Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość anonim z CA
i ja też zaczęłam niedawno pracę na stanowisku doradca junior w Credit Agricole. Przez dłuższy czas sposób rozliczania premii był zagadką. I jestem podłamana lekko. Podstawa to 2500 brutto, a premia za 100% realizacji targetu to... 500zł brutto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA PYTANIE DO OLIVI
Olivia, czy rekrutacja wewnętrzna na koordynatora jest ustawiona? Jakie sa konkretne wymogi i jak to wogole wyglada, czy orientujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
powiem tylko ze w jednym z lepszych bankow ale jesgo nazawa byla a tym forum wymieniona moze 2 razy:) no coz ja kocham ubezpieczenia i ciezko mi pokochac cos innego. w dodatku kazdy oczekuje ze ja juz wszystko wiem po szkoleniu a ja sie troszke boje zeby klienta w blad nie wprowadzic. kazdy gdy wchodzi do nowej branzy potrzebuje czasu zeby sie oswic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w poniedziałek mam rozmowę w MultiBanku, pracuje ktoś w tym banku ? Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie ? Proszę o jakąś podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kacha25.1983
Mówisz o placówce partnerskiej czy nie? Nie wiem jak jest w macierzystych oddziałach, ale w placówkach pratnerskich podstawa kiepska, premie niewielkie, mega ciśnienie ( chociaż z tym jak wszędzie). Poza tym ok, generalnie fajne produkty, klienci też tacy nazwijmy to nie z pierwszej łapanki. Co do rozmowy to standardowa. Moja pierwsza z dyrektorem placówki, później wideokonferencja z HR, pytają o doświadczenie, metody na pozyskiwanie klientów, o produkty multibanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
Możecie napisać coś o pracy w BGŻ? Przede wszystkim jakie plany, czy duże ciśnienie i jak długo trwa i gdzie jest szkolenie wstępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kafe bankkowych
sluchajcie, co byscie pomysleli o takiej sytuacji, pracuje w eurobanku a tu jest ogloszenie w moim miescie na doradce, mamy umowe na czas nieokreslony, wiec chyba na nasze stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź, chodzi o oddział macierzysty. Wiem, że u partnerów zawsze jest gorzej, przez kilka lat pracowałam u partnera telefonii komórkowej, w pierwszej kolejności musi zarobić partner, który wiecznie narzeka na kiepski przychody :(( A może ktoś pracuje w oddziale macierzystym MultiBanku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLBANK
chyba tam jest ogromna rotacja przeczytałam całe forum i tylko o tym Banku jest tak często pisane jeśli chodzi o rekrutację .Czy może jest ktoś kto tam pracuje i się wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CACACA
Nareszcie w piątek nastąpił ten piękny dzień i złożyłam wypowiedzenie w CA!!!! :D A te zszokowane miny dyrekcji bezcenne! Nigdy więcej wciskania nieświadomym ludziom kitu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile może zarobić początkujący pracownik? Wiadomo nie specjalista czy doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Zainteresowana Idea Bank i Akinom25 ruszyło się coś u Was??? U mnie mija prawie miesiąc od wysłania aplikacji i nadal cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
Nie ma nikogo z tego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu... u mnie też cisza, w piatek był ostatni dzień nadsyłania aplikacji, więc jeżeli to ogłoszenie było realne w tym tygodniu powinni sie odezwać, jeżeli telefon będzie milczał to ja już na Idea Bank liczyć nie będę tylko będzię mi żal i to bardzo, bo strasznie się napaliłam na to stanowisko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guildgen
hej, wie ktoś jakie pieniądze zarabia kierownik oddziału w millenium banku? Idę na rozmowę i chciałbym wiedzieć na ile mogę liczyć;) Pozdrawiam G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepolbank
witam mam pytanie do osób które aplikowały do polbanku, składając ofertę przez ich stronę... po zalogowaniu się do profilu można podejrzeć status aplikacji, przez długi czas miałam "w trakcie realizacji" , przeszłam w tym czasie 3 etapy rozmów i w tym tygodniu mnie od ostatniej 2tyg... w tym czasie mieli się odezwać jeśli ewentualnie zdecydują się mnie przyjąć, narazie nie otrzymałam telefonu, a dziś zobaczyłam ze status zmienił się na "oferta złożona" czy ktoś wie co to oznacz??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaa bank
Widziałam że ktos pytał o Idea Bank. Asystenci 1600 zł netto plus premia 1000 brutto jak jego bankier wyrobi target co zdaza sie zadko. Specjaliosta 1700 zł netto jako, plus premia sprzedazowa na wypłatę której czeka się 2-3 miesiace. Junior i Bankier wszyscy na dzaiłalnosciach gospodarczych plus umowa na najnizsza krajowa jak nie wyrabiasz planu to na 1/16 etatu czyli 80 zł :-) Oczywiscie Bankierzy na płatność wystawinej faktury sprzedazowej tez czekaja i czekaja. Cisnienie na doklejanie ubezpieczeń i inwestycji do kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
O fajnie, że ktoś o Idea Banku pisze. A jaka praca i wynagrodzenie na stanowisku Office Managera i Kasjera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha83
Witam! Widzę, że dziewczyny podjęły dyskusję, na temat Idea Bank, do której z chęcią się przyłączę. Jutro czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna (albo assessment centre) na stanowisko kasjera w tym banku. Pani która do mnie dzwoniła, chyba sama nie wiedziała do końca na co mnie zaprasza, ale mniejsza z tym. Czytałam, że kasjer ma tylko rozmowę i dla całej Polski jest stawka 2500brutto, ale ile w tym prawdy, to sama nie wiem, pewnie przekonam się jutro ;) Aplikowałam 5 stycznia, a telefon otrzymałam wczoraj, więc minął miesiąc, także dziewczyny wydaje mi się, że należy cierpliwie poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzięki, dobra informacja, może faktycznie cierpliwość tutaj pomoże. Ja aplikowałam 20 stycznia więc jeszcze chwile poczekam, może mnie zaproszą :) Pozdrawiam wszystkich oczekujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, pierwsza dobra informacja tego dnia, bo ja już zaczęłam mieć wątpliwości co do Idea BAnku. Może faktycznie cierpliowość tutaj jest wskazana. Ja aplikowałam 20 stycznia, więc pewnie jeszcze trochę poczekam, może akurat mnie zaproszą. Pozdrawiam wszystkich oczekujących :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bph
hej. Możecie coś powiedziec o tym banku? Jakie zarobki? Ile zarabia doradca z funkcją kasjera? Duże miasto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Hania123123 i ANIKOM widzę, że nadal interesuje Cię temat IDEA BANKU bankier dostaje 1500zł butto i musi otworzyć działalność gospodarczą, z tych 1100 netto z groszem opłaca składkę zdrowotną, a żeby mieć pieniądze musi zrobić palny, w zależności od sprzedanych produktów i kwot kredytów są różne premie. Minusem tej pracy jest fakt, że do czasu kiedy bank nie opracuje procedur rozpatrywania wniosków premie są nie realne, ponieważ rozpatrywanie wniosków odbywa się tylko w centrali i trwa to bardzo długo więc jak sama czytałaś klienci uciekają. Asystent również zarabia najniższą krajową 1500 brutto, i jego praca polega na kompletowaniu wniosków, które „rzuca bankier czy junior bankier - to dobra praca dla studenta a nie doświadczonej jak Ty osoby. Na bankiera rekrutacja jest dwuetapowa rozmowa z dyrektorem, a następnie test z wiedzy bankowej jeżeli się zakwalifikujesz do 2 etapu. Bank jest nastawiony tylko na obsługę klientów firmowych, małych, mikro i średnich przedsiębiorstw. Trzeba mieć wiedzę z zakresu ich obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha251983
Dzisiaj miałam 2 rozmowy, pierwszy etap do BPH, rozmowa bardzo fajna, fajnie przeprowadzona oraz drugi etap do Skoku Stefczyka. Druga rozmowa beznadziejna, prowadziły ją trzy kobiety, które wręcz na mnie naskoczyły i próbowały udowodnić sobie wzajemnie, która z nich ma tam więcej do powiedzenia ! Masakra, czułam się jak na celowniku, dosłownie chciały mi dać do zrozumienia, że niepotrzebnie tam przyszłam, miałam ochotę wyjść! Nawet gdyby chcieli mi zaproponować kolejny etap, to podziękuję. Mam doświadczenie w bankowości i wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, a praca w skoku nie jest szczytem moich marzeń, po prostu jestem zmuszona do zmiany pracy, ale swój honor mam, więc Stefczykowi dziękuję. Czekam na odpowiedź z MultiBanku i BPH, mam nadzieję, że gdzieś mi się uda. A jak Wasze doświadczenia po rozmowie do Skoku Stefczyka ? Dodam jeszcze, że kiedyś startowałam do Skoku Piast i tam też rozmowy wspominam bardzo sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha... Powiem Ci, że też miałam wątpliwą okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej do Skoku. Mimo, że każde takie spotkanie traktuję jako coś wnoszącego do mojego doświadczenia, to jednak nie życzę sobie takich spotkań. Rekrutacja nieprzyjemna, odebrałam ją jako łaskawość ze strony osób rekrutujących, że mnie zaprosiły i mam zaszczyt z nimi rozmawiać. Scenariusz ten sam 3 kobiety, czułam się niekomfortowo, moje odpowiedzi miały stanowić moją obronę a nie partnerską rozmowę. Miałam obawy, że może to ja mam jakieś spaczone oczekiwania co do takich rozmów, ale jesteś kolejną osobą od której słyszę, że to "coś nie tak" jest po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha251983
Akinom25, dzięki za tę opinię :) Również się cieszę, że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie po rozmowie do Skoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha83
Jednak w Idea Bank nawet na stanowisko kasjera jest assessment center, w którym dzisiaj uczestniczyłam. W sumie były 2 zadania i jeśli chodzi o formę i osoby przeprowadzające assessment, to mam pozytywne odczucia. Do wtorku włącznie mają się skontaktować z każdym z kandydatów, więc nie pozostaje nic innego jak czekać ;) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaha
A w bph na jakie stanowisko składałas cv? Jaką kwotę im podałas że chcesz zarabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Jednak jest AC na kasjera???? Trzymam zatem kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaaa
Do kacha251983 Też kiedyś miałam przyjemność być na rozmowie z Skoku Stefczyka i po pierwszym etapie, powiedziałam sobie, że absolutnie nie chce tam pracować.... U mnie była rozmowa grupowa, dla mnie to oznaka braku szacunku...Każdy chciał się wykazać coś powiedzieć.... A osoba prowadząca nawet ręki nie podała na pożegnanie/ powitanie. Brak kultury na maksa, wyszłam z stamtąd z niesmakiem. Babka się przechwała ile to ona kasy zarabia i na jakie wakacje ją stać...Nie wiem czy ich tam szkolą tak, że mają się tak zachowywać, czy to ta presja.... Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna jak dla mnie. I dobrze ,że tam nie poszłam na kolejny etap, kasę obiecywali. Znajomego dziewczyna tam przeszła i ponoć codziennie płacze jak wraca do domu, taka atmosfera...a zarobek 1500brutto. Może nie wszędzie tak jest, to zależy od ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×