Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość kak
nie wiem szczerze mówiąc przygotowana byłam na poszukiwanie innej pracy, a tu info zwrotne, ze nie stanowi to dla nich problemu:) skakałam do góry ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa24
heej, wiem ze topik jest o bankach ale mam pytanie odnosnie firmy zjmujacej sie ubazpieczeniami...firma znana w średnim miescie..jaka sume zarobków podac....aha, stanowisko pracy typowo administracyjne..tzn papierkowa robota :) dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justa
1500 zł podaj - pewnie utną do 1000-1200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
kak - a jaki to bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
Ile może zarabiać inspektor bankowości hipotecznej??? min. wykształcenie średnie, ale też preferowany ukończone studia ekonomiczne. Weryfikacja wniosków kredytowych, przygotowywanie umów kredytowych, współpraca z Analitykami. Jaka pensja wchodzi w grę w ogóle????? Proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, obecnie pracuje w Lukas banku, złożyłam cv do ING i Milenium. moze ktoś cos wie na temat tych banków??? interesuje mnie tez wynagrodzenie, do milenium złozylam jako asystent klienta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas - doradca ds kredytów
witam, ja dostałem pracę w punkcie obsługi klienta Lukas banku w łodzi ( punkt ten jest w supermarkecie z elektroniką etc ( studiuję na 1 roku bankowość zaocznie) zaproponowali mi 1200brutto + premie od wyników (cokolwiek to znaczy ) pracuję co drugi dzień po 11h. kiedyś wysłałem do nich cv mailem i aż się zdziwiłem jak zadzwonili. na rozmowie właściwie o nic nie pytali konkretnego, tylko jak z dyspozycyjnością, nastawieniem do ludzi i dlaczego ten bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata..
pracuje w ING i mam 2500 brutto i praca jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę was ludzie
Pracuje w pewnym dobrym banku i zarobki opiekunów kształtują się na poziomie 2000-3000 netto + darmowa opieka medyczna+dodatki+premie kwartalne i krew mnie zalewa jak widzę jakie Wy macie oczekiwania płacowe, ceńcie się , 1500zł netto w banku no sorry tyle to się w sklepach spożywczych zarabia a odpowiedzialność o wiele mniejsza. Jak ludzie mają takie niskie oczekiwania płacowe , to po co pracodawcy mają płacić godne pieniądze. Dobra pensja to min 5000-6000 tysięcy , aby mieć choćby zdolność kredytową na zakup małego mieszkania a nie samym kredytem człowiek żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę was ludzie
A i dodam jeszcze, że niektórzy opiekunowie zarabiają 1500 netto bo są takimi matołami co niektórzy tutaj i tyle sobie krzyknęli na rozmowie kwalifikacyjnej , ja powiedziałem , że chce 2900 i dostałem 2500 na próbnym a po próbnym 2900 netto i pracuję z matołem , który zarabia 1500 bo tyle powiedział na rozmowie kwalifikacyjnej , przez takich zarobki w branży spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
cześć miśka1312, a Lukas Banku w jakim mieście pracujesz? we Wrocławiu może? jak jest tam atmosfera? i na jakim stanowisku pracujesz? proszę o informację zwrotną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
Ile może zarabiać Inspektor Bankowości Hipotecznej......ratunku, mam rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem jaką mam podać kwotę?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kika 1313, ja pracuje w gorzwie, atmosfera wpracy jest super ale wiesz sprzedaż i sprzedaż, pracuje na stanowisku doradca junior. nie wiem ile moze zarabiac inspektor bankowosci hipotecznej ale mysle ze gdzies ze 2500 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkak
Jakie sa obowiązki na stanowisku doradca junior w lukas banku jest w tym obsluga kasowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkak
ile sie zarabia na stanowisku doradca junior w lukas banku na rozmowie podalam kwote 1200 netto to pani od rekrutacji powiedziala ze podstawa napewno jest nizsza (oddzial jest w malej miejscowosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradca junior jest zarówno dysponentem jak i kasjerem. 1700 brutto taką podstawę dają,ale w dużym mieście na Śląsku...(Jednak nie polecam tego banku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w millennium
Hej,jakieś dwa miesiące temu pisałam na tej stronce bo dostałam prace w mille i byłam ciekawa jak sie pracuj.niestety musze powiedziec że jestem niemiła rozczarowana,byłam miesiąc w Warszawie na szkoleniu a od dwóch tygodni pracuje jako asystent klienta.Atmosfera w pracy kiepska ,ciągłe pretensje jak czegoś nie potrafię zrobic,starzy pracownicy zapomnieli że kiedyś też sie uczyli,ciągły stres i poganianie żeby wszystko szybciej robi,a niestety ja jako nowy pracownik jeszcze się uczę.Szczerze mówią wiązałam z tą pracą ogromne nadzieję,ale bardzo sie rozczarowałam,na rozmowie mówiono mi że będę miała opiekuna który bedzie mi pomagał a mój opiekun ma ciągłe pretensje ze nie umie tego czy tamtego,a skad mam umiec jesli mnie nikt nie chce nauczyc,jak czegoś nie wiem to opiekun szybko przyjdzie i zrobi.ale nie wytłumaczy bo ciągle nie ma czasu,no to sie pytam jak mam sie nauczyc,ale nikogo to nie interesuje.Tak naprawde to praca w tej firmie to najgorszy błąd jaki popełniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
nowa w millenium a ile zaproponowali Ci wynagrodzenia i jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Prosze was ludzie
A gdzie pracujesz? Taki chętny do oceniania innych... Ciekawe czy odpowie na pytanie czy to za trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiwi
do nowa w millennium ja jestem tez nowa dziś mam drugi dzień szkolenia wczoraj mieliśmy wykład z pewnym portugalczykiem, który mówił że jak sie czegoś nie wie to trzeba pytać i to bardzo ważne i dobrze jeżeli pytamy powinno się też sobie wzajemnie pomagać bo taka jest polityka tej firmy mówił o etyce zawodowej, bardzo mi się to podobało, więc może przypomnij o tym swojemu opiekunowi bo chyba zapomniał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka 1312
witajcie, nowa w milenium ile ci dali wynagrodzenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
JA mam szkolenie w W-wie od 5 maja.Równięż MiLLe -Doradca bankowy ds. przedsiębiorstw.Czy możecie mi napisać ile dokładnie trwają te szkolenia,jak wygląda dzień takich szkoleń,gdzie jest zakwaterowanie(adres),czy można przyjechac np w niedziele jak szkolenia są od poniedziałku,Ile dziennie trwają,czy od zakwaterowanie jest daleko do miejsca szkoleń??????Wszystkim dziękuje za wszystkie inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaa84
Hej! Pomóżcie!!! Czy ktos był na trzecim etapie rekrutacji do EUROBANKU??? Ma być to podobno rozmowa z jakimś kierownikiem regionalnym czy coś. Błagam pomóżcie! Bardzo zależy mi na tej prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
mam jeszcze małe pytanie.czy doradca ds. przedsiębiorstw musi sam podać firmy do których jedzie,czy dostaje baze takich klientów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do millennium Tak doradca sam sobie tworzy bazę. A tak naprawdę to cięzka charówa a robi się na podstawę bo z tego co tu czytałem podobno łatwo plan wyrobić no to gratulacje bo wcale nie jest łatwo:) hi zrób 3 pkt. w miesiącu które przynoszą dochody nie mając doświadczenia duzego w pozyskiwaniu klientów:) tak więc dodatkowy 1000 brutto obok nosa przechodzi miesiąc w miesiąc jak ktoś jest wytrwały i libi tylko podstawe 1500-1600 brutto to powodzenia ale więcej propnują w myjni. A tak nawiasem mówiąc jeśli już kotoś zdecyduje się na tą pracę to łatwo nie będzie zrezygnować jak sami dobrze wiecie szkolenia i przygotowanie pracownika kosztuje . Dobra rada 3 razy pomyśl zanim dasz odpowiedz bo tak możesz stracić bezsensownie kawałek swojego życia. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
do bankwiec08 no to mnie załamałes w tej chwili.ja juz sie na ta prace zdecydowałam.masakra!!!!!!!!!!!!!ale oczywiście nikt mi o tym nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimia
jutro czeka mnie rozmowa w mbanku, przewertowałem forum ale nic nie znalazłem czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×