruböjesz tam cos znalezc:-)) :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzbieta??????????? Co ty gadasz:D Ja mam 37 lat i möj maluch ma 1,5 A wogöle dlaczego muwisz o siostrze?mozna to tak planowac????....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzbieta tez mozesz spröbowac popatrzec na www.meinestadt.de i tam wpisujesz Cuxhaven i patrzysz gdzie cos jest o mieszkaniach:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2.agamor(Agnieszka)****Frankfurt****9miesiecy****30lat** **dziecko-8lat 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1,5 roku***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera***Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35lat-Patrycja-15l+ciaza 10.ignorancja****NRW****18lat****46lat****2 dzieci 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 17.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 18.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3,5roku****21 lata (Olivia-2 ,5latka, Thomas 3.05.2006) 19.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 20.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 21.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 22.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 23.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata***maz 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 33.Jo24*****Hildburghausen (Thüringen)******35lat***mąż***2dzieci (7,4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, wlasnie czekam na Belaize,mam nadzieje,ze niedlugo przyjedzie. Dziewczyny dziekuje za mile slowa,dzisiaj bylam u fryzjera i zafarbowalam wlosy,lekarz powiedzial,ze to nie zaszkodzi,ale troche o tym mysle,ze moze niepotrzebnie farbowalam.Ale nie moglam patrzec juz na moje siwe wlosy. Elzbieto-moja corka ma 16 lat i w lipcu bedzie miala siostrzyczke lub braciszka i mardzo sie cieszy.A ja mam 41 lat,wiec ty jestes w jak najlepszym wieku na 2 dziecko. Dziewczyny w ciazy-duzo zdrowia i aby wszystko przebieglo szczesliwie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva- ja tez nie widze zadnego problemu sama mam mlodsze rodzenstwo kiedy urodzila sie Sabina, moj starszy brat mial 15lat, ja 12, a po dwuch latach znow nam sie rodzinka powiekszyla. teraz bynajmniej maja sie z kim bawic kiedy starszy i ja ukladamy sobie zycie \"poza domem\" a i nawet rodzice sie ciesza, mowia ze bynajmniej zajecie jakies maja. gdyby nie bylo maluchow, siedzieli by sami w domu jak takie \"dziadki\" oszczedzaj sie i zycze szczesliwego przebiegu ciazy i oczywiscie porody, najwazniejsze zeby twoje szczescie zdrowe bylo {kwiat] pomalutku sie zbieram i smigam do domciu, odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELZBIETA--23-73
Powiedzcie mi lepiej jak poszukac mieszkania w razie czego. Jak wy szukalyscie, bo troche mnie przeraza szukanie na taka odleglosz (cos kolo 600km). Bo jesli moj Luby dostanie dobra oferte pracy, to przenosze sie do was dziewczyny nad morze. Wiem, ze bede miec do was daleko, ale i tak fajnie, ze ktos w poblizu bedzie. A co do dzieckA- to jest tak, ze chcialbym a boje sie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skagenka
Witam, serdecynie, Nie mialam przez dwa dni internetu i stwierdzam, ze komp bez neta to taka mala bezużyteczna skrzyneczka. i po koleji E-v-a, Tofi, Gingera dbajcie o zdrówko, wypoczywać, relaksić się i wysypiajcie sie na zapas oj bo póżniej ciężko bedzie. Dziękuje za informacje o krabellgruoe, czekam na odpowiedź z ratusza mam nadzieje, że coś jest w okolicy. Elzbieta-23-73 dam znac jak będę w Jeleniej najgorsze to to, że nie wiem kiedy zjade, ja na odwrót rzadko ostatno tam bywam, mam nadzieje, że to sie zmieni. Dziękuje za informacje o kursach. Byłam dzisiaj dowiedzić się osobiście i raczej pójdę na Framdesprache chociaz wolalabym na integracyjny, ale ten drugi jest 5 godzin codziennnie przez 5 dni i nie dam rady ze wzgledu na mala, maz w pracy a ja nie bedą miała z kim córci zostawić. Ale cieszę na początek z tych dwóch godzin w tygodniu, ważne dla mnie ruszam w świat i postaram się nie poddać już na początk. Masz rację ważne aby po mału kroczkami a jakoś sie uloży. No i do dzieła z dzidziusiem robota przyjemna a aby być mamą zawsze jest odpowiedni czas. Belaiza - super te dowcipy - jeszcze - jeszcze- jeszcze Życzę milego wieczorku idę kapać i lulać moja szkrabinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skagenka
zapomnialam dopisać sie do tabelki, a zatem> 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2.agamor(Agnieszka)****Frankfurt****9miesiecy****30lat** **dziecko-8lat 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1,5 roku***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera***Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35lat-Patrycja-15l+ciaza 10.ignorancja****NRW****18lat****46lat****2 dzieci 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 17.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 18.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3,5roku****21 lata (Olivia-2 ,5latka, Thomas 3.05.2006) 19.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 20.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 21.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 22.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 23.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata***maz 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.Werkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 33.Jo24*****Hildburghausen (Thüringen)******35lat***mąż***2dzieci (7,4) 34. Skagenka***Surwold**31 lat***mąż**Szkrabina11m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Serdecznie witam rownież nowe koleżanki. Skagenka ja jestem z Nordhorn to jakaś godzinka od Ciebie. W sobotę wracamy do Niemiec. Następnym razem to chyba dopiero w lipcu tu zawitam. W sumie mieliśmy wracać we wtorek, ale mój tata wylądował w szpitalu i postanowiliśmy, że zostaniemy w Polsce tak długo jak tylko będziemy mogli. Mam nadzieję, że tata w piątek wróci do domu. Co do rodzenia dzieci to właśnie dziś dowiedzieliśmy się, że moja szwagierka jest w ciąży. Tak więc nasza rodzina znów się powiększy. Moja chrzestna urodziła drugie dziecko w wieku 40 lat. Różnica między rodzeństwem jest 17 lat. Mój kuzyn badzo kocha swoją młodszą siostrzyczkę zresztą z wzajemnością :-). Życzę wszystkim miłego i spokojnego wieczorku, a dziewczynom w ciąży dużo zdrówka dla Was i maluszków. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skagenka
Witam słonecznie wszystkich, bo u nas znowu pada, jakos tak dziwnie z tą pogodą jak na środek zimy, Wszystkie mamy maluszków i przyszłe mamy nie sądzicie, że sprzydalby się taki translator mowy brzdąców, elegancko tłumaczyłby> guu da da - prosze podaj mi tę piłeczke z półki gu gu - nie, nie żółtą, czerwona ja jestem na etapie uczenia się gestów mojej malej, oj i czasami ciężko, kilka podejść muszę zrobić aby trafić. Przyszłym mamą polecam ksiązke Tracy Hogg i Melindy Blau >Język Niemowląt, teraz czytam tych samych autorek> Jezyk Dwulatka Ciekawie i wyczerpująco opisują o opiece i zrozumieniu malych pociech. Justys78 witaj serdecznie, cieszę sie, że coraz blizej ode mnie na tym toppiku są pokrewne dusze. hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×