Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość aasiula
dlaczego tak się zawiodłaś? mam jeszcze drugą propozycję :) dlatego się tak wypytuję..póki nic nie podpisałam.. co jest u ciebie takiego strasznego?? a i w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
napisz poza tym jak było na szkoleniu..jak rozliczałaś się z kosztów dojazdów/bo podobno na weekendy wraca się do domku :) tak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kursu kasjera walutowego kazali mi siąść i obsługiwać, jak zapytałam czy będę miała jakieś szkolenie to odpowiedź była prosta:NIE. Dyrektorka pięknie umiała ściemniać na rozmowie kawlifikacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
.to ładnie :( a mówili coś o szkoleniu z produktów i z obsługi klienta..co tam robiłaś w takim razie przez dwa tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są \"Dziury\" w systemie do obsługi kasowej. To jest śmiechu warte, żeby taka instytucja jak ING pozwalała sobie na tak lewe programy, ale ja mam to już gdzieś spadam z tego banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
zdradź jakieś szczegóły co do kosztów, które poniosłaś sama na tym wyjeździe.. a co było opłacone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
jakie "dziury"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
a tak mimo wszystko jak sobie radzisz? u mnie wyraźnie powiedziano, że szkolenie zewnętrzne trwa dwa tygonie - na weekendy wraca się do domu.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi mówili o szkoleniu, ale mnie nie wysłali...może wybierają losowo? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
nie bardzo rozumiem..znalazłaś inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
ja natomiast popytałam trochę znajomego, który pracował w lucasie jak tam to wygląda/bo wiem że pytałaś na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczaj się że będziesz musiała nabyć każdy produkt ING i nie możesz odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
przez pół roku 1000 zł brutto na stanowisku juniora :( dla mnie to porażka, potem 2100 zł brutto, ale już z premią..awans możliwy, jeśli wyrabiasz przez pół roku do tyłu plan i po pozytywnie zdanym egzaminie i decyzji przełożonego 200 zł podwyżki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
banki to chyba naprawdę nienajlepszy pomysł :( sama nie wiem co zrobić już teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
dopiero od stycznia..o ile zacznę :) bo coraz mniej mi się to podoba..w sklepie z ciuchami w silesi zarabiałam więcej! a jak z tymi produktami..skoro i tak mam w ing konto, a w nationale nederlande fundusz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
tak, dokładnie dotyczy to sosnowieckiego lucasa, pracował tam 2 lata, ale się zwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosatje Ci karta kredytowa, albo najlepiej dwie od razu, debet, zawsze ci coś wcisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam, w Lukasie na rozmowie i całkiem inne warunki niż napisałaś, mi zaproponowali, dużo lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
tak, piszę o stanowisku juniora :) to najniższy szczebelek.. na jakie startowałaś? zapytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
jeszcze mi mówił o szkoleniu we wrocławiu, potem jest egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×