Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witam o poranku .wczoraj skonczylo sie na strachu.Ranka tak malutka ze jej szukac trzeba bylo a krwi jak by swiniaka zarzynali:) gdzie sie wszystkie podziewacie? wstawac spiochy! ja juz po kawie, ciasto bananowe juz w piekarniku.pachnie w calym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam(halli hallo) chyba nie bedzie mnie tutaj w weekend. Mamita to jest przerazajace z tym chlopcem.Jest to echt??????? U nas deszcz pada i pada.Ja z koleji tez lubie najbardziej wiosne ale to co mamy nie jest wiosna bo upaly i wilgoc to chyba raczej niemieckie lato. Wole jak jest chlodno i ma sie czym oddychac (bo ja tez z nadmorza :D) Zycze wszystkim milych dni Zaraz na zakuüpy, maly lulu a ja taka spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassay-podejrzewam,ze to prawdziwy filmek o tym\"chlopyczku\"-niestety tu sa takie dzieci.My w Polsce mamy wiekszy szacunek do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej topicowe Mamuski! Wszystkiego co najlepsze w dniu Waszego swieta:) pewnie swietujecei wszystkie, skoro to dzis tak pusto:) 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popludniowo.ja dzisiaj nie liczac krotkiego spaceru, caly dzien w kuchni.jak nie pieke to gotuje:) i powiem Wam ze to super dieta jest.Jak sie tak nawacham tych wszystkich zapachow kulinarnych to wcale jesc mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka wszystkim mamusiom wszystkiego najlepszego z okazji naszego świeta mariechen - ja juz nie wyznaczam daty wyjazdum bo to u mnie zmienia się jak w kalejdoskopie, wiem ze mieszkanie się już remontuje, ale kiedy sie zakończy trudno powiedzieć, jak na razie czekam cierpliwie pozdrawiam was wszystkie i do jutra pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamita
najlepszy jest takt 60/60czyli naliczanie minutowe, moim zdaneim oczywiscie 300/300 to naliczanie 5-minutowe tak wiec jesli gadasz 11min to musisz zaplaic za 15 ja korzystam zawsze z teltarif.de biore tylko nr ktore maja ansage najtanszy podawany na teltarif to 01054 za 1,85c kiedys mozna bylo telefonowac przez peterzahlt.de do pl, niestety juz to zniesli. najtaniej jest korzystac z programu over IP np: VoIP-Angebote: internetcalls.com sipdiscount.com sparvoip.de voipbuster.com voipdiscount.com voipstunt.com tu znajdziesz wiecej informacji http://wiki.ip-phone-forum.de/anbieter:betamax:start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamita
to jest tak ze masz na tych voipach 120 dni (u niektorych 90dni) za darmo, tj. 300 min tygodniowo na nr stacjonarne prawie po calym swiecie jest free, 301 min w i nastepne jest juz platna, ale to tez jest smieszna kwota za min, zalezy od kraju. jak juz zaladujesz program, zameldujesz sie i jestes po fazie testowej, przelewasz na podane konto pieniadze(jest kilka mozliwosci, überweisung, kreditkarte), poprzez zasilenie znow wydluza ci sie okres tego darmowego telefonowania znow o 120dni. albo inna alternatywa, po prostu skype, ale ten jest drozszy od tych voip-ow poczytaj i probuj jesli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamita
podam przyklad, kolega ma ten program, juz 3raz przelewal im pieniadze, jest zadowolony. http://www.internetcalls.com Guthaben gilt 120 Tage lang, Mindesteinzahlung EUR 10,00 Kostenfreie Ziele sind für ein Volumen von max. 300 Minuten/Woche kostenfrei, danach 0,01 EUR/min. mozna stamtad tez wysylac sms! za bodajze 6c, to tez zalezy od kraju, do pl jest chyba 6c tu masz ich tyryfy: http://www.internetcalls.com/en/rates.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde-pomaranczko,ale jeste obcykana-serdecznie Ci dziekuje.Skypa tez mam,ale rozmawiam tylko z tymi co maja kompa.Jak sie ma cala rodzine,znajowych.przyjaciol rozsianym po calej Polsce i poza jego granicami to tak potem masz.Korzystam raczej z tych numerow ktore maja ansage-pewniej sie czuje jak mi kobita czy facet powie tyle a tyle za minute.Pozdrawiam Cie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamita
i jeszcze cos, porownoje teraz koszty telefonowiania na pl kom, najtaniej jest w voipdiscount-6c http://www.voipdiscount.com/en/rates.html internetcalls - 16c http://www.internetcalls.com/en/rates.html voipstunt - juz 22c http://www.voipstunt.com/en/rates.html sparvoip - 20c http://www.sparvoip.de/de/rates.html voipbuster - 22c http://www.voipbuster.com/en/rates.html sipvoip - 22c http://www.sipdiscount.com/en/rates.html tak sobie tu sama pisze, ale moze przyda sie tobie. jeszcze inna alternatywa w telekomie wziac tafyfe surf comfort z flatem do pl (tj. do wszystkich sasiadow niemiec) za 55e i ma sie spokoj, nie ma ograniczenia w plotwaniu, wysluchowaniu i zaleniu sie :classic_cool: ciao ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamita
a jak zasilisz konto na skype to tez mozeszdzwonic na nr stacjonarne, sprobuj raz, jesli masz odwage. :classic_cool: powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry nie wiem jak u was, ale u mnie pogoda piękna więc wybieram się z małą tym razem do Łeby, co prawda kąpać się jeszcze nie mozna, ale... i co najlepsze w tym wszystkim - jadę rowerem, zakupiłam wczoraj taki prawie za 2000 zł oczywiście i musze go wypróbować, sam z pewnością nie pojedzie, ale co to dla mnie 28 km.......brrrrrrrr ale chcę spróbować jaki nie dam rady to zawrócę, ale trzymajcie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że my na nogach juz od 6.30 to ide dziecku dać sniadanko i w drogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczko dlaczego
napisalas o SKYPIE jak masz odwage to sprobuj na stacjonarne? do czego ta odwaga potrzebna ? ja tak dzwonie od chyba 2 lat, kupuje kody za pomoca smsa lub najlepiej na aukcjach internetewoch bo sa polowe tansze, minutka na stacjonarne z niemiec do polski wychodzi 0,017 CENTA A z polski do niemiec jakies 6 groszy, ciagle tak dzwonimy z rodzinka i jestesmy zadowoleni, lub przez te numery dostepowe z tej tabelki teletarif, najtanszy 1,1 centa wiec jak za darmo pol godzinki za 30 centow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , to se pogadala czarnulka z czarnulka na pomaranczowo:P) i pomyslec ze niektore z Was zarzucaja pomaranczkom brak odwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka hihihi hahaha
a czy one sie wyzywaly lub dokuczaly sobie? jezeli pisza kulturalnie na pomaranczowo to co w tym zlego???????? po prostu wymienily sie informacjami i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) ja zaczynam dzisiaj pozno i leniwie niedziele, z wielkim dzbankiem mlecznej kawy:) i w sumie to nie narzekam jakos, no:) tylko jakiejs drozdzowy brakuje, wiadomo, takiej POLSKIEJ:) w ogole wiecie co, musze sie z Wami tym podzeilic, bo mnie meczy jak nie wiem.... rozmawialam wczoraj z moja mama i okazalo sie, ze sasiadom z klatki obok powiesil sie syn... to byla zupelnie normalna rodzina, chlopak przystojny, zawsze usmiechniety, bardzo dobrze go pamietam... jest tylko troche starszy od mojego brata... moja mame strasznie to ruszylo, wlasnie ze wzgledu na moich braci... ehhh...straszne to jest:(( mama opowiadala, ze najpierw przyjechala karateka, chwile pozniej juz firma pogrzebowa, rodzice po prostu wyli z rozpaczy wychodzac z domu. moja biedna mama az sie poplakala... Cos okropnego to jest, zwlaszcza, ze tak dobrze pamietam tego chlopaka, wlasciwie od pieluch:( sorry ze tak Wam z rana zanudzam, ale naprawde mnie to okropnie meczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biancaa, przytulam.no ciezko , zwlaszcza ze go znalas.jedyne co mozesz w tej chwili zrobic(jesli jestes wierzaca) , to pomodlic sie za jego dusze, i jego rodzine.trzymaj sie, i oby w zyciu nas wszystkich, takie sytuacje sie nie zdarzaly. cafeterianka hahaha hihihi: co w tym zlego? nie bede ci tlumaczyc, jakos tak mam wrazenie ze i tak nie pojmiesz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki cafeterianko, tak tez zrobie, w koncu nic innego nie pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes cos takiego o czym piszesz to jest juz chyba po prostu apogeum, ciezko wyobrazic sobie cos straszniejszego dla tej matki... Ten chlopak, przynajmniej tak jak ja go pamietam, zawsze robil dobre wrazenie, fajnie ubrany, wesoly, czesto ze znajomymi, nigdy tez nie bylo z nim jakichs problemow, w koncu mieszkalismy pare latek obok siebie, moja mama mowila, ze nic sie nie zmienilo, ze w sumie nikt by nie pomyslal ze to wlasnie on... Dobrze ze ma siostre mlodsza od siebie, ze rodzice nie zostana tak calkiem sami... ale jest to naprawde straszne, i doskonale rozumiem moja mame, bo ma synow niewiele mlodszych od tego chlopaka.... No ale nic. Zastanawiam sie caly czas tylko nad jednym, moja mama byla na jego pogrzebie, w katolickim kosciele, normalnie na cmentarzu... czy to nie bylo kiedys tak ze kosciol samobojcow nie chowal? i nie odprawial w ich intencji mszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×