Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość guder
Roh ---> jeszcze apropo standartów. czy u was też normą był brak spotkań z dyrektorem i KZ na których omawiane by były wyniki pracy, skuteczne metody pozyskiwania klientów, wymiana doświadczeń, coaching, planowanie wspólnych akcji reklamowych itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
RoH ---> ciągle sobie przypominam pewne rzeczy. czy normalna jest sytuacja kiedy dyrektor każe SOWom w pierwszej kolejności i do skutku rozpatrywać wnioski tylko 2 osób bo one są wysoko w kwartalnym rankingu i mają szanse na wygraną w konkursie? więc na 2 dni przed końcem miesiąca wszystkie wnioski leżą a obrabiane są tylko 2 osób - reszta czeka i przez to czekanie nie wyrabia progów prowizyjnych. czy normalne też jest że dyr mówi "każdy kto zrobi 13 ptk jedzie ze mną do szczyrku" po czym jedzie tylko jedna osoba. KZ zostaje osoba świeżo po studiach która przyznaje się wprost że jej 80 klientów z 4 miechów to sami znajomi. normalne jest że chłopak - 2 lata stażu jako sprzedawca kart w citi rezygnuje bo nie widzi szans na normalną prace w oddziale? w moim oddziale bylo i jest naprawde bardzo wielu fajnych ludzi, ale podejście do pracowników kadry kierowniczej a zwłaszcza dyr. to jest śmiech i farsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 5AGAHA
cześć!widze jesteś zorientowana jeśli chodzi o allianz bank. Miałaś rozmowe? po prostu napisz co wiesz:) zarobki, i czy rekrutacja na stanowiska kierownicze trwa nadal? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianz bank
czy dalej jest rekrutacja to nie wiem ale jak sa ogłoszenia na www.allianz.pl to znaczy ze sa, nie mam czasu ogladac. Ja bede pracowała w hipotekach. dobry jest system premiowy bo płacą juz od pierwszej złotówki a nie dopiero od wyrobienia limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia w Millenium
Cześć! Mam pytanie odnośnie kilku spraw w Millennium: 1. Czy doradca klienta ds. kr hipo i specjalista ds. kr hipo to te samo stanowisko ? 2. Ile mogę utargować na rozmowie kwalifikacyjnej - chodzi mi o wysokość podstawy brutto i wysokość premii (Białystok) ? 3. Czy prowizja od kredytów hipotecznych jest w jakiś sposób zależna od reszty oddziału i pracowników czy wyrobią swój plan czy nie ? 4. Czy trzeba jeździć do klienta, a jeśli tak to czy dają samochód i inne narzędzia? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arka Gdynia
Właśnie też mam iść na podobną rozmowę i co polecacie: Doradca ds. Kredytów Hipotecznych w Mille vs. Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Hipotecznych w Raiffie ? Gdzie dadzą wyższą podstawę i łatwiej dostać wyższe prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9871
Witam. Czy jest ktoś kto pracuje lub pracował w ING Banku Śląskim na stanowisku kasjera lub doradcy? Wypowiedzcie się na temat wynagrodzenia, premii i ogólnej atmosfery jaka tam panuje. Będę wdzięczna za wszelkie info. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoH
GUDER tak z czystej ciekawości w jakim regionie/mieście pracowałeś? W kujawsko pomorskim jest 12 DF z czego 6 Starszych i 2 Expertów, ja po 1,5 roku dostałem KZta..... Tutaj naprawde jest inaczej... z tego co piszesz... hmm, przykro że tak trafiłeś.... Jeśli chodzi o punkty, to juz się pozmieniało... Gdyby ktoś u mnie w regionie zrobił kredyt na 1000 zł na 3 mieś to liczyłoby się to z dywanikiem. oczywiście ludzie czasami tak chcą ale rola MDF polega na tym żeby przekonać z 1000 na 10000... i taka jest idea... Średnia okresu zatrudnienia w kuj-pom to 8mieś, tylu znajomych nikt nie ma zeby po 20-25 pkt co miesiąc.... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia- bank pocztowy
Idę za tydzień na rozmowę kwalifikacyjną do banku pocztowego. Mam pracować jako doradca klienta detalicznego. Może mi ktoś napisać na czym na praca polega, jakie sa obowiązki, czego mogę się spodziewać na rozmowie, no i jakich mogę oczekiwać zarobków. Czy w każdym banku organizowane są szkolenia wyjazdowe??? Mam małe dziecko i nie mogę nigdzie wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guder
RoH ---> wybacz ale nie zdradze gdzie dokładnie pracowałem. to że mój były dyr nie ma szacunku do ludzi i swych pracowników nie oznacza że musze do jego poziomu schodzić i wskazywać go palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
EUROBANK-DORADCA DS. OBSŁUGI SIECI POŚREDNIKÓW otrzymałam zaproszenie na rozmowę, czy jest tu ktoś kto wie coś na temat tego stanowiska? Jakie warunki, czy plany do wyrobienia, jaka podstawa, etc. Aha jaki jest socjal w eurobanku? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
Witam, mam 19lat jestem absolwentem liceum o profilu ekonomiczno - administracyjnym, wybieram się na studia administracyjne, ile mogę zarobić netto w Krakowie, jako osoba bez doświadczenia w bankowości. Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTUSIA22
HELLO , WIECIE CO JA JESTEM ZALAMANA WASZYMI KOMENTARZAMI ODNOSNIE PRACY W BANKU.. OK MOZE JEST CIEZKO ALE BEZ PRZEADY Z TYM WCISKANIEM KREDYTOW ZNAJOMYM.. CO NIBY LUDZIE KREDYTOW NIE BIORA I TRZEBA POZYSKIWAC LUDZI WSROD KREWNYCH BO NIBY NORMY SIE NIE WYROBI?? SORRY JA OSTATNIO BYLAM ZALATWIAC KREDYT I JAKOS NIKT SIE NIE ZABIJAŁ O TO KTO MNIE OBSLUZY.. DZIWACTWA PISZECIE I TYLE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millsińska
Arka Gdynia-. gdzie masz i kiedy ta rozmowę? Ja mam dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizness
Jaka jest podstawa brutto w mille na st. doradca ds. kredytów hipotecznych a jaka ma doradca biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizness
Duże miasto - Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
ponawiam zapytanie, EUROBANK-DORADCA DS. OBSŁUGI SIECI POŚREDNIKÓW otrzymałam zaproszenie na rozmowę, czy jest tu ktoś kto wie coś na temat tego stanowiska? Jakie warunki, czy plany do wyrobienia, jaka podstawa, etc. Aha jaki jest socjal w eurobanku? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKASSSS
witam , jutro idę na rozmowę do Lukas Banku na stanowisko Doradcy Klienta, muszę przyznać ze bedzie to moja pierwsza rozmowa w banku, nie mam doświadczenia w pracy w banku ,ale za to duże w handlu. chodzi mi o to jak będzie wygladała rozmowa kwalifikacyjna??????? oraz czy musze dużo wiedzieć o ofercie banku !!!?????? BARDZO PROSZĘ O INFORMACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowy
podstawa brutto w mille na st. doradca ds. kredytów hipotecznych to w całej Polsce 1260 brutto czyli najniższa krajowa - tu się zarabia głównie na prowizji - 0,8% brutto od kwoty udzielonego kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinek
do mariusza Myślę że chodzi ci o mille strój biznesowy na całym szkoleniu hotel będziesz miał zarezerwowany na szkoleniu jest fajnie a później sam zobaczysz gdzie trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz__g
do zaklinek a jaki hotel??? wiesz coś?? z tym strojem biznesowym to troche przesada, ale spoko, damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
do mariusz__g. Hotel w Wawie Feliks na Pradze, albo Novotel Okęcie. Tak było jeszcze w czerwcu... Strój naturlanie, że wizytowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erea
my na szkoleniu ale w innym banku mieliśmy strój całkim na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Hej!Mam pytanie,wiecie coś na temat pracy w PKO SA na stanowisku doradca klienta vip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz__g
nie tylko nie Feliks:(, Novotel Okęcie to jest oki, bo byłem w nim kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipy hehe
do nowa w millennium Pracowałam na tym stanowisku 6 lat temu. Uciekłam gdzie pieprz rośnie czyli millennium. Siedzisz i normalnie jak dysponent musisz ich obsługiwać. Musisz nono stop pozyskiwać nowych z pensją powyzej 5 tys. W pewnym momencie miałam w portfelu 580 klientów z czego 10 -ciu moze miałoby w normalnym banku status vipa Nieraz miałam większą kolejkę na vipach niż inni w normalnej obsłudze. A te vipy to vipy jak ja zakonnica. Uwierz mi porażka. Chcą ściągnąć nowych ludzi tylko dla nowej bazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam lato
Czy potrafi mi ktoś powiedzieć na jak długo podpisuje się umowę lojalnościową w Lukas Banku i w Raiffaisenie… I czy jest jakiś sposób żeby się od tego wykręcić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lukas banku podpisuje się lojalkę na rok, ale z każdym przepracowanym miesiącem zmnijesza się stawka lojalki, ktorą musiałbyś zwrcić w momencie odejścia z pracy. Podpisujesz ją przed szkoleniem , więc nie ma szansy na \"wykręcenie się\". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasik
rozmowa na doradce junior (najnizsze stanowisko) w lukasie przebieg w 2 etapach ,,1 z pania od rekrutacji,2 z dyrektorem placowki.ogolnie rozmowy ok.trzeba wykazac sie wiadomosciami odnosnie banku i jego produktow .na 2 rozmowie lekkie zaskoczenie...musialem sprzedać dyrektorowi notes!!!!czyli sprawdzenie aktywnej sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MULTIBANK CZY TO DOBRY BANK
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Proszę o opinie na temat pracy w Multibanku. Przewertowałem forum ale niewiele konkretów znalazłem. Interesuje mnie stanowisko Asystent bankowy ds. sprzedaży usług bankowych lub Pracownik Ekipy Wsparcia . Bardzo proszę o odpowiedz jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na wyżej wymieniony stanowiskach oraz jaka atmosfera panuje w tym banku. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×