Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Kiciak..
Maro a w którym mieście pracujesz? To jest jakie stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś kto pracuje w GE Money Bank na stanowisku Doradca ds.kredytów hipotecznych ?? Proszę o informacje o zarobkach, jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ING daja 2000 brutto ale nie wszedzie w mniejszych miejscowosciach 1800 - Doradca Klienta majatek jak dla mnie w wieku 26 lat, dlatego sie zwolnilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca dobra dla bab jak maz przyniesie prawdziwa wyplate do domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzoooo WBK
moja znajoma podjeła tam prace w charakerze doradcy kredytowego . musiała załozyc własna działalnosc i jestem zaskozona tym co piszecie bo ona twierdzi ze samej podstawy ma 2000 na reke + premia, ona dopiero zaczyna wiec nie wiem jak to bedzie, ale mowila ze wszyscy z odziału sa spoko i zadowoleni, jakis koles w ciagu 4 miesiecy zarobił...30 tys! jasne, kreca troszke na lewo, ale maja spoko szefa oddziału który im pozwala. wiec jak to mozliwe???? ona sie teraz cieszy bo ówi ze jak sprzeda karty to bedzie miała 3000 na reke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Biznes
Widzę tu rozmowę na temat biznesu:) Ale mnie interesuje dokładnie doradca biznes w millennium, jaka jest podstawa na tym stanowisku? Chodzi mi o Łódź. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
na stanowisku doradcy w biznesie wołaj 3,5 tys śmiało. Sporo dorobisz premiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
do ciekawej WBK czy ta twoja koleżanka pracuje jako mobilny doradca? jeśli tak to zapyutaj jej czy od tego miesiąca w jej oddziale też podniesiono normy o 100% (tzn że za kredyt do 5 tys ma się 1 ptk a nie 2 jak kiedyś). jak to ustalisz to daj znać a ja ci wówczas napisze coś o tym stanowisku, bo ja robie to od pół roku. aha, napisz jeszcze z jakiego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo wbk
z tego co wiem 6to chyba stanowisko mobilne - ma własna dzialanosc, przychodzi do pracy kiedychce itp. miasto szczecin. nie wiem jak to jest z tymi punktami, musze sie jej spytac. ale czy serio sa az takie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
do niedawna było to możliwe, ale tylko dla tych co robili u znajomych karty i kredyty - czyli lewizne a nie prawdziwą sprzedaż. teraz tak zmieniono system prowizyjny że o takich zarobkach można tylko marzyć. podstawa to 1000, 1600 jak sprzedaż sporo ponad minimalny pułap a 2000 jak będzie się tak sprzedawało przez pół roku. dodam że przyznawalność kredytów jest słaba, wąska grupa docelowa (np nie można sprzedawać ludziom na działalności, umowie zlecenie cyz dzieło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
Hello. Dajcie sobie ludzie spokój z praca jako doradca finansowy=akwizycja i wciskanie ludziom kitu, do tego rynek w Polsce się zapycha i tego kitu już brakuje, no chyba,że ma się dużą rodzinę lub mnóstwo znajowmych którym mozna wcisnąć coś czegoś nie potrzebują. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco Van
Masz rację, pracuję w banku od 10 lat i szukam innej roboty, kiedyś to była nobilitacja i należało coś umieć...teraz to akwizycja jak sprzedawanie podpasek. Wieczne podnoszenie planów i opierdziel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo wbk
hmm no własnie, szf pozwala im ta lewizne robic...papiery do warszwy trafiaja juz "podrysowane"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Biznes
Romcia a jak jest z planami? Ty jesteś doradcą biznes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Biznes
Romcia mówimy tu o kwocie brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda123
a czy ktos wie moze na temat pracy jako przedstawiciel bankowy ds. sprzedazy produktow bankowych w multibanku? juz niedlugo mam rozmowe i chcialabym sie diowiedziec co nie co o tej pracy? i jakie zarobki moge dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda123
czy ktos wie cos o pracy jako przedstawiciel bankowy ds. sprzedazy produktow bankowych w multibanku? chcialabym sie dowiedziec jak ta praca wyglada na czym polega i ile mozna zarobic?!!! prosze , to jest dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuster
hej! mam rozmowę na doradcę klienta w Allianz bank. ile mozna zaspiewac, to nowy bank-nie mam o nim zadnych wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina22
Hej! Witam wszystkich. Mam propozycję pracy w Polabanku (a dokładnie Mellon). Na razie chciałabym iśc do pracy w wakacje (jestem studentką), potem ewentualnie zastasnowię się co dalej. Mam wobec tego pytania dla tych, którzy mieli do czynienia z tym bankiem: czy jak zrezygnuję po okresie próbnym (2 miesiące) to będę musała pokrywac koszty szkolenia? Nie wiem czy na dłuzej wiązac się z bankowością, bo z tego co czytam to większośc jest negatywnych opini. Pozdrawiam wszystkich bankowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romcia
Plany ostre, chociaż pracuję parę lat, ale wiadomo mam swój portfel, nowym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Lo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Lo123
żeby starać sie o stanowisko doradcy do kredytów hipotecznych jakie należy mieć wykształcenie? ze średnim będą moją kandydature brać pod uwage? nie pracowałem nigdy wcześniej w banku-dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Lo123
a jaką pracę mógłbym podjąć w banku ze średnim ?jest możliwe zeby dostać coś bez magistra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
tak, oczywiście możesz sie starać, i jest b. duża szansa że sie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Lo123
hmm jestem troche sceptycznie nastawiony bo nie mam doświadczenia bankowego i nie wiem czy same chęci wystarczą a poza tym mam już 30 lat ,więc to nie za pozno na "kariere" w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuster
ponawiam pytanie na temat Allianz Bank-ile możgą dać doradcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Lo123
odswiezam...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulotorek1
No nieżle!!! Ja w tej chwili pracuje w Bydgoszczy w Lukasie i mam podstawy 1200 zł + pramia od sprzedaży ( jezeli oczywiscie zrobimy 90% planu- a pani z Cukierni obok która bierze u nas kredyty zarabia 1700 - hard core !!! Napiszcie jakie warunki są w Raiffeisen Banku, bo nic tu o nim nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×