Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość mika464
do 'Angela24' czy już wiesz gdzie to szkolenie będziesz miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam zamiar zmienic prace ze SKOKu na WBK, napiszcie jaka jest atmosfera w tym banku, szczegolnie w nowym oddziale bo do takiego prawdopodobnie bede aplikowal.(tu pytanie do WBK, ciekawe czy wogole mam szanse sie dostac bo mam stazu az 4 miesiace,ale znajoma dala maila do dyrektora z tego banku) Ile zarabiacie netto razem z premia w tym banku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantkaa
Getin --- > WITAM KOLEGE ;) Z JEDNEJ FIRMY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to u Was wygląda, bo u mnie oddział ma plany i my wszyscy za nie odpowiadamy, troszkę nie rozumiem np. jak przychodzi klient to bijecie sie o niego??? kazdy zaprasza go do swojego stanoowiska pracy??? bo rozumiem ze plany macie wyznaczone oddzielnie na kazdego pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantkaa
KATOWICE ):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantkaa
Być moze sie znamy ? hyhyhy a Ty Dąbrowa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRENDA
To fajnie tam macie! Bo u nas nikt takich premii nie dostaje (chyba, że Dyrektor) a jesteśmy w czołówce najlepszych! I chyba za krótko tam pracujesz, że jesteś tak optymistycznie nastawiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie??? na moim stanowisku-obsluga premia wynosi z 50-100 zl a mi chyba jeszcze ani razu nie doliczyli do podstawy-chce wiedziec jak jest w bankach ile dostajecie z premia na reke??? jak jest u Was, bijecie sie o klienta??? jak to wyglada??? przychodzi klient do odzialu i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantkaa
Getin -- jak długo pracujesz i na jakim stanowisku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantkaa
a na jakim stanowisku? ja w Centrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody bankowiec
Hej! ja rozpoczynam szkolenia w WBK na stanowisku doradcy... moja pensja zasadnicza na umowie to 2400 brutto malo wiem o premiach bo dopiero zaczynam ale wiem ze na pewno sa - 1 na kwartał w zależnosci od wypracowanego zysku dla oddziału... plany sa indywidualne ale jesli np 1 osoba wyrobi kredytow za duzo a kart bedzie miala za malo a drugi doradca na odwrot to nikt sie nie przyczepi... liczy sie ze efekt koncowy jest w 100% wyrobiony przez caly zespol jak narazie przeraza mnie ilosc informacji do opanowania oraz skomplikowane programy w ktorych wiele rzeczy trzeba dublowac co bedzie sie wiazalo z wydluzonym czasem obslugi kazdego klienta... generalnie narazie jest ok mam tylko nadzieje ze trafie na fajny zespol bo od tego wszystko zalezy pozdrawiam wszystkich bankowcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody bankowiec hehe, wiem cos o tym ja bylem juz na 2 szkoleniach w gdynii i smiac mi sie chcialo jak zatrudniali kierownikow oddzialow a oni mieli praktycznie te same szkolenia co my i tez zieloni przychodzili do swych macierzystych oddzialow. atmosfera jest wazna u mnie akurat lipa kierowniczka zneca sie nad pracownikami, wrzeszczy za malutkie nawet bledy.nie po to konczylem studia zeby kobieta (studiujaca w tej chwili znecala sie nademna ;-) mnie to akurat mniej dotyczy ale to co wyrabia z moja tez nowa kolezanka z pracy to idiotyzm...) dostalem podwyzke po 3 miechach do 1700 br ;-D na to czekalem, teraz wiem ze nie ma sensu tracic czasu w tej instytucji, sami starzy czlonkowie jeszcze zapisani na poczatku lat 90. nic sie te spoldzielnie nie rozwijaja, nawet wlasnych bankomatow nie maj....;P licze na ten WBK maja nowy oddzial otworzyc chyba potrzebuja ok 50 os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaiciekawa
hej :) wiec tak, moja mama pracuje od kiedy tylko pamietam...w banku.PKO SA(na poczatku sortownia, obecnie kasjer)Ja zastanawiam sie nad wyborem studiow bankowosc i finanse bo od dziecka marzylam zeby pracowac w banku....jednak czytajac te wszystkie kometarze, to za kolorowo nie jest. Kochani !! prosze napiszie mi...czy bedac na studiach moge ubiegac sie o prace w banku. aaa i czy ktos moze pracuje w banku PKO Sa ?? napiszcie jak tam jest i ile sie zarabia na stanowisku kasjer...i innych bo bardzo jestem ciekawa ...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaiciekawa
szczegolnie jestem zainteresowana placowkami w Krakowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuutek
to mamy się zapytaj ile zarabia się w PKO, przecież tam pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, był czas kiedy byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale zrezygnowałam z tej placówki i w sumie dobrze :) a Ty w którym mieście pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Katowic, a pracuje w Lublinie, tam w katowicach maja jeszcze nizsze pensje. tylko Gdynia dobrze zyje, dzialy kontrolingu, szkolen, informatycy etc W katowicach i dabrowie pracuja znajome ;P maja troszke mniej odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole mysle wracac do kce, bo ogolnie rzecz biorac pensje na slasku sa wysze niz na kresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za tydz bede na urlopie w kce, musze go wykorzystac na rozmowy kwalifikacyjne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-D niezle, tylko przeraza mnie wizja mieszkania spowrotem z mamusia ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie cieszy i chce mnie sciagac z tad, a ta prace troche przez przypadek zalapalem, tego samego tyg bronilem sie i jechalem na szkolenia do Gdynii, Ty juz po studiach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po studiach, a czy nie podpisywałeś ze skokiem umowy, że jeżeli zwolnisz się w ciągu roku to musisz zwrócić im za szkolenie? Bo to byłby istotny problem chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×