Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Małyegoista
Czy ktoś z tutaj obecnych pracował lub pracuje dla Expandera? Słyszałem,że oferują niezłe warunki chociaż nauki i pracy sporo(przynajmniej na początku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowfinanse
zostalam zaproszona na rozmowę do Finamo na stanowisko ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY (administracja w oddziale, przebieg dokumentow z oddzialu do dostawcow, obsluga klientow, ale nie doradztwo). pracowalam wczesniej w banku. jak myslicie, jak bedzie taka romowa wygladala, ile mozna krzyknac na początek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowfinanse
zostalam zaproszona na rozmowę do Finamo na stanowisko ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY (administracja w oddziale, przebieg dokumentow z oddzialu do dostawcow, obsluga klientow, ale nie doradztwo). pracowalam wczesniej w banku. jak myslicie, jak bedzie taka romowa wygladala, ile mozna krzyknac na początek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wiecie cos na temat pracy w kredyt banku- doradca do spraw kredytów, ile maja wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
wiecie cos na temat pracy w kredyt banku- doradca do spraw kredytów, ile maja wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo_śląsk_wbk
Do Getin, widze że masz spore doświadczenie w pracy w bankowości. Ciekawy jestem cyz orientujesz się coś na temat wdrożenia przez grupę Allianz sieci oddziału bankowych. Jest już rekrutacja na wszystkie stanowiska. Jeśli tak to będę wdzięczny za odp. Szczególnie stanowisko Dyrektor Oddziału (podstawa brutto i wymagania) pozdrawiam ambitnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska26
Mam pytanie odnośnie pracy w ING Bank Śląski na stanowisku kasjero-dysponent. Czy plany są realne i jak wygdląda sysem motywacyjny. Będe bardzo wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia l-sz
hej czytam ten topic i wiekszość ludzi stąd zajmuje się w bankowości sprzedażą. A czy jest ktoś, kto pracuje w back-office [najlepiej ing lub lukas bank]??? chciałabym się dowiedzieć coś na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magditta13
hej ja byłam na rozmowie w aig banku na poczatku bardzo podobało mi sie przywitanie i wogole miła atmosfera wszystko ok rozmowa jak kazda inna. tylko jak sie dowiedziałam o arobkch to myślałam ze spadne z krzesła powiedzieli ze na okres 7 m-c okres próbny sa w stanie zaproponować mi 1400 zł brutto!!!!!!!!!!! to jest ok 1000 netto bardzo mało do tego ma być prowizja za kazdy produkt jaki uda mi sie sprzedac bez jakichs tam planów nalozonych góry babka powiedziła mi że prowizje kazdy napewno dostaje tylko wieksza lub mniejszą ale nie wiem jak to sie dokladnie licvzy ta prowizja proszę o pomoc bo dzisiaj musze dać odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też się zastanwaiam
skąd tu padaja te kwoty 5000 tys , skoro mi też proponowali 1700brutto... może na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
Witam, czy to prawda, że w Millennium na stanowisku Asystent Klienta nie ma się dostępu do Internetu :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
to dooolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelly-ciesz sieze ulicy
nie musisz zamiatac, skoro "optymistą życzysz powodzenia ". awansuja Ci,ktorzy sa naprawdę dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1312
hej powiedzcie mi ile placa na stanowisku doradca kredytowy w kredyt banku??? niedlugo mam rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska26
Jeszcze raz bardzo prosze o jakieś info jeśli chodzi o ING BANK ŚLĄSKI. Czy jest ktoś kto pracował w tym banku? Mam propozycje i nie wiem co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede pracowal w ing bś; bylem na rozmowach i zostalem przyjety jako doradca klienta det.; 2 tys netto plus premia kwartalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska210
2004 dzieki za info:) W takim razie chyba troche za mało mi propnują 2000 brutto z rocznym doświadczeniem w bankowości....:( skoro jest możliwe 2000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos moglby wiecej mi napisac na temat pracy w ing bś na stanowisku doradcy klienta det., jakie obowiazki itp. Maja mnie wyslac na szkolenie 2 tyg. - jak ono wyglada i czy na weekend mozna pojechac do domu? Czy za bilet wowczas place ze swojej kieszeni czy mi zwracaja? Ile h dziennie jest takie szkolenie? Aha, i jak wygladaja premie kwartalne, jaka jest srednia ich wys? Prosze o odp.Bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka111
witajcie, czy jest ktoś może z BZWBK, jakie tam są zarobki - doradca biznesowy/firmy. Jakie obowiązki, czy plany realne. Jak wygląda system premiowy i w ogóle praca w tym banku. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasjerPKO
Ja pracuje od kilku misięcy w PKO BP na stanowisku kasjero-dysponent i mam 2600 brutto.Jestem ciekaw jak wyglądają zarobki w innych bankach na podobnym stanowisku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
czy ktos pracuje w kredyt banku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada12111
Ale na jakim stanowisku w kredyt banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
w kredyt banku na stanowisku doradca kredytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polbank-czy ktoś wie ile się zarabia na stanowisku specjalista ds.sprzedaży i jak wygląda praca?jakie plany?prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaytee
do KasjerPKO mi na podobnym stanowisku w Millennium zaproponowali 2200 brutto + premie, które mam nadzieję, że zobaczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka-
Witam, ile można zarobić w agencji citi banku? Na jakiej to jest zasadzie? Chodzi o duże miasto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggdgdggdggd
hmmm tak czytami czytam te wypowiedzi i tak sie zastanawiam czym musi sie taki kandytat wyrózniac bo mimo ze mam duze dosw. w sprzedazy nie udalo mi sie dostac ani do getin ani do invest banku w inwest w duzym miescie zapropon. mi 1200 zł brutto+premia co pół roku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna0409
Witam, mógłby ktoś mi napisać coś o BZ WBK? jakie są zarobki na stanowisku opiekun klienta i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? To będzie moja pierwsza rozmowa, więc nie mam pojęcia czego mogę się spodziewać. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×