Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Mill-P-n
W Warszawie. Moje szkolenie trwac bedzie 2 tygodnie, ale z tego co wiem to szkolenia moga trwac rowniez 2,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroobel
czy ktos wie cos o pracy jako przedstawiciel bankowy ds. sprzedazy produktow bankowych w multibanku? chcialabym sie dowiedziec jak ta praca wyglada na czym polega i ile mozna zarobic?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea
Powtarzam pytanie, czy ktoś pracuje w nordea banku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznice
Ja pracuje w Nordea. Jak doradca kredytowy zarabiam 1000 zł netto podstawy + bardzo wysokie prowizje. Miesiecznie wyciagam nawet do 8 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznice
i jak polykam to dostaje jeszcze wiecej kasy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
a czy ktoś pracuje w polbanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mille - P-ń
Do Getin a jak wygląda kwestia kasy? dostaje sie jakies prowizje co miesiąc? na czym doklanie polegaja te ew dodatki kwartalne? czy po okresie probnym dostaje sie podwyzke? jesli tak w jaka? z gory wielkie dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturtretdsgdsg
Pytanie do zoorietnowanych, dodam , że zależy mi na czasie Ile zarabia w mBanku doradca ds. kredytów hipotecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmx
znacie jakąś ciekawą stronę z ofertami pracy w banku? jakie dokumenty w ogóle trzeba złożyć? standardowe czy czegoś szczególnego wymagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ge money
hej a jak z pracą w ge money , jakie zarobki , atmosfera , długo trwa rekrutacja ja 10 lipca mam 3 etap juz w banku poprzednie 2 byly z doradcą , czego moge sie spodziewac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcioteczny
Ile zarabia sie na stanowisku doradcy ds kredytów hipotecznych. Podajcie w miare możliwości wasze podstawy i realnie wyciągane premie. Możecie podać nazwe banku. Ciekwai mnie za ile w miesiącu realnie da sie sprzedać kredytów 1 000 000 2 000 000 PLN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nordea
doradca kredytowy podstawa 1500 brutto, warto wynegocjowac na "okres przejściowy" wiecej, bo trzon pensji to jednak prowizja na która przez pierwsze trzy mieisące nie ma co liczyć chyba, że sobie kontakty z poprzedniego banku przyniesiesz...o takiej możliwości oczywiście na rozmowie sie nie pochwalą...prowizja spora, ale jesli masz kredyt od posrednika to Ty się swoja prowizja dzielisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcioteczny
dzięki Do Nordea czekam na dalsze posty i pozdrawiam. Nordea a ile w miesiacu jestes w stanie sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea
Dziekuję za info "do Nordea". Niestety kontaktów ze swojego banku nie przeniose ponieważ zmieniam miejsce zamieszkania.:-((( A jak atmosfera w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa nordea
jaka jest rekrutacja w nordea? Długo się czeka na odzew od nich po wysłaniu swoich aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcioteczny
Zmieniła sie strona a nie wszyscy czytają do tyłu to ponawiam pytanie. Ile zarabia sie na stanowisku doradcy ds kredytów hipotecznych. Podajcie w miare możliwości wasze podstawy i realnie wyciągane premie. Możecie podać nazwe banku. Ciekwai mnie za ile w miesiącu realnie da sie sprzedać kredytów 1 000 000 2 000 000 PLN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna-
do hipcioteczny: ja niestety Ci nie podam. Pracuję w banku, w którym nie ma prowizji więc mam tylko nieszczęsną podstawę:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobankowa kobietka
Witam drogich kolegów! Wpadam z tematem tak ni z gruszki ni z pietruszki...Chciałabym Wam nie polecać "naszego" banku! Nie warto psuć sobie zdrowia i szargać nerwów.Płacą 2000zł brutto na całym etacie, nawet po 3 latach pracy.Szanse na awans marne, bo decyduje m.in. spłacalnośc kredytów, czego nawet Nostradamus nie byłby w stanie realnie przewidzieć. A jak Lider boi się, że go wygryziesz to tez Ci blokuje tą drogę. Temat rzeka...Fajnie jest jak wyrabiasz plany, ale spróbuj tylko mieć słabszy miesiąc...robią sobie wtedy z Ciebie szmatę do podłogi!!!A potem znowu jest dobrze - aż się żygac chce w tym banku hipokrytów.Z kolegami szukamy nowej pracy ;) A sprzedaż kart polega głównie na wciskaniu ich Waszym babciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eurobankowej kobietki
Tak się składa, że rok pracowałam w Euro, oczywiście z podstawą 2000 brutto, liderowi jakoś nie spieszyło się, żeby mnie wysłać na egzamina na specjaliste, z tego co wiem to nie chcą za bardzo na nie wysyłać bo musieliby podnieść wysokość podstawy. Mam takie same odczucia jak ty, jak plan jest realizowany w 130% to sam menedzer sprzedaży ci gratuluje, a jak jest gorszy miesiąc to traktują cie jak zero. Często wymagają rzeczy zupełnie niemożliwych do zrealizowania, do każdego kredytu musi być karta, choćby klient niewiadomo jak się przed nią bronił i pożal się boże ubezpieczenie. Karty wciskało się osobom,które nie miały pojęcia jak one działają, zdarzało się, że babcią i dziadkom po 80, którzy ledwie mogli się na nich podpisać. Paranoja! Już miałam dość siedzenia przez 8 godzin na tym białym taborecie w pomieszczeiu o takich kolorach, że moje oczy ledwo je znosiły.Rok w Euro absolutnie mi wystarczy, plusem jest to, że bardzo łatwo jest po Euro znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bank śląski
Czy ja mogę poprosić kogoś o opinie na temat pracy kasjero-dysponenta w banku śląskim. Właściwie nikt jeszcze nie narzekał więc wnioskuje że wszyscy tam pracujący są zadowoleni..., tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bank śląski
Tylko troche zastanawia mnie rotacja pracowników bo z czegoś musi wynikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ing bank śląski
Bedę wdzięczna za opinie i wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego samego co wszędzie pieniędzy i atmosfery, wybierają najlepszych ale ich nie szanują, elokwencja ze słownikiem na ustach...za 2000 brutto, do czsu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia_get
Czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy w banku BGŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana BGŻ
hmm ja również mam pytanie jak jest w bgż ?? ile mozna zarobic brutto na stanowisku doradcy dla klienta indywiduanego? i ile tak mniej więcej z premią?? za wszelką inf byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magditta13
BGŻ kasjer dysponent zarabia 1650 zl na rękę a doradca bez doswiadczenia 1800 na reke, potem sie to zmienia, ale ogólnie nie polecam ja tam pracuje i to jest wyzysk pracownikow musze zostawac przynajmniej godz dłuzej i nikt mi za to nie placi!!!!! sa duze braki w pracownikach przez to spadaja na ciebie obowiązki innych Ja mam taka dyrektor ze nigdy nie dje premii specjalnie bo wiecej kasy ma dla siebie masakrta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×