Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość do - Maciek07850
Jak najbardziej ma się dobrze - istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobertDeRiro
do pati172003 ... tak, jestem dda i nie rozumiem jaki to ma byc powod do wstydu? :D A Ty przyjmujesz kazda krytyke tak ostro ... ze na pewno cos w Tobie "siedzi", zero luzu w podejsciu do wlasnej osoby. Skads to wynika. O to mi chodzilo. Dowartosciowywac sie na forum? - przestan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati172003
no widzisz-a ja nie jestem dda.. czy wg Ciebie każdy, kto chce poprawić przejęzyczenie musi być od razu dda??? to akurat nie powinno być powodem do wstydu, bo nie jesteśmy odpowiedzialni za to, co robią inni..przynajmniej nie powinniśmy się tak czuć.. a już na pewno wstydzić się za kogoś.. ale to nie jest tematem dyskusji na forum, więc nie zaśmiecajmy.. i nie przyjmuję ostro krytyki.. zaśmiałam się z popełnionego błędu, a Ty od razu to roztrząsasz i dopatrujesz się nie wiadomo czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
pracuje ktos wAIG BAnku doradca finansowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aigtosyf
szczerze nie polecam pracy w tym banku - zarobki chyba najnizsze w branzy to i ta renoma "pracuje w banku w ktorym nie ma kont" o co kaman wstyd takie cus do cv wpisac. bylem, widzialem nie zamierzam miec nic wspolnego z tym syfem...no i profil naszego klienta czyli brudny smierdzacy nic nie rozumiejacy gosc bioracy kredyt na 22% plus prowizja 5% + ubzepieczenie + drugie ubezpieczenie + co....tak trzecie ubezpieczenie + jakies smieszny pakiet uslug bankowych pare zl do kazdej raty. w koncy z kwoty 10000zl na 36 rat trzeba oddac.... kto zgadnie ile???? niecale 20000zl. czyli 100% wiecej. ludzie to idioci, no przynajmniej klienci aigbanku. zapomnailam jeszcze dodac klienci lokatowi, przychodzi taki ktos do oddzialu lokuje u nas 2000zl na rok ... buhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahah i zachowuje sie przy tym jakby 10 baniek przyniosl. zalosne. bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Ile zarabia doradca klienta w db

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bndkgdldld
Ile moze zarobic w db Asystent doradcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłypracownikdb
Na stanowisku Doradcy spokojnie możesz wynegocjować 3000 brutto. Lepiej wynegocjować sobie wyższą podstawę, bo niestety o premiach możesz na dzień dzisiejszy zapomnieć ;) Plany w większości oddziałów są ciężkie do zrealizowania. Zresztą co ja tu będę pisać tak jest teraz w każdym banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłypracownikdb
Jeżeli chodzi o stanowisko Asystenta Doradcy nie orientuje się w kwestii wynagrodzenia, ale ja osobiście złożyłabym CV na to stanowisko tylko wtedy gdybym nie posiadała doświadczenia w bankowości i chciałabym je zdobyć. Poza tym dobra rada - lepiej szukać pracy poza sektorem bankowym. Jak już utkniesz w banku, to tak Ci już zostanie ;) a niestety ciężko jest być przez lata akwizytorem... Kiedyś praca w banku wiązała się z pewnym prestiżem, teraz niestety uległo to zmianie. Wynagrodzenie osób zatrudnionych w bankach, wbrew obiegowej opnii, też nie jest imponujące. Czasem czujesz sie głupio jak przychodzi do Ciebie po kredyt prosty pracownik fizyczny z wyksztalceniem podstawowym, który zarabia tyle samo co Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moloko123
Heh, dokladnie. Ja w takich momentach pukam się w głowę i się zastanawiam co ja tu robię :D Gościu bez wykształcenia, bezstresowa praca przy pakowaniu towarów w fabryce czy coś ;) a ja tu muszę biegać po firmach z przyczepionym do twarzy uśmiechem, poniżać się przed ludźmi, błagać żeby wzięli drogi kredyt, wysłuchiwać na okrągło ich wrzasków przez telefon. Nikt się tu nie przejmuje zwrotem kosztów moich dojazdów do klientów, w końcu jestem Doradcą w oddziale, a nie Doradcą Mobilnym i bank się nie poczuwa do obowiązku... Kierownik sobie siedzi w ciepełku i spisuje wnioski z klientami, którzy by przyszli do mnie gdybym nie pracowała akurat w terenie. A jak ja chce wniosek spisać wniosek w terenie klienci wymagają ode mnie identyfikatora, którego firma nie wydaje hehe. Fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zamierzam wysyłać aplikacje do banków w Krakowie! Chciałbym się zapytać czy CV I LM lepiej zanieść do różnych placówek, czy wysyłać przez internet? A także do jakich banków proponujecie. Nie mam doświadczenia w bankowości, ale małe jako doradca finansowy. PROSZĘ O POMOC DOŚWIADCZINYCH!!! Proszę również o kontakt e-mailowy: damianu20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_krk
Ja osobiście polecalabym pracę w Eurobanku. Od znajomych slyszałam same dobre rzeczy na temat pracy w tym banku. Często te osoby żałowały, że zrezygnowały z pracy w tej firmie. Jedyne negatywne opinie dotyczyły tylko niektórych osób z kadry kierowniczej, ale może sie to zmieniło ;) Poza tym ja zajmuję się teraz własnie m.in. sprzedażą kredytow w Eurobanku i bardzo sobie chwalę ich system. W banku, w którym wcześniej pracowałam system był bardzo awaryjny i przez to często traciliśmy klientów. W Eurobanku awarie w ogóle się nie zdarzają (a przynajmniej ja nigdy nie miałam z taką do czynienia:). Niedawno przesłałam im CV, może spotkamy sie u nic na rozmowie ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka5
witam w BPH n rozmowie krzyknęłam 3500 brutto dostałam po tygodniu odpowiedz ze mnie chcą ale za 2800 brutto.Podziękowałam bo tyle to mam teraz. Zresztą cienko stoją takie odniosłam wrażenie no i premia kwartalna ale pewnie jej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaca prace w bankowosci
Talka5 na jakie stanowisko aplikowalas i w jak duzym miescie? Tez ide do BPH na rozmowe i nie mam pojecia jakie place sa u nich. Jakie pytania mialas na rozmowie, bo u mnie maja byc chyba 2 lub 3 Panie ds rekrutacji na rozmowie kwalifikacyjnej -strach sie bac?!? Jak mozesz odezwij sie na gg8580501 - bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Pracowałam w BPHu. Tragedia, pracowników traktuje się jak śmieci, wynagrodzenia różne w zależności od kwalifikacji ale o premii można zapomnieć bo w oczekiwaniach jest realizacja planów w min. 125% przykładowo.Bank ma kiepskie produkty, oferta jest droga a kredyty oprocentowane makabrycznie. Nikt nic nie wie, nikt nic nie umie, szkoleń nie ma żadnych a poprosić kogoś o pomoc graniczy z cudem bo każdy mówi co innego.Poza tym właściwie nikt od ciebie wiedzy nie wymaga, masz sprzedawać a jak to zrobisz nikogo nie obchodzi. Z resztą najważniejsze jest, żeby coś wcisnąć klientowi a nawet jak zrobisz to nie tak to przecież jest sprzedaż a błędy się odkręci.Przeniosłam się tam z innego banku ale czegoś takiego na oczy nie widziałam.Dla osób, które chcą zacząć pracę w bankowości to doskonałe miejsce, żeby ten zawód im obrzydzić. Dla osób z doświadczeniem ostatnie miejsce do pracy, nikt nie doceni tam wiedzy, kwalifikacji, umiejętności.A przełożeni nie kryją się z tym przy pracownikach, że szukają nowych na ich miejsce.Brak słów.Doradca z funkcją kasjera z tego co widziałam-zarabia najmniej, jego obowiązki sprowadzają go do roli wyłącznie kasjera, a plany sprzedażowe ma jak każdy doradca na niektóre produkty nawet większe.Nie ma możliwości wyjścia na zewnątrz do klienta ani czasu,żeby nawet opracować sprzedany produkt.W takim wypadku chyba lepiej pracować na kasie w jakimś BSie,przynajmniej planów nie ma. Do klientów trzeba wydzwaniać biorąc nr z książki telefonicznej.Często rozmowom przysłuchuje się kierownik lub dyrektor później opiernicza cię,że źle prowadziłeś rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuszix
Witam wszystkich. potrzebuję informacji nt. pracy w raiffeisen banku, na stanowisku opiekuna ds. obslugi klienta indywidualnego w departamencie obsługi klienta, z tego co zrozumialam to chyba w centrali telefonicznej bo na pewno nie w oddziale. Kojarzy ktoś może jakie warunki oferują? jutro mam rozmowe. Pracowalam wczesniej w millennium pol roku, wiecej nie wytrzymalam wiec jakies pojecie nt. bankowosci mam. prosze o pomoc. bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuszix
naprawdę nikt nic nie wie nt. pracy w tym banku? :( puk! puk! jest tam kto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca pracy...
Dzwonila dzis do mnie Pani z Eurobanku w sprawie pracy, zadala pare pytań i powiedziala, ze w ciagu 7 dni zadzwoni do mnie meneger oddziału, ale i mam przygotowac prace na te rozmowe. Poprosiła o moj email zeby wyslac szczegoly pracy do napisania i co... ni widu, ni słychu z mailem... to znaczy co? blednie uslyszala co mowilam, czy dala sobie spokoj i ja rowniez mam dac? nie mam jak sie z nia skontaktowac, bo dzwonila z zastrzezonego... echh... co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szukajaca pracy...
A kojarzysz z jakiego oddziału dzwoniła - jeżeli z Twojeo miasta to poprostu zajdz i sie zapytaj - czekasz na meila a nie otrzymałaś, i nie ma co sie krępować - jak zadzwonili tzn że maja Twoje CV i robia rekrutacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfjkhjdk
witam ile mniej więcej zarabia pani pracująca na kasie w banku PKO na ślasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk
Witam wszystkich bankowców. Czytam ten temat i po prostu to co Piszecie jest genialne i w 100% prawdziwe. Dla porównania podam mój "przypadek". Ukończona bankowość (5 lat) na renomowanej uczelni ekonomicznej, prawie 3 lata doświadczenia w zakresie sprawozdawczości banku (bilans, rachunek zysków i strat, sprawozdawczość NBP), analiza wszystkich ryzyk bankowych, opracowanie instrukcji zgodnych z uchwałami KNF w odniesieniu do ryzyka bankowego, analizy, prognozy i raportowanie z naciskiem na wnioski i propozycje działań + odniesienie sytuacji banku do zmian w gospodarce. Pracuję w Banku Spółdzielczym (już drugi w mojej karierze) i zgadnijcie ile zarabiam? Dlatego odradzam wszystkim pracę w Banku i studiowanie jakiejkolwiek bankowości bo z tego nigdy nie wyżyjecie. Fakt, faktem możecie robić ciekawe rzeczy i mieć dużą wiedzę, ale pieniędzy z tego nie będzie nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pracuję w bs
Nie mam studiow Nie mam nawet matury Zarabiam 1900 zl a z kwatrtalna premia nawet 2700 siedze sobie cichutko na kasie Czasem lokate załoze Nie planowałam pracy w banku ale tak wyszło Nie narzekam choc czuje sie wypalona i nie wiąze sie z nimi na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też pracuję w bs
to gdzie ty w bs zarabiasz 1900?? a z premią 2700?? bo ja tak samo jak ty cichutko w kasie i zarabiam 1400/1500 z premia wychodzi 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk
"ja też pracuję w bs" jak na bank spółdzielczy to 1900 w porywach do 2700 netto to dużo. Chyba, że chodziło Ci o brutto to się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydoll_sweet_she
Wiram serdecznie , jedzie ktos moze na szkolenie eurobanku 7,8, 9 grudnia 2009 ?=?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxyzxy
Szukam pracy w banku w łódzkim mam duże doświadczenie w pracy i w bankowości spółdzielczej i w komercyjnej dajcie znać jakby ktoś coś słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr_kawa5
dostałem się do BANKU SPÓŁDZIELCZEGO z urzędu pracy - na początek UP dał mi staż na 6 m-cy. Po tym stażu Bank zdecydował się mnie zatrudnić. Jestem po technikum ekonomicznym, pracuję ma kredytach. Na 3/5 etatu do 30.06.2010. Zarabiam dokładnie 700zł i 18 gr na rękę. Piszę co do grosza ile dostaję na czysto. Jest różnie -raz lepiej raz gorzej. A atmosfera? Przede wszystkim żaden pracownik w takim banku nie jest anonimowy. Prezes jest jeden i ma pod sobą 90 pracowników. Zna każdego. Nawet wie o jego sytuacji rodzinnej. Także pod tym względem jest naprawdę super. Bo człowiek wie że jest sobą a nie Janem Kowalskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia5589
witam,poszukuję kogoś kto pracował,lub pracuje w banku bph jako mobilny doradca,potrzebuję informacji na temat tej pracy na gg1425849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź mobilny
Rozmawiałam z kilkoma osobami i ponoć bph ma jedną z najsłabszych ofert dla mobilnych ale było to jakiś czas temu jak jest teraz nie wiem, może po fuzji z ge warunki się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia5589
zaproponowali mi tam pracę i sama nie wiem,1200 brutto podstawy,a reszta zależy ode mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×