Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość odpowiedź mobilny
Ciężko doradzić ale to niewiele co zaproponowano, BPH nie ma dobrej opinii z reszta wcześniej ktos tu pisał o tym a praca mobilnego owszem dużo swobody ale to ciężki kawałek chleba. Jak nie masz nic innego i nie zanosi się żeby było a potrzebujesz pracy to próbuj ale jak masz cos to ie zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam czytam i jestem bardzo zdziwiona, pracuję w eb i po przeczytaniu wielu stron tego forum daję sobie spokój na razie z myśleniem o zmianie pracy. Myslałam, że w innych bankach same kokosy, a okazuję się że mam bardzo dobre zarobki w porównaniu z powyższymi. Fakt, mieszkam w dużym mieście i życie jest tu bardzo drogie, wynajęcie kawalerki to koszt 1300, czasem plus rachunki; a to dla jednej osoby dużo jak na czasy kryzysu, kiedy niestety premia nie jest już comiesięczna. Jakby nie było to forum zweryfikowało moje myślenie, że w innych bankach to pewnie 2 razy więcej dają. Chyba nie jest to takie pewne... Po prostu życie takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Nie zmieniaj Eurobanku, jesli co jakis czas masz premie to nie jest zle. Ja z perspektywy 3 bankow w ktorych pracowalem, najwyzej wlasnie oceniam ten, z mojego nicka:) Podejrzewam ze masz jakies 2300 brutto, plus 100-200 brutto co miesiac za nadgodziny, no i ta premia...Masz w tygodniu 1-2 dni calkowicie wolne od pracy no i stalych klientow w wieku podeszlym, ktorych kusza reklamy ( chyba najbardziej reklamowany Bank w mediach)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24572
I macie rację - jak Wasza praca jest znośna, macie przyzwoite zarobki itd., nie myślcie o jej zmianie. Ja niestety popełniłam ten błąd, skuszona perspektywą wyższych zarobków, zniechęcona sposobem, w jaki byłam traktowana przez firmę (nie jako człowiek, ale jako cyfra )zrezygnowałam i poszłam do mniejszej firmy :( Teraz żałuję, chętnie bym wróciła do poprzedniej pracy, ale powrotu już nie ma... W zeszłym tygodniu wręczono mi wypowiedzenie, firma niestety upada. Przyznajcie, że nie jest to zbyt miły prezent na Święta... Teraz swój całą swoją energię i wolny czas (pracuję do końca tego miesiąca) poświęcam na znalezienie pracy. Proszę Was o opinię gdzie najlepiej aplikować. Mam doświadczenie na stanowisku Doradcy Klienta (kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne) i Kasjera (złotowo - walutowy). PS. (do pracowników Eurobanku) - Jak najlepiej aplikować? - składając CV bezpośrednio w Oddziale, wysyłając e-mail do HR, czy wypełniając formularz na stronie internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydoll_sweet_she
witam ponownie, wlasnie zaczelam prace w eurobanku. poki co , nie moge narzekac, bardzo mila atmosfera, traktowanie ludzi na rownym poziomie, mozesz wyrazic swoje zdanie i zawsze zostaniesz wysluchany, prawie natychmiastowe szkolenie. generalnie jest ok. co do akcji promocyjnych - no niestety - i takie sie zdarzaja , ale mysle ze 2h rozdawania ulotek to nie tragedia. zarobki - zarabiam wiecej niz kazdy z moich rodzicow po 20 latach pracy ... a obydwoje pracuja w renomowanych firmach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydoll_sweet_she
zapomnialam dodac - aplikacje zlozylam online , na stronie banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina722
Mam do Was pytanie? czy jest tu ktoś kto pracuje w db kredyt jako doradca klienta??? mam za tydzień rozmowę rekrutacyjną i chciałam się coś dowiedzieć na temat tej pracy.Jak wygląda taka rozmowa a może jest ich kilka? Jaka jest podstawa? Ile trawa szkolenie i gdzie się odbywa??? bardzo proszę o odpowiedz.Z góry wielkie dzięki:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam trzy letnie doświadczenie w bankowości od Eurobaku poprzez ING i Polbank EFG jutro mam rozmowę w Raiffaisen Bank. Stanowisko na ktore aplikuje to Doradca klienta ds MSP czy ktoś wiem coś na temat tego stanowiska, kasy którą moge zaśpiewiać na rozmowie. WIem ze pierwsza rozmowa jest rozmową grupową czego sie na niej mogę spodziewać. Bardzo proszę o info. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam trzy letnie doświadczenie w bankowości od Eurobaku poprzez ING i Polbank EFG jutro mam rozmowę w Raiffaisen Bank. Stanowisko na ktore aplikuje to Doradca klienta ds MSP czy ktoś wiem coś na temat tego stanowiska, kasy którą moge zaśpiewiać na rozmowie. WIem ze pierwsza rozmowa jest rozmową grupową czego sie na niej mogę spodziewać. Bardzo proszę o info. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może KB
Witam, W przyszłym tygodniu mam rozmowę rekrutacyjną w Kredyt Banku (Kielce) na stanowisko doradca klienta ds. rachunków i operacji płatniczych. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia związanie z rekrutacją do tego banku bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się jakich pytań mogę się spodziewać, bądź zadań mogę się spodziewać i co najważniejsze jakie są tam aktualnie zarobki, bo na pewno padnie takie pytanie. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odb moze KB
Zarobki? KB ledwie sie trzyma, kiepsko przedzie,zwolnienia grupowe takie ze sie w pale nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może KB
Wiem o zwolnieniach, sporo o nich się w ostatnim czasie czytało i słyszało...ale rekrutacje jakieś są i to w kilku miastach, więc pytam o zarobki, bo rozmowę mam już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może KB
chciałam jeszcze dodać, że naprawdę nie potrzebuję informacji jak to się w Kredyt Banku beznadziejnie pracuje, że trzeba dzwonić do klientów i cisną na sprzedaż, realizacje planów itp itd...ja to wszystko wiem...pracowałam przez rok u konkurencji w Eurobanku. Interesują mnie aktualne wynagrodzenie i przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Pomóżcie, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co te nerwy
wszędzie jest podobnie, nie ma już doradców bankowych tylko akwizytorzy i sprzedawcy taka jest smutna prawda. rozmowy wszedzie właściwie wyglądają tak samo. Czyli na zasadzie co by pani zrobiła, żeby zwiększyć sprzedaż i pozyskać klientów dla naszej placówki itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemko28
Mnie osobiscie rozczarowuje Millennium. Po kilku miesiacach pracy, nie odczuwam stabilizacji - wydaje sie ze po jednym slabszym miesiacu moze przyjechac regionalny i wreczyc Ci wypowiedzenie- jak pokazaly przyklady osob tam pracujacych. Jak bank z nagradzanym systemem BE, moze miec tak tandetny system.... Niezly balagan ogolnie, trudno o pracownika ze stazem dluzszym niz 2 lata, ze juz o umowie na czas nieokreslony nie wspominam... Niezrozumialy dla pracownikow system premiowy; wyplacanie premii i dodawanie punktow za wyniki z ponad 2 miesiecznym opoznieniem. Myslalem ze cos po tych zwolnieniach i aferze w mediach sie zmienilo, ale widac ze nadal bazuja na strachu pracownikow przed utrata pracy. No i wieczne nadgodziny, charytatywnie wypracowywane, bo nikt nie slyszal o placeniu za czas spedzony po zamknieciu placowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezynka09
Urwali się z choinki wszyscy myślący o pracy w banku!!! Pracowałam 6 lat, katastrofa, zmarnowane lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp sniezynka
Bo wszystkim sie wydaje ze to taka prestizowa praca garnitury swietnie skrojone kostiumy a prawda jest taka, że prestiz to może miały panie w pko bp jakies 15 la temu teraz to supermarkety tylko sprzedające inny towar a klienci cóż badzmy szczerzy klienci prestiżowi raczej obsługują się sami przez platformy internetowe a do baku przychodza inni po 1000 zl kredytu mając jednoczesnie taka historie i zadluzenie ze nie dostana nawet 100 a menager pozniej opieprza pracownika czemu nie zatrzymal klienta bo przeciez jak nie on to moze jego syn albo brat mogl wziac dla niego ten kredyt i generalnie twoja wina bo nie umiesz sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalcia 25
Dlatego po 6 latach pracy w bankowości mam już dość i szukam jakiegoś innego zajęcia ;) Już mnie męczy szczerzenie się do klientów, tłumaczenie się z niskiej realizacji planu przełożonym - nie wiem po co oni cały czas pytają o to samo skoro już podczas rekruacji informując o warunkach zatrudnienia potencjalnych pracowników, mówią, że realizacja planów jest ostatnio średnio na poziomie 25%. Obdzwanianie książek telefonicznych, bieganie do gabinetów lekarskich z ofertą, narażanie się przy tym na różnego typu fizyczne obrażenia (bo przecież przed Tobą było tu już 10 innych Doradców i potencjalny klient ma już tego dość ;) eeech, cała litania... Jeśli myslicie o pracy w banku, dobrze się nad tym zastanówcie, bo potem swojej decyzji możecie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemko28
Ja po niecalych 2 latach mam dosc- jestem na etapie wysylania CV do normalnych sklepow, gdzie mozesz sie skupic na kliencie i sprzedazy, a nie na procedurach, targetach , a jak jestes jeszcze na kasie to na stanie gotowki.... koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś wie coś na temat pracy w bph na stanowisku koordynatora zespołu doradców ?? jak to wygląda jak wynagrodzenie obecnie dbkredyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś wie coś na temat pracy w bph na stanowisku koordynatora zespołu doradców ?? jak to wygląda jak wynagrodzenie obecnie dbkredyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnLukasBank
Do Szalcia 25 ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NAPISAŁAŚ W 125 % . PRACUJE W LB OD PONAD ROKU I JUZ DZIŚ WIEM ZE JEST MI TAM BLIZEJ NIŻ DALEJ DO KOŃCA KARIERY POZDRAWIAM KLIENTÓW ROZKŁADAJĄCYCH KREDYT NA 48 MIESIĘCY JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowałem w mille
Przejrzałem ten temat i widzę, że Millenka wciąż poszukuje nowych osób do pracy, jak widać rotacja trwa nadal... w końcu ktoś na nich musi zarabiać ;) Choć szkolenie w Wawie wspominam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Podziel sie wrazeniami, jak dlugo pracowales w Mille, jak z planami bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Podziel sie wrazeniami, jak dlugo pracowales w Mille, jak z planami bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmienion
Witam Państwa. Jakie mają wymogi rzeczywiste - realne , do pracy do banku. Wysyłam podania do baków , jak się pojawią i nic z tego, czyżby mają tylu chętnych , co prawda nie mam wykształcenia bankowego , no ale można to podciągnąć . Czyli liczą się znajomości ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZ SKOK
Czy możecie coć powiedzieć na temat pracy w POłudniowo-Zachodnia Skok?? Złozyłem tam aplikację i czekam na odpowiedź. Mam doświadczenie na stanowisku doradcy kredytowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0shUT
kto opisze szkolenie wstępne Millennium, jak było? jaki hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Nie raz i nie dwa bylo opisywane 2-3 strony temu szkolenie w Mille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haddath
hej - mam pytanko - co myslicie o pracy w Allianz banku? za mną 2 etap rozmowy - na pierwszy poszedłem na zupełnym luzie i było sympatycznie a na drugim jakos dziwnie i niepotrzebnie się zestresowałem pomimo ze ciężko mnie zagiąc w temacie (pracuje w bankowości 8 rok) - maja sie odezwac w ciągu 2-3 tygodni - zawsze to tak dlugo trwa? byla to moja pierwsza rozmowa w sprawie pracy po baaardzo dlugim czasie - moze to stąd ten stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×