Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość WBK
pozostaje tylko szukać. W moim mieście jest sporo ogłoszeń do pracy w banku. Kolega pracujący w jednym z banków powiedział, że "ssanie" na bankowców jest spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnSmith
Witam, dla wszystkich szukających pracy w banku a mieszkających w mniejszych miejscowościach polecam zainteresować się bankami spółdzielczymi. Pracę w nich można porównać do pracy w UG/UM - jak już ją dostaniesz to trudno ją stracić i nie robisz zbyt wiele. Takie banki nie są w 100% nastawione na zysk, premie dla pracowników są wypłacane praktycznie zawsze jeśli tylko dochód banku jest realizowany wg planu. Dla przykładu w jednym z banków spółdzielczych w południowej polsce, miejscowość ok. 20 tys. mieszkańców: stanowisko obsługi klienta indywidualnego *bez* konieczności wykonywania jakichkolwiek planów sprzedażowych: 2000 brutto + 80% premii co miesiąc. Kierownik działu kredytów indywidualnych (*brak* planów sprzedażowych): 4500 brutto + 120% premii co miesiąc. Dodatkowo duża część pracowników w tych bankach to starsze osoby które nie przystają do obecnych realiów także bardzo łatwo można tam awansować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara 32
dzieki za odzew a powie mi ktos jak dlugo moge czekac -oczywiscie jesli wogole sie odezwa-po takim cv z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
ja mieszkam w miescie gdzie jest jeden bank spoldzielczy i sa tam stare baby a jak juz przyjmuja to na staz - z kim rozmawiac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie....
Marshal, nie we wszystkich. Jedna z moich znajomych pracuje w spółdzielczym i dostaje 1600 zł na rękę, plus premie jeśli są. A siedzi na obsłudze klienta, nie żaden kierownik. Więc to zależy od placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy bs
JohnSmith ---nie generalizuj, ja pracuję w bs , nie ejstem na obsłudze, pracuję w centrali, na obsłudze max 1500 zł brutto, premia raz na 3 m-ce (od 5 - 25%) w zależności od realizacji PLANÓW , bowiem właśnie takie plany są nakłądane na oddziały .....więc bardzo się mylisz, być może w innych bs płacą lepiej, natomiast wiem, że w mojej okolicy w różnych bs-ach płace sąś podobne i jeszcze........zapier....jest straszny, gdyż bs-y starają się dorównać swoją ofertą bankom komercyjnym, co jest z racji ich "maleńkości" bardzo trudne, jednakże oferta jest coraz atrakcyjniejsza i kolejna sprawa- odnośnie "starych bab" -- u mnie 70 % pracowników to ludzie 25-35 lat, kilka osób tylko w wieku 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
a u nas w okienkach dwie babki po 50 -pracowaly tam jak jeszcze dzieckiem bylam A MAM 34-Jedna przed 50 facet po 45 i reszta po 40 i ofert nie ma nawet w internecie wiec jak sie tam zalapac-kuzynka pytala to jej powiuedzieli ze jedynie absolwentow na staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy bs
ulalalala , wiele też zależy od zarządu banku, u mnie w zarządzie są dość młodzi ludzie i to oni dążą by oferta banku była atrakcyjna, spełniała oczekiwania klientów, mamy bankomaty, internet banking, kredyty fipoteczne, naprawdę atrakcyjne lokaty, fund.inwest.....i wiele innych, co do zatrudnienia, to jak wcześniej pisałam, jest sporo ludzi mlodych, w ostatnim roku zatrudniono dwie osoby, więc poprostu zalezy od banku, czy się rozwija, czy są otwierane nowe placówki itp... nie doczytałam.... w jakim rejonie chcesz szukać pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
wojewodztwo pomorskie-jestem z okolic Chojnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy bs
no nie znam banków z tego terenu, więc trudno mi coś powiedzieć, wiem jedynie o banku, gdzie ja parcuję oraz w pobliżu ... zatem powodzenia w szukaniu ..... jakby coś... w razie gdybyś jednak coś w pobliżu znalazła, służę radą ...jeszcze coś.... poszukaj w okolicy innych bs np. czersk, widziałam, ze ma filię w chojnicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
jest filia banku spoldzielczego z Wiecborga-tam akurat mlodzi pracuja ale pustki okropne w tym banku-jedna znam dziewczynbe z widzenia i ona ma tylko mature a co myslicie o takich malych oddzialach np BPH czy to sa jakies prywatne filie?ajencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
nie płacą za inne koszty? czy to standard na szkoleniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
mam nadzieje, że wbk także zadba o mnie na szkoleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominkaBank
O kurcze!:O To nieźle.... Szkolenie na własny koszt, a to ciekawe... I egzamin końcowy? Z tego co piszesz Marshall to nieciekawie, co? Slicznie dziękuję za odpowiedź🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankus
A wiecie może coś o pracy w BGŻ? Zaczynam od września jako doradca małych i średnich przedsiębiorstw. Jestem praktycznie zielona z bankowości bo konczyłam zarządzanie i marketing na AE i specjalność nie związana z banowością. Ale spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominkaBank
No zobaczę sama jak to będzie... Rozmowa to jeszcze nie umowa:D Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. czy ktos odbył może szkolenie we Wrocławiu z Lukasa? Jeśli tak proszę o info bo czeka mnie to w październiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o informację. Wybieram się na drugi etap rekrutacji do Eurobanku na MANAGERA ODDZIAŁU BANKU. Napewno padnie pytanie o zarobkach. Czy ktoś wie ile osoba na tym stanowisku zarabia i czy to ciekawa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaanulka
Witam Was serdecznie,przeczytałam całe forum bo właśnie czekam na rozmowe kwalifikacyjną w Banku Śląskim na stanowisko Doradcy Klienta Detalicznego. Bardzo prosze o informacje ,jesli ktoś posiada takowe, na tamat pracy w tym banku, zarobków (nie wiem z jaką kwotą wyskoczyć na rozmowie). Bardzo też prosze grosik103 o informacje jak poszła rozmowa i ewentualnie jak sie pracuje no i oczywiście jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna, o co pytali czy była nieszczęsna scenka sprzedaży?(mam nadzieję ze prace dostałaś, ja jestem z Gliwic więc bliziutko :-] ] pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewszystkowiedzący
Witam. Marshall, co miałeś na myśli pisząc że Dominet, po kupieniu przez Fortis to bank konkretniejszy ale....;-)?? Czyzby coś z Fortisem było nie tak - szczyci się przecież tytułem najlepszego pracodawcy... ;-) Mam ofertę pracy w Fortisie jako doradca klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw oraz w Multibanku w podobnej roli. Czy ktoś ma doświadczenia na w/w stanowiskach w tych bankach i może sie podzielić doswiadczeniami. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Słyszałem wiele niepochlebnych informacji o pracy w Fortis Banku. Nie ręczę jednak za ich wiarygodność - ludzie różne rzeczy wygadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewszystkowiedzący
WBK, a czego konkretnie dotyczyły te niepochlebne opinie o Fortisie i którego miasta dotyczyły? Biorąc pod uwagę wynagrodzenie dla doradcy ds. przedsiebiorstw Fortis oferuje większe wynagrodzenie niż Multibank (specjalista z funkcją zastępcy kierownika nowopowstałej placówki). Czy ktoś może podzielić się uwagami na temat pracy w Multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknbwc
a co sadzicie o pracy w Lukas Banku ja widze ze u mnie w miescie-sredniej wielkosci dosc czesto zmieniaja sie babki na stanowiskach doradcow kredytowych teraz jest ogloszenie ale zastanawiam sie czy tak ciezko,czy malo placa czy tez tamte babki np awansowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juullcciia
cześć. znalazłam ostatnio ogłoszenie na jobpilot: "Nazwa firmy MultiBank Stanowisko Asystent bankowy ds. sprzedaży usług bankowych Nr referencyjny J/CUF/A/nazwa miasta Opis oferty Asystent bankowy ds. sprzedaży usług bankowych MultiBank powstał w 2001 roku jako inicjatywa BRE Banku na rynku bankowości detalicznej. Jesteśmy pierwszym bankiem internetowym posiadającym rozbudowaną sieć placówek, które nie są typowymi oddziałami bankowymi, lecz Centrami Usług Finansowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent bankowy ds. sprzedaży usług bankowych Nr ref.: J/CUF/A/nazwa miasta Lokalizacja: Gliwice, Kutno, Leszno, Piaseczno, Płock, Tarnowskie Góry, Warszawa, Kalisz Zadania: Aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty), Udział w spotkaniach, prezentacjach sprzedażowych "u Klienta", Obsługa kasowo-dysponencka, Edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji, Prowadzenie akcji promocyjnych, Budowanie pozycji rynkowej MultiBanku. Wymagania: Doświadczenie w obsłudze kasowo-dysponenckiej, Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów indywidualnych - min. 6 miesięcy (m.in.: rachunki, linie kredytowe, kredyty: studenckie, gotówkowe, samochodowe, lokaty, karty kredytowe), Wykształcenie wyższe w obszarze bankowości i finansów lub kierunków pokrewnych, Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, Swoboda i płynność wypowiedzi, Wysoka kultura osobista, Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i Internetu, Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego. Oferujemy: Możliwość pracy oraz zdobycia doświadczeń w organizacji o wysokich standardach i unikalnej kulturze korporacyjnej, Pełnienie funkcji Koordynatora linii biznesowej Klientów Młodych, Rozwojowych i Stabilnych, Jasno określoną ścieżkę kariery zawodowej, Atrakcyjną ofertę szkoleniowo-rozwojową, Możliwość udziału w tworzeniu procedur oraz nowych produktów bankowych. Zgłoszenia w formie listu motywacyjnego i CV wraz z numerem referencyjnym prosimy przesłać na adres: kadry.sekretariat@multibank.pl Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.Nr 133 poz. 883) Copyright jobpilot.pl - praca, oferty pracy, baza CV Lokalizacja Gliwice, Kutno, Leszno, Piaseczno, Płock, Tarnowskie Góry, Warszawa, Kalisz Branża Administracja biurowa Finanse/Ekonomia Inżynieria/Konstrukcje/Technologia Kadra zarządzająca Obsługa klienta/Call Center Sprzedaż" Termin ważności 2007-09-17 Link do oferty więcej (w nowym oknie) Źródło oferty jobpilot.pl trzeba wysłać cv z numerem REFERENCYJNYM..co to takiego ten numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbnbjhgf
chodzi o to by im ulatwic-napisz w tytule maile ten nr oni podali go przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juullcciia
spoko. kurcze teraz dopiero doczytałam całe ogłoszenie i wiem już o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota
a co konkretnie cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknbvc
na temat Lukasa tez mi nic nie napisaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×