Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość millemille
odeszlam z millennium, nie dlatego ze nie chciało mi sie pracowac i ze sobie nie radzilam. po prostu-za duzo stresu,za malo pieniedzy, male premie, badzo duzo pracy, jesli ktos tak lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy people
Dołaczam sie do słów HIMMM ze zniechecacie ludzi. Kazdy młody człowiek musi od czegos zaczac wiem ze wszyscy chca byc dyrektorami ale gdzies trzeba doswiadczenie zdobyc i zapłacić frycowe. Nikt nie zmusza by całe zycie w jednym banku przepracowac. I cieszcie sie ze macie prace jak wy odnosicie sie do waszego pracodawcy tak i on bedzie odnosil sie do was ja odbywalem praktyke w mille i jestem bardzo zadowolony wprawdzie bylem tylko miesiac i nie powienienem sie wypowiadac za bardzo ale widzialem normalnych przelozonych ktorzy po pracy pili razem piwo ze swoimi podwladnymi chodzili do kina na mecze. Kazdy tylko wymaga a sam czesto prowokuje do sytuacji izolowania wiem ze za 2000zl ciezko rodzine utrzymac ale od czegos trzeba zaczac cale zycie mysle ze nie bede zarabial 2000zl wiem tez ze takie skakanie z kwiatka na kwiatek nie jest dobre bo wszedzie jest sie nowym i tym od czarnej roboty. Podsumowując CIESZCIE SIE ZYCIEM I PATRZCIE NA ŻYCIE I PRACE Z RADOŚCIĄ a zobaczycie po czasie że jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
piękne słowa :) i właśnie oto chodzi :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawiwi
dobrze napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
Takie tematy jak choćby ten są aby ludzie mogli wyrażać swoje opinie i dzielić się doświadczeniami, można je czytac lub nie jak to woli. Ktoś pyta ktoś odpowiada. Nie może być tylko różowo albo tylko czarno. Ktoś się dzieli doświadczeniami z młodszymi (w baranży czy firmie kolegami) to raczej nalezy to docenić niż wiedzieć lepiej. Jeżeli nie interesuje Was ta czy inna opinia to po co pytacie? Jeśli wiecie lepiej fajnie jest czytać i Wasze opinie. Nie każdy musi mieć takie samo zdanie jak jego rozmówca. Powodzenia nowym w bankowości :) i polepszenia u tych już pracujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman11
Pracuję w banku od 10 lat i nie mogę czytać jak piszecie o super zarobkack w wysokości 2 500 brutto miesięcznie, do nas do oddziału przychodzą kandydaci do pracy po studiach z pewnym doświadczeniem i mówią że chcieliby zarabiać od 2000 do 2 5000!!!! Ludzie cencie się trochę, taką kasę zarabiają ludzie w fabryce przy sortowaniu śrubek . Później jak rozmawiam z kadrową to okazuje się że się śmieją z dyrektorem z centrali, że ludziska za takie grosze chcą pracować!! (a centrala była de facto przygotowana aby dać 2 razy tyle). Teraz naprawdę jest ciężko o dobrego pracownika i przyjmują ludzisków bez doświadczenia i absolwentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
do ROMAN Nareszcie ktoś napisał coś konkretnego, ludzie 2000 zł najczęściej netto to jest śmiech!! Oczywiście wcześniejsze wpisy mnie także się podobają ale zostały napisane pod wpływem "fantazji" lub braku doświadczenia i praktyki. Cóż każdy powinien się cenić to także łatwo powiedzieć trudniej osiągnąć, dodając do tego polski rynek pracy nie ma o czym mówić. Dobra ale te forum nie jest od tego, piszcie jak tam wam się pracuje itd itp. i miejmy nadzieję że nasze dzieci nie będą się musiały tak płaszczyć i narzekać, aha i że będą miały jakiś wybór pracy takiej jaką chcą a nie jaka jest. POzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol28
Mam pytanie... ile zarabia doradca klienta w Pekao SA w dużym mieście - (Łódź lub inne) Proszę o odpowiedź - niedługo mam rozmowę o prace. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchol
jak slucham tych wszystkich wypowiedzi to smiac mi sie chce dostaje 120 brutto na reke 1400 ?????? Gdzie wy zyjecie w krajach trzeciego swiata??? Wlasnie jestem na 4 roku studiów ekonomicznych i dostałem pracę w banku millenium na stanowisku doradca/konsultant klienta i zaproponowali mi na start 3300 brutto z czego na reke jak dla studenta wychodzi prawie 2700 netto ??? Skad wy macie takie dane??? Ludzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himmm
popieram słowa kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatan
do Joanna Pracujesz w banku? Średnia to pojęcie matematyczne i nie wymyślaj sztucznego pojęcia bankowej średniej. jeżeli gość zarabia 2 tys średnio za 6 mies. to znaczy że zarabia tragicznie mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do donatan Ty chyba czytać nie umiesz a co dopiero liczyć. Gdzie on napisał ,że ma średnią 2 tys? cyt. a ja na kasę nie narzekam, średnia z 6 m-cy to ponad 12 tys. W biznesie robię już kilka lat. W bankach nie zarabia się źle, ale zdecydowanie wysokie zarobki związane są z pracą na wysokich obrotach. Kilka lat temu też zaczynałam od śmiesznych groszy. średnia to średnia. Jak masz podać swoje średnie dochody z 6 ciu m-cy to je sumujesz i dzielisz na 6 , tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniek15190
Roman, może dla Ciebie i Twoich szefów jest to śmieszne, ale ja pracuję w bankowości od 2 lat, moje średnie zarobki to od 1000 do 1600-wiemy od czego są uzależnione i na pewno w nowej firmie nie powiedziałabym,że chcę zarabiać 3 czy 4 tysiące, bo nawet nie mam porównania do swojej dotychczasowej pensji. Nie wiadomo także jak zareaguje osoba, która Cię przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniek15190
A może zdradzisz swój Bank to nie będziesz musiał przyjmować ludzi bez doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordea
Pomocy!!!!!!Co wiecie o banku Nordea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala1212
Czy jest tutaj ktoś kto pracuje lub pracował w multi banku? Czy możecie wyrazić swoją opinię na temat pracy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga1212
Czy jest tutaj ktoś kto pracuje lub pracował w multi banku? Czy możecie wyrazić swoją opinię na temat pracy tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arci
Witam, do joanny i do innych doświadczonych bankowców, osób które pracują w ING. Ile można realnie otrzymać podstawy jako doradca VIP klienta w ING region śląski. Słyszałem że z powodu dużego odpływu kadry w ING zostały podniesione widełki płacowe. Czekam na odp pozdrawiam cały WBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulaaaa
mam podobne pyt. do pytania karola28. Czy wiecie ile może zarabiać doradca klienta w banku w duzym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin szef
do ala.... Mój kolega pracuje w multi, nie narzekał w tamtym roku, ale od 2-3 miesięcy szef zaczął zwracać uwagę na plany, a nigdy nie zwracał i zaczyna się powoli robić tam nieciekawie, atmosfera ogólnie ok, zarobki na rękę ok 1600-1700 z premiami itd, ale zawsze tyle bierze przynajmniej tak mówi. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veaderiel
Hej:) Witam wszytskich na forum:) Ja mam pytanie dotyczące Deutsche Bank, prosze o jakies konkretne info na temat pracy jako Opiekun klienta. Jak to wyglada, jakie plany?, jakie zarobki oczywiscie :) i czy ktos z tu zagladajacych byl w Wawie na rozmowie z ludzmi od rekrutacji??? Za wszelkie odpowiedzi bede bardzo wdzieczna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Czy ktoś pracuje w banku BPH na stanowisku kasjerki?Jakie tam są zarobki?Jutro mam rozmowę i jestem ciekawa ile powiedzieć,jak zapytają o oczekiwania finansowe.Odpowiedźcie,proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuachua
Kto wie ile zarabia się w Polbanku? Chodzi mi o doradców i dyrektora oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco 07
do Nordea, Mój kolega z millennium poszedł do nordea i chwali sobie, dostał 6 tys na dzień dobry + wszystkie dodatki typu kom, sam. pracuje już drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuachua
a na jakim stanowisku w nordea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alior bank
od nas z millennium ze śląska odeszło teraz sporo ludzi do nowego banku, który prowadzi nabór tj. Alior Bank, dostają na początek 7 tys oraz samochód, targety będą wysokie więc pewnie o premiach mogą zapomnieć ale 7 mkę maja pensji więc na początek spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco 07
doradcy korporacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wBK
do alior bank- jakie stanowisko, daję głowę ze doradcy firmowi?ciekawe ile płaci Allianz może ktoś już ma jakieś sygnały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Wie ktoś czy opłacalna jest praca w open finance na stanowisku doradcy?? Bardzo proszę o odpowiedź chce tam pracować ale nie wiem czy nie wbije się na minę po tym co tu czytam?? Proszę o odpowiedz jeśli kotś coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×