Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość norek21111
Idę właśnie na rozmowę rekrutacyjną do fili eurobanku 18 lutego 2010r. na doradcę klienta. Nie za bardzo mi się chce bo to na 1/2 etatu i pewnie mało płatne. Jak dzwoniła do mnie dziewczyna to pytam się jakie zarobki (tak mi się strzeliło) to z sarkazmem powiedziała że to nie ładnie tak odrazu pytać... Więc powiedziałem że dziękuję za taką propozycję. Ale potem się zastanowiłem że póki cyrografu nie podpiszę to nikt mnie do pracy nie zmusi. Więc zadzwoniłem do niej po 5 minutach i powiedziałem że jednak się zdecydowałem:) Na rozmowę pójdę ale pewnie nie będę tam pracował. Mam pytanie : ile można zarobić na 1/2 etatu jako doradca klienta? i czy jest tam jakaś prowizja od przyznanego kredytu? Bo jeśli tylko czysta pensja to słabo. Proszę bardzo o podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnowak
Zarobki są często zalezne od wielkości miejscowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek21111
wiem o tym. Więc to jest 30-40tysięczne miasteczko. Płace są marne. Ale nawet gdyby była marna to liczę że będzie jakaś prowizja od kredytów. I tu moje pytanie - czy ktoś wie jak to jest - tzn czy są jakieś premie oprócz podstawowej wypłaty? INTERESUJE MNIE NAJLEPIEJ INFO Z PIERWSZEJ RĘKI!!! Tzn od kogoś kto tam pracuje obecnie lub niedawno temu pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
Wróciłem z rozmowy z citi handlowy, bardzo miłą dyrektorka, oczywiście pierwsza rozmowa czyli masło maślane, nie wiem konkretów ani nic :-). Ma mi dać znać czy coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonkillos
Witajcie, proszę o jakieś informacje jak na dzień dzisiejszy przedstawia się praca w KREDYT BANKU?? Udaję się tam na rozmowę, nie wiem czy słusznie. Pracuje w Getinie. Zalęzy mi o informacji o zarobkach (misto okolo 200 tys) jak i planach, atmosferze...czy oferta jest atrakcyjna? tzn czy moża wyrobić ładną premie:):) Z góry Wam dziękuję za odpowiedź i czekam na ciekawe informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Norek idz spodoba Ci sie, robisz po 8 h 2-3 razy w tygodniu, podstawe pewnie kolo tysiaca na reke plus ewentualne premie, jesli oddzial wyrobi, a tak to sielanka:) Duza szansa na pelny etat. Jakbys jeszcze mial jakies dodatkowe zajecie to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx24
a czy ktoś z Was pracuje w SKOK Śląsk ruda sląska? proszę o opinie...jakie stawki i przede wszystkim jaka atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooney
Zaraz mi stuknie 3 lata jak pracuje w centrali pekao sa pracuje w ryzyku kredytowym przedsiebiorstw, i zarabiam 3300 brutto i przez caly czas pracy tutaj 0 podwyżki, na dodatek wstrzymana premia oraz platne nad godziny, tlumaczenie jednym słowem KRYZYS. I wyczerpala mi sie cierpliwosc..... i oczekiwanie ze cos sie zmieni...aktualnie jestem w trzech etapach rekrukrutacyjnych, do kredyt banku, millenium oraz citi :)) jak powiedzialem na rozmowei w KB ze oczekuje 5500 brutto to zrobili dziwne miny wiec pewnie sie nie odezwa :) natomiast w milenium i citi powiedzialem 6 000 brutto i zaprosili mnie na drugi etap rekrutacji czyli na rozmowe do dyr departamentu tego gdzie mialbym podjac prace.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak powiedziałam w Nordei 6 brutto to powiedzieli że to stawki dla innego zaszeregowania:) czyli kierowniczego jak mniemam:) No to wiemy gdzie magicznych kwot się nie boją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooney
Bankierko a w Nordei na jakie stanowisko mialas rozmowe i czy detal czy firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
Właśnie wkurza mnie to że nie chcą na rozmowie powiedzieć jakie są zarobki, zapytają się ciebie, odpowiesz to robią głupie miny. Mam jeszcze do was pytanie, napiszcie SZCZERZE jak są możliwości awansu w banku ? bo co się pytam ludzi to każdy mówi że tylko po znajomościach , ale nie wydaję mi się aby osoba która skończy dobrą uczelnie państwową siedziała do usranej śmierci na kasie. Przecież widzę jest dużo ofert na wyższe stanowiska a jak ktoś ma np 6lat doświadczenia w pracy + dobrą uczelnie to nie ma problemu dostać awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooney
Krakowiak powiem Ci tylko tyle...uczelnia nie ma żadnego znaczenia, liczy się doświadczenia oraz Twoja wiedza....ktora jest sprawdzana zazwyczaj testami na 2 etapie rekrutacji.....a co awansow...nie wiem jak wyglada to w oddziale ...ale w centrali to tylko znajomosci ...ja dochodze do wniosku, że chyba pora już zakonczyc kariere w bankowosci bo robie sie nie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRakowiak
Ale przykładowo ze najniższego stanowiska powiedzmy asystenta klienta ciężko jest awansować na specjaliste ds.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowiak bo to się zrobi Twój osobisty wątek i Twojej kariery i awansu:) Zrozum że nie ma reguł, jesteś dobry i są sprzyjające okoliczności to może po 3 miesiącach a jak nie ma to może po 3 latach, ja uważam, że nie ma reguł. Ja osobiście po kilku miesiącach pracy na umowę zlecenie udałam się na rozmowę awansu na specjalistę ds. ... / z własnej inicjatywy/ usłyszałam że mam śledzic oferty w gazecie wyborczej:) podczas gdy etaty dostawali ci którzy mieli zerowe doświadczenie a bank otwierał nowe placówki ja akurat wysłałam CV i listo motywacyjny do centrali do dyrektorek Departamentu Kadr i Finansowania Nieruchomości - przyjechał ktoś z kadr i dostałam etat i byłam specjalistą a nawet starszym specjalistą:)- po okolo 7 miesiącach Karkowiak nikt Ci niczego nie da bo masz studia i odpowiednio długo pracujesz, czasami nawet wiedza nie wystarcza jak dyro obsadza stołki swoimi. NIE MA REGUŁ WIĘC ICH NIE SZUKAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzioooo
może mi ktoś napisać ile zarabia pracownik EURO BANKU na 1/2 etatu??? ile godzin w tyg. się pracuje? jest szansa,że później zatrudnią na cały etat??? praca w centrum handlowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzioooo
jest tam ktoś?? pomożecie??? potrzebuję informacji na temat EB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek21111
Jestem właśnie po rozmowie rekrutacyjnej do eurobanku na 1/2 etatu. I wraz się nie dowiedziałem jakie są zarobki - bo babka powiedziała że nie może tego powiedzieć na tym etapie. Dowiem się dopiero o ile dostanę się na następną rozmowę rekrutacyjną...... z kimś wyższym od niej. A potem o ile to nastąpi będzie szkolenie jednodniowe we wrocławiu. W ogóle się nie przygotowałem do rozmowy i raczej źle wypadłem...Ale co ma być to będzie - widziałem grubą teczkę. Na początku myślałem że to plik CV. Ale teraz przypomniałem sobie że CV wysyłałem przecież mailem więc nie wiem co to za teczka. Może oni sobie to wydrukowali... I tylko co jakiś czas coś sobie babka odznaczała (zależnie od mojej odpowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaaMAXana
we wroclawiu szkolenie? a z jakiego ty miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek21111
wrocław to centrala eurobanku i z jakiego miasta bym nie był to i tak tam bym trafił na szkolenie. Moje miasto leży po środku między wawą a lublinem. Więc taki jakby wschód polski. Więc spory kawałek. Ale wątpię żeby mnie tam zatrudnili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzioooo
Tak? a mi Pani która do mnie dzwoniła powiedziała ,że czeka mnie rozmowa z menagerem oddziału i to będzie ostatni etap rekrutacji! i później w ciągu 10 dni otrzymam odpowiedz czy mnie chcą czy nie. No i mówiła ,że żadnych szkoleń nie ma.Szkoli się w oddziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
Co powiecie na prace w citi handlowy ? w pn mam tam drugi etap rekrutacji, dziwne ze nie powiedzieli jakie stanowisko tylko że mają dla mnie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesująca 23
norek21111>>>>>> jakie pytania miałeś na rozmowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi20
Pracowałam w Citku na Ślasku i bardzo sobie chwale:) Zarobki chyba jedne z lepszych w bankowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesująca 23
norek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek21111
przesłuchiwała mnie babka pytania takie które pamiętam to: -dlaczego chcę pracować w Eurobanku? -czy wiem jakie produkty oferuje EB i miałem wymienić te które znam? -jest ostatni dzień a do normy brakuje sprzedac 3 karty kredytowe i co robię? -jak bym reklamował tutejszą placówkę eurobanku (tzn roznoszenie ulotek itp), -dała mi długopis i powiedziała żeby jej go zareklamował tak żeby miała ochotę go kupić, -co zamierzam robić za 5 lat, -czy jest jakieś osiągnięcie z poprzedniej pracy z którego jestem dumny więcej nie pamiętam:) jak sobie przypomnę to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesująca 23
dziekuje Ci bardzo,w pn mam rozmowę-te pytania są dla mnie b.przydatne:) jak sobie przypomnisz inne to sie podziel:) a czy Ty tez miałeś zabrać ze sobą swiadectwa pracy??i przygotować pracę nt.akcji marketingowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norek21111
Nie miałem nic przygotowywać na to spotkanie. Jak dzwoniła i się ze mną umawiała to tylko podała godzinę i miejsce. Tak więc ja olałem sprawe i się nie przygotowałem. A byłem pewny prawie na 100% że będzie pytała takie rzeczy jak- dlaczego chce dla nich pracować i żebym jej coś sprzedał. Więc jakbym się przygotował chociażby na te dwa pytania to o wiele lepiej bym wypadł. Brakowało mi słów i w ogóle źle wypadłem!!! Wyszedłem z wprawy. Jak człowiek siedzi w domu to zapomina języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyziooo
mi też kazali przygotowac coś na temat marketingu.. czyli jak wypromować kredyt EB. Mam również zabrać świadectwo pracy na rozmowę z menagerem. praca 20 h tygodniowo.Czy ktoś wie coś więcej................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
Mam jeszcze pytanko, praca w banku jest na etat czyli 160h i teraz pytanie czy będę miał 20dni pracy po 8h ? czy wszystkie dni powszednie np po 7-7,5h ? Dzięki za pozytywne słowa nt citi handlowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×