Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

jest ;-D 1000zl ale mam gdzies w normalnym banku mysle ze w 3 pensje mi sie zwroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, uciekam bo sie ustawilem ze znajomymi ;D główna przyczyna dlaczego tu jeszcze siedze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaiciekawa
Jardel wiec tak, chce poznac kwoty ile zarabia sie w wiekszych mistach....i porownac sobie, czy lepiej zostac w mojej rodzinnej miejscowosci czy wyjechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszaca o porade
czy osoba ze srednim wyksztalceniem ma szanse na prace w banku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika464
do 'Angela24' napisz mi proszę czy na rozmowie kwalifikacyjnej pytali co wiesz o firmie itp, a Bielsko to tylko miejsce szkolenia czy też tam będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszaca o porade
la la mi do dziekuje za odpowiedz, tylko, ze ja nie jestem na studiach, skonczylam edukacje na szkole sredniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mika464, nie pytali mnie co wiem o firmie, głównie skupili się na moich poprzedniach stanowiskach. W Bielsku nie bedę pracować, tylko mam szkolenie. Mam pytanie do osób które wyjechały na takie szkolenie, jak to wygląda z noclegiem czy firma wynajmuje mi jakiś pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Ja na stanowisku Opiekun Klienta mam 2400 brutto podstawy + premia kwartalna w zależności od realizacji planu. Do młodego bankowca: gdzie będziesz miał szkolenie? Ja mam super atmosferę, jeśli chodzi o moje doświadczenie w WBK to bardzo polecam. Moja rada jest taka abyście na rozmowach mówili wysokie kwoty jakie chcecie zarabiać! O Premii wiem, że to druga pensja jeśli oddział realizuje plany. Zaletą WBK jest rozliczanie planów co kwartał. Jak dla mnie systemy w WBK są intuicyjne i w miarę proste. Szkolenie jest fachowa, prowadzone przez doświadczonych trenerów. Mam duży entuzjazm do tej pracy, w szczególności do sprzedaży Arki.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszaca o porade --- jak spojrzysz na jakieś ogłoszenia zobaczysz, ze w wielu jest napisane wykształcenie minimum średnie. Ja prace w banku zaczełam po obronie licencjata a teraz dopiero po (1n roku pracy ) ide daleje na mgr. Tak ze szanse masz jak najbardziej, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WBK To wedlug Ciebie ile jest najbezpieczniej powiedziec??? skoro mnie interesuje min. 2300 brutto. Mam powiedziec 2400-2500 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
jakie stanowisko i jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-D a duzo mieliscie na szkoleniach o Arce??? ;-D to mnie chyba najbardziej ciekawi w WBKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
myślę, że Twoje oczekiwania są OK. Z tego co się zorientowałem w polityce płacowej to max. możesz dostać 2,5 tys. w zależności od doświadczenia i Twojego dyrektora. Opiekun klienta to jest głównie operacyjne stanowisko: http://kariera.bzwbk.pl/39698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
o Arce jeszcze nie mieliśmy, zaczynamy dopiero teraz. Ale już zdążyłem się trochę dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, fajnie bo konkretnie piszesz, ja w zasadzie nie wiem na jakim stanowisku bede pracowal ale mysle ze na podobnym jak teraz, narazie wyslalem maila z cv czekam na odpowiedz, to ma byc nowy oddzial. wiec na rozne stanowiska potrzebuja i ja na rozmowie mam sie zamiar wywiedziec na jakie moge aplikowac co do zarobkow to z praktyki i orientacji na lokalnym rynku ;-( wiem ze tu pensje sa nizsze niz w innych czesiach kraju takze bede bral korekte i powiem 2300 a jak dadza 2200 to tez sie nie obraze dla mnie to juz bedzie krok do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Tak masz racje, uzależnia WBK płace od regionu. Nie aplikowałeś na konkretne stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGBank
Ja pracuję w ING Banku, ale w centrali na stanowisku sprzedaży kart kredytowych. Już mnie ta praca nudzi, ciągle to samo gadam przez telefon, cały czas pracuje na umowe zlecenie juz 6 miesiac, chcialabym sie rozwijac, ale nie mam szans przejsc do innych działów :( Chyba bede szukac pracy w innych bankach, ale nie wiem czy mam jakies szanse, chetnych pewnie jest mnostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo znajoma rozmawiala z kims z WBK i kazal przyslac CV i list ale ja napisalem- doradca klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WBK - zanim poszedłes do WBK pracowałes wczesniej w banku? Pytam bo zazwyczaj w ogłoszeniu WBK piszą o znajomosci procdedur kasowo-dysponenckich, doswiadczeniu itp. Wczesniej pracowałam w firmie windykacyjnej gdzie windykowałam produkty bankowe i zastanawiam sie czy mam po co składac aplikacje. I jeszcze jedno - pisales o zarobkach a z jakiej miejscowosci jestes bo ja z koszalina i nie sądzę zeby było mozliwe tyle zarobic w tym regionie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Miałem doświadczenie ale nie w Banku. Miasto duże. Pensja zależy od miasta w jakim pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody bankowiec
(do WBK) na szkolenie jade do Gdyni.... co do wynagrodzenia to jestem zadowolony bo przeciez to dopiero poczatek a za 3 m-ce kolejna umowa i mam nadzieje ze jak pokaze ze szybko potrafie sie uczyc to dostane wiecej... a ty gdzie byles na szkoleniu?? jak to wyglada w ogole? tzn szkolą tylko na temat produktow czy uczą tez calej obslugi systemow? mam nadzieje ze to bedzie na zasadzie dzis przerabiamy kredyty: najpierw cala wiedza teoretyczna (jakie dokumenty, zarobki oprocentowanie itd) a potem jak to wprowadzic do systemu, przygotowac umowe krok po kroku... co do premii to te info masz 100%? jesli raz na kwartal mialbym dostac kolejne 2400brutto to moznaby powiedziec ze miesiecznie wychodzilbym 3200brutto wiec bym sie nie obrazil:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody bankowiec
jeszcze jedno do WBK: jak jest w ogole z zapewnieniem noclegu na szkoleniu? hotel jest na odpowiedni poziomie? wyzywienie jest we wlasnym zakresie czy zapewnia je bank? jest placona jakas dieta delegacyjna? z gory dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
witam pracuje pierwszy tydzien w BGŻ i tez czeka mnie tygodniowe szkolenie w Warszawie. ciekawa jestem jak to będzie? w pracy na razie szok, mnostwo przepisow i teorii, trzeba to opanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ing Bank Ślaski
Do Angela24. Świetnie, cieszę sie, że tak szybko poszło i, że dotałaś pracę. Gratuluję. Ja ubiegam się w centrali w Gliwicach więc po sąsiedzku! Ale z tym szkoleniem to długo, 2 tygodnie! Myślałam, że góra 5 dni. A wiem, że przynudzam ale jakie pytania zadawała dyrektorka na rozmowie? Pytali Cię ile chcesz zarabiać czy też standardowa kwota jest na dane stanowisko i nie ma co się targować? Te 2000 brutto to i tak dobrze jak na początek. Wiesz już kiedy zaczynasz szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26xc
Mam pytanko odnosnie pracy w multibanku.Jakie pytania na rozmowie na st. Asytsent ds. sprzedazy?no i jakie zarobki?ide na rozmowe za pare dni:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×