Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Przemek0418
Witam, Mam pytanko. Jak wygląda praca i zarobki na stanowsku doradcy klienta detaliczengo w ING? Mam 2 letnie doświadczenie w bankowości. Chciałem właśnie aplikowac na to stanowisko ale nie wiem jak wygląda podstawa w ING. Bardzo proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t0shUT
Do Rainbow A bylo bylo ;) skrobnij pare zdan o szkoleniu bo widze ze byles ja jade wkrotce a jeszcze mail nie przyszedl, ciekawosc zjada pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloydsowiec
Prosty wniosek jest taki - najprzyjemniejsze chwile w banku spędzicie na szkoleniach wyjazdowych - żarcie i lokal za darmo i kupa naprawdę fajnych znajomości. Potem już tylko wieczne niespełnianie oczekiwań przełożonych, nadgodziny za zero złotych ekstra, klienci winiący Was za swoje niedoinformowanie i tego typu cuda. Jak wspomniałem kilka stron wcześniej - ja podziękowałem polskiej bankowości, wyjechałem do UK i szczęśliwie dostałem się do LLOYDS TSB (wkrótce LLOYDS BANKING GROUP). Piszę "szczęśliwie", bo stosunek zarobków do wydatków nie jest tak tragiczny, jak w pOLSCE, aczkolwiek po ponad roku pracy chciałoby się już więcej. Szkolenie w UK wygląda identycznie jak w pOLSCE - wsiada człowiek w pociąg, jedzie 100-200 km poza miasto, mieszka w hotelu, wkuwa materiał, poznaje ludzi na tym samym poziomie merytorycznym, snuje plany. A po powrocie zaczyna się oddziałowa sieczka :) Jedynym pocieszeniem jest fakt, że w pOLSCE zarabiałem 1400 zł miesięcznie, jako sprzedawca w nordei. A tutaj mam 1140 funtów miesięcznie i znacznie mniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Nic sie nie zmienilo- 2,5 tygodnia w Wawie Novotelu-na weekendy trzeba wracac do domu, choc wiem ze jak ktos ma slabe polaczenie albo bardzo daleko do domu, to moze zostac i miec zwrocone-trzeba zagadac z opiekunem, ktorego poznasz 1 dnia przy podpisywaniu umowy. Hotel ogolnie super, polecam silownie na najwyszym pietrze- sniadanka do dzis wspominam z lezka w oku, BARDZO DOBRE i praktycznie wszystko czego dusza zapragnie. Samo szkolenie po ok. 9 h z przerwa dluzsza na obiad, troche materialu jest, ale glownie scenki sprzedazowe, aby poczuc sie pewniej. Ogolnie milo, szkoda ze trzeba latac w garniakach i pod krawatem-bleee Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haddath
ponawiam pytanie o Allianz Bank - nikt nie ma nic do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 11111111
Witam, ile zarabia Doradca Finansowy w Skok Stefczyka, a ile starszy opikun finansowy? Czym różnią się te stanowiska? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoSkoku
Praca w skok stefczyka to porażka. Opiekun finansowy ma 1500 na rękę, a będąc doradcą mozesz zarobić nawet dwa razy tyle, ale: - Twoja praca musi opierać się na wiloletniej pracy w tymże skoku - Trzeba przejśc wszystkie stanowiska by zostać doradcą - Doradca robi więcej od kierownika - Opiekun finansowy musi najwięcej i ma największą odpowiedzialność, ponieważ najczęściej siedzi w okienku kasowym - Najpierw kasjer, potem opiekun finansowy, potem staszy opiekun finansowy a później doradca - Między opiekunem finansowym a starszym opiekunem finans. jest ok 300zł brutto różnicy To chyba tyle! Na koniec nie polecam Ci pracy w tej Rydzyk-pseudo-firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoSkoku
do Doris 1111111 Aha Stanowiska te nie różnią się specjalnie, każdy musi wyciskac z klienta ile się da! Różnica polega na większych uprawnieniach Doradcy. Oznacza to, że może on poprostu więcej załatwić (nie wszystko), gdy kierownika nie ma w oddziale. Bez zatwierdzenia pożyczki przez kierownika nie może ona zostać udzielona. Ale tak jak już Ci wcześniej napisałem by zostać doradcą musisz wieele lat intensywnie pracować w skoku. Daję głowe, że nie wytrzymasz pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaagunia
witajcie, mam pytanko do tych co pracuja w banku, jaki macie plan miesięczny, tzn na jaką kwote musi zrobić kredytów, ile sprzedać kart ?? piszcie jakich miast jesteście i z jakich banków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka...BZwbk
Jeśłi chodzi o prace w banku, to jest bardzo ciężka, odpowiedzialna i jest ogromny mobbing. Ja pracuję w BZWBK na stnowisku Doradcy Klienta. Mój miesięczny plan w zależności od rozdysponowania przez kierownika różnie 50.000, 60.000, lub nawt 80.000 kredytu gotówkowego do tego np 30.000 ubezpieczenia kredytu, w tym 20 kart debetowych z ubezpieczeniem, 10 kart kredytowych, 20 kont osobistych... Tj. np mój plan na ten miesiąc i tak mniej więcej co miesiąc :-) powodzenia w pracy w bankowości jest MASAKRA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Sam po sobie zauwazylem, ze bardzo ciezko jest porownywac plany sprzedazowe w roznych bankach. Profil pracy jest bardzo zroznicowany, zasady, kryteria przyznawania produktow kredytowych tak samo.... Przyklad: W Eurobanku plan na kredyty mialem ok. 280 tys i 14 kart, jakis rok temu. Jak dowiedzialem sie ze w Millenium mam miec odpowiednio 60 tys i 6-7 kart, to mysle "pikus" . O ile z kartami nie jest zle, to juz z kredytem niemozliwe bez szczescia i klienta ktoremu sie spieszy z otrzymaniem gotowki. Jedne Banki stale sie reklamuja z kredytem i co troche chwala sie oprocentowaniem, a inne reklamuja marke poprzez depozyty. Ty samym klient zwabiony do placowki jednym produktem, nie koniecznie da sie skusic na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaagunia
wielkie dzięki za udzielenie mi odpowiedzi, faktycznie rózowo nie jest. mam tylko jedno pytanko, jeżeli nie chcecie nie odpowiadajcie, pytanie tyczy wynagrodzenie, ile bierzecie jak uda wam sie plan zrealizować a ile jak nie, tzn wasze maximum i wasze minimum, ile macie samej podstawy?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
Witam was wszystkich tak naprawdę z tego co czytam to chyba nikt z was nie pracował w bankowości. Ja pracując sprzedawałem jako pracownik mobilny 800 tys brutto kredytów. I zarobki nie były złe. 9000 brutto Tak więc teraz prowadzę biuro kredytowe i żałuję, że nie zacząłem wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka..BZwbk
9000. bardzo śmieszne- Chyba chciałbyś tyle zarabiac, mam znajomych mobilnych w różnych miastach i nie da się wyciągnąć takiej kwoty kredytu a nie mówiąc pensji... ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurobank - sandrosz
Witam, dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w EB. Warto tam pracować?? spotkałam sie z różnymi opiniami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ale trudnowykonalne
9tyś? oczywiście, że jest to jak najbardziej możliwe. choć wymaga to: trochę szczęscia, dobrej zdolnosci klientów, dobrych analityków(szybkich), i specyficznego myslenia...no i w miarę dobrego produktu znam ludzi co zarabiali dużo więcej niż 9tyś...zastanawiam się czy nie wrócić do tej branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o noble banku
czekam na wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia B
a napiszecie mi coś o pracy w db kredyt??? jak tam jest jakie zarobki? piszcie co wiecie!!!!!!!!!!!!!! jak wygląda rekrutacja,szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy Dzbanek
@Eurobank - sandrosz Nawet się w to nie pakuj dziewczyno! Przepracowałam tam 3 lata, realizacja planów na poziomie 100% we wszystkich produktach, a i tak pożegnałam się z pracą, bo ktoś stwierdził, że ma być nie 100 a 200%. Poza tym nie wiem czy interesuje Cię praca w "banku", w którym część pracy przeznaczasz na bieganie z ulotkami po klatkach i plakatowanie słupów ogłoszeniowych. Nie ważne czy deszcz, czy śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Ale sam powiedz ile zarabiales lacznie z premia wyrabiajac po 100 proc-bardzo milo wspominam ten okres.... no oprocz tych ulotek, firm, przychodnii itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyt buuu
a moze ktos z Was orientuje sie jak wygladaja zarobki w lukasie na stanowisku doradcy ds. małych i średnich przedsiębiorstw? Jaka jest podstawa i czy to stanowisko jest oferowane na umowe o prace, czy tez na rozmowie dowiem sie, ze trzeba otworzyc dzialalnosc? Byłabym wdzięczna za pomoc, bo zastanawiam się czy startowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro - plum
widze po koledze ze z euro nie da sie wyleczyc, sentyment pozostaje ;) sama po sobie widze nie da sie zapomniec ;) ulubine krzesla tlumy klientow - prawdziwa bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Zgadza sie Plum:) A co do Lukasa, to spokojnie 2,5 tys. na reke, umowa o prace, w sredniej wielkosci miescie -ale nic wiecej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a jakie są zarobki w ing np na stanowisku, kasjer albo doradca klienta detalicznego, jaka jest podstawa i jakie premie, czy są kwartalne i czy miesięczne ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Premie kwartalne, podstawa zalezna od doswiadczenia w bankowosci-na kasjerze kolo2 tys brutto na doradcy pewnie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale 2tys brutto miesięcznie z premią czy podstawy???, ja pracuje w PKO a chciałam to zmienić na ing i finansowo widzę ze już warto , bo to samo bagno a kasa większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA 123
wITAM, ILE ZARABIA PRZEDSTAWICIEL DS. SPRZEDAZY PRODUKTÓW BANKWYCH W POLBANKU-LUBELSKIE?????? JAK WYGLADA REKRUTACJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA 123
wITAM, ILE ZARABIA PRZEDSTAWICIEL DS. SPRZEDAZY PRODUKTÓW BANKWYCH W POLBANKU-LUBELSKIE?????? JAK WYGLADA REKRUTACJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfinks sprawiedliwy
rekrutacja 2 lub 3 etapowa.Pewnie będzie ją przeprowadzał pan maciej s.Wielki specjalista od hr czyli psycholog kliniczny.Chyba pomylił miejsca pracy!!!.Żałosny człowieczek chyba dostał tą pracę po znajomości bo kto by chciał zatrudnić takiego m...ła. Także będzie Ci zadawał standardowe pytania(możesz ściągnąć z internetu) typu: jak Pani chce pozyskać klienta? kim Pani chce być za 5 lat? Pani mocne i słabe strony itp. po rozmowie powie ,że zadzwoni do Ciebie w ciągu dwóch tyg. i poinformuje Cię jaka jest decyzja czy Cię przyjmują czy nie. Później okazuje się ,że dostajesz odpowiedz ale po 3 miesiącach (jak już znajdziesz inną pracę).No i oczywiście nikt do Ciebie nie dzwoni tylko dostajesz maila z podziękowaniem za spotkanie. Także strata czasu i pieniędzy. W tym "banku" nie szanują ludzi! powinni zwrócić pieniądze za koszt podróży. bo min. 2 razy trzeba dojechać do warszawy na rozmowę z tym śmiesznym człowieczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×