Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

suuuper :-D ciesze sie bardzo :-) moze ktoras kobietka do nas dolaczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa-zycze ci jak najszybszej poprawy.🌼 Dziekuje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze, byloby fajnie, ja zastanawiam sie w ogole , zeby nie zorganizowac jakiegis babskiego sniadanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Kassay czytalam Twja wypowiedz na temat bezsennosci i pomylalam ze przynajmniej z tym nie mam poblemow,no i sobie wykrakalam bo dzis w nocy oka zmruzyc nie moglam:( Ale naszczscie dzieci mi daly pospac nad ranem:) U nas tez dzisiaj slonce wyszlo,to od razu sie na sercu jakos lzej robi.Wszystkie problemy wydaja sie byc ciut mniejsze. Belaiza ,nie wiem moze juz pytalam ale nie pamietam wiec mi pzypomnij jak mozesz na jaki kurs Ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynysprawdzcie: zupelnie darmowe rozmowy telefoniczne do Polski za posrednictwem strony internetowej www.peterzahlt.de Podajesz tam tylko swoj numer telefonu i numer telefonu Twojego rozmowcy w Polsce i strona ta automatycznie laczy Was... I najlepsze jest to, ze zaden z Was nie ponosi zadnych kosztow... To sprawdzona oferta... Jedyny wymog, to nie wylaczanie strony internetowej przez caly czas trwania rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a🌻 moje gratulacje. Fajny dzien sobie wybral ten twoj, jeszcze nie slubny.... Bedziemy miec weselisko, jahu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) FA🌻 nie drap!!!! Smutno mi, ze tak to przechodzisz. Dzieci naprawde maja lzej...:) Skonczylam faworki, ktora chetna ?! A , zapomnialabym , i kuchnie trzeba posprzatac, ale mi sil zabraklo. I kregoslup wysiadl... Barbarag..🌻 trzeba sprawdzic ten numerek. Dzieki , na pewno sie przyda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek! chetnie bym cos wiecej napisala, ale jestem taka zdenerwowana, ze nie moge spokojnie klikac w klawiature! Wlasnie dostalam potwierdzenie z \"nowej\" Firmy i napisalam Wymowianie... teraz tylko czekam jak na szpilkach az szef wroci z meetingu... Trzymajcie za mnie kciuki bym to przezyla, nie zaczela sie jakac. albo nie madla martwa z przejecia... jo24 - znam ten film z czworaczkami i regularnie sie zasmiewam przy tym do lez! Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się w waszych regionach \"wołają\" na pączki : Berliner, Krapfen, Pfankuchen czy może Kreppel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka trzymamy kciuki !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka🌻 mniej nerwow, wiecej wiary w siebie. Juz przeciez wybralas, taraz tylko doprowadzasz rzecz do konca. Do sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Elau że niekoniecznie bo u nas naleśnik to Eierkuchen :-) tak się przyczaili ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to PfaNNkuchen a nie PfaNkuchen ! bo mnie zaraz tu ktoś objedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)) jestem,teraz tak.Ale nie wiem jak na dlugo.maly mi naprawde tylko wszystko wyciaga. Jak mialam ospe jako dziecko to tez niezadobrze przechodzilam bo i slabo sie robilo i w lözku lezalam bo mialam temperature. Po wlosach czy tam pomiedzy tez mozna smarowac:-)) Marta nie wiem czy bede miala jutro czas bo möj wraca wczesniej z pracy i mysle ze pöjdziemy na zakupy . Moze w weekend.Ma byc nawet jeszcze cieplej chyba i sloneczniej. Tutaj w Bremen je sie paczki dzisia ale möj nieslubny nizna tego bo pochodzi z okolicy Mönchengladbach.najwyrazniej nie jest to wszedzie znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie jeszcze jakieś inne określenie na faworki ? bo ja tylko Schürzkuchen i Liebesschleifen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz niestety muszę odejść bo rodzinka przyjechał , na razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas möwi sie berlina a gdzie niegdzie möwia na to chyba tez Schmalzkuchen. Boli mnie glowa i mam cos z szyja bo jakos niemoge calkowicie w prawo obrucic. Ale fajnie slonko sieci i niebieske niebo widac.No obled:D Jak ja to kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pączkowo, chociaż zjadłam tylko jednego pączusia, u nas cały dzień pada deszcz aż się nie chce z domu wyjść, taka psia pogoda, dlatego siedzimy sobie z małą i układamy puzle i bawimy się domkiem dla Misia Uszatka, a swoja drogą pamiętacie tą bajkę? naneczka, gratuluję podjętej decyzji i bez nerwów, co ma byc to będzie a z pewnością będzie lepiej, pozdrowenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mis uszatek byl moja ulubiona bajka.Tak samo mis kolargol,osiolek matolek. Jo jezeli niechcesz zeby sie ktos czepial to musi byc tak:Pfannekuchen :D A moja babcia na to bliny möwila bo z bialej rusi byla:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno tu dzisiaj jakoś, gdzie się wszyscy podziali? myślałam, ze tylko ja mam zakaz do komputera siadać, ale widzę, że nie... hahaha my juz po kolacji, mała zaraz do wyrka się wpakuje, a ja mam chwilę dla siebie, spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! ja niedawno do domku wrocilam, dzieci bawily sie wysmienicie, my na spokoj ie kawke wypilysmy i pogadalysmy, Dorotka- mysle , ze kilka duziewczyn mialo by chec, my babki bysmy mogky pogadac i posmiac sie, a dzieciaczki moglyby sie pobawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay, ok, jakl bedzie cieplo to mozemy gdzies wyskoczyc na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva gratulacje, 🌻 bardzo sie ciesze :D :D :D Madlen 🌻 albo nie pytalas albo ja nie zauwazylam i nie odpowiedzialam. Chodze na kurs dla zaawansowanych, niemiecki oczywiscie ;). Ja sie za to wyspalam dzis za wsze czasy. Padlam wczoraj o 20 a wstalam z lozka dzis o 9 :D i w nicy tylko raz na chwilke sie obudzilam. Paczka dzis nie zjadlam ani sztuki. Kassay ja tez zza buga ;) i bliny to nic innego jak placki ziemniaczane, chociaz slaszalam, ze robi sie tez na ciescie drozdzowym ale to troche co innego niz nalesniki. U nas na paczki mowia Krapfen albo Berliner. Naneczka pewnie Twoj szef tego nie przetrawi i dostaniesz podwyzke :) i powie, ze nie ma mowy o zwalnianiu sie z pracy hihih Fa ospa w twoim wieku pewnie nie jest taka ciekawa jak w wieku dzieciecym. Ja przechodzilam ja tez troche za pozno wiec znam ten bol. Tylko sie nie drap :) ale z dnia na dzien bedzie juz lepiej. A na koniec zagadka Kulinarna: co to jest bulbnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×