Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Alicja WBK
Mam pytanie do WBK. Ile powiedziałeś na rozmowie kwalifikacyjnej że chcesz zarabiać. Ja byłam na dwóch rozmowach w WBK i mają mnie przyjąć tak gdzieś w połowie października ponieważ mają otwierać nową placówkę w miom mieście. Na szkolenie też mam jechać. Popełniłam tylko jeden błąd bo na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziałam że chce zarabiać 1100 netto i to był mój błąd. Nie wiem teraz co z tym zrobić jak wybrnąć i powiedzieć ze chcę więcej. Nie wiem czy moge liczyć na większą stawkę bo dopiero mają ten oddział otwierać i to jest niewielkie miasto na Podkarpaciu. Mają sie odezwac do mnie w październiku i mamy podpisac umowę. Ty WBK dawałeś odpowiedz od razu czy np. na drugi dzień? Jeżeli będą mi chcieli dać taką kasę jaką ja sobie zażyczyłam to nie wiem czy się zgodzę bo w obecnej pracy mam tyle samo a za to zero stresu i dojazd za darmo. Powiedziałam że chce 1100 bo jakoś tak głupio sie zasugerowałam SKOKiem. Jak byłam ostatnio na rozmowie właśnie w SKOKu to wybrali spośród kandydatów mojego znajomego, ale sie nie zgodził bo dawali najniższą krajową i premię. Wogóle sie nie spodziewałam że tutaj przejde przez tłum ludzi którzy byli na rozmowie i tak jakoś palnełam 1100, a może to wcale nie tak mało. Sama nie wiem co zrobić. Jak mam powiedzieć że zmieniałam zdanie i chce więcej. Wyjde na idiotke i wogóle mnie nie zatrudnią. A może w WBK wszyscy na stanowisku doradca klienta na początku mają równe stawki bez względu na to ile mówili na rozmowie. A czy to szkolenie w WBK kończy się jakimś egzaminem? Wogóle ile trwa to szkolenie? I jeszcze jedno czy WBK jest otwarty w soboty? Mam zamiar robić magisterke zaocznie bo na razie mam tylko licencjat na kierunku administracja i wolne soboty by się przydały. Obecnie pracuję w firmie na stanowisku handlowca więc z pracą w banku nie miałam do czynienia i może jak nie ma sie doświadczenia to dają mniej. Strasznie sie boje zmieniać prace bo teraz mam dobrze ale za to nie mam szans na rozwój i co najważniejsze na podwyżke. Jak to sie mówi "Jak sie ma chleb to sie szuka chlebusia". A ciekawe czy nie zwalniają po 3 miesięcznym okresie próbnym? No nic odezwe się jak pójdzie mi na tej ostatniej rozmowie. I czy wogole sie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos pracowal moze w Lucasie? Jakie stawki w duzych miastach na poczatkowych stanowiskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanx
jak ksztaltuja sie zarobki w SKOK-u Stefczyka? Pojawila sie oferta Doradcy Klienta w moim miescie i nie wiem czy warto sie wysilac bo wiele niepochlebnych slow slyszalam nt. pracy w SKOK-u :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrezygnowałam u Stefczyka przed samym szkoleniem 1200 brutto mi zaproponowali, a kolezanka w \"pz skoku\" dostała na poczatek 1800 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załaamka
Zalamaliście mnie. Dostalam prace na stanowisku dysponent.Szkolenie na dniach, ale po przeczytaniu Waszego topiku zastanawiam się czy wogole warto się w to pakować:(Poszukiwałam pracy biurowej ,czegos spokojnego,a ze praca bakowa z tym mi sie kojarzyła więc zlożyłam swoje podanie.Teraz sie dowiaduje,że się chyba myliłam jednak:( Nie wiem co teraz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ing Bank Ślaski
ANGELA, czy wiesz już kiedy zaczynasz szkolenie? i za co płaci bank a jakie koszty pokrywasz sama? prosze odezwij sie, ja czekam też na decyzje,jak bedzie pozytywna to być moze będziemy razem na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka nie zalamuj się spokojnie. TAk na prawdę to jest fajnie :) Ale nie każdemu to się podoba i wtedy Ci ludzie o tym piszą. Ogólnie w banku nie jest źle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26xc
isia_g i jak tam z tym multibankiem przyjeli cie?? Ja jeszcze nie dotarlam na ta rozmowe juz 2 razy mi przkladali i ide dopiero za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja pracę zaczynam od poniedziałku, ale z tego co pytałam konsultanta personalnego, to szkolenie nie jest od pierwszego dnia tylko trochę później, dowiem się wszystkiego przy podpisaniu umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Angeli A z jakiego miasta jesteś i na jakie stanowisko sie dostałaś? jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? ja mam pierwszą rozmowę do ING dlatego byłabym wdzięczna o parę informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
do GETIN: Nie mam potrzeby "ochłaniać":) Trenerki są doświadczonymi pracownikami z oddziałów, jeśli chodzi o Millenium to rzeczywiście tak mogło być, to kiepski pracodawca - tak mówi wielu byłych pracowników tego banku. Dowiaduje się nowych rzeczy o wbk i mile mnie one zaskakują. do Alicji: pensja w wbk zależy od regionu w jakim masz pracować. Zawsze możesz negocjować warunki i zachęcam Cie do tego, jeśli masz prace to nie stoisz po scianą więc możesz sobie na to pozwolić. Jeśli chodzi o Twoje pytanie o to czy oddziały są czynne w sobotę, mhhh to bardzo łatwo można to sprawdzić:) Szkolenie kończy się egzaminem. do Angela24: ile dostaniesz w ING? Jak wyglądają premie w ING?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
a czy po szkoleniu jest sie dobrze przygotowanym do takiej pracy w banku??Duzo nauki??Dodam ze nie mam doswiadczenia w tym kierunku.Prosze powiedzcie szczerze jak to wyglada.Wiem tylko tyle ze szkolen jest 2 tyg.W ING bodajze 2 dni w Bielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
ale czy to wystarczy zeby to wszytsko zrozumiec i nauczyc sie??Jak wygladaly wasze początki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
prosze was o szczerą odpowiedź bo się trochę boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
wystarczy, ale zaraz po szkoleniu nie pracujesz samodzielnie. Masz jeszcze czas w oddziale aby sie podszkolić z umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ani26, nie miałam jeszcze odp z multibanku, daja sobie czas 2 tyg a tyle mija w środę, ale nie wydaje mi się ze mnie przyjmą, z reszta mam juz na oku cos lepszego (wiecej kasy i mniej stresu) :) ale zycze powodzenia, ja chyba na jakis czas dam sobie spokoj z bankami i ich ciśnieniem na wyrobienie planów sprzedazowych.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody bankowiec
do Toma_BZ_WBK: a na początku na okres próbny też miałeś 2400brutto? czy mniej? bo ja mam nadzieję że jak pokażę na co mnie stać to po 3 m-cach mi coś dołożą... co do premii kwartalnych to słyszałem różne opnie - jedni twierdzą że jest to średnio 1000brutto a inni że około 1 miesięczne wynagrodzenie więc skoro pracujesz od czerwca ub.r. to może to sprostujesz... ja narazie się szkolę niedługo wyjeżdżam na szkolenie systemowe i mam nadzieję że przez te 2 tygodnie uda mi się opanować większość możliwości programów... generalnie to jak na początek to jestem w miarę zadowolony, są ogromne perspektywy na przyszłość... jedyne co mogę zarzucić WBK to małe zaangażowanie w wyszkolenie mnie w oddziale - skorą płacą mi już nie małą kasę to raczej powinni ten okres max wykorzystać a nie delikatnie mówiąc traktować mnie jak stażystę - z tym wiążą się moje obawy czy sobie poradzę jak już samodzielnie usiądę na obsłudze bo jak narazie to jestem zakręcony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WBK, ja dostałam 2 tyś brutto, premie są kwartalne i podobno wysokie, tak powiedziała dyrektorka ING,ale nie znam jeszcze szczegółów, wkrótce pewnie się dowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
Angela24 Ja nadal czekam na odpowiedź w sprawie pracy na tym samym stanowisku. Miałem 3 rozmowy konslutant sie rozchorował i w przyszłym tygodniu dopiero sie dowiem czy dostałem tą pracę. Troszke dziwne że nie powiedzieli od razu, dyrektor regionalny powiedział mi że decyzje pozostawia dyrektorowi odziału, która powiedziała że nie mam sie co martwić bo dobrze wypadłem. Jednak mam mieszane uczucia że tak długo to trwa. Pracowałaś wcześniej w banku? Ja miałem możliwość współpracy z ING od strony korporacyjnej, zarządzam wolnymi środkami w firmie, w której pracuje obecnie. Też po studiach zarządzanie finansami... No nic nieciekawe takie czekanie na telefon:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do milyhouse ja wlaśnie odchodzę z innego banku do ING, jeżeli bank śląski nie spełni moich oczekiwań, to rzucam w cholerę banki i poszukam sobie pracy w innej branży, ale zobaczymy jak bedzie :) spotkałam się z opiniami że w ING jest ciężko i duży nacisk jest na sprzedaż, ale przecież tak jest w każdym banku...Życzę Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, a wiesz już coś o szkoleniach? ile trwają?czy opłacaja hotel, dojazd i wyżywienie?umowa jest podpisywana po szkoleniu czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenie trwa 2 tygodnie, umowa jest podpisywana przed szkoleniem, ale jeśli chodzi o oplacenie szkolenia, czyli hotelu itd to jeszcze nie wiem, ale tak jak wcześniej wspominałam nie od pierwszego dnia pracy jest szkolenie, w poniedziałek bedę wiedzieć więcej, bo zaczynam pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci za inf Angela, a możesz mi jeszcze napisac czy całe to szkolenie jest w Bielko Białej czy jest jakoś rozdzielone na części i częśc jesyt na miejscu czyli w tym oddziale co masz pracować,a..............i jeszcze jedno byłaś już w pracy ?, jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ing Bank Ślaski
Witam Angela. Ja w tym tygodniu mam otrzymać odpowiedź.Fajnie ,że już zaczynasz. Napisałaś ,że odchodzisz z innego banku, możesz napisać z jakiego? i czy w ing faktycznie zaproponowali lepsze warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BGŻ
do mlody bankowiec to święta racja że w oddziale nikt nowym pracownikom nie bardzo chce pomagać i trzeba sie nieźle prosić i podlizywać aby coś dali do roboty i nauczyli. pracuje 2 tygodnie, jeszcze na szkoleniu nie bylam ale to i tak szkolenie tylko z systemu. za jakes 1,5mies mam sama juz wykonywac swoje obowiazki i to w innym odziale gdzie naprawde nie bedzie mial mi kto pomoc. bedzie cieżko, ale trzeba spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota
do BGŻ- otwierają bgż w moim mieście i zastanawiam się na przejściem tam Możesz mi napisać jakie wynagrodzenie ci zaproponowali i co konkretnie należy do twoich obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
Do Angela24 tez dostałam prace w ING i tez mam miec szkolenie w bielsku.Nie wiesz czy przed szkoleniem podpisuje sie umowe ze jestem zobowiazana pracowac dla nich przez jakis okreslony czas???A co jesli po szkoleniach stwierdze ze nie chce tak pracowac??mam wtedy prawo zrezygnowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
w ogole to po przeczytaniu tych postwo to sie zastanawiam czy nie zrezygnowac z tej pracy.Dokladnie tak jak ty dostalam na stanowisko kasjer-dysponent. Aha i jeszcze jedno?Czy ta praca jest bardzo stresujaca??Co jesli zrobi sie jakiś błą??Podpisuje sie umowe na odpowiedzialność finansową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×