Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Ja idę jutro na ostateczną rozmowę z kierowniczką Lukas Banku. Podobają mi się warunki,bo na cały etat dają 1600zł+premie, wcześniej szkolenie w placówce banku i w szkołce we Wrocławiu 2 tyg ;) A póki studiuję warunki jak dla mnie bardzo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami_k
prosze o pomoc ide w czwartek na rozmowe do banku bo chce zmienic prace od 3 lat nie bylam na żadnej rozmowie, jakie moga pytania zadawac? czy jakies testy daja? bo czytam ze sa a gdzie moge je znalezc?? Prosze pomózcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko5
Kretkaaa potrzebuje porady w sprawie rozmowy w invest-banku. Czy mozemy pogadac poza forum? np mail czy gg?? bede wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami... byłam ostatni i dostalam sie do 2go etapu. Pytan mnostwo..jak zachowac się z \"trudnym klientem\", jakie chechy Twoje sa wazne w tej pracy, jak powinien wygladac idealny sprzedawca(bankowiec). Poszukaj na pracuj.pl info o rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszxx
witajcie, czy jest ktoś z Raiffeisena? jakie są zarobki doradcy w korporacji? otwierają noy oddział w b. mieście wojewódzkim, miasto 100 tys. Będę wdzięczny za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
Słoneczko5 ............... podobnie jak kretce odradzam pracę w tym banku. Marne pięniądze dają a niewiadomo jakich cudów by chcieli. I bardzo prosto się do tego banku dostać. Pytania ogólne o tym co wcześniej robiłaś , jakie masz plany, żadnych konkretów. Gdybym miałam na oku jakąś inną pracę szybko bym stąd uciekała. A to ,że nie tylko ja myślę o odejściu świadczy dużo rotacja pracowników i ciągłe rekrutacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko5
Maje-> chciałabym Cię wypytać jak mozna jeszcze o pare rzeczy, staram sie w tym banku o prace ale w Warszawie, a Ty gdzie pracujesz? Mozemy pogadać poza forum?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnamagda
Czy ktoś ma doswiadczenia z GE Money chodzi mi o placówkę partnerską, nie o centralną i stanowisko doradca klienta. Czy tam również są jakieś plany sprzedażowe, które trzeba wyrobić? Ogólnie jakie warunki płacowe i jak wygląda praca w ge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Analityk
Witam. Złóżyłam cv do Lukas Banku I Eurobanku na stanowisko Analityka ds. Kredytów Hipotecznych, czy ktoś się orientuję jak atmosfera jest w tych bankach, i ile może zarobić Analityk ds Kredytów Hipotecznych. Jestem z WROCŁAWIA. Mam na mysli oczywiście Wrocław. Będe wdzieczna za informację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Analityk
Chodzi mi w ogóle o Departament Wniosków Kredytowych, ile zarabia np. Specjalista ds Kredytów Hipotecznych we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia*
Pani_Analityk a obecnie na jakim stanowisku i w jakim banku pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaa
Joasiu z Millennium-juz odpowiadam w sprawie karty. karta oczywiscie byla zalozona w systemie, ale tego samego dnia z innego oddzialu, ktory niby uzurpowal sobie do pana prawo ,bo pierwsi do niego zadzwonili z pre-approval)-dostalam faxa od pana, dziwne, nie?), ze on z karty rezygnuje...i trzeba bylo wszystko odkrecac,a po jakims czasie zostala zalozona nowa karta w tym drugim oddziale. Sloneczko-na rozmowie w invest padaly pytania-jaki masz pomysl na zwiekszenie sprzedazy kart, jak uporasz sie z niezadowolonym klientem, ogolne o produktach banku,twoje sukcesyitp...robisz potem test psychologiczny. nie martw sie, oni robia sztuczny tlum, a ogolnie bardzo malo oferuja, wiec maja malo chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Analityk
Pracuje jako specjalista ds nieruchomosci komercyjnych u praywatnego inwestora, ale posiadam wyksztalcenie ekonomiczne, finanse bankowosc, ale w banku nie pracowalam. Wiec pytanie jak na to w ogole bede patrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz001
Dziś byłem na rozmowie w sprawie pracy w Nordei. Mam 5-letni staż w Banku. Wyszłem, bo bo nie wierzę, że można zaproponować pracę na stanowisku Doradcy Klienta od piątku do soboty (co druga sobota) pracę za 1.500 PLN brutto miesięcznie + premię za sprzedaż ale roczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też zapytam
Czy może ktoś z Was pracował w Żaglu S.A. mam za tydzień rozmowę na stanowisku Asystenta d/s sprzedaży???? Nie chodzi mi o wysokie zarobki, wystarczyło by mi 1 200 netto. Czy są tam plany do wyrobienia? Czy warto? Pracował ktoś lub macie tam znajomych którzy pracują? Czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiorek83
do mnie zadzwonili z CitiPhone rozmowe mam za tydzień, z tego co kiedyś tu czytałam to podstawa jest tam mała coś koło 1000 na rękę + premie wie ktoś więcej na temat tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretkaa/ To im się karta i tak nie naliczy. Karta zakładana w miejsce zamkniętej nie nalicza się do premi/ bez sensu to zrobili. Zadzwoniłabym do koordynatora na miejscu twojego kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
Słoneczko5 ............. tak jak Ci kretkaa pisze. W sumie żadnych wymagań ale też płace tak marne ,że aż wstyd się przyznać, ale mam około 1000 za opiekuna klienta gdzie mam do czynienia z kasą. I weź się tu utrzymaj. Dobrze ,ze nie miszkam sama. Zaczęłam pracę tylko po to w tym banku by zdobyć jakieś doświadczenie zawodowe. Zdobędę i ucieknę a może uda mi się zajść w ciążę i tak by było najlepiej . Tak czy inaczej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONA81
WITAM PROSZĘ O POMOC CZY JEST KTOŚ KTO PRACUJE W RAIFFEISEN BANK ZA 3 DNI MAM 1. ROZMOWĘ NIE WIEM CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PROSZĘ POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruzter
:) czesc Dziewczynki i Chłopy ... na forum trafilem przypadkowo ... szukalem cos o pracy w bankach na necie i wyskoczylo ;) nie to ze czytam babeczkowate fora ;) no ale co chcialem otoz bylem na rozmowie w polbanku ... oczywiscie do momentu spotkania nie bylo wiadomo czy to nie jest czasem slynny juz Mellon ;) no i jakbym sie nie zapytal to bym dalej nie wiedzial :) ale teraz juz wiem ... a wiec wyglada to nastepujaco ... stanowsiko - specjalista ds. sprzedazy produktow finansowych - kredytow konsumpcyjnych ... czyli dzwonienie glownie po firmach i proba wcisniecia jakiegos badziewia ponad miare potrzeb ;) pensja stala 1500 brutto :D + prowizja ... prowizja w wysokosci 1000-1500 zl po zaklepaniu ponad 300 000 kwoty kredytow :) ... 1 auto na 4-6 osob z koniecznoscia rezerwacji :D ... brak zwrotow za paliwo jakby sie chcialo jezdzic wlasnym :) ... praca czesciowo w biurze - czesciowo w terenie ... jakies wejsciowki na fitness ... po pozytywnej decyzji szkolenie w Wawie - bez koniecznosci zwrotu kosztów po zerwaniu umowy ... a i chodzi o prace w Gdansku zeby nie bylo ze w jakiejs malej miescince ... czyli ogolnie Mellon to #$@!%$%$ ... nie rozumiem jak mozna zarabiajac w przeciagu roku miliony zl dawac ludziom takie zebracze pensje ... trzeba sie szanowac ... z przodu honor - z tyłu goła dupa ;) pozdrawiam przyszłych bankowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu Polbank
Witam! Mam oferte pracy w Polbanku na stanowisko sprzedawcy produktow bankowych, czy ktos moglby mi pomoc, czy warto zaczynac tam prace, a przede wszystkim, jak to wyglada w przyblizeniu i najwazniejsze: czy ktos z was nie wybiera sie czasem w najblizszym czasie na szkolenie do Warszawy???? Prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkak
Chciałam się dowiedzieć jak Ci poszła rozmowa z kierowniczką banku jakie pytania zadawala? ja tez mam wkrótce rozmow z dyrektorem placówki i chcialabym wiedziec jak taka rozmowa wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkak
do Mari88: Chciałam się dowiedzieć jak Ci poszła rozmowa z kierowniczką banku jakie pytania zadawala? ja tez mam wkrótce rozmow z dyrektorem placówki i chcialabym wiedziec jak taka rozmowa wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaa
Joanna71, mozna sie z Tob jakos skontaktowac nie na forum? chcialabym sie zapytac o pare spraw dot pracy w oddziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kierowniczką rozmowa podobna do pierwszej;) O byłą pracę pytała, o pracę z klientem i przebojowością musisz się wykazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inertia
witam! jutro idę na pierwszą rozmowę do Raiffeisen Bank, może ktos tam pracuje i może mi powiedzieć coś o stanowisku - specjalisty ds. sprzedazy produktów hipotecznych - jakie warunki umowy, jaka kasa, czego spodziewać się na tej rozmowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noxxxman
No i znów byłem na rozmowie w banku. Tym razem Millennium. Stanowisko to doradca i opiekun klienta w segmencie małych i średnich firm. Praca polega na pozyskiwaniu nowych klientów, sprzedaży kredytów obrotowych itp. Do dyspozycji samochód służbowy na 3-4 osoby, telefon komórkowy i laptop. Pensja to podstawa, na razie nie wiem jaka bo mnie się pytali jaką bym chciał więc powiedziałem że minimum 2500 brutto, plus premie od ilości ilości umów i wartości. Pierwszy miesiąc to szkolenie w Warszawie na koszt banku. Potem praca. Jeżeli chciałbym w ciągu 2 pierwszych lat zerwać umowę z własnej winy to muszę zwrócić 3/4 kosztów szkolenia czyli sumy 30 tys zł. Pytanie czy jest to gra warta świeczki. obecnie mam robotę którą chcę zmienić - jako agent nieruchomości 1300 netto dostaję. Czy ktoś pracował w millenium - jaka atmosfera, jak wygląda tam praca , czy warto? Koleś na rozmowie roztaczał wizję wielu szkoleń, opieki medycznej, rozwoju zawodowego -jak wygląda to w praktyce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coooooooo
30 tys ??? Heheheheh Jak ja pracowałem to jakos 2 tys :D było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×