Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość hymhymhym
Pracowałam w Eurobanku, Citi i Idea Banku. Aktualnie pracuję jako asystentka dyrektora finansowego w duzym biurze nieruchomosci i powiem szczerze, że dziękuję Bogu, że juz nie pracuje w banku bo to ścierwo i tyle :) Nie mam wyksztalcenia ekonomicznego ale zeby pracowac w banku nie trzeba konczyc takich kierunkow, bo biorą wszystkich jak leci. W Eurobanku się dobrze pracuje - mozna zarobic, ale trzeba duzo dzwonic. W Citi daja duzą podstawę np 3000zł brutto, ale Twoja premia jest na poziomie....12zł miesięcznie! wiem bo pracowalam i tak miałam. Mówią Ci, że na okresie probnym nie obowiązuje Cie plan sprzedazy a gowno prawda, trzeba pracowac, sprzedawac, oferowac wszystko wszystkim i modlic sie zeby to chcieli bo jak nie to na koniec dnia opierdol od Dyrektora oddzialu i Regionalnego. Moje kolezanki ktore tam zostaly robią aktualnie premie w granicach 1000zł na reke ale one sa mega wyczerpane i fizycznie i psychicznie. Nie wiem co one tam robią. W Idea Bank pracowalam na kasie. 1800zł netto i luzik praca, non stop na fejsie :) tyle, ze nie zarobisz wiecej bo premii nie ma a jedynie sie mozna dogadac z Bankierem na prowizje. Ogolnie to ciezka orka jest jesli chodzi o prace w banku. Jesli nie sprzedajesz to na Twoje miejsce jest 10 innych osob. Mobbing na porzadku dziennym, liczy sie tylko prowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabecjanka
Kredyt Bank/Doradca Klienta, 2500 brutto podstawy + premie (dość częste w granicach 500-1000 zł. dla średniopracowitych). Super miejsce do pracy, szkoda, że niedługo będzimy w BZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabecjanka
p.s. pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników KB czytających to forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhduddjd
Dziewczyny, moze macie jakies rady czy wskazowki, otoz jestem przygnebiona, mam doświadczenie w bankowosci, ale ostatnio nic nie moge znalezc, rzadko jestem zapraszana na rozmowy, a tam gdzie ide , mimo ze rozmowy sa sympatyczne, ja nie mam problemow z odpowiedzia na pytania, to nie wychodzi- zatrudniaja mlodsze- ja mam 38 lat, nie wiem czy sobie juz banki odpuscic, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladiagg
Czy ktoś może mi powiedzieć czy jeżeli zrobię kurs kasjera złotowo-walutowego będę miała większe szanse na zdobycie pracy w banku? Czy nie ma to wiekszego znaczenia? Dodam że nie mam żadnego doświadczenia i przypuszczam, że dlatego do tej pory moje oferty zostają bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxdx,dldldldldl
odpusc sobie ten kurs, ja go zrobilam jak sie zatrudnialam w Eurobanku i nie mialma doswiadczenia, teraz mam i doswiadczenie i ten kurs i nikogo to nie obchodzi, szukaj ewentualnei w Eurobanku lub Santanderze a najlepiej odpusc sobie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik PKO BP SA
Madalenaelena szkolenia wstępne w PKO BP SA dla mnie nie były powalające 5 dni na nauke systemu i potem 3 dni z jakości obslugi w Wawie zaznaczam, ze jest duża rekrutacja i czas oczekiwania na owe szkolenia to jakies 3 miesiące,wiec normalnie pracowałam od 2 dnia zatrudnienia (pierwszego podpisywałam umowe w regionie i szkoliłam sie z BHP) bez przygotowania, w oddziale dostajesz opiekuna, który średnio się tobą przejmuje. A jeszcze są e-lerningi. Za to mam bardzo fajny oddział i bardzo lubie swoją pracę, generalnie ciesze się ze pracje bo szukałam troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia
Do pracownik PKO BP SA Dostałaś już plany do wykonania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikkkkkk
Witam, dostałam 2 propozycje pracy. Pierwsza w invest banku Niestety muszę z własnej kieszeni zrobić kurs kasjerski. Ktoś może mi polecić gdzie można go zrobić najtaniej w warszawie lub okolicach? Czy może ktoś pracował w Kasie Uni Lubelskiej? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć opinii o pracy tam ... ( tam z kolei gwarantują mi wszystkie potrzebne szkolenia). Czy nie uważacie że to trochę dziwne że pracownik musi płacić za takie szkolenie? Jeśli ktoś pracował w tych instytucjach proszę o poradę. Czy w invest jest naprawdę tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik PKO BP
Sesunia plany dostałam po 3 miesiącach pracy, pierwsze są mniejsze przydzielane kwartalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KOGOS Z BANKU POCZTOWEGO
Witam, zostalam zaproszona na rozmowe rekrutacyjna do banku pocztowego i chcialam zeby ktos mi napisal o co pytaja na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zennniajajjajaj
Bylam na rozmowie w pocztowym w Bydgoszczy, takiego zalu to jeszcze nie przeszlam, dwoch panow rozmawialo ze mna stanowczo nieprofesjonalnie, zwlaszcza jeden byl burakiem jakich malo, rozmawial ze mna jakby wszystkie rozmumy pozjadal, na kazde pytanie potrafilam odpowiedziec, mam kilkuletnie doswiadczenie w bankowosci, ale czulam ze tej pracy nie dostane, poniewaz ten pan mi sie stral nie wiem co udowodnic, ostatecznie wybrano mloda dziewuche bez doswiadczenia; Pytali mnie o to w jaki sposob bym pozyskiwala klientow, jakie plany mialam w poprzedniej pracy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur89
Witam. Ide na 3 etap rozmowy w banku Millenium. Chciałbym się dowiedzieć jakich zarobków moge się spodziewać tak mniej więcej (brutto). Jak może wygladać również 3 etap rozmowy kwalifikacyjnej. Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ wybieram się za 2 dni na rozmowę! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur89 aż 3 etapy nieżle...Znajdziesz chwilkę aby krótko opisać o dwch jakie już miałe ? Napisz proszę jak mylisz osoby z doświadczeniem mają szanse dostać zaproszenie na rozmowę ? Pytam bo ja mam duże doświadczenie w bankowości a odzew prawie zerowy. Do Millenium jeszcze nie startowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur89
optymistko/ Pierwszy etap to zapytanie o umijętnościach o dotychczasowym życiu zawodowym, jedna scenka sprzedażowa. Na drugiej rozmowie odbyłem chyba 5,6 scenek sprzedażowych każda była inna i miała inny stopień trudności. Osobiscie uważam ze to już przegięcie. Ja nie mam doświadczenia w Bankowości, natomiast pracowałem ponad 3 lata w firmie finansowej w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur89 dziękuję za informacje :-) Rwnież uważam, że przesadzili z tą ilością scenek...Moje gratulacje przejścia do 3 etapu to oczywiste, że jesteś w tym dobry. Mam nadzieję, że 3 etap to już omwienie warunków zatrudnienia. I obyś był mile zaskoczony wynagrodzeniem jakie Ci zaproponują. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkietaStudenkaUE
Szanowni Państwo, jestem studentką piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Obecnie piszę pracę magisterską, której tematem jest mobbing w środowisku pracy. Uprzejmie proszę o wypełnienie kwestionariusza dostępnego na stronie -> http://moje-ankiety.pl/respond-33823.html . Ankieta przeznaczona jest dla pracowników sektora bankowego i ma na celu zbadanie zjawiska mobbingu w tych organizacjach. Poniższy wywiad jest anonimowy, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.Dziękuje za udział w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajak
Witam , czy ktoś z Was wie w jakim banku przyjmują do pracy studentów w trakcie studiów, z ukończonym licencjatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracownik PKO BP dziękuję bardzo za info! :-)) Kochani zapytanie kieruję do pracowników Alior Banku: czy u Was jest szkolenie wprowadzające i jaka jest atmosfera?? Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CREDIT AGRICOLE>
Witam czy ktoś uczestniczył w 2 etapie rozmowy z dyrektorem regionalnym w CA? Czego można się spodziewać na 2 etapie?? Na pierwszym etapie z kierownikiem plaćówki zostałam przepytana właściwie o wszytsko co możliwe pod kontem sprzedaży, plus scenka sprzedażowa? Czekam na wszelkie odpowied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
W Credit Agricole jest fajna atmosfera. Pracowałem i polecam. http://toniepotrzebne.pl Jak oszczędzać? Stop zbędnym wydatkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexPoznań
EUROBANK: Hej, byłabym wdzięczna za każdą informację dot procesu rekrutacji na stanowisko Managera Oddziału jak również jak wygląda sama praca - czy są możliwości podejmowania samodzielnych zadań czy inicjatyw czy za każdym razem trzeba występować o zgodę do przełożonego. Chciałabym poznań również jak wyglądają zarobki, co z premiami, może jakieś inne bonusy oraz czy Eurobank zmienił się na lepsze pod kątem pracownika bo niestety opinie na forum z przełomu 2007-2009 nie nastroiły mnie optymistycznie. Pozdrawiam i czekam na każdą odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 banki za sobą...
pracowałam w ing, millennium i deutsche banku...to jest jak wpadanie z deszczu pod rynne...jedynie to co mogę powiedzieć dobrego o DB to płacą dobrze, dają wysoką podstawę i tam nie trzeba się bać mówić jaką chce się kase oczywiście w miarę doświadczenia zawodowego...opiekun klienta dostanie spokojnie 3500 brutto, co do premii to tragedia, nie do wyrobienia...natomiast w ing to było juz kilka lat temu ale też byłam na tamte czasy zadowolona bo 2700 brutto to było dośc sporo...w millennium była najmniejsza podstawa bo 2200 brutto ale tu znowu można wyrobić premie o ile jest się dobrym w sprzedaży to można premie dostać wyższą niz podstawe, i to też jest zależne od tego czy cały oddział wyrobi plan a jak wyrobi to są jeszcze inne kryteria do przejścia i nagle może sie okazać, że czegos się nie zrbiło na 100% i po premii....jutro ide na rozmowę do placówki partnerskiej wbk i jak to zapewne placówka partnerska czyli zwykły prywaciarz, zapewne nie ma co liczyc na zbyt wysoką pensję...a jak pomyśle o samej rozmowie, gdzie znów trzeba będzie grać jakieś sztuczne scenki to masakra...chyba trzeba sie przekwalifikować tylko na kogo...pozdrawiam wszystkich bankierów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opałek - pyt.Credit Agricole
A czy ktoś orientuje się jak kształtują się zarobki na stanowiskach związanych z administracją lub wsparciem sprzedaży w Credit Agricole ? Może jakieś widełki albo orientacyjne kwoty ? Przejrzałam sporo z dyskusji z tego wątku, ale większość to stanowiska sprzedażowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, czego mogę się spodziewać na assessment centre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka - eurobank
czy ktoś wie ile czeka się w eurobanku na telefon ? Wysłałam zgłoszenie na jedną z ofert, minęło już trochę czasu, ogłoszenie wisi dalej, a telefonu żadnego nie było. Spełniam wszystkie wymagania, więc nie wiem czy jeszcze czekać czy już spisać na straty tą pracę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INVEST BANK
stanowisko: opiekun klienta, miasto ok 200tys mieszkańców, jaki wynagrodzenie podstawowe. Czy ktoś pracował lub pracuje w Invest Banku? jaka tam jest atmosfera, jakie plany i czy realne i do zrobienia? jakie dają narzędzia ich wykonania (np. bazy własne). Czy warto sie wogóle pchac do tego banku czy lepiej np. do BPH na Opiekuna Klienta z funkcja kasjera lub do BNP Paribas na podobne stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was jedzie może na szkolenie z Eurobanku do Wrocławia 21 stycznia? czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z odbytego tam szkolenia? dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CA
Idę na rozmowę do CA, stanowisko : Doradca, mam duże doświadczenie w bankowości, miasto ok 50 tys mieszkańców, ile podstawy można zawołać ? słyszałem, że sa tam jakieś zmiany od nowego roku.... czy 4000 brutto nie zwali ich z nóg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×