Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gingera:D przepraszam , nie zauwazylam pytania , ale widze ze dziewczyny podaly na ktorym kanale lecial mecz... A -4.02 - 16:30 finał - Koln !!!Polska-Niemcy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się wypowiedziałam, ale ze mnie orlica ! no cóż na więcej mnie dzisiaj nie stać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga!!!! ;) hihi JO24 ;) Czesc wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo. tez sie bardzo ciesze ze polacy wygrali.No to fajnie bedzie w finale kiedy ja bede dla polaköw a möj nieslubny dla niemcöw.Zla bylam na niego bo sie nie az za bardzo cieszyl kiedy nasi grali.A on tylko popatrzyl i sie smial i powiedzial ze przeciez musi mnie zloscic:-))) Bylam krötko na tej innej stronie gdzie ktos przed nami ostrzega. Dziwi mnie to ze tutaj tylko stare baby sa:-))) Gdzie wyscie sie pochowaly co??????? A moze ktos o mnie pisal no bo jakby niebylo to jestem tutaj jedna z tych niewielu starszych. Limes, ja jestem z Bremen i pisze w dalszym ciagu.Nikogo mi nie zabrano abym niemogla tutaj dalej pisac.I jestem o tym przekonana ze tak samo jest z Bremenka i Aga.Aga wcale dözo niepisala i przestala juz zanim sie wszystko tutaj pobabralo. A Bremenka ma napewno calkiem inne powody dlaczego zadko pisze. To tak na marginesie:-)) No a ja jak zwykle klötnie z moim dözym bo dziecko chce zebym mu na wszystko pozwalala.przychodzi i pyta sie co by sie stalo gdybym mu na wszystko pozwolila.nawet möwi mi ze przeciez by sie nasze klötnie skonczyly i my bysmy spoköj mieli.Wszystcy jego znajomi dziwia sie ze jemu tak malo wolno. Hmm....no bo jak on majac 16 lat wychodzi do 2 albo 3 w nocy jest biednym dzieckiem.Tak.I biedny jest bo mu o 23 möwie zeby przestal telefonowac a my przeciez weekend mamy i to nikomu nieszkodzi.Oh, jezeli naprawde mialby od telefonu (unk) raka dostac to jest to przeciez jego sprawa.Ach ....wkölko to samo. A na dworze szaro:-( Ide nastepna kawke robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo 24 a twojego zdjecia nie ma wiecej na tej podanej stronie albo ja niemoge tam wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zwariowalas :-))To jest calkiem normalne jezeli sie za kims albo czyms teskni.Chyba kadzy z nas robil juz przynajmnie raz jakies dziwne rzeczy bo sie tesknilo. Möj syn mi raz ta strone pokazal o ktörej muwisz to patrzylam na nasza ulice i samochody ktöre tam staly.Do polski jeszcze niezagladalam.Swietny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, hallo........:) Ja na krotko. Mecz- moj powiedzial,pomimo tego , ze staje za niemcami, ze sobie moga z polakami nie poradzic. I dobrze:):):) Kassay...nie denerwuj sie , zlosc pieknosci szkodzi. Niech sobie mowia co chca. Przeciez my wiemy swoje.:) Limes......nie chcialambym cie zmartib, ale ja dzis jade do PL. Pozdrowie ja od ciebie. PA PA PA Trzymakcie sie cieplo przez wochenende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, melduje sie stara baba, wczoraj strasznie sie denerwowalismy z malenstwem,nerwy mi puszczaly,jak ogladalam ten mecz.Bardzo lubie pilke reczna i nozna.Kiedys,jak jeszcze nie bylam taka stara,a nawet jeszcze dzieckiem bylam ,to chodzilam czesto na treningi Otmetu,bo moja ciocia grala w reczna,ale to byly lata temu.To byly czasy... A w niedziele,bedzie goraco,bo graja polacy i Bremen prawie jednoczesnie. Dzisiaj snil mi sie horror,nie napisze,bo az sie boje o tym myslec.Chodzi o ciaze naturalnie.To byl tylko zly sen,moj nieslubny mowi,ze to moje obawy mi sie snia,i nic sie nie stanie zlego. Karlsruhe-ja tez takie cos mialam z parkietem,niestety nie dalo sie go uratowac,bo sie po wyschnieciu rozlecial,zreszta byl stary,to dlatego.Nie wiem co moglabym ci poradzic,ale ja kupilam pod wszystkie stojace na podlodze kwiatki takie podstawki z drewna na kolkach i mam nadzieje,ze nic sie nie stanie.Moze laminat,jak wyschnie wroci do normy,ale zapytaj moze fachowcow w firmie,ktora kladzie podlogi. Ale dzisiaj sie rozpisalam,ale jutro nie zajrze,bo jedziemy do Wiesbaden ,wiec dzisiaj podwojnie. Dowiedzialam sie ,ze bedziemy mieli zalatwianie nazwiska i obywatelstwa dla maluszka i powinnismy to zrobic jeszcze przed narodzinami,zeby nie bylo to jeszcze bardziej skomplikowane. Koncze juz ,zycze wam milego,slonecznego(tak ,jak u mnie ,wiosennego)dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam tak zatanczyc,ale z moim brzuszkiem nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? po raz ostatni piecze dzis ciasto, znowu sie chyba nie uda :-( a zrobilam tak jak zawsze, nawet nowa blaszke kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes wam stare baby!! hehe marta, dobra jestes, ja w pracy nie mam glosu a te filmiki bez gosu juz nie maja takiego efektu :O tez wczoraj ogladalam mecz, co prawda nie podobaly mi sie docinki komentatora ale wazne ze na koncu powiedzial: Ein verdienter Sieg!! Wow. wydaje mi sie ze iemcy nie chcieli aby Polska wygrala bo juz raz z nimi przegrali w rozgrywkach a jak przegraja kolejnie to bedzie super skucha. Blamage na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-a moze to nie od blaszki,talko od temperatury zalezy?Podobno duzo zalezy od pieca.Ja pieke ciasta przewaznie na 180 °C,a moja mama w swoim musi miec nizsza temp,bo jej sie z wierzchu przypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a chyba sie udalo ;) na to wyglada, moj piec grzeje za mocno i dlatego pieke na nizszej temp zawsze, czyli jak mam na 180 piec to daje 160, juz niby wyprobowany ten piekarnik, termoobieg ma i pieke co jakis czas ale ostatnio cos mi sie nie udaje, pomalu trzeba wymieniac graty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skagenka sprawdz poczte :) Dziewczyny z Bremen- slyszalam, tzn wczoraj sie o tym dowiedzialam, ze w gimnazjum ( nie wiem jak sie ono nazywa) naprzeciw Berlinerfreihei co piatek miedzy 15 a 18 sa spotkania Polek. Mozna przychodzic z dziecmi w roznym wieku, sa dwie panie opiekujace sie nimi, a mamusie moga sobie kawke wypic. Chyba dzisaij pojde zobaczyc :) a moze wy juz o tym wiecie? fajnie tam jest ? ja teraz wskocze pod prysznic, a potem moje ciasto zobacze, bo juz niby sei upieklo, niech ostygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes a u Ciebie tez jest tak ze jak na polske patrzysz i ulice ze sa nie tak dobrze wyrazne jak niemieckie?Möwie teraz o tym programie. Bo jak patrze na moja ulice w niemczech to moge sobie prawie ze w okno spojrzec a w Gdansku to jakos wszystko takie daleki.A jak zajrzec chcialam do babci to wogöle nic niepokazuja poza ogölnie zdjeciem ale na ulice nie moge popatrzec bo chyba za male miasteczko:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja nigdy nic na ten temat nieslyszalam.Ale jezeli tam pöjdziesz to chetnie od Ciebie poslucham jak bylo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sciaga sie ten program?Ja tez chceeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juppi!!!!! ciasto jednak sie udalo kassay wieczorem zdam relacje jak bylo, ide dzisiaj ze szwagierka. teraz musze wymyslec cos na obiad... pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, sorrrki ;) to nie to, ze ja po lebkach czytam, ale jak bylam w pierwszej ciazy to ktos mi poweidzial, ze kobietom przy nadzieji troszke sie faldy mozgowe prostuja... a to wplywa na pamiec itd.... moze jest w btym ziarenko prawdy no ale co tam, chociaz rozpoczelam strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Eva - jak z brzuszkiem, dopiero tanczyc moge:) Jakas wogole zywotna sie zrobilam:;) w domku salse tancze:) ach i evo - odnosnie koszmarow - to normalne w ciazy, smialam sie z lekarzem ze to sny jak z horroru, ja ciagle kogos morduje, albo mniemorduja, maz mnie rzuca, ja go scigam, policja krew i nieboszczyki:) ale nie przejmuj sie tym, przeanalizowlaysmy to na forum ciezarowek i to zupelnie norlmalne:) Ach mecz byl piekny - ogladalam go w polskiej telewizji, matko ale emocjie - i dunczycy nas zlekcewarzyli bo stawiali na final pol - niemcy, i niemcy rowniez i szczerze powiem mam nadzieje, ze polacy wygraja w niedziele w wielkim stylu!!! Niestety sentymentu do niemcow nie mam ani krzty:) szczegolnie w kibicowaniu i sie strasznie z tego ciesze ze bedzie taka konfrontacja:) limes - stronki nie znalam i powiem szczerze sie zaczytalam:) nie wiem czy wiesz ze mozna przez neta 997 ogladac, ja mam polska telewizje, nie wiem czy ty masz czy nie, ale ja uwielbialam ten program:) Marta - pieczenie nie jest trudne, ja uwielbiam piec, pieke mase plackow, uwielbiam to...trzeba sie tylko pewneych fundamentalnych zasad trzymac i zadne ciasto sie nie zepsuje:) A dla reszty spokojnego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×