Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Dla Agnik83
😍😍😍😍😍😍 1.asia80, Stuttgart(Göppingen), w DE 3 lata, 26 lat, dziecko Bastian 8m-cy 2.agamor(Agnieszka), Frankfurt, w DE 9 miesiecy, 30lat, dziecko-8lat 3.barbarag, Raciborz, 30 lat, dzieci Kamil 6 lat i Natalia 7 lat 4.beleiza, (Bawaria)Pfarrkirchen, w DE 1,5 roku, 36 lat 5.bremenka, Bremen, w DE od III.06, 24 lata, mezatka 6.chantall , Aachen-Stolberg, w DE 6 lat, 28lat, mezatka, dziecko na 09.02.07 7.Carolina77, NRW-Essen, w DE 3 m-ce, 20 lat 8.cludi_alb, Münsingen, w DE 3 lata, 24 lata 9.derag, w DE 4m-ce, 31lat, mezatka 10.e-v-a, Teising, w DE 17,5 roku, 41lat (7.10), dziecko Olivia-15lat 11.elzbieta-23-73, Weiden, w DE 3,5 roku, ur. 23.03.73, corka 13 lat, mezatka 12.Gingera, Weil am Rhein-BW,w DE od XI.06, ur.16.07.71,corka- Patrycja +syn na 20.03.07, mezatka 13.ignorancja, NRW, w DE 18lat, 46lat, 2 dzieci 14.justynaamelia, Bawaria w DE 11 m-cy, 26 lat, dzieci-3 i 1,5m-ca 15.Justys78, Nordhorn, w DE 2,5roku, 28 lat, mezatka 16.janta, Coburgu, 38lat, mezatka, dzieci - 13; 4; 1,5 17.Jo24, Hildburghausen (Thüringen), 35lat, mezatka, dzieci - 7 i 4 18.Jeams, Nordhorn, w DE 17lat, 30 lat, zonaty 19.Kassay(Iwona), Bremen w DE 20 lat, 37lat, dzieci - 16 i roczek 20.Kasia k, Lębork, mąż od 4 lat w DE-Neuss, ur.14.12.78, córka Paula 3 latka 21.Karlsruhe, Karlsruhe, 27lat 22.lila25(Magda), Traunreut, w DE rok, 25 lat 23.limes-inferior, bei Göttingen, w DE 4,5 roku, ur. 28.09.72, syn 01, corcia 03, mezatka 24.madlen21, Heppenheim (Hessen), w DE 3,5 roku, 21 lat dzieci-Olivia 2,5; Thomas na 3.05.06 25.malutka_de, Bad Urach, w DE 5lat, 24 lata, dziecko 24.10.05 26.maremarie, Stuttgart(Steinenbronn), 29 lat 27.martaHB, Bremen, w DE 6 lat , ur. 02.07.82, dzieci - Madleen 1,5 +ciaza Marcell na 30.04.07,maz 28.mary.de, Wiesbaden, 21lat, chlopak 29.micka, Pforzheim, w DE 9,5 roku, 32lat, dziecko 28.11.04 30.Mo.nika, Bremen, w DE rok, 30 lat, dzieci - 8,5,3.04.06 mezatka 31.naneczka, München, w DE 6 lat 32.Nett-ka, Fellbach bei Stuttgart, w DE 8 lat, 33 lata 33.Sarra, Hannover, w DE 5lat, mezatka 34.Skagenka, Surwold, 31 lat, dziecko 11m-cy, mezatka 35.smerfetka22, Bielefeld, w DE 10lat, 22lata, mezatka 36.Tofi_Bremen, Kassel/Bremen, w DE rok, 27lat, dziecko na 31.03.07 Jasiek 37.Tin, Hamburg, w DE 16,5 roku, 34 lata, 2 dzieci 38.Tuptaczek, w Norymberdze, 31lat, mezatka 39.usmieszka, Tübingen, w DE 3 lata, 25 lat 40.Werkaaa, Gütersloh (NRW), w DE 3,5 roku, 32 lata 😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym cos miala do tej tabelki, ale mnie tam ciagle nie ma, a moze to i dobrze nie zaszufladkowali mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello -niestety rano sie nie dopchalam do kompa.. Limes jeszcze cala jestem ale w nocy juz mnie jakies podejrzenia braly ,ale chyba jakis falszywy alarm;)...myslam ze moze sie uda mezowi Walentynke zrobic w postaci ...naszego synusia ,a tu jeszcze godzinka walentynek...chyba nie zdarze....:( chyba dobrze mu u mamy....nie pcha sie na swiat... zreszta ma racje......nie ma jak u mamy...... a tak poza tym ...obiadek byl tak jak wymyslilam i nawet roza mi sie dostala wielka krwistoczerwona...a co pochwale sie ...zaraz ktos od chwalipiet mnie zwyzywa.....a jutro paczusie i faworki...jeszcze nie wiem czy z blachy czy z oleju.....bedzie narada rano.....dobrej nocki zycze......udanego tlustego czwartku....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ! Nie wiecie kiedy ta kolonizacja księżyca ? Bo ja chętna jestem ! Chcę w pierwszej turze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki! dzisiaj nowy dzien! i dobrze. ja pozniejna kawke sie wybieram, dzieci sie pobawia, a my z kolezanka pogadamy sobie...a juz jutro... uwaga uwaga dotane pralke! juppi! :D Milego dnia Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24 wklej prosze jak masz ten link opiecioraczkach. niestety nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie
Dziewczyny..ktora z was ma dobry przepis jak skutecznie sie dosc szybko odchudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hali hallo :-)) Jo a ty chcesz na ksiezyc?Nic nie wiem o tym przesiedlaniu :-o najlepiej jest wpisac wszystko pod Nickiem i kazdy moze sobie poczytac z kad kto jest. Dzisiaj mamy dostac slonko:-)) i 9 stopni. Wow a ja wczoraj z moim bratem gadalam przez skype:D W tym czasie zdazyl jeremmy tyle balaganu narobic ze nie wiedzialam gdzie zaczac ukladac. Möj synus cos ostatnio sobie skarpetki sciaga albo tez spodnie:-)), i chodzi po domu z gumowa rekawiczka ktöra uzywam do sprzatania:-)9 madlen, sarra gdzie sie podziewacie???????????? Belaiza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej sie odchudza robiac sport.Niema nic lepszego i zdrowszego.A jak sie sport robi to sie samemu automatycznie zaczyna inne rzeczy jesc.Tak malo tluszczu jak tylko mozliwe i cukier tyle aby nie bylo w organizmie za malo.Duzo pic .Aha co jeszcze dobre jest to dözo surowej marchewki jesc jak sie ma jakies tam ataki na jedzenie.I zawsze jak sie ma ochote na jedzenie pomimo tego ze jest sie najedzonam to röbowac wlasnie sie dözo poruszac.I na spacery chodzic ale nie jak slimak tylko szybkim krokiem.Codziennie 2 godzinki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewne zastrzezenia co do tabelki: 1 dziecko asi80 skonczylo juz polotorej roku 2 ja 10.11.2006 skonczylam 25 lat Skoro juz co strone kopiujecie te tabelke to dbajcie tez o jej uaktualnianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbieta-23-73
🖐️Witam i zegnam Ja niestety jeszcze nic. Ani paczkow, ani chrustu.... cos do tylu chodze:): Witam nowe🖐️ , bo chyba dobrze widzialam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka paczka jeszcze nie ale moj maz nauczyl sie nowych slow po Polsku: faworki i chrusty :D no szybki jest w tej nauce. No i na dodatek juz zdazyl przeczytac, ze Wam o tym napisalam, no nie wiem czy to dobrze uczyc meza Polskiego :P :D Kassay ciepla kapiel to raczej podwyzsza cisnienie. No w kazdym razie jak mi serce wali jak mlot jak przesadze z temp wody. Evo mam nadzieje, ze wszystko juz ok. Wczoraj na kurs przyszla Polska dziewczyna :) bedzie sie z nami uczyc. Gingera to juz za chwilke bedziesz trzymac swoje malenstwo w rekach :D Agnik witaj 🌻 mi sie wydaje, ze wschodni niemcy sa mniej przyjazni i bardziej zamknieta grupe tworza. Ja mieszkam na Bawarii a przez pierwszy rok nie mialam tu tez znajomych, wlasciwie siedzialam caly dzien w domu, bo jeszcze nie pracowalam. Teraz z kazdym dniem jest coraz lepiej :) Moze naucze sie paczki smazyc, bo te niemieckie ze sklepu sa paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wtrabilam trzy paczki. Byly pyszne i berlinskie. Bylam tez u lekarza. Mam ospe wietrzna i jestem cala w wysypce. Do tego posmarowana. Na noc mam ataki goraczki. Jak dlugo to bedzie, nie wiem, ale jak patrze w lustro to nie wierze zeby szybko. Wczoraj na Dzien Walentyna nie dostalam nawet pol kwiatka, do tego sie zle czulam caly dzien lezalam z goraczka w lozku. Rano niestety zawsze musze wybrac dzieci do szkoly i przedszkola wiec musze wstac mimo ze jest mi niedobrze. Dobrze, ze moj maz, ktory tez jest chory ale na grype, jest w domu, bo moze je odprowadzic do tej szkoly i przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyznaje sie bez bicia do dwoch poczkow.... :) ladna pogoda dzisiaj, chyba wybierzemy sie na spacerek.. Kassay jestes tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisalam juz wam ze nowa pralke jutro dostane ? :D:D:D: chyba tak, no ale co tam pochwale sie... juz nie moge sie doczekac pierwszego prania ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wszystko tak swedzi, ze za chwile sie chyba podrapie, albo zaczne krzyczec, bo nie wytrzymam tego dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarag Ja wlasnie bardzo sie boje tych blizn, bo moja wysypka jest skoncentrowana wlasnie glownie na twarzy. Wygladam teraz jak muchomor. Powstrzymuje sie bardzo, ale gorzej we wlosach, bo ie mozna tam ani posmarowac, ani co zrobic. Jak nie wiedzialam, ze to byla ospa i zaczely mi wychodzic wlasnie we wlosach to jednego tak mocno zdrapalam bo swedzial mnie tak mocno, az do krwi. Teraz mam tam duza czerwona plame. Ja chyba umre. Szumi mi w glowie i mam dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mne biora dreszcze, a potem to juz bedzie coraz gorzej. W nocy to normalnie jestem mokra, jakbym z wody wyszla. Ide sie polozyc. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa to po Tobie widać ,że faktycznie dorośli dużo gorzej tą ospę przechodzą, moje dzieci miały chyba 2 lata temu, z przedszkola przyniosły, przeszły to łagodnie tylko najgorsze było to siedzenie w domu ,chyba 10 dni. Nie miały gorączki ani żadnych dreszczy Fa smaruj się smaruj i nie drap!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, biore tabletki i mam nadzieje na poprawe,cisnienie 150/90,ale troche potrwa zanim tabletki zadzialaja. Moj nieslubny poprosil mnie wczoraj o reke.Paczkow jeszcze nie jadlam i pewnie nie bede,bo nie mam dzisiaj samochodu,a w naszej wsi,to pewnie o tej porze wszystko wykupione. Pozdrawiam was serdecznie.Cos mi smutno dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! dzis tlusty czwartek ..a ja nawet jednego paczka w domu nie mam :-/ e-v-a gratulujeee 👄 czemu jestes smutna ... wlacz jakas muzyczke.. taka jaka lubisz ( tylko zadne wolne piosenki) i zobaczysz, ze zaraz Ci usmiech wskoczy na twarz :-) biedna Fa, 🌻 Marcia witam :-) idziemy na spacerek? taka ladna pogoda dzis.. :-) buzki dla pozostalych dziewczyn :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do majkusia -a w
jakiej miejscowosci mieszkasz? Bo ja tez ze Schwaben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-v-a ciesze sie i gratuluje ! nie smuc sie kochana, juz niedlugo.... cisnienie spadnie napewno. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy po obiedzie.. ;-P ;-) a tak na serio jak sie zrobi troche cieplej to mozemy naprawde spotkamy sie w centrum? :-) no chyba ze nie chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×