Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość polbank6.02
ktoś jedzie na szkolenie z wrocka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbankk
polbank jak mnie przyjmą to ja będę z wrocka :) Czekam na drugą rozmowę. Na pierwszej dostałam inf że druga rozmowa będzie ale mam czekac na tel kiedy ona się odbędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbankk
Może ja pojadę ;) Czekam na drugą rozmowę :) Też jestem z Wrocka :) Długo czekałaś na drugą rozmowę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbankk
Może ja pojadę ;) Czekam na drugą rozmowę :) Też jestem z Wrocka :) Długo czekałaś na drugą rozmowę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polbankk
sory że tyle razy wyszło ale błąd mi wyskakiwał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy 1
witajcie czy w najbliższym czasie jest jakieś szkolenie dla nowych pracowników banku pocztowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy 1
właśnie przecodzę z meritum do pocztowego i nie wiem czy to był dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy 1
czy ktos może mi napisać jaka atmosfera panuje w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank pocztowy 1
czy cele są możliwe do zrealizowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas bank - credit agrocole
czy w krakowie są teraz jakieś przyjęcia do Credit Agricole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas bank - credit agrocole
doprecyzuje - przyjęcia do jakiejs placówki, pracuje w mileniummm i chętnie bym zmienił otoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliorrr
czy ktos może uchylić rąbka tajemnicy odnośnie Aliora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nowa w CA
Jak minął 1 dzień w raju ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polbank
a kiedy to szkolenie? ja mam jechac ale jeszcze nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alior partner
co sądzicie o aliorze a dokładnie o partnerze ? pewnie warunki gorsze aniżeli bezpośrednio? tak ze słyszenia to chyba najlepsza atmosfera jest w Credit Agrigole może tu uderzać choć pewno wszystkie miejsca już obstawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Credit Agricole
kochani formuowicze myslicie że doradca w grudziądzu może dostać 3000 podstawy? tyle powiedziałam na rozmowie i teraz obgryzam paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaaaa
Bank pocztowy Z tego co mi wiadomo szkolenia dla nowych pracowników maja być 6 lutego i 20 lutego w zależności od grupy. Na resztę Ci nie odpowiem bo sama jestem nowa. Wcześniej osoba, która pracuje już pół roku podała do siebie nr gg na tym forum . Spróbuj napisać do tej osoby:)) I jak możesz to podziel się z nami informacjami. Wcześniej szukałam jakichś opinii o pocztowym negatywnych bądź pozytywnych ale nic nie ma. A jak coś jest to bardziej na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Praca w CA
pewnie za niedługo się przekonasz pewnie jak w kazym banku zależy to od położenia wiadomo w dużych miastach zarobki sa większe i pewnie to sie nigdy nie mieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Praca w CA
chociaz wydaje mi się w Credit Agricole możesz tyle dostać w eurobanku maja podobne stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Myślę, że w Grudziądzu jeśli masz doświadczenie realna jest kwota 3000 zł. Sama szukam pracy i jeśli ktoś będzie mną zainteresowany zawołam 3000-3500 w zależności od stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
kurcze ale sie napalacie na te 3 tysie:):):) przed rozmowa to zastanowcie sie czy placowka franszyzowa da wam tyle co oddzial. bo w oddziale moga sporo dotstac a w placowce to samo stanowisko nawet w tym samym baku to zupelanie inna kasa. jesli piszecie "nowym" ile maja powiedziec na rozmowie to napiszcie ile wy macie i czy oddzial czy placowka. zreszta i tak to bardzo indywidualna sprawa pracodawcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania123123
Dlatego jeśli zmienię pracę to tylko na oddział. Ja pracuję od 10 lat u tego samego pracodawcy i mam bardzo mało według mnie w porównaniu do zakresu obowiązków. Dlatego szukam innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agricolki
do dziewczyn , które dziś miały być 1 dzień w nowej pracy :) i jak wrażenia dziewuszki? :) ja śledzę to forum i piszcie jak coś jakie wrażenia bo ja się zastanawiam czy wysyłać tam CV :) a z drugiej beczki - czy ktoś się orientuje ile można wynegocjować podstawy w CA na stanowisku doradcy od małych i średnich przesiębiorstw? :D bo jak coś to na takie stanowisko będę startować, miasto Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agri CA
Wysyłaj, przecież nic nie tracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CA
5000brutoo doradca do małych przedsiębiorstwa śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CA
pewne to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agricolki
a no wysyłając cv nic nie tracę ale boję się, że będę żałować :) chociaż... teraz tez pracuje na takim stanowisku w innym banku i mam prawie polowe mniej podstawy :) wiec w sumie... moze i by się człowiek skusił i zaryzykował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelisia
ja pracuje 2 tygodnie. na pocztaku bylam przerażona bo duzo prodedur. bia bluzki, kamery, konczysz prace liczysz kase wiec troche sie schodzi. jak klient wchodzi przez zamknieciem to musisz siedziec i godzine dluzej. ale teraz juz sie przyzwyczailam. mialam doswiadczenie w ubezpieczeniach i myslalm ze podobna praca. ale calkowicie sie roznia. zaczynam sie wdrazac wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do evelisia
a w jakim banku i na jakim stanowisku pracujes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulku
Przepracowałem w banku w Krakowie niewiele, bo niecałe dwa lata, ale międzyczasie pracowałem dodatkowo na umowę o działo. Pod względem finansowym było wówczas ok, ale bez rewelacji (3tys). Klimat jaki był w pracy na tym forum nie muszę przedstawiać, bo ciśnienie z góry i plany co miesiąc - można było oszaleć. W końcu dwa lata temu podjąłem decyzję że rezygnuję z pracy w banku. Po kilku miesiącach pojawiła się propozycja pracy w dziedzinie z którą byłem związany umową o dzieło. I co? Pracuję na umowę o pracę o dużo lepszych warunkach (tryb zadaniowy) tak naprawdę pracuję 3 dni w tygodniu, sam decyduję kiedy pracuje. Klimat w pracy dobry, a warunki finansowe? Znacznie lepsze. Po co to piszę? By co niektórym osobom nie stworzonym do bankowości pokazać, że poza "bankowaniem" można robić setki różnych rzeczy, gdzie i klimat pracy jest ludzki i warunki finansowe sporo lepsze. Moi znajomi nie mieli odwagi, by podziękować pracodawcy i widzę, że ich frustracja sięga zenitu. Osobiście już nie narzekam na pracę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×