Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joziaaaaa

jaki jest przyblizony koszt leczenia zeba sposobem kanałowym

Polecane posty

Gość ja_ho_da
Ja w Krakowie,w Nowej Hucie za leczenie kanałowe zęba zapłaciłam 150zł I to było jedno z najtańszych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, który to ząb, ile ma kanałów. ja za 4kanałowy zapłaciłam za całość 250zł. z reguły jest 50zł za kanał. A wizyt były 2, ponoć można to na 3 rozłożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopkka
Zazwoń sobie do tego gabinetu dr Anny Król,gdzie ja chodze i mozesz przeciez zapytac 607-116-363 Tu masz bezpłatny przegląd zębów ,wiec sobie tez przy okazji sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaj
300 zł - pierwsza wizyta w tym: znieczulenie, trucizna, rtg, i jedna pląba ząb obok 300 zł - druga wizyta w tym: znieczulenie, czyszczenie kanału trzecia wizyta dzisiaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulaj
trzecia wizyta 250 zł - znieczulenie czyszczenie kanału pod mikroskopem 2x rtg czwarta wizyta 100zł - plomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaj
w sumie wyszło ok 1000 zł w klinice w Babicach profesjonalnie ale troche drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicmnienieboli
1 wizyta konsultacja 50 zł RTG 45 zł 2 wizyta założenie trucizny 50 zł 3 czyszczenie 3 kanałów100 4 czyszczenie 3 kanałów 100 5 kształtka nie chciała się zapiąć gratisowa wizyta,bo wcześniej powiedział,że samo leczenie kanałowe zamknie się w 300 zł 6 wizyta 50 zł razem z RTG 395 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julo
Ja miałem inaczej poszedłem z bólem okazało się, że trzeba leczyć kanałowo: 1. wizyta leczony jeden kanał + znieczulenie 120zł 2. wizyta leczone dwa kanały + znieczulenie 200zł i teraz czeka mnie 3 wizyta ciekawe ile zapłace... W międzyczasie 20zł jeszcze zdjęcie zęba... Za jednoego zęba 350zł plus to co zapłace przy następnej wizycie... chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amakesz
Moze mi ktos polecic dobry gabinet stomatologiczny w Katowicach? Mam do kanalowego 2 zeby(polozone kolo siebie ,jeden sie uszczerbil i prochnica dopadla oba;/) Pani powiedziala mi,ze zaplace ok 600zl ..jakas horendalna kwota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amakesz
W Katowicach ceny moga byc inne? To wszystko wydaje sie byc tansze,choc z tego co piszecie tez niektorzy płacili dosc sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o koszt leczenia zębów kanałowy to z tego co kojarzę mieści się w granicach 500 zł może trochę więcej, ale koszty to jest moim zdaniem najmniejszy problem najważniejsze, żeby wybrać dobrego dentystę, jak na przykład dr Rozwadowski z Galerii Uśmiechu, ja czasem wolę dołożyć i mieć dobrze zrobione ząbki niż iść gdzieś, gdzie jest tanio a potem cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanał
Miałem leczenie kanałowe górnej 6.Leczenie przebiega mniej więcej tak :najpierw zdjęcie, później zatrucie zęba, następnie czyszczenie i opatunek (kilka wizyt) i plombowabie. Ja miałem 6 wizyt prywatnie i zapłaciłem 530 zł. Ale trzeba zaznaczyć że prawie pół zęba nie miałem :-) Byłem najpierw u innego dentysty i on stwierdził że ząb nadawał się tylko do wyrwania a poszłam do innego i udało się go odratowac. Od pół roku żadnego bólu ani problemu. Trochę szkoda kasy ale lepiej mieć własnego zęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackbil
byłem dzisiaj kanałowo leczyć.wziąłem na pierwszą wizytę 300zł i się okazało że leczyła mi 3 kanały i za pierwszą wizytę chciała 560 za drugą chce 440 a za wypełnienie 400.czyli 1500.jest to normalne??czy takie są ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4234234324
Jak dla mnie to szook, pewnie to Warszawa? Ja w Poznaniu za kanałowe płace przeciętnie ok. 250-300 zł za wszystko, założenie opatrunku 50, potem zmiany - nic, wypełnienie kanałów po 80 za kanał i plomba tez ok. 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka
O matko! ja w Kielcach zapłaciłam baardzo dużo :/ miałam szóstkę górną do leczenia kanałowego, Pierwsza wizyta: znieczulenie 50zł, borowanie, okazało się, że mam w niej 3 kanały, wyczyszczenie wszystkich kanałów, zatrucie i założenie zwykłej białej plomby na dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach zdjęła plombę, wyczyściła i załatała zęba taką masą, że nie widać że to plombka tylko zwykły zdrowy ząbek. Taką masą się chyba nadlewa zęby np.jedynki jak się złamią :] i wszystko w te dwie wizyty. Zapłaciłam coś koło 750 zł :((( niestety duuuużo..... Ale do państwowego nie pójde!!! potworny uraz z dzieciństwa heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielczanka
O matko! :o ja w Kielcach zapłaciłam baardzo dużo :/ miałam szóstkę górną do leczenia kanałowego, Pierwsza wizyta: znieczulenie 50zł, borowanie, okazało się, że mam w niej 3 kanały, wyczyszczenie wszystkich kanałów, zatrucie i założenie zwykłej białej plomby na dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach znieczulenie, zdjęła plombę, wyczyściła i załatała zęba taką masą, że nie widać że to plombka tylko zwykły zdrowy ząbek. Taką masą się chyba nadlewa zęby np.jedynki jak się złamią :] i wszystko w te dwie wizyty. Zapłaciłam coś koło 750 zł niestety duuuużo..... :(( Ale do państwowego nie pójde!!! :/ potworny uraz z dzieciństwa heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom wlkp
U mnie w okolicy Kalisza koszt leczenie kanalowego 6 dól I wizyta plombowanie 150zł ( * ) II wizyta trucie 100zł III wizyta opracowanie 4 kanałów 400zł IV wizyta wypełnienie 0 zł w ramach reklamacji --> ( * ) Jakość usługi 1 klasa ale nie na moją kieszeń jeden ząb i dobre 3 tyg zapier w zakladzie pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe_okulary_w_lecie
no to zależy od gabinetu i od miasta, ale koszty leczenia kanałowego wahają się w granicach 500 zł. Bardziej jednak dla mnie ważne jest to, żeby było dobrze zrobione, więc jak mam jakiś problem z zębami to zaglądam do Krainy Uśmiechu w Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że ceny są meeega.Miałam co prawda dwa razy leczone kanałowo ale raz załapałam sie jeszcze na kase chorych nim skończyłam 18 lat a ostatnio robił mi wujek mojego chłopaka więc nic nie zapłaciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbage
no to masz fajnie, że masz znajomości, ale nie wszyscy tak dobrze mają, ale też myślę, że lepiej jest w przypadku dentysty dołożyć trochę i żeby był jakiś taki ludzki, jak dr Rozwadowski niż robić tanio a zwijać się z bólu, albo się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posanka85
niestety, leczenie kanałowe to przykra sprawa. czasem też kosztowna (zależy ile zębów itd.) kiedyś dawno temu miałam zepsute takie leczenie i pózniej cierpiałam. Miesiąc temu byłam leczyć kolejny ząb kanałowo w Dentestetica u dra Gończowskiego. Zabieg był przeprowadzony zupełnie ineczej niz tamten przed laty. Wiele się zmieniło i to cieszy. W każdym razie polecam ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Szczecin I wizyta - rozwiercenie i coś tam dale (nie pamietam) - 0 zł + koszt zdjęcia RTG 50zł II wizyta czyszczenie kanału pod mikroskopem 100 zł III wizyta - wyczyszczenie 2 kanalów 400 zł IV wizyta plomba 120 zł Do tego robiła mi 3 zdjęcia konkretnego zęba ale już bezplatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
a znieczulenie za darmo. do endo. bo do normalnych jest juz płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsd
Poniżej moja historia z 2007 roku. Teraz w piątek byłem na wizycie i ani jeden z poniżej wyszczególnionych zębów nie ma ubytku. Najlepszy stomatolog na Śląsku :) 100,00 złusuwanie PG6 100,00 złusuwanie PD7 20,00 złzdjęcia 130,00 złdokończenie usuwania PD7 620,00 złpanorama + 4 wypełnienia jedynek 910,00 złkanałowe LG1 720,00 złpodwójne plomby (hemo + światło) PD4, PD5 1 390,00 złPD6, kanałowe (4 kanały) + 2 zdjęcia 440,00 złdokończenie PD6, wyjęcie instrumentu i odbudowa korony 930,00 złkanałowo LD5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaGumula
Ja naprawde, jak chodzie o leczenie kanałowe nie zważam jakos super na cenę. Mam swojego sprawdzonego lekarza os tej przyapdłości. CHodzę do dr. Woźniackiego do Indexmedici. Wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
KOSZT LECZENIENIA KANAŁOWEGO? OBECNIE W WARSZAWIE NIE UWZGLĘDNIAJĄC DROGICH KLINIK STOMATOLOGICZNYCH, NIE BIORĄC POD UWAGĘ MIKROSKOPU. PRZEDSTAWIE NASTĘPUJĄCO PONIŻEJ: (cennik przybliżony mojej super lekarski najlepszej na Tarchominie a może i całej Warszawie, oprocz niej odwiedziłem jeszcze ok. 20 innych lekarzy, rózni się trafiali.... jak również oszusci którzy przykładali tlenek cynku to zęba martego obok i wmawiali iż ten i ten zab niereaguje i trzeba go leczyc kanałowo) Leczenie Kanałowe zębów 1-3 (jednokanałowe) 500-zł 250 zł(L.K) + 200 zł(wypełnienie) + 60 zł (RTG, Znieczulenie) Leczenie Kanałowe zębów 4-5 (2-kanałowe w sporadycznych przypadkach ząb nr. 5 ma jeden kanał) 750-zł 400 zł (L.K) + 200 zł (wypełnienie) + 60 zł (RTG, Znieczulenie) Leczenie Kanałowe zębów 6-7 (trzykanałowe) 1000-zł 600 zł (L.K) + 250 zł (wypełnienie) + 120 zł (2xRTG, 2xZnieczulenie) oczywiscie czasem warto zdecydować się na odbudowę protetyczną: Wkład k+k 500 zł + do wyboru jedna z koron: 1. Korona pełnoceramiczna na podbudowie stalowej 1000zł 2. Korona pełnoceramiczna 1500zł 3. Korona pełnoceramiczna na podbudowie cyrkoniu 2000zł Mam nadzieje ze sam jeszcze długo niebęde musiał zdecydować się na Protetykę w leczeniu kanałowym UWZGLĘDNIAJĄC KORONĘ PEŁNOCERAMICZNĄ BEZ CYRKONIU KOSZT LECZENIA KANŁOWEGO WYNOSI AŻ 3000-zł a iplant+korona mozna zrobic już za 4000zł CZY LECZENIE KANAŁOWE + ODBUDOWA PROTETYCZNA ZA POWYŻSZĄ KWOTĘ WYTRZYMA TAK DŁUGO JAK IMPLANT TO PYTANIE KIERUJE DO STOMATOLOGA, SAM NA NIE NIE POTRAFIE ODPOWIEDZIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia K
Ostatnio robiłam w Mak-Laser w Łodzi i 3 zęby zrobili mi w cenie 2 tak więc byłam zaskoczona. Po za tym spodziewałam się okropnego bólu a bardzo miło się zaskoczyłam, nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno-tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dentysci w Warszawie wcale nie są drożsi. może zalezy od dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×