Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Bylo, bylo.czesto gesto dalej tak jest.chociaz moje prywatne zdanie jest takie, ze nie ksiedzu o tym decydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja nie wiem czy cos sie po prostu w prawie koscielnym zmienilo czy zalezy od ksiedza i parafii, ale bylam bardzo zaskoczona, oczywiscie pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes ale czemu Ty sie tak tymi pomaranczkami przejmujesz? Nie lepiej olac i nie zwracac uwagi? ja mysle, ze lepiej:) no ale to moje zdanie tylko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes, czytaj ze zrozumieniem.Ja nie napisalam ze mi przeszkadza jak ktos pisze na pomaranczowo, kolorek nie ma dla mnie znaczenia, tresc jest wazna :P) ja tylko zwrocilam uwage na fakt ze dwie czarne, dwie staly rozmawiaja na pomaranczowo.myslenie nie boli! a w ogole , odwal sie babo.co za upierdliwa i klotliwa z ciebie osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage ze dzisiaj tylko ja skomentowalam pomaranczki(zauwazylas? nie skrytykowalam, tylko skomentowalam), nie potrzeba wybitnej ynteligencji :P) zeby zorientowac sie ze piszesz o mnie.no ledwo przylazlas odrazu zepsulas atmosfere.biancaa, sie zwierza , do tego na tak powazny i bolesny temat a ty tu wyskakujesz o pomaranczkach i jakies chore komentarze.za grosz taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cie biancaa ze dalam sie limes wciagnac w te pyskowke.juz odpuszczam, w koncu niektorym sie ustepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to chyba pojde powaznie dzis do kosciola... nie bylam juz...az strach sie przyznac baaaardzo dawno, a kiedys jednak bylo to dla mnie wazne... w kazdym razie wyszukalam \'\'polska parafie\'\' i teraz planuje wycieczke:) najlatwiej jest dojechac matrem, ale ja jezdze caly czas metrem i nic nie widze z tego pieknego miasta, wiec dzis chyba wyprobuje autobus:) zobaczymy co z tego wyjdzie:) czy sie zbiore w ogole i pokonam swojego Schweinehunda bo cos sie ostatnio bardzo rozpanoszyl:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka hihihi hahaha
odnosze wrazenie ze przyszlas na to forum aby pouczac wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafeterianka hihihi hahaha
co w tym zlego ze dwie stale bywalczynie na pomaranczowo wymiwnily informacje? moze w danej chwili nie bylo wazne ktora bywalczyni podaje ceny rozmow do polski, a moze akurat szybko pisaly i nie chcialo im sie logowac, czy to takie wazne, robisz problemy z niczego i czepiasz sie jak stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co to
nikt nie jest glupi i jezeli chce cos kupic na ebay to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes- w takich momentach ciesze sie, ze nie jestem mama,hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takiej pustki calo-dziennej to jeszcze odkad tu zagladam jeszcze nie widzialam:) gdzie siepodzieacie? pewnie czesc grilluje czesc jezirokuje albo kapieliskuje czesc wypadla za miasto a czesc po prostu po niedzielnym obiadku uskutecznia blogie LB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianca-pomaranczowa cafeterianka nie mogla o sobie napisac/tj.o czarnej cafeteriance/poniewaz czarna cafeterianka nie robi razacych bledow ortograficznych.A na przyszlosc prosze omijajcie nieprzyjemne posty a czytajmy tylko te fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamita, limes robi razace bledy, hehehe moze na pomaranczowo jest moja wielbicielka ;) :) bianca, mamita - jak spedzacie wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz zerknalam... ten moj ostatni wpis to chodzilo o to, ze przesadzacie, ze Was caly dzien juz nie ma:))) cafeterianka- niestety moj schweinehund wygral, i zostalam w domu, zwlaszcza, ze zrobilo sie burzowo, ale obiecalam sobie, ze jutro sie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam ze nie poszlas:) nie to zeby nie wierzyla w twoje dobre checi ;) chyba sugerowalam sie swoim stanem rozleniwienia:) siedze jeszcze do 21 a potem zmykam.tak sobie postanowilam .zobaczymy co z tego wyjdzie.:)zdecydowanie za duzo czasu ostatnio spedzam przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle cafeterianko, ze to po prostu twoja wina, ze nie poszlam, udzielilo mi sie, Twoje rozleniwiwnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biancaa-skoro ja mam takie zdolnosci , dzieki ktorym przekazuje moje stany, to trzeba pomyslec jak na tym kase zarobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestesm ciekawa co wykombinujesz:) a tak w ogole to gdzei mieszkasz cafeterianko?? czesc dziunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×