Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość aasiula
jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś konkretnego to napisz, popytam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
to akurat jest to o czym pisałam..ostatnie zarobki to 2100 brutto już z premią..nie wywalają za to, jeśli nie wyrobi się planu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
mówił, że w marcu/kwietniu jest premia roczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
popytam i w przyszłym tygodniu się odezwę :) a ty napisz jeszcze jakieś szczegóły dotyczące ING, czego mogę nie wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasiula
napisz jeszcze jakie zaporoponowali ci warunki..i czy są realne, tzn. już na papierze :) czy "wiszą" w powietrzu.. popytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK
Pracuje w WBK na stanowisku Opiekuna Klienta czyli odpowiednika kasjera. Pensja 2400 brutto i odbyłem 3 tygodniowe szkolenie. Jedyna wada to, że pracuje 8h z obsługą klienta, a z tego co wiem ING ma system 7h z klientem i 1h na sprawy papierkowe. Czy u Ciebie jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddział w głównej siedzibie banku tak ma, a wszystkie inne placówki pracują po 8h i prawie zawsze siedzimy nadgodziny, bo nie realne jest rozliczyć się w pół godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
witam, a czy masz jakieśiformacje na tema bph w łodzi, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
pensja dla szeregowego pracownika,socjal,premie,awans,itp będe wdzięczna, na razie nie uzyskałam żadnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwoj
a może ma ktoś info o Multibanku? obsługa indywidualnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna Kolasinska
Wlosy sie jeza jak piszecie o tych zarobkach. Pracownik fizyczny w Zachodniej Europie zarabia minimum 1400 EUR netto, przy czym koszty zycia w tych panstwach nie sa az takie duze jak na ogol ludzie mysla. Niektore towary sa tam nawet tansze niz w Polsce. W bankach w Europie Zachodniej zarabiaja minimum 2000 EUR netto, gdzie tu sprawiedliwosc? Smutne, ze na swiecie sa takie dysproporcje i doborbyt wielu ludzi zalezy od miejsca urodzenia. Oczywiscie sa i tacy ludzie, ktorzy niewaznie gdzie zyja i wszedzie sie potrafia dorobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAAGIOOO
Witam Czy ktoś pracuje w Skok Szefczyka mam rozmowę w sprawie pracy,może się od Was dowiem wcześniej jak jest w tej firmie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a to dobre
Szefczyka nie znam, ale Stefczyka tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
W sprawie INGu Odnośnie szkoleń to Angela24 może akurat trafiłaś na taką dyrektor oddziału, bądź masz doświadczenie już w bankowości dlatego Cię nie wysłali na to szkolenie 2 tygodniowe. U mnie w oddziale byłem na szkoleniu z kasjera, mam 3 dniowe szkolenie z produktów na początku grudnia i później 2 tygodniowe w Bielsku. Więc z tymi szkoleniami jest różnie, wszystko też zależy od dyrektora danego oddziału jakie są układy i jakie są jego starania o to by zespół był dobrze przeszkolony i miał wiedze na temat produktów na bierząco. Odnośnie wciskania pracownikom produktów to też jest różnie każdy chce nabić na plan jak najwięcej, ale nikt Cię chyba nie szantażował że jak nie zdecydujesz sie na jakiś produkt to bedziesz miała z tego faktu konsekwencje, to by była paranoja, z drugiej strony to jest indywidualna sprawa każdego pracownika czy ma dane produkty w banku w którym pracuje, napewno w dużym stopniu jest to wygodniejsze niż mieć w innym banku. Ale tak jak mówie to jest indywidualna sprawa ja mam konto gdzie indziej i nie zmieniam narazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
Tak:) I wiem, że dobrze wybrałem. Tak jak pisałem wyżej różnie to bywa zależy na kogo się trafi, praca jest jak fundusz inwestycyjny efekty widać po kilku latach, jest szansa rozwoju, wszystko okaże się w praniu. Narazie nienarzekam. Pozdrawiam i życze powodzenia u nowego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy szuka dobrego miejsca dla siebie :) Zauważ, że masz inne stanowisko, a to też ważna kwestia w banku. Dzięki i powodzenia w rozwijaniu skrzydeł w INGu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik
witam, czy naprawdę nikt nie ma informacji na temat bph w łodzi? proszę o wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milyhouse
jakie masz stanowisko milyhouse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milyhouse
Doradca klienta detal, ale tak jak już Angela24 pisała w ING są uniwersalne stanowiska w oddziałach banku, czyli obsługuje też kasę. Nie narzekam, pracuje w zgranym zespole. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO INGowcow Tez podpisywaliscie lojalke, ze przepracujecie 12 miesiecy, bo jesli nie to musicie zwrocic 1500zl za szkolenia w bielsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede pracowal w oddziale \"internetowym\" tam nie ma kasy tylko bankomat i wpłatomat... nio i mi daja mniej niz 2000brutto na start a chcieli duzo mniej tylko sie niezgodzilem i wynegocjowalem pare zl wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalibra
Czy jeśli mówią że zadzwonią w ciągu kilku dni ,to czy jest jakaś szansa że naprawdę zadzwonią,czy mówią tak,żeby zbyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wbk juz 3 tydzien czekam, a w ing mam miec w pon juz szkolenia w bielsku, dzis dalem wypowiedzenie w starej firmie kto z INGowcow jedzie teraz tzn 3 grudnia do bielska na szkolenia moglbym poklikac z Toba Angela24 na gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×