Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Lukasica
Czy ktoś się orientuje jak kszatałtują sie zarobki w lukasie na stanowisku asystenta bankowego? p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucaska
cześć. ja również byłabym zaitneresowana ile dostaje się w lucasie netto+prowizji, zdaję sobie sprawę, że pewnie co miesiąc bądź kwartał wygląda to inaczej, jednak chciałabym wiedzieć jakie jest takie standardowe wynagrodzene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinka- Praca w banku to caly czas kontakt z klientem. Na okrąglo. Oczywiscie mowie tu o sali operacyjnej-to nic innego jak handel:) Musisz sprzedawc. Wciskac byle gowno. Wcisnac najdrozszy produkt a jeszcze lepiej jak do tego produktu dolaczysz jeszcze kilka...i tak w kolko. Popieram prace w banku tak jak to opisalas np w kadrach placach czy administracji, a jeszcze lepiej w ksiegowosci-mowie calkiem powaznie. One nie wiedza co to jest stres.To naprawde zota robota, ale to juz w wiekszych oddzialach. Ja niestety nie mam mozliwosci przejscia na takie stanowisko bo mieszkam w malym miescie i nasz oddzial nie ma takiego zaplecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
alutos......w pełni Ciebie popieram. Ja mam dosyć pracy w banku, choć pamiętam jak bardzo chciałam pracować w banku, tyle ,że nie znałam wcześniej takiej pracy. Teraz już wiem co to jest i wiem ,ze to moja pierwsza i ostatnia praca w banku. Chcę pracować normalnie w biurze i nie mieć do czynienia z tymi wszystkimi klientami. Mam dość. Poza tym mam nadzieję ,ze już wkrótce będę w ciąży i bez wahania skorzystam z możliwości nie chodzenia do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erixsxxk
A ja pracuję kilka lat i mi się podoba... Zależy wszystko od tego gdzie trafisz. Moja pierwsza praca w banku też była straszna i nie chciałam pracować w bankowości. Teraz jest super. Luz i spokój, kasa kilka razy większa niż na poczatku. W tej pracy najważniejsze to nie bać się zmian i w razie czego zmienić i szukać swojego miejsca. Sprawdzone przez wiele osób i wszyscy są zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agap9
Witajcie Bankowcy Mam mozliwość podjęcia pracy w BPH jako doradca klienta (firmy). Interesuje mnie ile sie zarabia na początek na takim stanowisku? Jest to placówka wa małym mieście 20 tyś. mieszkańców. Ja mieszkam jakieś 20 km od tego miasta i musiałabym dojeżdżać. Czy wasi przełożeni proponują wam jakieś pieniądze na dojazdy? Proszę o szybką odpowiedz bo w poniedziałek mam mieć rozmowę i chciałabym się troszkę zorientować w płacach. dodam że to nie jest moja pierwasza praca, pracaowałam już przez 3 lata w banku tylko w rachunkowości (bez kontaktu z klientami). Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camo22
Witam, mam pytanie co do praktyk zawodowych w banku ING, czy brał ktoś w nich udział? jeśli tak to proszę powiedzcie czego mogę się po nich spodziewać, ile godzin tygodniowo trwają i czego wymagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki202
Chciałbym się coś dowiedzieć o warunkach pracy w Fortis Banku Inspektor ds. bankowych oraz Nordea doradca Klienta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
Witam wszystkich Może w jakimś stopniu poradzicie Dostałem dwie prace jednocześnie 1 praca w ING stanowisko doradca klienta ds. bankowości prywatnej w oddziale pensja 2000brutto czyli jakieś 1450zł netto do tego są premie kwartalne na poziomie mi nieznanym, rozwój w oddziale napewno jest możliwy. tutaj praca na 3 miesiące okres próbny. 2 praca w firmie telekomunikacyjnej z zagraniczym kapitałem stanowisko asystent dyrektora finansowego pensja 3500brutto czyli nieco ponad 2400zł do tego premie miesięczne do 200zł. tutaj praca na 6 miesięcy okres próbny. Więc oby dwie prace są związane z finansami, i teraz sie zastanawiam co wybrać ???????? Poradźcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
2000 brutto w bankowości prywatnej? Private banking? Przecież pracując z wymagającym klientem, którego majątek jest znaczny nie możesz zarabiać takich śmiesznych pieniędzy! Chyba, że ING nie stosuje się do powszechnej terminologii bankowej. Aby banki zaklasyfikowały klienta do bankowości prywatnej to musi wypełniać określony cenzus majątkowy bądź odp. poziom dochodów. http://www3.ingbank.pl/u235/navi/33363 i niby taki doradca za 2 tys. brutto? Żenujący bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
WBK ---> co wiesz na temat mobilnych doradców od kredytów gotówkowych i kart w WBK? pracują koło ciebie jacyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
Prosze o rade co w takiej sytuacji zrobić? Temat wyżej opisany. WBK też tak niska pensja na tym stanowisku jest dla mnie zaskoczeniem, teraz tylko pytanie czy to w szybkim tempie można zmienić jakie są realia tego nie wiem właśnie? Może ktoś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
a nad czym tu sie zastanawiać? ja bym w ciemno brał pozycje nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Nie maiłem kontaktu z osobami pracującymi w taki charakterze. Wiem tylko, że ogłoszenie w mim mieście pojawia się bardzo często na doradce mobilnego, może to o czymś świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
"maiłem" ups oczywiście miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agap9-no ja pracuje wlasnie w BPH tyle ze nie jestem doradca ale wiem ile oni zarabiaja. Zastnowilas sie aby dobrze nad swoja decyzja??? Co ja bym dala zeby pracowac w rachunkowosci bez klientow... No ale coz odpowiadam na Twoje pytanie. U mnie w pracy nowo zatrudniony pracownik dostaje od 2200 do 2500 brutto. Ale oczywiscie w kazydym miescie jest inaczej. W kazdym razie jesli chodzi o podwyzki to trzeba sie niezle pokajac przed szefem zeby cokolwiek otrzymac. Zreszta zadne pieniadze nie wynagrodza Ci stresu jaki na co dzien bedziez przechodzic. Chyba ze startujesz na kredyty hipoteczne. Tam jest troszke latwiej. W kazdym razie powodzenia, bo bedzie CI potrzebne jesli sie zdecydujesz na te posade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agap9 co do kasy na dojazdy to niestety maja to gdzies... tylko kierownik oddzialu dostaje sluzbowy samochod i komorke. No chyba ze bardzo przypadniesz im do gustu to moze zrobia wyjatek ale zczerze mowiac nie sadze. Maje-widze ze wiesz o czym pisze:) Zycze Ci szybkiego zafasolkowania. Ja juz ciagne 3 miesiac zwolnienia i ani mi sie sni tam wracac;) Ps: Maje ile juz pracujesz w BPH? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze WBK mial sie odezwac do piatku a tu ani widu ani slychu, pisaliscie wczesniej ze sie odzywaj w umowinym czasie, teraz to mnie troszke martwi ;( moze za duza kwote im krzyknalem 2300 brutto na doradce bankowego, ale przeciez tyle placa i troszke wiecej oddzwaniaj wogole z wiadomoscia negatywna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja WBK
Do JORDEL Jeżeli powiedzieli ci że odezwą sie np. za 2 tygodnie to sie odezwą za 2 tygodnie. Mi mieli dawać odpowiedz przez 2 razy i za każdym oddzwaniali w terminie jaki sami podali. Jednak teraz mieli dac ostateczną odpowiedz do końca października i nic sie nie odzywają. Ale nowej palcówki dalej nie widać w moim mieście więc chyba faktycznie mają jakieś problemy lokalowe. Nie stresuje się tym bo mam prace ale chciałabym konkretnie wiedzieć na czymstoje. Na moje oko nie masz sie o co martwić, a czy z negatywną odpowiedzią też dzwonią to nie wiem ale u mnie na rozmowie powiedzieli żę zadzwonią tak czy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Mnie że się nie dostałam poinformowali @ a czy oddzwaniają to tez nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
zapoznałem się dziś z tabelą prowizyjną na stanowisko doradcy mobinego w WBK i całkiem ciekawie to wygląda. chyba się zdecyduje bo za samo wyrobienie planu minimum kasy można dostać więcej niż za pełny etat siedząc jako doradca w placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja WBK Powiedzieli ze do konca tygodnia, tygodnia ktory minal w piatek, teraz mamy nowy i cisza dalej, u mnie podobnie bedzie to nowa placowka, a ja czekam na drugi etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka1
Ja czekam na telefon z eurobanku jakieś 20 dni i nic to już pewnie nie zadzwonią, bo z tego co wiem to ok 2 tygodni się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
do Jardel 2300 BRUTTO to nie za wysoka pensja a jakie dokładnie stanowisko? "moze za duza kwote im krzyknalem 2300 brutto na doradce bankowego" doradca bankowy, nie kojarzę takiego stanowiska - mógłbyś napisać dokładnie, i lokalizacje tzn. czy duże miasto wojewódzkie czy mniejsze miasto wojewódzkie, czy może małe mniejsze miasto? Pensja zależy od lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisalem -Doradca Bankowy (nie biznesowy ani firmowy) miasto wojewodzkie sredniej wielkosci ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
bph w Łodzi,PROSZĘ O INFORMACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
CHODZI MI O OGÓLNE INFORMACJE PENSJA NA POCZĄTEK NADGODZINY SOCJALNE PREMIE ATMOSFERA ITP. BĘDE WDZIĘCZNA ZA WSZELKIE INFORMACJĘ. POZDROWIONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ JAK CIĘŻKO JEST W BANKOWOŚCI. OCZYWIŚCIE NIE WSZĘDZIE,MAM NADZIEJE ŻE W BPH NIE JEST AŻ TAK ŹLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuksik- zycze Ci zebys nie mial/a okazji sie przekonac jak wredna potrafi byc ta praca, a juz w szczegolnosci w bph... Ja nie prcuje w lodzi ale moge Ci powiedziec jak to u nas wyglada jesli chodzi o pytania ktore zadales/as. Socjalne-cos tam maja, pensje-niesprawiedliwie dziela(pracownicy posiadajacy te same kwalifikacje i stanowisko moga miec dwie bardzo sie rozniace pensje np 900 brutto-o chyba znaczna roznica) nadgodziny-mozesz zapomniec(kierownictwo zakazuje ujawniac nadgodzin na listach obecnosci) A nadgodziny sa raczej normalka. atmosfera-u nas akurat nie moglam sie zaklimatyzowac przez rok, alejakos sie udalo, obecnie znam juz je 7 lat a i tak wole zeby relacje pozostaly czysto zawodowe. Jak ja nienawidze tej roboty... to tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×