Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość atmosferka
Witam :) z tymi limitami mysle, ze roznie jest w kazym banku, u mnie w ostatniej pracy - limit ogolny byl nakladany na placowke, potem ten limit byl dzielony indywidualnie dla pracownikow, wszystko zalezy od tego ile produktow jest w banku. Poza tym czesto limity dotycza kwoty, ilosci/sztuk oraz portfela czyli jakosci klientow - czy splacaja regularnie itp. jezeli spelni sie te wszystkie cele chociazby w 75% ale wszystkie wtedy byla premia jezeli np bylo 100% kwoty ale 70% ilosciowo to premi nie bylo... ale tak jak mowie w kazdym banku jest inaczej. Wiem , ze w city banku... jest bardzo duzo prod. i na kazdy prod masz limit. Kiedy ktos jest obrotny, swietnie pozyskuje klientow i realizuje plan - premie sa bardzo wysokie, dostaje sie wtedy tez auto do dyspozycji... A jeszcze co do podstawy - warto wywalczyc jak najwieksza... wtedy bedzie latwiej przezyc miesiace bez premii :) hmm... no ale to oczywiste...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Czy między lokatą a depozytom jest jakaś różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka
te plany co podałam to są dla opiekuna klinta, ale takie przykładowe, bo są różne w róznych okresach zalezy to chyba od tego jakie sa przyznane na oddzial i dopiero wtedy dzielone na stanowisk . wiem ze opiekunowie nie sprzedaja tylko kredytów hipotecznych i dla firm a tak poza tym to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Czyli pojęcie lokata mieści sie w pojęciu depozyt. Depozyt - to również inne środki wpływające do banku. mariannka dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy możecie udzielić mi informacji na temat pracy w Banku Śląskim. Przeszukałam wszystkie wypowiedzi i niczego nie udało mi się znaleść. Jutro mam rozmowę z dyrektorem banku na stanowisko kasjera-dysponenta. Proponują mi 1800-2000 brutto + premię od zrealizowania planów. Oczywiście do stanowiska jest dopisana odpowiedzialność materialna, ale zastanawia mnie to, że ta premia jest uwzględniona od ilości założonych kont,lokat i innych, a przecież jeżeli ja będę pracować w kasie to nie będę uprawniona do zakładania takich rzeczy. Miejscem pracy jest Zabrze (ok 200tyś mieszkańców), bank w ścisłym centrum. Na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej zapewniali mnie, że każdy musi pracować najpierw w kasie i jeżli jestem zaiteresowana np. stanowiskiem doradcy klienta to jak się postaram to awansuję. Niestety Wasze wypowiedzi nie nastroiły mnie do tej oferty pracy pozytywnie. Martwią mnie też godziny pracy? Prosze o informację,dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
z tego co tutaj przeczytałem w wbk opiekun klienta (kasjer) nie ma uprawnień do zakładania kont czy sprzedaży kredytów, lecz po przekonaniu klienta musi udać sie do doradcy aby on zawarł umowę na konto opiekuna, wchodzącą do jego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
to była wypowiedz z forum, wiec może nie być prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiieeeeewwwwww
HA! a myślałem, że i tu ich nakryje z tymi ich wirtualnymi produktami :D no cóż, dobrze, że chociaż tu nie siedzą i nie promują tego swojego MLM... no to nie przeszkadzam... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
tak masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka
w wbk konta moze zakladac i lokaty tez tylko kredytów nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka
i kart kredytowych, a w sumie nigdzie nie wyczytałam ze nie moze kont zakladac na tym topiku, kto tak napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
" 07:19 taaa jasne dlatego nie chce generalizowac, plany.. powiedzmy taki kasjer ma 40 tys kredytu ,3 karty, mnostwo kont i ubezpieczen, lokat, sytuacja nie jest prosta gdy jestes głównie od obsługi kasowej, ludzie nie przyjda do Ciebie po kredyt bo maja od tego okienko naprzeciwko gdzie jest to wyraznie napisane wiec musisz ich albo przekonac (na co nie ma czasu bo ustawia sie kolejka a Ty musisz przestrzgac czasu obslugi jednego klienta-standardy) albo szukasz po pracy na wlasną rękę, albo dasz ten kredyt mamie Wbrew pozorom kasjerzy nie mają prostego zadania zwłaszcza że ich głównym zadaniem jest co innego. W moim oddziale gdzie jest ciagły ruch możliwośći sprzedażowe opiekunów są mocno ograniczone 07:22 taaa jasne aha i najważniejsze Ty tylko wstępnie nakłaniasz klienta póżniej musisz sie udać do sprzedawcy żeby ten kredyt czy kartę zrobił na co on oczywiscie nie ma czasu a Ty nie masz uprawnien, wiec w ostatecznosci wkur..ony klient po zbyt długim oczekiwaniu wychodzi i juz nie wraca przynajmniej nie do Ciebie.. byc może pojdzie do sprzedawcy, ale to niestety juz nie Twój plan" Mój błąd, o kontach nic nie ma, tylko wymienione są kredyty i KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Dziś na słupie widziałem ogłoszenie, że poszukują magazyniera od 1400 netto więc myślę, że moje oczekiwania są ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
a ja pracuję w centrali banku - żadnych planów sprzedażowych, nie ma kontaktu z klientem. Praca ok. rozliczam transakcje banków zagranicznych. Płacą też w porządku, jak na mój nieco ponad roczny staż pracy. jak tylko ktoś ma możliwość pracować w centrali, to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankus
Czy wiecie coś na temat pracy na stanowisku doradcy klienta dla firm w banku BGŻ? Oczywiście chodzi mi o płace dla osoby rozpoczynającej pracę oraz czy plany do wykonania są wysokie? Czy ta praca sprowadza się do bycia przedstawicielem handlowym, który musi dzwonić po firmach, jeździć, prosić aby brali kredyty? Praca na tym stanowisku właśnie mi się "klaruje" ale boję się że nie będzie to to czego się spodziewałam - nie chcę być przedstawicielem handlowym - nie każdy się do tego nadaje - a niektórzy są w tym świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w centrali ..
ja również pracuję w centrali banku i wcale nie mam tak różowo, płaca byle jaka , pracy bardzo dużo, rzadko wychodzę po 8 godzinach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_p
Witam jestem na 5 roku finansów międzynarodowych ide na rozmowe do Nordea Bank do Departamntu Bankowości Hipotecznej. Czy wie ktos jakie są tam zarobki analitykow kredytowych. I jaka mam powiedziec pensje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadyjczyk
Ja pracuję od 2001r. w banku spółdzielczym. Najpierw w oddziale, później w centrali a od 03.2007 w nowootwartm oddziale. Wynagrodzenie pow. 2000 netto, na razie żadnych planów sprzedażowych (chociaż szefowa czasami obrywa na zarządzie;-). Atmosfera w oddziałach lepsza niż w centrali, chociaż wiadomo, że zdarzają się jakieś zgrzyty. Naprawdę polecam pracę w bs - ale nie we wszystkich. I tak wszystko zależy od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Mam pytanie. Dlaczego placówki bankowe są otwarte krócej niż 8h? 9:30-16:00, 11:00-18, 8:00- 15:00 etc. Co wtedy robią pracownicy? Bo nie myślę aby pracodawca był tak łaskawy i wyznaczał mniejszy czasu pracy niż prawo pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bankowiec
placówki niektórych banków faktycznie są otwarte dla klientów krócej niż 8 godz... u mnie w niektórych oddzialach od 8 do 15.30.... dlatego by można było zakończyć dzień, i tak nikt nie zdązy przez to 30 minut się wyrobić, praca w banku to nie tylko obsługa klienta, trzeba to wszystko poksięgować , wpisać różne sprawy do rejestrów i tysiące innych drobnycg czynności, które potzrebują niestety czasu .... by je zrealizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_p
czy jest ktos w ogole kto pracuje w nordea??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnaaa
Ja pracuje w banku i bardzo mi sie ta praca podoba , pracuje z klientem, lubie to bardzo a i zarobki nie sa takie zle. W Nordei z tgeo co wiem zajmuja sie glownie kredytami hipotecznymi - a to juz jest ciezki kaliber, nie dla kazdego, trzeba bardzo duzo pracy i wysilku w to wlozyc, no i na wlasna reke szukac kontrahentow deweloperow. To juz nie dla mnie. Ja zajmuje sie kredytami konsumpcyjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_p
mam zaczac prace w departamencie bankowsi hipotecznej i chce wiedziec jakie tam sa zarobki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Rozpoczynam pracę z początkiem września:) Plany są o zbliżonej wartości jak podawano na forum, ale z tą istotną różnicą, że są rozliczane kwartalnie np. 50 tys. kredytów gotówkowych. Na początek (3 miesiące) 2200 brutto, następnie 2400 + premia kwartalna i premia roczna. Mam nadzieje, że się sprawdzę w takiej roli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellyyy
witam. chciałabym pracować w banku, jednak skończyłam zarządzanie w sektorze publicznym..czy jest sens w ogóle składać podanie w placówkach bankowych czy mam żałować, że nie wybrałam bankowości?! :( właśnie obroniłam pracę mgr..co radzicie? a może zacząć od stażu? czy łatwo się dostać do banku na staż, a później starać się o pracę w nim? bardzo proszę o odpowiedź. nallyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Masz szanse, ostatnio kolega mi mówił, że jego oddziale przyjęli osobę po historii. Sam jestem studentem nie bankowego kierunku a prace dostałem:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara 30
sluchajcie jesli potrzebuja pracownikow do Millenium i trzeba bylo w internecie wypelnic cv to czy moge osobiscie podejsc do banku czy czekac na odzew -i ile to czasu sie czeka jakie zarobkiw Millenium???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy............
ja jestem po Finansach i Bankowości, duże miasto (Poznań) i ciężko mi znaleźć prace w banku pewnie dlatego, że jest mało ogłoszeń :| ogłoszenia są głównie na przedstawicieli bankowych, czyli jeździsz, dzwonisz, szukasz... taka praca mnie nie bawi niestety tam gdzie szukają stacjonarnych bankowców, szukają tez większego doświadczenia a ja mam tylko 1,5 miesiąca praktyki wiem, że w małym mieście dużooo łatwiej jest zacząć pracę w bankowości, do banku, w którym miałam te praktyki przyjęliby mnie bez problemu, tylko pytają kiedy złoże papiery, niestety ja się przeprowadziłam właśnie do Poznania i zaczynam żałować :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy............
w Millennium praktycznie zawsze chcą przynajmniej 1 rok doświadczenia, wysyłałam już tam z Polbank'u nie ma raczej ogłoszeń, ale jeszcze nie wysyłałam do nich CV, muszę spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×