Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Oliviaaaa
Do MAMA A skąd ja mam wiedzieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideaa bank
kasjer 1800 netto narazie nie musza sprzedawac ale pewnie to sie zmieni Office Menager nie wiem ile zarabia ale na premie za wyrobiony target oddzialu tez czeka i czeka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha83
Tak Hania123123, jak sama się przekonałam jest AC na kasjera, dopiero na drugim etapie są rozmowy indywidualne. Nie dziękuję, by nie zapeszyć :) Kasjer nie ma targetów, ma 1800 netto i rozumiem, że w takim razie premii żadnych też nie dostaje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubelskie
witam, czy jest ktos pracujacy w banku z woj.lubelskiego? pracuje w bankowosci od 5 lat jako doradca, mam sporo sukcesow na tym polu popartych wynikami,ale chcialabym (byc moze) zmienic bank, jednak nie chce wpasc z deszczu pod rynne. Mozecie polecic jakis bank? Jakie moge miec wymagania finansowe w naszym regionie na ewentualnej rozmowie? dodam, ze zarabiam netto od 3-5 tys, przy podstawie smiesznie niskiej brutto 1900, zawsze wyrabiam plan i w kredycie i w strukturach, ale jest to okupione ogromna praca, stresem i wysilkiem. Teraz juz nie zalezaloby mi na wielkiej kasie, wolalabym miec wyzsza podstawe+wiadomo premia zalezna od wynikow. Mozece cos podpowiedziec? pracuje w GNB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca bgz
Praca w BGŻ od nowego roku-Plany niewykonalne. sprawdzanie kalendarzy i tablic motywacyjnych z wypisanymi głupotami.O premii można tylko pomarzyć, a jak ci się uda zrobić 85% planu na wszystkie produkty to dostaniesz 300zł za 3 miesiące pracy.A co do szkolenia to w tamtym roku były w Lesznie pod Warszawą przez 3 bite tygodnie, od nowego roku tydzień w centrum regionu.mocno się zastanów czy warto, bo wyzysk w biały dzień i praca po godzinach za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca bgz
I jeszcze zakaz urlopów jeśli nie masz wykonanego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
A czy podpisuje się jakąś lojalke? I pytanie może wydać się głupie, ale czy zwracają kase za ząświadczenie z krk? Wyszłam właśnie z takiej instytucji gdzie musiałąm płacić z własnej kieszenie za zaświadcenia opraz za szkolenie kasjerskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca bgz
Kurs Kasjerski za darmo,nie ma żadnych lojalek i zaświadczenia z krk tez nie trzeba, ale wyzyk w biały dzień.Trzymaj się z dala od tego banku, chyba że naprawdę nie masz innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgż
nie mam....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgż
ale dzięki za info...a Ty jeszcze tam pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CA
DO pracowników Credit Agricole - jakie macie podstawy i jak dlugo pracujecie? Zastanawiam sie nad zmiana miejsca pracy na ten bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma wiedzę nt zarobków w Credit A. Dokładnie jakie wynagrodzenie jest dla doradcy ds. hipotek w mieście pow. 180 tys. Może też jakieś info nt rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradcabankowy
Monia czyżby sie na rozmowe wybierasz? Bo ja tez ;) dzisiaj do mnie dzwonili i tez tak sie zastanawiam jakie jest wynagrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam jutro /w środę/ rozmowę. Widzę, że nie ma chętnych aby coś podpowiedzieć w zakresie widełek wynagrodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola BGŻ
Witam czy tak naprwdę jest żle w BGZ? Idę na rozmowę w sprawie doradcy do oddziału na podlasiu. Może ktoś pracuje bądz pracował na podlasiu, jakie są warunki płacowe ora ogólna atmosfera? Bardzo dziekuję za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbank
Hej. Mam pytanie. Jak praca w polbanku? Cięzko jest wyrobic plany? Jak z wypłatą? Ile mniej więcej zarabia doradca w oddziale banku. Duże miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polbanku możesz liczyć na stabilne warunki zatrudnienia. Pierwsza umowa na czas próbny, potem dwie umowy na określony a jak się uda trzecia stała. Pobory płatne zawsze w terminie, pakiet opieki medycznej, multisport, możliwość ubezpieczenia grupowego w pzu. Wynagrodzenia myślę, że teraz kształtują się w granicach 2500 - 3000 brutto. Doradcy hipoteczni czy firmowi zatrudnieni w lepszych czasach może nawet do 4000 brutto. Podwyżki - może jakaś jedna na 4 lata i to dla wybrańców. Praca ciężka - plany, plany, plany ..... nie ma tłumaczeń, ciągła kontrola, straszenie nie przedłużeniem umowy. Coroczna ocena pracownika. W tej chwili nastawienie na depozyty, fundusze, karty kredytowe. Plany nie do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieciastka45678
witam, czy jest osoba która moze mi powiedziec na czym polegaja zadania na rozmowie do city handlowego banku? o co moga pytac? to jest trzeci poziom rekrutacji ze tak to nazwe. :) dwie rozmowy odbyly sie przez telefon natomiast teraz mam spotkanie ktore bedzie trwalo 3-5h. czy moge spodziewac sie jakis testow, gdzie jesli chodzi o bankowosc nie mam doswiadczenia w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmat
Witam, czy ktoś pracował lub pracuje w Żaglu S.A ? Mam tam podjąć pracę jako doradca klienta. Możecie mi coś powiedzieć na jakich zasadach się tam pracuje i czy są jakieś plany sprzedażowe? Podczas rozmowy za wiele się nie dowiedziałam. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x xx x xxx
natmat- ja tam pracowalam, nie jest wesolo, zarabiasz najnizsza krajwoa, plany moze nei sa duze ale jezeli jestem w jakims beznadzijnym miejscu to ciezko je wykonac bo glownie sprzedajesz przez telefon a to jest ciezkie do wyrobienia, ale jezeli zadawala cie najnizsza krajowa to mozesz tam pracowac bo sporo dziewczyn tam pracuje dlugo i nie zmaierza pracy zmienaic ze wzgledu na duzy spokoj, bo mozesz w sumie pol dnia spedzac jak chcesz a pensja sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmat
x x xx x xxx- dziękuję za info. Jest to moja pierwsza praca więc na początek tą najniższą się zadowolę, a przy okazji zdobędę doświadczenia trochę na przyszłość. A dużo tych rozmów trzeba przeprowadzać? po prostu namawiasz klienta przez telefon na kredyt tak? duże są naciski z góry? A co jak nie wyrobisz planu ( wiadomo jak klienci reagują na telefony, a jak już kogoś namówię to pewnie będzie nie zdolny do wzięcia kredytu.) Konsekwencje nie wyrobienia planu są tylko pieniężne czy jeszcze jakieś inne? Dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x xx x xxx
wiesz , jak dluzszy czas planu nie bedziesz wyrabiac to bedzie nieciekawie bo bedziesz dostawal ochrzan no i plan naprawczy tez mozesz miec, ja akurat bardzo czesto wyrabialam plan to sie mnie nie czepiali, ale odeszlam bo jednak ile mozna nawijac przez telefon a musialam 2 godziny dziennie rozmawiac - to sie liczy czas rozmowy wiec to nie sa 2 godziny zegarowe, system ciebie laczy z klientem i np masz bardzo wiele rozmow po 30 sekund lub mniej , wiec ciezko nazbierac, a od kiedy prace zaczynasz? bedziesz sama w KP czy ktos juz tam pracuje? Za moich czasow bylam sama , teraz najczesciej sa po dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natmat
x x xx x xxx- pracę zaczynam w przyszłym tygodniu. jest tam już jedna dziewczyna i z tego co wiem to poszukiwali dlatego, że będąc ona sama nie mogła wziąść urlopu, bo nie było nikogo na zastępstwo. Chce mnie wyszkolić i iść na urlop:( Trochę się boję bo nigdy wcześniej nie pracowałam, ale najbardziej to mnie przerażają te rozmowy telefoniczne. Sama jestem ciekawa jak mi pójdzie. Najwyżej mi nie przedłużą umowy po okresie próbnym. Trudno, pożyjemy zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojujnnn
napewno ci przedluza po probnym , nie boj sie , ja pracuje w Zaglu jesli chcesz napisz do mnie na maila elektra35@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msssssssaqaa
ha ha, Zagiel w kategori - Bank??? Nie rozmieszajcie mnie, Zagiel to totalna padaka, ludzie sie tam opierdalaja , zarobki nedzne , zero profesjonalizmu, obskurne Kredyt Punkty , jakies dziwne laski obsluguja, zle ubrane i wymalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO BP Etapy rekrutacji
Witam, biorę udział w rekrutacji w PKO BP. Byłem na pierwszej rozmowie w jednym z miast wojewódzkich, następnie zostałem zaproszony na rozmowę w jednostce, w której miałbym pracować. W trakcie rozmowy otrzymałem informację, że odpowiedź nadejdzie szybko i...minęło kilka dni i cisza. Wiem, że kilka dni to niezbyt długo, ale oczekiwanie jest najgorsze. Powiedzcie mi zatem, jak wygląda przygotowanie umowy? Przygotowuje ją jednostka, czy główny oddział i stąd może przedłużający się czas oczekiwania? Czy ktoś z Was podpisał umowę od razu na rozmowie? z góry dzięki i pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha251983
Hej, jakie zarobki w MultiBanku ? Jakie prowizje/premie od sprzedaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PKO BP umowa nie jest przygotowywane w jednostce i na pewno nie jest podpisywana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. A poinformowano Cię już o warunkach zatrudnienia, terminie rozpoczęcia pracy, wynagrodzeniu? Jeżeli nie to nie masz pewności czy Cię zatrudnią. Bądź cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Ja obecnie pracuję w PKO BP. Moja rekrutacja była trochę inna ale to było 10 lat temu. Najpierw miałam testy na zrozumienie tekstu i matematyczne w Regionalnym Oddziale Detalicznym (było łącznie 8 osób), po bodajże dwóch tygodniach zostałam zaproszona na rozmowę również do ROD z Panią Dyrektor. Rozmawiało mi się super swobodnie. Nie czułam, że to rozmowa rekrutacyjna :) Myślę, że to dzięki rozmówcy rozmowa była taka swobodna. Na rozmowie byłam ja i jeszcze jedna dziewczyna czyli z tych 8 z testów na rozmowę zostały zaproszone 2 osoby. Później Pani dyrektor mówiła, że ona wybierze z nas dwóch swojego kandydata i wyśle jego kandydaturę z jej opinią do Centrali do Warszawy do akceptacji i to może trwać nawet 1 miesiąc. Tyle też trwało. Później dostałam telefon już z Mojego Oddziału, że Zostałam zaakceptowana przez Warszawę i jutro mam się zgłosić na podpisanie umowy oraz skierowania na badania. No i tak pracuję do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Haniu... powiedz mi czy jakieś postępy w sprawie Idea Banku są? Bo ja do tej pory nie miałam żadnego kontaktu i tak myślę że już chyba przepadło. Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×