Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość amidala 111
Wszystko wpisalam i dalej jestem pomaranczowa,spruboje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje to tez dla Ciebie moja mlodsza kolezanko.. Powiedz mi co ja zrobie, ze Was lubie.. Jestem dzis taka zmeczona, bo troszke popracowalam w odrodku. Ale mimo to wiernie wpadam Was pozdrowic i poczytac❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidala 111
Jeju jak teraz znowu mi sie nieudalo to sie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidala 111
noi niewiem oco chodzi,wiecie moze oco chodzi ze mi niechce zrobic na czarno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amidala dawaj dawaj, nie ma poddawania sie, za minute widze Cie w czarnej sukience :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za linki do online shopow:) chyba bede musiala skorzystac:)czy ktoras z Was cos juz moze zamawiala z takiego sklepu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski sklep
polski sklep w monachium hej, W przejsciu pod Karlsplatz w Monachium zostal otwarty polski sklep z wedlinami. (jezeli chodzi o dokladna lokalizaje to jest to jak sie zejdzie z Karlsplatz tym przejsciem kolo HVB Bank to sklep jest po prawej stronie, przypadku wybrania przejscia kolo MCDonalda, to odbija sie w prawo, przechodzi sie kolo Woolworth idzie do konca przejscia, sklep jest po lewej stronie.) hmm..niestety nie mialem okazji cos kupic, bo przechodzilem tam w niedziele, ale warto sprawdzic:) pozdr piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo Amidala :D, wiedzialam, ze jestes zdolna bestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak sobie czytam o Waszych oplatach za czynsz to dziekuje Bogu, ze mamy wlasny dom. Wprawdzie jeszcze duzo pracy przed nami az bedzie przyzwoicie wygladal ale nie placimy za niego nic poza jakims podatkiem gruntowym. Wode mamy tez z wlasnej studni i tylko za scieki placimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzetka 1
dziewczyny-nie chce wam tuprzeszkadtzac ale moze slyszalyscie o takiej firmie i moze ktos z wyszych znajomych pracuje tam-moj maz ma jechac a chce sie dowiedziec czy to ok firma podaje dane chodzi o firme Z Niemiec-polska Brix GmbH Baurenovierung, Gebäudereinigung, Hotel-Service Einsteinstrasse 104 (nowy adres Unterbergstrasse 72) D-81675 München Bianca-ignorancja-ja czytam-wy jestescie z Monachium? bardzo was prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Limes🌻 Ty nie badz taka madra z tym wstawaniem , sobote mamy. :D Ja wczorajszego wieczorka bylam z corka na Spidermann 3, no i musialam dzis sie wyspac. A wlasciwie odreagowac, bo cala noc mi sie potworki snily Wzetka1 🌻 ja ci niestety nie pomoge, ciut dalej miestkam, ale moze poszukaj w internecie , moze sa na tyle duza firma, ze ich znajdziesz i poczytasz o nich. Choc pewnie nie o to ci chodzi.:D Dziuniu 🌻 tam juz bylam:P Amidala 🌻 wreszcie czarna, co?! :D A teraz szykuje sie na Flohmarkt, i rajd po sklepach. Dobrze ze nie za moje pieniadze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzetka ale
czego Ty oczekujesz ? Ze niby ktoras z nas ma tam pojdzie i sie przekonac ze firma istanieje i godziwie traktuje pracownikow ? Jezli masz adres to przeciez mozesz w google wrzucic haslo i pewnie znajdziesz cos na ich temat. Nie widze niestety mozliwosci zeby tu cokolwiek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D wiecie jak twardo wczoraj spalam nic nie slyszalam moj do mnie dzwonil ze 4 razy na telefon byl pod blokim i dzwonil na domofon a ja dalej nic nie slyszalam dopiero telefon odebrala corka od mojej kolezanki bo u mnie nocuja ale twardy sen juz nie pamietam kiedy tak dobrze spalam,a u mnie okropna pogoda deszcz pada:(nie chce mi sie z domu wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WZETKA TY SIE NIE ZLOSC
SKORO NIKT NIE ODPOWIADA TO LOGICZNE ZE NIE WIEDZA NIC NA TEMAT TEJ FIRMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes inferior-dobrze ulozony plan to powodzenia,moja kuzynka co tez mieszka w niemczech ostatnio tez robila urodzinki coreczkom w jednym dniu bo sa z tego samego miesiaca,oj daly jej dzieci popalic,ponoc musiala zmieniac tapety w dziecinnym pokoju hi hi. W Bremerhaven od wczoraj freimarkt-wesole miasteczko.Gdzies tak o 22 siedzimy sobie z mezem a tu luuup,az koty podskoczyly,jeju co sie stalo,patrzymy sie na siebie,ach pokaz sztucznych ogni,naszczescie to prawie unas pod domem wiec obejzelismy caly pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio-brrr u mnie tez leje....slonko bylo za mocne to teraz mam deszcz:( Ja nie z Monachium tez nie potrafie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia-Wiesz mam jednom kolezanke blisko Cuxhaven,bym sie jej zapytala czy ma jakies namiary,tylko ona teraz nawet niema czasu zeby zemna pogadac bo szykuje teraz na jutro komunie dla syna.Ja niestety niemam zadnych namiarow,ale jak tylko bende cos juz wiedziala to dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diuniu co to za problemy, bo brzmi jakos tak smutno-powaznie??:( Sluchajcie jest jednak odrobina (ale tylko odrobina;))) sprawiedliwosci na tym swiecie.Podjechalam dzis na Karlsplatz w celu obadania polskiego sklepu no i rzeczywiscie jest:) Wlasnie jem kanapke z pasztetem i kiszonym, popijam zywca, a na obiad mialam ruskie pierogi o:) i wedliny dobre mozna tam kupic, i kabanosyy, majonezy, slodycze it:) w kazdym razie ja jestem w siodmym niebie:) www.zywiec-muenchen.de pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biancaa🌻 wlasciwie to bede ci zazdroscic tego sklepu, bo jeszcze sie moze okazac, ze ja nie bede miala po przeprowadzce ,ani sklepu, ani nie bede tak czesto juz do Pl jezdzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzbieta na pewno cos sie i u Ciebie znajdzie:) ja do Polski tez nie jezdze niestety czesto...moze inaczej, bardzo bardzo zadko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juppi!!!! Udalo mi sie wpasc na 500 strone :D:D:D:D pozdrwiam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich po bardzo długiej przerwie przede wszystkim bardzo gratuluje świeżo upieczonym mamusiom ich słodkich pociech długo nie pisałam bo w ostatnim czasie u mnie były same problemy, pomału wychodzimy na prostą więc mam nadzieje w końcu na stale zagościć. pozdrawiam i życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie weekendujace osobki. Ostatnio mam coraz mniej czasu nad czym bardzo ubolewam. Jestem juz po przeprowadzce z czego ogromnie sie ciesze. Ale potrzebuje jeszcze masy rzeczy. Ale powolutku wszystko sie znajdzie. Najwazniejsze ze mam dach nad glowa, gdzie zjesc i gdzie spac. Moje mlodsze dziecko za dwa miesiace skonczy rok a wczoraj mialam rocznice slubu i zeby bylo ciekawiej to na amen o niej zapomnialam. ale obciach. No nic, bede pedzic bo jutro musze na komunie do znajomych a juz i tak z nog lece. Pozdrawiam i milej nocki zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×