Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

hej, mam jutro rozmowe na stanowisko przedstawiciela handlowego banku Milleniumm-sprzedaz kart kredytowych i zastanawiam sie, czy warto isc, bo juz dostalam 2 propozycje pracy - w szkole (prywatne LO, gdzie oczekuje pensji ok. 1400) oraz niemieckiej call center(1500 netto podstawy). czy jest szansa, ze w banku mozna zarobic wiecej-na tym szczeblu? dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANK ŚLĄSKI
Witam,czekam na rozmowę na stanowisku doradcy klienta,PROSZE jeśli wiecie coś na temat pracy w banku śląskim, zarobków,szkolenia to napiszcie,bardzo mi zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ING BANK ŚLĄSKI
Już pewnie jesteś po rozmowie,napsiz co i jak było,iczy pracujesz już?jak tam jest.Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa_aaa_A_a_
ja tez pracuje w banku od kwietnia.....cos chce wiedziec jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kretka 31
Daruj sobie tą fuchę - to najgorszse co może być - wciskanie kart kredytowych i marna już teraz kasa z tego. Pomyśl nad tym LO kasa niewielka ale bez stresu, spokojna robótka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaa_aaa_A_a_
kretka- nie zarobisz wiecej na tym szczeblu w banku...zeby miec 1500 na reke musialabys szarpac sie ze hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zrezygnowalam z prcy w prywatnym LO, bo to byla porażka-umowa zlecenie-co miesiąc, trxy klasy, w tym wulgarna i nieuczaca sie klasamaturalna, ktora musi zdac mature,pisanie sprawozdan, wychowawstawoi wyjazdy na wycieczki-za darmo.....kasa 1230zl na reke rozmowa w Millenium-byl to jeszcze etap z posrednikiem, ale w siedzibie Millenium,za tydzien ma byc z jakims dyrektorem banku. Pytania standardowe-wg cv, jak uiejetenie sprzedac produkt, co znaczy dla pani kreatywnosc itp bajery. wypadlo mi super, ale jak piszecie, ze to kaszana, to juz nie wiem, czy pojde dalej od poniedzialku ide na szkolenie do tego niemieckiego call center i zostawiam mojego synka opiekunka, az mnie serce sciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_a_a_aaa_
powaznie odradzam ja pracuje w investbank i porazka...obiecane prowizje ktorych nie ma, jesli kredyty i ich sprzedaz to ew jako agent, gdzie prowizje masz duuuzo wieksza i tylko dla siebie a nie musisz liczyc czy sie ktos z Toba podzieli czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdslfhd
a co myślicie o sigma banku proponuja mi stanowisko specjalisty ds. windykacji, co myslicie? wie ktoś cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzu
hej. odezwali się do mnie pracownicy nationale nederlande i zaproponowali mi pracę w oparciu o umowę agencyjną..ale nie chcieli na pierwszej rozmowie nic zdradzić oprócz tego, że musiałabym założyć własną działalność..hmmm i jak to by miało niby wyglądać :/ bo ja to rozumiem tak, że myślą, że złapali naiwną, która będzie "naganiaczem" klientów..dobrze to rozumiem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wyglada, zuzu.......a jak im nie nagonisz, to ci podziekuja i bedzie to najprawdopodobniej umowa zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA1984
hej czy ktoś sie orientuje ile płacą za program stażowy miesięczny w MIllennium??i jakie szanse są żeby tam zostać zatrudnionym po tym programie?? pozdrawiam bankowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA1984
hej czy ktoś sie orientuje ile płacą za program stażowy miesięczny w MIllennium??i jakie szanse są żeby tam zostać zatrudnionym po tym programie?? pozdrawiam bankowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INVEST-BANK
a ja mam pytanie, jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać jako Pracownik Centrum Monitorowania Kredytów w Invest Banku, miasto Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a77
po przeczytaniu waszych wypowiedzi wiem już co to są plany ale może ktoś napisze co się stanie jak się ich nie wyrobi? ja myślę o getin bank - opiekun klienta, może mi ktoś napisać jaka jest kasa i na czym polega praca no i czy są te plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wo
Witam Otrzymałem ogłoszenie do nowo powstającego punktu Ge na stanowisko Doradca Klienta w Departamencie Sprzedaży Produktów Konsumpcyjnych czy ktoś może mi powiedzieć jakich zarobków moge sie tam spodziewać i jak jest z atmosfera w bankach GE bo słyszałem różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INVEST-BANK
juz wiem... 1200 brutto :| nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazal
do a 77 Mam znajoma w wa-wie pracujaca w Getin banku Odradzam zarobki ok 1900 butto w wa-wie w innych miastach ok 1600 brutto Plany bardzo wysokie Premia co prawda jest comiesieczna ale czeso czeka sie na nia po 2 miesiace i ciagle jest obcinana bo jak powiedziala kumpela bank nie ma kasy na premie a plany coraz wieksze Nic dziwnego skoro maja lokaty na 5,5% to jada po kosztach i gdzies trzeba zaoszczedzic Jest to dobra praca dla osoby poczatkujacej, ktora chce zdobyc doswiadczenie bo tam raczej nie trzeba miec duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczqa
Od ponad pól roku pracuje w Polbanku i nie mogę narzekać. Jestem Liderką w placówce wlasej. Zarobki nie sa zle na moim stanowisku choc specjalisci ds. sprzedazy zarabiają lepiej. Podstawa waha sie pomiedzy 2000- 4000 brutto. Dodatkowo dochodzą premie sprzedażowe, audytowe jak i depozytowe. Nie jest prawdą że w tym banku nie mozna zarobić gdyż dobry doradca samej premi tylko za sprzedaz może mec ok. 9500 (brutto) Równiez nie jest prawda że można tu się poduczyć zawodu i uciec dalej. Polbank niechetnie zatrudnia osoby bez doswiadczenia aczkolwiek jezeli jest sie interesujaca osobowoscia to ma sie spore szanse na prace w tym banku nawet bez doswiadczenia. Najmilej widziani i zatrudniani sa doradccy z conajmniej poltorarocznym doswiadczeniemi udokumentowanymi wynikami .... Polbank jest na rynku od ponad 2 lat i ciągle sie rozwija. Dzieki temu i dzieki swoim umiejetnosciom i ambicjom latwo jest o awans. Jezeli ktos sie zastanawia nad tym czy warto podjac tu prace to smialo moge polecic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam poważnie. Bo jak widze ogłoszenia to zwykle je spełniam. Wysyłam CV (z tego co pamiętam to conajmniej 4 banki już je mają) i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka 32
ja tez wysylalam i zaden bank sie do mnie nie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student2000
A w bph bank hipoteczny ktoś pracuje? Być może będę starał się o pracę tam na stanowisku doradcy klienta. Podobno jest 2300 brutto plus premie. Będę wdzięczny za wszelkie informacje co do atmosfery, planów i ogólnych wrażeń z pracy w tym banku. No i oczywiście czy są perspektywy rozwoju, jak wygląda sprawa ze szkoleniami itd. Tak naprawdę chcę wiedzieć wszystko co możliwe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczqa
Jakie sa wymagania.... cięzko powiedziec. Trzeba przede wszystkim naprawde dobrze napisac CV oraz list motywacyjny. Jak patrze czasami na to jakie CV-ki ludzie przysylaja to sie zastanawiam z czym oni do Banku ida skoro nie umieja nawet dobrze napisac takiego prostego podania. Jezeli masz interesujący list motywacyjny to masz szanse na to ze zostaniesz zaproszona na rozmowe. Ato juz pierwszy krok do sukcesu. Na rozmowie musisz umec sie odpowiednio sprzedac a to moze byc juz trudniejsze.... Cięzko określić jakie wymagania mają banki, zazwyczaj to jest podane w ofercie. Przede wszystkim wydaje mi sie ze najbardiej liczy sie doswiadczenie poparte wynikami sprzedazowymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoczęta
Zaczełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoczęta
zaczęłam pracę w baku, dziś pierwszy dzień i głównie czytanie przepisów i niewiedza co ze sobą począć. może jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortiokrata
Witam! od 3 miesięcy pracuje w Fortisie...nie jest lekko i trzeba mieć silną psychikę, żeby móc pracować...ale coś kosztem czegoś...po 3 miesiecznym okresie próbym dostalem podwyżkę i zarabiam 3600 brutto na stanowisku inspektora ds. obsługi klientów indywidualnych. sprzedaję kredyty hipoteczne, karty, pakiety złote itp. W ciągu pierwszych 2 miesięcy miałem ochotę zrezygnować, ale później stwierdzialem, że nigdzie nie będzie lepiej. jak ktoś ma silną psychę i nie lubi się wyzwań zapraszam do Fortisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
pozdrawiam ze szkolenia:) Praca mi sie podoba - jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam telefon z banku ING, stanowisko:kasjer-dysponent. Mam nadzieję że się uda, jutro rozmowa. Jeśli ktoś pracuje w tym banku na tym staowisku będę wdzięczna za udzielenie jakichkolwiek informacji na temat pracy w ING Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanx
Wreszcie pojawilo sie swiatelko w tunelu...Pojawila sie oferta pracy jako Doradca Klienta w moim miescie w Get In Banku..wyslalam CV i list motywacyjny i..czekam na rozwoj sytuacji :) Mam nadzieje ze mi sie uda, od stycznia zaczynam podyplomowo bankowosc. Obecnie pracuje na stanowisku ksiegarz-sprzedawca wiec mam nadzieje ze beda to moje atuty. Czy pracuje ktos z was w GIB na ww. stanowisku?Jakie sa zarobki i jak wyglada praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×