Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

do multibanku rekrutacja jest 3 etapowa. Najpierw selekcja cv, potem rozmowa z dyrektorem banku, następnie rozmowa z dwiema paniami z HR (głownie przeprowadzaja wideokonferencje), ja na taka rozmowe jechałam do szczecina. Zeby przejsc do kolejnego etapu czekasz na tel około 2 tygodni i na ostateczną decyzję tez (ja właśnie oczekuje takiego tel) a co do pytań to jedne z najgłupszych jakie mi sie trafiło to przykład: masz do wyrobienia plan sprzedazy, ileś ci brakuje do konca, znajomi się pokonczyli i co robisz aby ten plan zrealizować....czyli twoje super pomysły na sprzedaż, oprocz tego pytania standardowe dlaczego chcesz pracowac w tym banku, co wyroznia multibank od pozostałych, czym sie zajmowałas, twoje atuty na tym stanowisku itp. Życze powodzenia bo ja mam wrażenie że niestety na ostatnim etapie poległam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno co do multibanku....na ostatniem etapie pytano mnie o produkty tego banku, róznice w tych produktach, jakbyś je sprzedawała klientowi....szczerze mówiac zaskoczyło mnie to, że wymaga się takiej wiedzy przed podjeciem u nich pracy, przecież od tego są szkolenia, bo po jaką cholerę mam uczyc się ich produktów jesli nie wiem czy bedę u nich pracować...Ogólnie rozmowy były sympatyczne ale niektóre pytania zwalaja z nóg, ja osobiscie nie na wszystkie odpowiedziałam wiec dlatego uważam że jednak wybiora inną osobę :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26xc
dzieki za info:) czytalam na stronie multi, ze jakies testy jezykowe i zakresu znajomosc komputera sie wypelnia...ale mowisz ze standardowo...chociaz wiem, ze te ich pytania czasem zwalaja z nog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie zadnych testów nie miałam, tylko pytania, ale wierz mi wcale nie takie super łatwe :) co do zarobków to dyrektorka placówki nie bardzo chciała mi powiedziec, stwierdziła ze kazdy zarabia inaczej w zależności od sprzedazy (to przeciez oczywiste) wiec spytałam ile moge zarobic najmniej, powiedziała ze 1000,1100 na rekę wydaje mi sie ze własnie tyle daja podstawy, ale to pewnie tez zalezy od regionu i czy jest to placówka banku czy partnerska, ja miałam rozmowę w partnerskiej. Mowili ze szkolenie jest 2 tyg ciągiem w łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26xc
Wierze czasem juz testy sa lepsze od tych beznadziejnych pytan.Ja znam oferte multi bo bylam tam pol roku na stazu takze na pytania o banku odpowiem gorzej z pytaniami z serii co za 5lat itp :) zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26xc
dziwne bo ja nie ide na rozmowe z dyrektorem tylko na telekonferencje z HR-em z Lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WBK - czy napewno zaproponowali Ci 2400 brutto? może netto? wg mnie to bardzo słabo, na rękę to zostanie Ci ok 1500 zł - jak na bank to mizernie i to jeszcze taki.... ja powiedziałam 2400 ale netto i nie usłyszałam, że jest to niemożliwe ...Napisz jak z noclegiem i wyżywieniem na szkoleniu oraz dojazd - czy zapewniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Niegdy Ci nie powiedzą, że to niemożliwe bo to możliwe :) Chodzi o premię..... Zazwyczaj pytają o wymagania finansowe, a nie o podstawe - tak sobie to rozgraniczyli, bo tak wygodniej. A to że zarobić mozesz więcj niż te 2500 netto to druga sprawa, niezależna od podstawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczyłam wyraźnie, że interesuje mnie taka podstawa a premia to co innego... i nawet nie Pani nie zrobiła głupiej miny tylko powiedziała, że tyle są w stanie zaproponować na stanowisku opiekuna klienta- każdy zaczyna od tego stanowiska jeżeli nie pracował wcześniej w banku, po trzech miesiącach jest zmiana stanowiska a potem to już w zależności od tego jak kto się rozwija sprzedażowo i informacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to się okaże jak dostanę kontrakt, jeżeli mnie wykiwają to napiszę, aby Was przestrzec...:) z drugiej strony to ten bank jako jedyny wydał mi się godny uwagi a trochę się rozglądałąm tu i tam oraz pytałam znajomych bliższych i dalszych:) Millenium to podobno niezłe bagno i wyzysk a takie budżety na reklamę wydają - parodia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
A to ciekawe, jesli wstępnie stwierdziła że może być taka podstawa..... Daj znać czy w rezultacie udało Ci się to podtrzymać. Banki raczej żadko dają na podstawowych stanowiskach taką podstawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Millennium to rzeczywiście ciężka praca... Dużo nadgodzin, ciężka robota. Ale to wszystko tez zależy od lokalizacji... Ale od tego zależy też kasa. Ogólnie - nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toma_BZ_WBK
Witam, pracuje w BZ WBK od czerwca 2006 od razu po licencjacie i od razu na stanowisku doradcy:) podstawe mam 2400 brutto ale w małym mieście. teraz osoby który przychodzą mają dużo więcej. Praca ciekawa, Arka the best:) kredyty hipoteczne także nie można się nudzić. Wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia i chce spróbować czegoś nowego... i tutaj mam pytanie do Getin ponieważ widziałem w prasie lokalnej ogłoszenie na menedżera plaćówki Getin Banku jak taka praca wygląda?i czy realnie patrząc jest szansa na 4500 brutto podstawy? i jak atmosfera bo to też ważne:) takie stanowisko byłoby super zarządzanei zespołem to wyzwanie! pozdrawiam a szkolącym się życze udanej kariery w BZ WBK premie rzeczywiście są wysokie ale kwartalne. Czekam na odp Panie Getin ciekawy jestem. Pozdrawiam Śląskkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Daj maila jak chcesz wiedzieć coś więcej. 4500 brutto to jaknajbardziej realna stawka dla menedżera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toma_BZ_WBK
szybka odpowiedź:) mój mail to toma_d@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toma_BZ_WBK
sorki tomi_d@op.pl :) to mój mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toma_BZ_WBK
wysłałeś na ten drugi mail? bo nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
tak na obydwa :) najpierw na ten błędny, później na dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
Cholera, zapomniałam napisać - w Milenium będziesz musiał zaspokajać oralnie dyrektora banku :) ale przyzwyczaisz się szybko - zazwyczaj dbają o higienę i nie capi im spod napleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getin
hehe - podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie podszywie - w millennium bezpośrednim przełożonym nie jest dyrektor. Najpierw się zorientuj a późńiej kłam - będzie bardziej wiarygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toma_BZ_WBK
coś wolno idzie ale później odczytam:) odezwe się na maila z którego pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
do m3m3, mam 2400 brutto, netto to ok. 1680 zł. Jestem zadowolony z takiej kasy. Dopiero zaczynam swoja karierę i pamiętaj, że moje stanowisko nie jest stricte sprzedażowe. Szkolenie super, właściwie żadnej teorii tylko przykłady w systemie w środowisku testowym. Liczę na rozwój w tym Banku. Warunki względne, jedzonko zapewniają:) Jeśli się sprawdzę to będę chciał więcej. Koszty dojazdu zwracają. Ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WBK - dzięki za odpowiedź:) ja mam już 7 lat stażu pracy, więc może dlatego nie sprzeciwili się większej kwocie, ale jak dostanę kontrakt to napiszę co i jak - nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca:) Fajnie, że szkolenie jest praktyczne no i że zwracają koszty dojazdu - a czy musiałeś dojechać sam na własną rękę, czy jakaś grupa razem została wydelegowana? Ja też łączę z tym bankiem wielkie plany i mam przeczucie, że to jest to czego szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
do Angela24 Można wiedzieć w jakim mieście będziesz pracować? Ja ubiegam się o takie samo stanowisko w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do WBK - ile czekałeś na odpowiedź? czyli trzecie i ostatnie spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebediasz
Witam. Pytania odnośnie Millenium. W tym tygodniu mam rozmowe odnośnie przyjęcia na praktyki (miesięczne) z dużą szansą zatrudnienia (tak napisali). Etat na asystent klienta/kasjer. Miasto-jedno z większych w kraju. Czego można się spodziewać na rozmowie u nich, ile mogą zaoferować kasy i jaka tam jest atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Miałem tylko jedną rozmowę kwalifikacyjną, po 1 tyg. dostałem tel. że mnie przyjmują. Dojazd na własną rękę. Kolejny dzień szkolenia za mną. Bank oraz trenerki pokazują się z najlepszej strony. Powiem szczerze, że bałem się zmienić pracę pamiętając mądre powiedzenie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", ale myślę, że zmiana to super decyzja:) Bank daję spore pole do popisu(a także rozwoju), należy tylko skrzętnie z tego skorzystać, nie siedzieć i narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe póki co to słyszysz to z ust trenerów, a one często mają małe pojęcie co się dzieje w konkretnych placówkach. Ochłoń trochę. Np w millennium też tak fajnie jest na początku. Później dostajesz kubeł zimnej wody więc dopóki nie spróbujesz to nie spodziewaj się cudownej pracy. Lepiej sie miło rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×