Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Piciu
Do Jardel Czesc, tez zaczynam szkolenie w pon(03,12) w Bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Piciu ciekawe czy to samo, ja dopiero w piatek bede znal szczegoly, to mozemy poklikac na gg w piatek wieczorem, skad jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piciu
Do Jardel Jestem z okolic Kraka, a Ty? mozemy pogadac na gg tlko daj mi na siebie namiar to odezwe sie dzisiaj wieczorem, od kiedy bedziesz w Bielsku od niedz czy od pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z katowic, wieczorkiem napisze bo nie znam na pamiec, podjade w poniedz z rana do bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj do mnie zadzwonila pani euro banku, praca na pol etatu 950 brutto przez pierwsze 3 miesiace potem wiecej, tylko ze praca tez w soboty :/ powiedziala ze przekaze moja aplikacje menagerowi i ten sie ze mna skontaktuje, ale boje sie ze sie nie skontaktuje, bo kobieta mnie obudzila a do tego wszystkiego jestem chora wiec glos mam zachrypniety i zakatarzony :/ nie myslalam zbyt jasno jak dzwonila :/ Zastanawiam sie czy oddzwonia, wsumie to powieedziala zebym sie przygotowala na rozmowe z ich produktow i porownala 3 dowolne kredyty gotowkowe, to chyba nie kazala by mi przygotowywac jakby nie mieli zadzwonic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do euro, posiedz kilka miesięcy i szukaj pracy w normalnym banku za normalną kasę...... Na pewno znajdziesz jak już będziesz miała praktykę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do euro, posiedz kilka miesięcy i szukaj pracy w normalnym banku za normalną kasę...... Na pewno znajdziesz jak już będziesz miała praktykę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim robie to dla doswiadczenia.. Bo prace inna mam gdzie wyciagam roznie zalezy od miesiaca, ale dodatkowa kasa i doswiadczenie sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piciu
Do Jardel ok to czekam na info wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalibra
kotki2>>>> ja miałam to samo,zadzwonił do mnie Pan,rozmawiałam z nim ok.20min,pytania jak na rozmowie kwalifik.,też miałam przygotować porównanie 3ofert kredytów gotówk. i wiadomości o eurobanku. jestem już po rozmowie,i mówili,że zadzwonią w ciągu kilku dni,ale czy zadzwonią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalibra
Mi mówili o 850zł brutto na pół etatu,pewnie jesteś z większego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA pierdziele - ale kasa :/ Idźcie tam na kilka miesięcy i szukajcie za normalną kasę w normalnych bankach. Z doświadczeniem w bankowości nie powinnyście mieć problemów z pracą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z GOPu, startowalam do swojego miasta ale powiedziala ze tam jzu nie potzrebuja i czy moge w innym, a moge bo to blisko.. A jak rozmowa wygladala??? Duzo pytan?? jakies podchwytliwe?? Ja zawsze jestem bardzo zestresowana i boje sie rozmow nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalibra
Pytania raczej nie były podchwytliwe,takie beznadziejne:) jak zawsze, jak siebie widzę za 5 lat,na jakim stanowisku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalibra
2 osoby mnie przepytywały,tzn.babka pytała,a facet notował:) Pytań było na ok.20 min.rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
a ja jestem po oszałamiająco długim szkoleniu - całe 2 dni :) umowe podpisałem, zobaczyłem jakim samochodem będe jeździł a w połowie grudnia będziemy urządzać oddział po swojemu. a od stycznia ruszamy z koksem, już się doczekać nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
Jardel i Piciu Hej mam pytanko bo jedziecie na to szkolenie teraz do Bielska, macie przerobione e-learningi??? Odpiszcie na gg 1140086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKKKKKKK
Witam, Chciałabym pójść na praktyki studenckie (6 tygodni) do Banku WBK czy mam jakieś szanse aby później znaleźć pracę w tym Banku albo innym. Studiuje Finanse na 2 roku. I średnie mam ekonomiczne zawodowe?? Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKKKKKKKK
ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowy bankowiec
Od 12 lat pracuję w bankowości. Zdecydowanie są tu możliwości rozwoju i awansu pod warunkiem, że odpowiednio mocno angażujesz się w powierzone zadania, a nawet wyraźnie wykraczasz poza zakres własnych obowiązków. Co do rozmowy kwalifikacyjnej, to nalezy pamiętać, że powinna ona stanowić spotkanie dwóch równorzędnych partnerów. Zarówno osoba poszukująca pracy powinna się dobrze zaprezentować, ale równie ważne jest aby przyszły pracodawca wyraźnie zachęcił kandydata i powiedział dlaczego warto związać się z danym Bankiem. Na takich rozmowach zwykle bierze się pod uwage kulturę osobistą kandydata, nienaganny ubiór, otwartość... proponowałabym zapoznać się z produktami, które oferuje Bank, być może coś wyróżnia tę ofertę od konkurencji. Bardzo ważna jest świadomość tego jaka jest wizja i misja Banku - dostępne na stronie internetowej Banku. Życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizja misja i strategia hihh przyda mi sie na powtorke z zarzadznia :) Wiec dzisiaj Pani do mnie zadzwonila i zaprosila mnie na rozmowe w poniedzialek a ja znowu miala schorowany glos i zaspany i jeszcze cos w tel przerywalo :/ No nic zobaczymy w poniedzialek chyba musze zainwestowac w garsonke bo nie mam sie w co ubrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda DO JAN LUKAS
jak najbardziej masz szansę na pracę w Nordea. Kursy walutowe przejdziesz po podpisaniu umowy. Niestety nie będzie to lekka praca z uwagi na limity sprzedażowe, które trudno pogodzić z bieżącą obsługą Klienta. Dodatkowo niestety nie ma w Nordea żadnych systemów motywacyjnych dla tego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda DO KOTKI2
To poczytaj na tej stronce internetowej i wykuruj się do poniedziałku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKKKKKKK
Czy ktos da mi odpowiedz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Jeśli masz szanse na praktyki to skorzystaj z takiej propozycji. Niezależnie czy to będzie WBK czy inna firma. Doświadczenie jest kluczowe przy szukaniu pracy a nie rodzaj czy szczebel wykształcenia, Polska pod tym względem normalnieje. Nie ma pojęcia czego możesz się spodziewać na praktykach w WBK, ale raczej rzeczy standardowych, wszystko zależy od miejsca i przełożonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellle
Witam. Ja pracuję od 4 lat w jednym z największych banków spółdzielczych w Polsce, w okolicach Warszawy, zastanawiam się nad zmianą banku na jakiś komercyjny, w ogóle nad zmianą pracy bo atmosfera robi się nieciekawa, ale co mnie powstrzymuje... zarabiam 2000brutto plus miesięczna praktycznie gwarantowana premia 40%, nie mamy planów sprzedażowych, po godzinach zostaję w pracy sporadycznie, może góra 2 razy w miesiącu i nie więcej niż około godziny, a dodam jeszcze że pracuję jako kasjer-dysponent. Jak myslicie mogę liczyć na więcej na stanowisku obsługi klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBKKKKKKK
Witam ponownie Według Was jaki bank będzie najlepszy na rozpoczęcie praktyki? Pytam Was o to ponieważ w mojej wiosce nie mam za bardzo rozwinięcia sie zawodowe a praktyki będą dla mnie dobrym startem. Dojeżdżała bym do tego banku około 30 km. Ale chyba warto będzie sie poświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×