Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ja tez mam pytanie o
dziekuje za odpowiedz w kwestii zarobkow jako lider w pb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki568
Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej z menedżerką nowootwieranego oddziału. Rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze, dwa pytania dlaczego zwolniłam się z poprzedniego banku i drugie sposoby pozyskania klienta. Pani bardzo spodobała się moja odpowiedź, nie miała więcej pytań. Aleeee ręce mi opadły gdy dowiedziałam się , że: oddział będzie mieścił się w galerii handlowej w związku z czym praca na zmiany 7 dni w tygodniu, po dwutygodniowym szkoleniu i zdaniu egzaminu umowa na 7 miesięcy z wynagrodzeniem 1700,00 brutto...... Najpierw wiadomo pozyskanie klientów po prostu stworzenie oddziału od podstaw z takim wynagrodzeniem ?????!!!! CHORE !!!! Niech szukają innych "jeleni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiki
ręce opadają jak się słyszy o takim wynagrodzeniu... Myślałam że ten bank więcej proponuje... ewa jeżeli chodzi o polbank 2500-2800 brutto ale nie jest to placówka partnerska... Z tego co się orientuję to teraz mniej dają podstawy na ''dzień dobry'' większą podstawę otrzymali kiedyś ci ''starzy'' pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank
nie zgodzę się z przedmówczynią :) zdecydowanie nowi w Polbanku dostają więcej niż starzy pracownicy :( i pamiętajcie,że im więcej wynegocjujecie tym lepiej bo na podwyżkę nie ma co liczyć - zawsze coś ... i nie ma budżetu. kończy się tak,że po 4 latach pracy masz mniej niż świeżynka na wstępie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, nie zgadzam się z przedmówczynią, starzy pracownicy w oddziale mają ok. 4200 brutto. Nowi, którzy przyszli nie więcej niż 2800 zł. Tak jest w moim oddziale - mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy
kto tam chce pracować jest chory, MO ODDZIAŁY to porażka, 1500 brutto ,plany jak w normalnym banku, każą zaczepiać ludzi na poczcie i wypytywać o wszytko...JEDNA WIELKA PORAŻKA BYŁAM 5 TYG!!!!!!!!!!!szukaja jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki568
Też sądziłam, że w Alior Banku zarabia się więcej. Więc tym bardziej zaproponowana kwota wynagrodzenia, która nie podlegała żadnej negocjacji, była da mnie dużym zaskoczeniem. Nie wiem co się w tych bankach teraz dzieje. Pewnie nie we wszystkich tak jest. Ale zaproponowanie najniższego wynagrodzenia bądź jak w moim przypadku wynagrodzenia 1700 brutto to po prostu przekracza wszelkie granice, śmiech na pustej sali ..... Jak taka kwota wynagrodzenia ma się do wysokich planów i innych niemałych wymagań stawianych przez pracodawcę ? ! Nijak się ma :-/ A już kilkunastoletnie doświadczenie jakie posiadam w pracy w bankowości, posiadając wiedzę o co w tym wszystkim chodzi nie ma jak widzę żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLBANK - PLACÓWKA PARTNERSKA. Podstawa 1500 zł. brutto w pierwszych trzech miesiącach okresu próbnego. Nałożone plany i jeżeli będziesz je realizować to umowa przedłużona na czas określony. Trzy rozmowy rekrutacyjne, potem dwutygodniowe szkolenie. Musisz podpisać oświadczenie, że w ciągu roku się nie zwolnisz sama, jeżeli tak, to zwracasz koszty szkolenia. PORAŻKA!!!!!!!!!! Dla mnie pracownika z doświadczeniem w bankowości ponad 10 lat, to warunki upokarzające. Nie skorzystam z tej oferty. Pisze to dla zainteresowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie ktoś na szkolenie do Warszawy z banku pocztowego od 19 marca????? Szukam towarzysza, dodam że jestem z okolic trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-ruda
O mój ty Panie czego ja się tutaj naczytałam, bardzo cenne opinie. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na to forum :) teraz juz za późno przyjęłam propozycję pracy w Polbanku, aczkolwiek miałam inną do wyboru i zdecydowałam się na Polbank po przeczytaniu wszystkich opinii nie wiem w sumie czy słusznie. A będzie może ktoś na szkoleniu w Warszawie od 2 kwietnia? Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala-ruda. Nie zniechęcaj się do Polbanku, są oddziały gdzie pracują fajne zespoły ludzi i da się spokojnie pracować. Najważniejsze nie brać do siebie uwag przełożonych jak się nie wykonuje planów. Nikt ich nie wykonuje bo jest ciężko teraz w sprzedaży... a oni i tak muszą nas nękać, to idzie z góry. Jak będzie ciężki dzień w oddziale weź do torebki ulotki i ich na akcje - to mnie zawsze odstresowało .... a działania w terenie były pochwalane przez przełożonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaa
Wie ktoś może ile zarabia doradca w Credit Agricole na 3/4 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-ruda
dziękuję ewa7812 za wsparcie. Sama nie wiem teraz czego się spodziewać, jednak powalczę. Przekonali mnie ofertą finansową i mam nadzieję, że nie będę żałowała. Teraz pracuje w Ing Banku Śląskim zobaczymy czy zmiana barw mi wyjdzie na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88888888
Również jadę na szkoleni z Polbanku 2.04 do Warszawy. Mój mail lew.asia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-ruda
Jeśli jedzie ktoś na szkolenie z Polbanku 2 kwietnia do Warszawy : malanowska.paulina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polbankowych :)
ludziki zaczynające prace w Polbanku :) a z jakich miast jesteście? jest może ktoś z Warszawy? jak tam to jak wiecie w którym oddziale będziecie mogę coś podpowiedzieć :) ja też pracuje w polbanku o dziwo już 3 lata :P na jakich stanowiskach będziecie? generalnie w polbanku jest coraz gorzej co widać po tym ile jest teraz szkoleń (sporo ludzi się zwalnia...) no ale może akurat traficie na fajny zespół :) ja mam zajebisty zespół i to mnie jeszcze trzyma przy życiu bo gdyby nie fajni ludzie to bym chyba zwariowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUROBANK. Jest ktoś kto niedawno podjął prace w eurobanku? Jakie są stawki dla doradcy klienta? Jestem po rozmowie telefonicznej, wykonaniu zadania mailowego - prezentacji, teraz mam umówione spotkanie z menadżerem placówki. Mam ze sobą zabrać dok. dot. wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Czy jest to już ostatni etap rekrutacji? Czy jestem bliska dostania tej pracy ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy eurobank
Ja pracuje w Eurobanku, zarobek na poczatek 1700 briutto, widze ze premii nie da sie wyrabiac wiec szukam czego innego, etap rozmowy z menagerem to sotatni etap ale niekonicznie musza ciebie wybrac, a jakie masz doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUROBANK. Doświadczenie to ponad 10 lat w bankowości, na różnych stanowiskach, ponad 5 lat na hipotece. Szukam pracy ze względu na przeprowadzkę. A w moim obecnym banku nie ma etatów w moim mieście. Te 1700 brutto to bardzo mało w porównaniu z tym co miałam dotychczas. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-ruda
No ja jestem z Warszawy, będę pracowała w odziale na Targowej jako Specjalista ds sprzedaży,chętnie się dowiem czegoś więcej :) czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy eurobank
sorki za byki poprzednim poscie Ewa przy takim doswiadczeniu to chyba szkoda ciebie w Eurobanku, ja jestem z miasta liczacego 45000 tys mieszkancow , u nas to norma taka nedzna placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EUROBANK. Nie myśl, że większe miasto to powinno być lepiej... Ostatnio dostałam propozycje wynagrodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej w innym banku - najniższą krajową tj. 1500 brutto, umowa na czas próbny+plan. Normalnie mnie zatkało! A miasto jest prawie 200 tysięczne. Totalny wyzysk. Pomimo mego doświadczenia nie oddzwonili... :( U mnie w mieście liczą się tylko znajomości, to często słyszę "na mieście" ps. czy jeżeli bym przeszłabym w eurobanku to kierują na szkolenie do innego miasta, a może odbywa się to w oddziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy eurobank
szkola cie w oddziale , jest tylko jednodniowe szkolenie kasowe we Wroclawiu,a z zarobkami to tragedia, ja tez juz nie wyrabiam, bo nie da sie rodziny utrzymac z tych groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba844
hej, szukam informacji o zarobkach doradcy korporacyjnego w takich bankach jak BOŚ i BGŻ. Może ktoś z Was się orientuje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki568
Do ewa7812 Ja też mam ponad 10 letnie doświadczenie pracy w bankowości na stanowisku doradcy w różnych wydziałach. Od dłuższego czasu szukam pracy i albo dostaje propozycje z wynagrodzeniem 1700 brutto albo tylko system prowizyjny bez podstawy wynagrodzenia co w ogóle nie wchodzi w grę... Albo nie odpowiadają na moje CV i tak się zastanawiam dlaczego jeśli spełniam wszystkie wymogi stawiane w ogłoszeniu o pracę ? Już sobie tak myślę, że być może dyrektor (kierownik) danego oddziału gdzie jest wakat ma mniejsze doświadczenie i boi się po prostu konkurencji... A ja tylko (może powinnam w aktualnej sytuacji na rynku pracy napisać "aż") chcę uczciwie pracować, nie w głowie mi wyścig szczurów i "wygryzanie" kogoś ze stanowiska... Szkoda, że w miejscowości gdzie szukam pracy praktycznie nie ma ogłoszeń o naborze na stanowiska kierownicze, może wtedy miałabym większe szanse na zatrudnienie. Na przeprowadzkę z rodzinką do większego miasta nie mogę sobie pozwolić i tak szukam tej pracy jak na razie bezskutecznie niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wiki. Jakbym czytała o sobie :). Tyle wysłanych cv a odpowiedzi kilka. Miałam w swojej "karierze" niedługie doświadczenie na stanowisku kierowniczym i teraz ciągle na rozmowach słyszę na czym polegała ta praca i dlaczego z niego - tego stanowiska zrezygnowałam przechodząc do innego banku na starszego specjalistę. Porażka - czyżby tak jak piszesz, jest to zagrożenie dla kierownika/dyrektora. ps. chyba tracę pewność siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcezmienicprace
Czy ktoś mógł by podać jakąś średnią kwotę zarobków w Meritum Bank , podstawa 2500 brutto z późniejsza podwyżką . Ale zastanawiam się ile na prowizji można tam wyciągnąć ?? Każda informacją będzie dla mnie bardzo pomocna. Zastanawiam się żeby tam przejść ale narzazie mam prace z niekiepskimi zarobkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×