Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joziaaaaa

jaki jest przyblizony koszt leczenia zeba sposobem kanałowym

Polecane posty

Gość Sylwia343553
Ee...tam przezadzacie..ja bylam wczoraj u denstysty (gostka) i wiercial mi cos tam troszke zabolalo ale co to taki ból i zlaozyl trutke aja myslam z ejzu koniec w domu troche bolalo ale lajcik nastepna wizyta za 2 ty. to bnedzie bolec ;/bo bnedzie usuniecia nerwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopot
mi powiedzial ze 3 kanały, każdy po 150 zl. plus to co bylem wczoraj czyli zalozenie trucizny 50zl. razem 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdzic
Leczę 2 zęby kanałowo (w Warszawie)- łączny koszt ma wynieść 900 zł. 5 lat temu ta (wątpliwa) przyjemność kosztowała 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika_01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika_01
Dzisiaj skończyłam leczenie kanałowe mojego zęba. Wizyt było w sumie 3, za każdym razem miałam znieczulenie (dlatego nic nie bolało :/) i zdjęcie rtg. Leczyłam się prywatnie (w Gdańsku) i w sumie zapłaciłam 400zł. Myślę, że to spory wydatek, ale ząb jest w pełni wyleczony, powiem więcej wygląda jak nowy, a muszę przyznać, że był bardzo zniszczony. Uwierzcie, że leczenie kanałowe wcale nie jest takie straszne, naprawdę nie ma się czego bać :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest słońce
dzis bylam u dentysty i dowiedziaalm sie ze nastepnym razem bede miala kanalowo leczonego zęba. jak to wszystko czytam i jak widzialam na czym polega ta metoda to az mi sie slabo zrobilo. bardzo sie boje, ale moze to jakos przezyje. zobaczymy :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszen331
Ja mialem zatucie zeba z poczatku nic nie bolalo po godzinie czasu myslalem ze sie zesram z bolu dopiero po piecu godzinach przestalo ,jechalem na ibupromie straszliwy bol.Koszt takiej przyjemnosci 50 PLN teraz mnie czeka kanałówka mysle ze bedzie lepiej pozdrawiam wszystkich BOLĄCYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elladorea
Też jestem w trakcie leczenia (Leszno) To była 3 wizyta, została jeszcze jedna. Za 1 zapłaciłam 60zł, - zatrucie, za drugą 50 - jakieś lekarstwo, za dzisiejszą 90 zł - wypełnienie trzech kanałów. Ostatnia to będzie założenie plomby, łącznie pewnie z 260 zł, jeśli ta lepsza plomba. Drogo strasznie, ale przynajmniej ząb jest wyleczony, no i nic nie bolało - no, może trochę, podczas czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY WIECEJ!!!wczoraj miałam zatrutego zeba myslałam ze nie dojde do domu odrazu po wyjsciu tabletka!!! a jak juz doszłam to tak ryczałam z bólu jak nigdy dotad nie wiedziałam co sie ze mna dzieje cały policzek mi dretwiał myslałam ze umre!!! i oczywiscie obiecałam sobie ze juz nigdy nie pojde do dentystki jak mi nie da znieczulenia-miało nie bolec!!!za tydzien kazała mi przyjsc to mi jeszcze raz go zatruje ale na dzien dzisiejszy nigdzie nie ide zapłaciłam nie duzo bo 30 zł ale szczeze mowiac wolałabym rodzic szescioraczki niz isc do dentystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspetka
Ja leczę zęba w gabinecie państwowym. całość leczenia ma kosztować 30-50 zł. niedużo, ale muszę się strasznie nachodzić. byłam już 5 razy i czekają mnie jeszcze ze 2 wizyty :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotek
Pierwsza wizyta-leczenie kanalowe-500zl,druga wizyta-wzmocniona wloknem szklanym odbudowa zeba-350,lacznie 850zl.W Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercia
Hej ja jestem po pierwszej wizycie leczenia kanałowego. Gdy go wierciła nic nie bolało bo ząbek martwy, gdy coś tam czyściła to to czułam, ale nie bolało. Dała mi lekarstwo i za tydzień następna wizyta. Z tym lekrstwem to ząb wieczorem lekko boli ale da się wytrzymać. Za tą pierwszą wizytę nic nie płaciłam. Kazała mi iść na zdjęcie i potem stwierdzi ile jeszcze wizyt i jaki koszt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgf
ZAlezy od dentystki. Dentystka mojego chłopaka, bardzo dobra dentystka wziela od niego 400zł za dwie wizyty. Inna wzielaby 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgm
co Wy tam wiecie o kosztach :) - dentystka z Bielska - Białej p. Molerus - koszt leczenia kanałowego: - otwarcie zęba 150, leczenie - 250, założenie jakiegoś lekarstwa - 50, wypełnienie z ćwiekami - 400 !!! Koszt całości ma być 850 złotych !!! Kwota za wypełnienie zwaliła z nóg, ale na szczęście całość nie jest jeszcze zapłacona, bo po zasięgnięciu opinii u kilku dentystów to wygląda na rozbój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgm
poprawka, nie jest tak źle - 300 kanałowe, 50 leczenie z uwagi na przerwę między kanałowym a wypełnieniem, 400 za odbudowę zęba z 3 ćwiekami tytanowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgm
no i jeszcze wyjaśnienie - zdenerwowana koleżanka w końcu powiedziała, że w sumie to jak wyjaśniła pani dentystka to przypadek był trudny i dlatego koszt wyszedł wysoki. Czyli dentystka spoko tylko ogólnie trudne przypadki dopadły koleżankę. Samo kanałowe za 300 to w sumie nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty123
Ludziska, jeśli nie ma pewności, że ząb się psuje od wewnątrz, a boli, to koniecznie zróbcie prześwietlenie. Denstysta nie ma rentgena w oczach, więc na 100% nie stwierdzi, że ząb się psuje od środka! A przyczyn bólu może być kilka, nie tylko próchncia! Ja prywatnie płaciłam za kanałowe 500 zł :O w Warszawie. Jak dla mnie totalna masakra :O Na NFZ też podobno się dopłaca do takiego leczenia (podbno około 150 zł, chyba za lepsza plombę i znieczulenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieszczadnik
No ja właśnie wróciłem od dentysty: - jeden ząb - piątka prawa dolna, - 4 kanały - 3 wizyty - koszt (do tej pory): -- 100 konsultacje z przeswietleniem i rekomendacją leczenia (1 wizyta) -- 500 czyszczenie 4 kanałów + założenie antybiotyku (2 wizyta) -- 700 poszerzanie 4 kanałów + wypełnianie (3 wizyta) czyli do tej pory 1300 a czeka mnie jeszcze: - dwa wkłady z włókna szklanego - 700 za szt. - korona (do wyboru złota, ceramika i jakiś kompozyt) - tutaj nawet o ceny nie pytałem Ceny są kosmiczne ale obsługa pierwsza klasa - naprawdę czułęm się w rękach specjalistów, Polecam dla tych których nie boli portfel - Dental Excellence w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo drogo
za leczenie kanalowe zabral mi 300zl :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA30
WITAM.WŁAŚNIE WRÓCIŁAM OD DENTYSTY-LECZENIE KANAŁOWE.1 WIZYTA 50ZŁ DZIŚ 2 OSTATNIA 450ZŁ RAZEM 500ZŁ.MYŚLAŁAM ŻE ZLE SŁYSZE BO NIE BYŁAM PRZYGOTOWANA NA TAKI KOSZT.DODAM ŻE NIE BYŁ TO PRYWATNY GABINET.PODOBNO KASA CHORYCH NIE REFUNDUJE TAKIEGO LECZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LDZman
Łódź www.arsdent.pl ja jestem po leczeniu 8 kanałowo. 1 wizyta : rtg + znieczulenie + zatrucie = 140 2 wizyta : wsadzenie jakiegoś lekarstwa = 40 3 wizyta : wypełnienie kanałów czymś tam = 140 4 wizyta : zrobienie zęba na cacy, koronka czy plomba czy coś tam innego + rtg = 140 ogólny koszt 460 zł miałem 3 kanały leczone. po rozmowach ze znajomymi słyszałem że dużo nie dałem. co do bólu to czasy gdzie stomatolog kojarzył się z starszą panią i głośnymi wiertłami i niewygodnym fotelem już dawno minęły. jeśli ktoś się waha czy iść do dentysty, to naprawdę nie ma czego się bać. tylko na portfel trzeba uważać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adak
nie wiem do jakiego dentysty panstwowego chodziliscie w wojewódzkim centrum stomatologicznym taka impreza kosztuje 600 zl i nie ma pewnosci ze nie spiernicza ja polegam na dentyscie prywatnym ktory bierze cala odpowiedzialnosc za to co robi a ostatnio kedy panstwowa plomba kosztowala 70 on bral 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvsoul
Witam. Ja wlasnie dzisiaj wrocilem od dentysty i dowiedzialem sie, ze zab (prawa gorna szostka) jest do leczenia kanalowego. On byl kiedys juz robiony, a koszta jakie do tej pory ponioslem za pierwsza wizyte : 15 zl - RTG 70 zl - Ekstyrpacja mortalna 40 zl tlenek cynku + fleczer Moj zad jest praktycznie martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvsoul
Hahaha to wlasnie sie dzieje z czlowiekiem po nie przespanej nocy z powodu bolu zeba ;] Mialo byc, ze moj ząb jest praktycznie martwy ^^ W sumie to sie tam u dentysty nasiedzialem, wiec zad tez ucierpial ;] Myjcie ludziska zeby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoto
Koszt leczenia kanałowego w Krakowie: 1-a wizyta:120zł-rozwiercenie,wynerwienie i założenie lekarstwa pod znieczuleniem. 2-a wizyta:150zł-wypełnienie 3 kanałów. 3-a wizyta: przede mną-odbudowa zęba jakieś 150-170zł. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Ja już całą kupę zębów leczyłam kanałowo w Certusie w Poznaniu. Nie potrafię się wybrac, dopóki nie mdleję z bólu. Ale chyba trochę przepłacacie za to leczenie. Moja pani stomatolog tak ze mnie nie zdziera. Leczę teraz kanałowo jeden ząb, za zatrucie zapłaciłam 50 zł, zawsze po tym idę jeszcze z 3 razy na wymianę i czyszczenie kanałów, za te wizyty nie płacę, dopiero na 4 - za wypełnienie kanału - 50 lub 70 zł, nie pamiętam dokładnie, no i plomba na ostatniej wizycie - 70 zł, no chyba że ząb jest do odbudowy - to 120 zł. Znieczulenie jest wliczone w cenę. W przypadku zatruwania zębów to moim zdaniem powinno się koniecznie brac porządne znieczulenie miejscowe, potem jego efekt, przynajmniej u mnie, utrzymuje się jeszcze z 3-4 godziny, i człowiek nie chodzi z bólu po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamolka
witam! dziś byłam u dentysty i okazało się, że muszę mieć leczenie kanałowe, dała mi znieczulenie i wyczyściła kanały bez trucizny, bo znieczulenie dobrze na mnie podziałało. Mam pytanko czy oczyszczenie kanałów to jest usunięcie nerwu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reutt
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reutt
koszt leczenia kanałowego ,,6,, lewej dolnej-w gabinecie prywatnym w powiatowym miescie woj.mazowieckiego ;)- wyglada tak: pierwsza wizyta-zatrucie zęba-50zł druga wizyta-zdjecie rtg,opracowanie i wypelnienie 3 kanałow,ponowne zdjecie rtg by sprawdzic efekty pracy stomatologa-450zł Jak do tej pory-Razem 500zł Wszystkie w/w wizyty odbywały sie bez znieczulenia Teraz czeka mnie odbudowa tego zabka ale pojecia nie mam jaki moze byc koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×