Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuanRamirez

Czemu brak kobiet ktore potrafia pieścić faceta ... ?

Polecane posty

.. no jaaa to lubię jak mnie się drapie po pleckach, po karku, lubię pocałunki po caaałym cialku, głaskanie rączek, ud ... ... no tak to włsnie teraz przezcytałem i wychodzi mi na to, że może ja zbyt wymagający jestem ?? buziaczki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
hmmm,a ja tak tu czytam i czytam i jestem w szoku:P Mój chłopak bardzo lubi pieszczoty,on to wrecz uwielkbia:P najbardziej lubi głaskanie,ale nie narzeka jak go drapie delikatnie,mówi mi wtedy że mam delikatne złote rączki i przy tym tak słodko mruczy:P pozatym robią mu sie rozmarzone oczka jak tylko pocałuje go w szyjke,ale tak namietnie:D a jak dochodze do brzuszka i sutków to wymieka:p jest wtedy całkowicie mi poddany:P hehe siła kobiet:D bardzo czesto rozmawiamy i on mi mówi czego oczekuje,czego chciałby spróbować i to smao robie ja,wtedy razem dochodzimy do porozumienia do czegfo mozemy sie pposunąc i co bedzie odpowiadło nam obojgu:) Jednym słowem nie narzekam:D on chyba tez nie;P pozdrówka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline_
mój mąż też uwielbia pieszczoty i bardzo mnie to cieszy, bo oboje jesteśmy strasznymi pieszczochami:) uwielbiamy się kochać, ale też uwielbiamy się po prostu dotykać, głaskać, masować... niby się mówi, że facefi nie lubią pieszczot tylko od razu przechodzą do seksu, ale chyba po prostu wstydzą się powiedzieć żeby ich pogłaskać, popieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookie_yeah
Podpisuje sie pod tym obiema rekami!Mezczyzni uwielbiaja pieszczoty!!!!Sama jestem maniaczka pocalunkow,przytulan..wiec dlaczego nie moglabym obdarowywac tym samym swojego mezczyzny..moze dodam troszke kontrowersyjny pomysl ale...zauwazylam,ze pieszczenie meskiego tyleczka sprawia zarowno mi jak mojemu mezczyznie duuuuzo radosci..Aby nikt nie musilal wyzywac mnie od dziwek nie zdradze w jaki sposo to robie!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko mam do panów :) Jak to jest, czy wy lubicie pieszczoty sutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadamy
LUBIMY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci sie wstydzą poinstruowac kobitki co maja robić, ja tam kazdej mówie co lubię i jestem w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka2005
My chciałybyśmy was pieścić jak należy, ale wy nie mówicie o swoich pragnieniach i to wszystko przez to. Czemu teraz żalisz się na forum, że nikt Cię nie może zadowolić, powiedz to swojej kobiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimalsa
moj facet tez uwielbia pieszczoty, nie kochalismy sie jeszcze (krotki staz), ale dotykac sie uwielbiamy. a lubi: drapanie po pleckach, masaze, calowanie sutkow, calowanie uszka (jak to robie to sama odlatuje;) a jak mruczy i oddycha slodko mmmmmmmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×