Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość jota
jako manager oddziału eurobanku możesz dostać na początek 2200netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI SERDECZNE JOTA. A WIESZ MOŻE CZY JEST BARDZO DUŻE CIŚNIENIE NA SPRZEDAŻ I CZY WYMAGANIA SĄ DO SPROSTANIA. BARDZO MI ZALEZY NA TEJ PRACY, TYLKO BOJĘ SIĘ JAKIEJŚ CHOREJ NAGONKI NA SPRZEDAŻ KREDYTÓW. ROZUMIEM., ŻE TRZEBA MIEĆ WŁASNĄ INICJATYWĘ, ALE W NIEKTÓRYCH FIRMACH OCZEKUJĄ CUDÓW I DOBIJAJĄ PRACOWNIKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKURZA MNIE TO, ŻE JAK JEST LEPSZA PENSJA I STANOWISKO TO ZARAZ STRESUJĄCO. ZWYKŁY PRACOWNIK BIUROWY MA Z 1000 , ALE I SPOKÓJ. NAJLEPIEJ POŁACZYĆ JEDNO Z DRUGIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Atmosfera zależy od ludzi z jakim współpracujesz. Jeśli chodzi o pensje managera eurobanku to w zależności od miasta 3 tys. brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Zaczynam od 3 września, a w starej pracy mam za zadanie rekrutować osobę na moje miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota
eurobank-oddział wszystko zależy w jakim mieście i kto będzie twoim bezpośrednim przełożonym.Plany są do wyrobienia, ale jak ich nie wyrabiasz to mususz się ostro tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEKAO.
Witam, ja pracuję od prawie 3 lat w tym o to właśnie banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota
w euro czy peko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEKAO.
w PEKAO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Droc
A ja mam pytanie dotyczące Multibanku. W piątek wybieram sie na rozmowę, stanowisko asystent ds. sprzedaży. Interesuje mnie na co mogę liczyć (zarobki, premie, plany, szkolenia). Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Jaki jest zakres opieki medycznej w bankach? w wbk nie umieli mi na tak postawione pytanie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
a tak przykładowo co obejmuje Twoja opieka medyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanx
ehh czytam ten topic i czytam i zastanawiam sie czy dobrego dokonalam wyboru...jestem mgr filoliogii germanskiej i od pazdziernika zaczynam studia podyplomowe na kierunku "bankowosc" i przeraza mnie gdy czytam wiele postow z ktorych wynika ze zarobki w banku sa male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanx
Teoretycznie pracownik ktory jest np. po bankowosci powinien zarabiac wiecej niz taki po szkole sredniej - czy to juz nie te czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Droc
Marshall nie wiesz czegoś o Multibanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas bank
Hej! mam wielki dylemat , dostałam prace w cetelem bank i lukas bank i nie wiem który bank wybrać? ma ktoś jakieś inf o pracy w tych bankach na stanowisku doradcy klienta? bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do Lukas Ja pracowałem w Cetelemie przez 4 lata jak jeszcze nie był baniekm Od 4 lat stawka za godzine sie nie zmienila i wynosi 5 zl za godzine i w zaleznowsci od tego ile jest osob zatrudnionych i jakie sa godziny otwarcia maketow mozesz max zarobic ok 300 do 450 zl miesiecznie Zatem z cala pewnoscia polecam Lukas bank bo jes o niebo lepiej i daje tobie napewno wieksze mozliwosci znalezienia innej pracy, bo zawsze dziwnie pratrza na prace w niby banku ktory sprzedaje swoje uslugi w centrach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Do Nie Droc A jakie konkretnie informacje ciebie interesuja odnoscie Multibanku - bo ja wlasnie rozpoczalem tam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Droc
Azazal tak jak pisałam płaca, plany, szkolenia. Ogólnie wszystko co możesz powiedzieć. Bo w piątek idę na rozmowę. Chcę wiedzieć czego można się spodziewać. No i jak było na rozmowie, o co głównie pytali. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, poniewaz pracuja przewaznie mlodzi ludzie ok 25 lat Klienci tez sa bardzo ok, gdyz bank byle kogo nie przyjmuje - trzeba miec jako takie zarobki aby byc klientem - wiec ich obsluga jest bardzo przyjemna i w zasadzie ograniczona do minimum bo glownie bank stawia nacisk na samodzielnosc klientow i kozytanie z darmowych zdalnych kanalow obslugi - przez to nowo powstajace placowki nie maja wogole obslugi kasowej Rozmowa kwalifikacyja sklada sie z 3 etapow. Dwa z kims z dzialu rekrutacji przewaznie przez wideokonferencje oraz jedno na zywo z dyrektorem oddzialu O co pytali: o to co przewaznie: dlaczego ten bank, co jest wazne w pracy, co chcialoby sie robic za 5 lat, co wyroznia multibank z pozostalych, jakie ma sie pomysly na sprzedarz Zarobki szalenie zroznicowane w zaliznosci od miasta oraz tego czy dostaniesz sie przez wyslane CV czy ten oni ciebie sami do siebie sciagna oraz od tego na jakim stanowisku bedzie sie pracowalo Moze napisz jaki przedzial zarobkow brutto bylby dla ciebie satysfakcjonujacy i na jakim stanowisku bedzie to praca a ja napisze czy tyle mozesz otrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
CD do Nie droc Na stanowisku o kotre sie ubiegasz mozesz dostac od 2000 do 2500 brutto Szkolenie bardzo krotknie bo tylko ok 7 dni konczoncze sie egzaminem Zalozeniem szkolenia jest jedynie nauczenie ciebie obdslugi systemu resty czyli oferty praoduktowej oraz instrukcji trzeba sie samemu nauczyc i to dosc dobrze bo wiele osob nie zdaje testu koncowego upowazniajacego do podjecia pracy Jezeli masz wyksztalcenie zwaizane z bankowoscia i bedzie jakas rotacja sa duze szanse awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
A czy ktoś wie coś na temat pracy w banku BGŻ na stanowisku doradcy małych i srednich przedsiębiorstw? Czy zawsze w bankach są szkolenia które kończą się egzaminem, konkretnie czy w tym banku będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raiffeisen
czy może się ktoś wypowiedziec na temat pracy w raiffeisen banku? stanowisko to doradca klienta...a dokladniej mobilny doradca klienta, czyli zdobywanie klientow telefonicznie i umawianie sie na rozmowe...jak to wyglada w praktyce i czy jest to "niewdzieczna" praca, czy nie jest tak najgorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medzory
od wrzesnia zaczynam prace w eurobanku jako doradca klienta. Czy ktos z was juz pracuje na takim stanowisku? Napiszcie jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankuś
Ja też na początku września mam zaczynać w BGŻ i też cały czas pytam ale o tym banku chyba nikt tutaj nic nie wie. Medzory napisz jakie będą poczatki bo chyba szybciej zaczynasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bank ING
Czy ktoś coś wie o pracy na stanowisku Doradcy Klienta w ING Banku Śląskim..niedługo mam tam rozmowę kwalifikacyjną i chciałabym wiedzieć coś więcej o tym banku..a przede wszystkim o warunkach pracy i zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAŁO SIĘ ! PRZESZŁAM DRUGI ETAP REKRUTACJI DO EUROBANKU. SORRY, ALE MUSIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ. JESZCZE JEDEN ETAP I WITAJCIE SZEREGI EURO... A MOŻE KTOŚ WIE JAK WYGLĄDA TAKI ETAP W CENTRALI ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
widzę że sporo os.we wrześniu zaczyna prace w bankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loko11
Witam Czeka mnie rozmowa na stanowisko kierownicze w Millenium w nowym Oddziale. Mam pytanie jakie są zarobki nz szczeblu kierownika sprzedaży w Oddziale miasto 40 tys ludzi. Może ktoś sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×