Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joziaaaaa

jaki jest przyblizony koszt leczenia zeba sposobem kanałowym

Polecane posty

Gość baretyk
Moim zdaniem lepiej wybrać sprawdzonego dentystę, ja nie kierowałabym się ceną, a jakością usług i kompetencjami lekarzy. Źle przeprowadzone leczenie kanałowe może skończyć się przewlekłym stanem zapalnym kości. Najlepiej zapytaj kogoś ze swojej rodziny, albo znajomych, mi przyjaciółka polecała Indexmedicę, moim zdaniem to najlepszy sposób na trafienie do dobrego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestyleeee
oj na pewno sprawdzony, bez tego ani rusz, wiecie jak jest o zęby trzeba dbać. Poza tym wiecie nie można za bardzo oszczędzać, bo potem tylko kłopot większy. A najlepiej to chodzić regularnie do dentysty nie będzie zaskoczenia. Ja chodzę grzecznie co pół roku do Bamedu i wiem, co się w moich zębach dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie to bywa, ja w Dental Servicees w Krakowie zapłaciłam 160zł, ale to zależy wszystko od tego, jak bardzo ząb zepsuty, czy potrzebujesz wielu prześwietleń...no niemniej z taką ceną minimum sie trzeba liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muurelka21
Miałam zęba leczonego kanałowo w Dentestetica w Krakowie. Wcześniej dentysta powiedział mi, że ząb będzie nadawał się do usunięcia. W Dentestetica lekarze nie byli tak radykalni, ząb udało się wyleczyć, co najlepsze wcale to nie bolało. Niestety cena wysoka bo wyszło ponad 600 zł, no ale efekt jest dobry więc nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja leczyłem ząb we Wrocławiu w Welldent na Kukuczki. Na jednej wizycie, w pełnym znieczuleniu, nic nie bolało. koszt 600zł. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy bylam w www.hercka.pl w Gliwicach to zapłaciłam w granicach 350-500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt zależy od ilości kanałów do wyleczenia, ale też zależy na pewno od miasta i od gabinetu. Ale cena dla mnie jest też sprawą drugorzędną, raczej stawiam na jakość usługi. Dlatego jeśli ktoś będzie szukał dobrego gabinetu, gdzie można zrobić leczenie kanałowe polecam się wybrać do Dental Services.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje jaki jest koszt leczenie 3-kanałowego zęba pod mikroskopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy gdzie pójdziesz, ale jeśli chodzi o kanałowe to radzę nie oszczędzać bo nie dość, że mogą ci zęba zjechać to póżniej zapłacisz podwójnie... W Omnident we Wrocławiu dobrze leczą zęby i tanio, za kanałowe nie powinni Ci dużo policzyć a masz gwarancje, że dobrze zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenie kanałowe zębów najlepiej wykonywać przy użyciu mikroskopu stomatologicznego. Dzięki temu leczenie jest znacznie skuteczniejsze, ponieważ dentysta może dokładniej wyczyścić i wypełnić kanały. Dodatkową zaletą jest fakt, że na leczenie zęba wystarczy jedna wizyta. Zabieg wykonuje się pod znieczuleniem, więc nie jest on uciążliwy dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quickas
Co do leczenia kanałowego, to polecam Ci metodę leczenia w mikroskopie, taki zabieg trwa znacznie krócej i nie czujemy aż tak dobitnie tego dyskomfortu. No i rzecz jasna takie leczenie jest znacznie skuteczniejsze. Dobry sprzęt mają w klinice Dental-Design w Pruszkowie. Leczyłam się u nich. Dobry sprzęt w rękach fachowca i naprawdę można przestać bać się dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to już chyba norma, że kanałowe się robi pod mikroskopem. Zauważyłam że gabinety bardzo dbają o to, żeby leczenie było jak najlepiej robione. Ja się strasznie kanałowego bałam ale na szczęście w Dental Services są bardzo mili i dobrzy dentyści, więc jakoś poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się tak wydaje, że jednak coraz więcej gabinetów leczy zęby kanałowo pod mikoroskopem. Szczególnie w tych lepszych i bardziej profesjonalnych klinikach tak jest. Ja sama byłam u Dr Karoliny Martyniuk (Galeria Uśmiechu) i jestem zachwycona i podejściem pani doktor i tym jak się ząbkiem zajęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a któraś robiła kanałówke w gabinecie dra Krywulta w Katowicach? Jak tam z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy, który ząb i jaką metodą robiony. Ale myślę, że niestety trzeba się będzie liczyć z wydatkiem kilkuset złotych. Ale też oprócz cen ważne, a może nawet ważniejsze jest to, żeby było dobrze zrobione. Moim zdaniem jednym z lepszych miejsc, gdzie się można poddać leczeniu kanałowemu jest bamed. Sama u nich robiłam i wszystko poszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko trzeba liczyć stówkę za kanał plus 20-30 zł znieczulenie przy każdej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu, podczas jednej wizyty, oczywiscie ze znieczuleniem, "szóstka" płaciłam 1100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapłaciłam za leczenie kanałowe Szóstki plus odbudowa na włóknie szklanym 800 zł a było to 4 lata temu do tej pory nic z tym zębem się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutna
Jeśli chodzi o Kraków, to ja byłam w Stomatologii Cichoń (poprzedni dentysta założył mi plombę, ząb pod spodem zaczął się psuć., ból nie do opisania - Bogu dzięki, że mnie praktycznie z biegu przyjęli). Koszty, jak to przy kanałowym zależą np. od liczby kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ceny są zależne od tego, ile masz kanałów i czy to jest kanałowe pierwotne czy wtórne. Poza tym koszt swoją drogą, ale dla mnie znacznie ważniejsze jest to, żeby było dobrze zrobione. Ja chodzę do bamedu w Łodzi bo tam bardzo dobrze leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze się z przedmówczynią. Ja natomiast chodzę do Ortoprotex mieszczącego sie przy ul. Przybyszewskiego 12 w Łodzi. Polecam jeśli ktoś szuka stomatologa w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że ceny leczenia kanałowego w polskich gabinetach kształtują się bardzo różnie. Najczęściej zależą od doświadczenia lekarza, który wykonuje zabieg oraz od technologii, z jakich korzysta. Różnice w cenie pojawiają się także w zależności od miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, że te lepsze gabinety leczą mikroskopowo, przez co efekty są bardziej precyzyjne. A możecie polecić jakis dobry gabinet w okolicach Łódź - Górna? Pytam z czystej ciekawości w razie czego, bo przeprowadziłam się niedawno i nie mam tutaj swojego stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Łódź to moim zdaniem najlepszy gabinet, gdzie się możesz wybrać to Bamed, ja do nich chodzę od dłuższego czasu i bardzo jestem zadowolona z opieki jaką mam i z tego, jaka u nich panuje atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie, ja zapłaciłem kilkaset (300?) za cały proces jednego kanału razem z wypełnieniem ale chyba mniej bo to było dość dawno. To było razem z zatruciem. Wszystko zależy czy w dużym mieście czy w małym, ile będzie przy tym czyszczenia, czy zrobią Ci to na jednej wizycie czy wypuszczą z opatrunkiem itd. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic to polecam Ci www.omnident.pl mają dość przystępne ceny jak na warunki dużego miasta i co ważniejsze robią dobrze chociaż rzadko na jednej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy gabinet ma swoja ustalona stawke - najlepiejby bylo jakby lekarz cie zbadal i wtedy ocenil koszt.. ja tak mialam w przypadku wizyty w gabinecie www.addent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kielce masakra rentgen 50 zl wizyta konsultacja 80 zl leczenie kanalowe 4 kanały zaczęte : - tydzień temu 200 zl dziś 700 zł i to nie koniec masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Łódź i te lepsze gabinety co leczą mikroskopowo to polecam wam sprawdzone miejsce na przybyszewskiego 12 a konkretniej dr Ewę Białas. Piękna, młoda z fachem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnident
Cena i ilość wizyt zależy od tego jaka jest drożność kanału, jak łatwo przyjdzie jego oczyszczenie, zatrucie, jakich materiałów używa stomatolog a także czy wdał się stan ropny który trzeba zaleczyć antybiotykiem co wydłuża ogólny czas leczenia, zazwyczaj jednak jest to tylko parę wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie kanałowe niestety nie należy do najtańszych, ale zwykle to ostatnia szansa na uratowanie zęba. Ja byłam kilka lat temu w Dental Perfect (www.dentalperfect.pl) na ul. Ks. P. Wawrzyniaka we Wrocławiu i co prawda nie pamiętam ile dokładnie płaciłam, ale wiem, że jak porównywałam ceny z innymi gabinetami, to w tym wyszło mi najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×