Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość noxxxman
sorka , nie precyzyjnie się wypowiedziałem. 30 tys to koszty szkolenia. Zwrócić bym musiał 3/4 jeśli sam bym zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxxxman
30 tys. - nie przesłyszałem się - chodzi o szkolenie które trwa jeden miesiąc , odbywa się w stolicy i jest w całości finansowane przez bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w tym banku 6 lat i każdy kto chciał się zwolnić nic nie płacił. Zawsze szli na rękę i podpisywali porozumienie stron. Chyba dla nich lepiej niż ktoś miałby siedziec na zwolnieniu lekarskim pół roku. Jeszcze nie słyszałam zeby ktoś to płacił. A odeszło mnostwo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxxxman
joanna - a jaka atmosfera panuje w Banku ? Jak wygląda system motywowania i kierownicy? Czy jest straszny nacisk na wyrabianie planów? Czy warto wogóle myśleć o karierze w tym banku od stanowiska doradcy bankowego dla małych i średnich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
hej dostałam prace w banku millennium, bardzo się ciesze bo zawsze bardzo chciałam pracować w banku, i b. dobrze czuje się przy aktywnej sprzedaży (urodzony handlowiec):) jednak dostane stanowisko asystent sprzedawcy, czy to oznacza że będę kasjerką ??????????????????????????? bo tak tu przeczytałam, a na rozmowie mówiono mi ze moja praca będzie polegała na aktywnej sprzedaży.stwarzaniu baz danych, to mi sie podoba, ale przy pracy na kasie boje sie odpowiedzialności materialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystennnt
Asystent obsługuje na kasie. Sprzedaż przy tym stanowisku jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deutsche Bank
Witam, Ile na początek na stanowisku Opiekun Klienta? Duże miasto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deutsche Bank
Do WBK i jak ta praca w deutsche banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
kurcze... a istnieje możliwość przeniesienia sie, po okresie próbnym. chciałam być sprzedawcą, nic nie wspominali o pracy na kasie..wiąże duże nadzieje z tą pracą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asyssstent
nie sądzę - tylko w przypadku jakiegoś przeszeregowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
no to trudno, pójdę będę sie starać przenieść, zobaczymy może sie uda jeśli będę mocno o to zabiegać i zobaczą jaka jestem dobra:) bardzo chciałam iść na sprzedawce, boje się tej odpowiedzialności materialnej..ale zobaczymy może będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwiwi Asystent sprzedaje i obsługuje w kasie. Z mojego doświadcznie wiem, że masz duze szanse na konsultanta jesli będziesz dobra w sprzedaży. Moj asystent po poł roku awansował na konsultanta. Wszystko zależy od oddziału do którego trafisz. Piszcie do mnie na meila jak chcecie jakichś szczegółów. dziubekjo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwiwi. czy ty będziesz pracowała w oddziale czy w centrum finansowym, czy w przedsiębiorstwach. Jest kilka obcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
pani dyrektor na rozmowie powiedziała że nie może mi nic na ten temat powiedzieć bo ma bardzo duże braki i nie wie gdzie mnie przydzieli, pozatym najprawdopodobniej będę pracowała rotacyjnie, ale chyba w oddziale,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Analityk
Złożyłam aplikację w banku na stanowisko Analityka ds kredytów hipotecznych. Czy ktoś pracował na takim stanowisku???? Ile Analityk może zarabiać??? Proszę o informację. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerii
powiedzcie coś o pracy w banku Raiffeisen, o innych bankach jest tu dość duzo informacji natomiasta o raiffeisenie zero, czy podpisywaliscie lojalke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
czy karalność dyskwalifikuje mnie jako pracownika banku? dodam że mam wyższe wykształcenie, a przestępstwo(składanie fałszywych zeznań) było popełnione ok5lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
karalność dyskwalifikuje cię z tego co wiem ale nie tylko z pracy w banku ale też wielu innych instytucjach, np ubezpieczeniach... było mówić prawde na przesłuchaniu, teraz masz przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
ok rozumiem ale czy nie powinno być to wpisane w wymaganiach koniecznych, lub przynajmniej zapytane na rozmowie.do instytucji państwowych wiem, że nie mam co się starać bo jest wyraźnie napisane Osoby nie karane za przestępstwo popełnione umyślnie. dajmy na to że ktoś przeszedł wszystkie etapy rekrutacji, kazali mu się zwolnic z poprzedniej pracy, i co teraz powiedzą mi sorry ale cię nie zatrudnimy? dodam jeszcze że mam małe dziecko na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
ok rozumiem ale czy nie powinno być to wpisane w wymaganiach koniecznych, lub przynajmniej zapytane na rozmowie.do instytucji państwowych wiem, że nie mam co się starać bo jest wyraźnie napisane Osoby nie karane za przestępstwo popełnione umyślnie. dajmy na to że ktoś przeszedł wszystkie etapy rekrutacji, kazali mu się zwolnic z poprzedniej pracy, i co teraz powiedzą mi sorry ale cię nie zatrudnimy? dodam jeszcze że mam małe dziecko na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
ok rozumiem ale czy nie powinno być to wpisane w wymaganiach koniecznych, lub przynajmniej zapytane na rozmowie.do instytucji państwowych wiem, że nie mam co się starać bo jest wyraźnie napisane Osoby nie karane za przestępstwo popełnione umyślnie. dajmy na to że ktoś przeszedł wszystkie etapy rekrutacji, kazali mu się zwolnic z poprzedniej pracy, i co teraz powiedzą mi sorry ale cię nie zatrudnimy? dodam jeszcze że mam małe dziecko na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
joanna ---> złożyłem wniosek i czekam. napisze jak dadzą odpowiedź kak ---> nie wiem czy powinno być wpisane. nikt prawnie nie usankcjonował co musia a co nie musi być w ofercie pracy napisane. a na końcu rekrutacji powiedzą ci jakie dokumenty trzeba dostarczyć i albo to sie zrobi albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
ok rozumiem ale czy nie powinno być to wpisane w wymaganiach koniecznych, lub przynajmniej zapytane na rozmowie.do instytucji państwowych wiem, że nie mam co się starać bo jest wyraźnie napisane Osoby nie karane za przestępstwo popełnione umyślnie. dajmy na to że ktoś przeszedł wszystkie etapy rekrutacji, kazali mu się zwolnic z poprzedniej pracy, i co teraz powiedzą mi sorry ale cię nie zatrudnimy? dodam jeszcze że mam małe dziecko na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Guder - właściwie to jest, w prawie unijnym to zawarte, które nas jako członków Unii Europejskiej nas obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to było 5 lat temu to z tego co wiem zanika ślad dla przeciętnego kowalskiego i powineneś dostać zaświadczenie o niekaralności - spróbuj.... Zresztą w niektórych bankach samo pisemne oświadczenie wystarczy i nie jest to sprawdzane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
same przestępstwo popełnione 5 lat czy nawet 6 ale zanim sprawa znalazła sie w sądzie minęło kilka lat wiecie jak jest z polskim sądownictwem i zatarcie będzię dopiero za rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Wykonałam tel do departamentu rekrutacji powiedziałam całą prawdę i po konsultacjach, uznali ze nie stanowi to dla nich problemu:) tak wiec szczerość popłaca a karalność wcale nie jest przeszkodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmm to ciekawostka.... Z tego co wiem to jest jakoś prawnie zasankcjonowane.... Samą taką rozmową dla potencjalnego pracodacy jesteś nei do końca pewna osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×