Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Elizaaa
Witam, czy ktoś aplikował na analityka kredytowego? Ja mam rozmowe w wawie w invest-banku i nie wiem jakie pytania padną, moze jakies testy?? mialam rozmowe pzez telefon to pytali mnie m.in ile bym chciala zarabiać to powiedziałam 2000 netto. Może ktoś mi pomóc??? Dzięęęęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuj.pl oferty pracy
2000 netto to w Wawce sprzataczka zarabia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaaa
pracuj.pl oferty pracy powiedziałam minium 2000 netto. Może w takim razie wiesz ile się zarabia na tym stanowisku zwłaszcza w Wawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
ja własnie dostalam prace w millennium na stanowisku doraca bankowy ds przedsiebiorstw bede zarabiała 1500 brutto+prowizja.czytajac wasze opisy to chyba powinnam sie powiesic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLENNIUM
Ja równiez dostałem pracę w mille jako doradca bankowy w departamencie współpracy z przedsiebiorstwami - segment SME. Podstawa 1600 brutoo plus 1000zł brutto premi za realizację planu, który podobno do wykonania z palcem w dupie. Po trzech miesiącach wszystko analogicznie wzrasta do całkiem przyzwoitego poziomu. Samochód do dyspozycji w czasie pracy - i tu mam największe obawy, czy nie będzie aby problemu z korzystaniem z tego samochodu. No bo jesli zatrudnili 6 takich osób to czy mam rozumieć że każdy ma swój samochód, czy może będziemy musieli się jakoś dzielić. Czy ktoś może rozwiać moje obiekcje i poradzić czy dobrze zrobiłem biorąc tę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
do MILLENNIUM. JA jestem na podobnych warunkach i też tyle dostaje za realizacje planu + inne.Z tego co wiem to w żadnej placówce nie ma samochodów na wyłączność.Musisz się dzielic samochodem badź tez jeŹdzic z innymi.Np do danego miasta zabierają się 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
nie wiem czy jestes osoba początkującą w bankowosci, ale słyszałąm,że na poczatek to jest super sprawa i dużo można się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec z niemiec
Dla wszystkich, ktorzy chca pracowac w banku za granica : moge tylko powiedziec jak jest w bankach w niemczech. a wiec kokosow tu tez nie ma. targety sa i to strasznie wysrubowane. ja na szczescie mialem szczescie i pracuje w backoffice w papierach wartosciowych jako normalny "robol". mam na rok okolo 40000 euro brutto ( 26000 netto ). zarobki w porownaniu do polski sa naturalnie duze, ale trzeba utrzymac rodzine i.t.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILLENNIUM
Jestem osobą początkującą w bankowości. Trochę lipa z tymi samochodami, jakoś sobie tego nie wyobrażam, a autobusami jeździć nie mam zamiaru. Wiesz może coś o szkoleniu, np. czy gwarantuja wyżywienie i jak jest z tymi dietami za delegację? Napisz jeszcze w jak dużym mieście będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bankowiec z niemiec
widzisz a ja mam w Polsce za poprzedni rok niecałe 80 tys brutto + moja żona niewiele mniej.... I uważamy że nie warto wyjeżdżać za granicę w Naszym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millennium
wiem,że wracaja Ci koszty dojazdu (czyli zwrócą Ci za bilety).Wiem, że nocleg jest opłacony,ale co do wyżywienia to nie wiem ale przypuszczam,że musi by zapewnione. Ja w jednym z wiekszych miast będę pracowac.Może razem będziemy:)Jak coś to pisz na mejla iwona4444@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżywienie jest :) noclegi i dojazdy zwracają, do tego delegacje jeszcze wypłacali kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaaa
bylam na rozmowie w Invest-Banku, mam bardzo ngatywne zdanie po tym, co tam sie zdarzylo...zero szacunku juz na poczatku, ktos caly czas przerywal rozmowe, uderzajac drzwiami o krzeslo, na ktorym siedzialam, odbieranie telefonow w trakcie rozmowy. no i zaproponowali mi nizsza kase od tej, ktora teraz mam, argumentujac to szansa premii kwartalnej (target kolosalny). nie , no szkoda gadac, a jeszcze bardziej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
kretka.....piałąm Ci już ,że w tym banku jeśli Cię czymś zaskoczą to zazwyczaj in minus. O premii to w ogóle nie słyszałam. Ciesz się jak Cię nie przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feel
hej! A co sądzicie o tym: MultiBank doradca bankowy - własna działalność gosp. - 3000 brutto, - prowizja, - premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWSZECHNY DOM KREDYTOWY
czy ktoz z forum może wypowiedzedzieć się na temat PDK? ostatnio pojawily sie ogloszenia ,że szukaja doradców kredytowych (kredeyty samochodowe) zastanawiam sie nad zlożeniem tam aplikacji. hmmmmmmm.........ale nic na temat pracy w tej placowce na forum nie znalazłam i nie wiem czy ogólnie warto tam aplikować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaaaaa
wlasnie ze nie przyjeli do investu, ale odmowilam:) spotkaliscie sie z podkradaniem klientow przez sąsiednie placowki tego samego banku?dzis wlasnie tak zabrano mi karte k.to jakas paranoja, a yla juz zalozona w systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam -
Witam Wszystkich, ale sie naczytałem. Millenium króluje widzę. Wie Ktoś coś o PKO???????? np. ile brutto jest jako kasjer????????? Pozdrawiam. p.s. w jakim banku najlepiej zaczynać ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że najlepiej zacząć od SKOKU, potem do każdego banku Cię przyjmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam -
Dzięki, prawdę mówiąc najgorzej się gdziekolwiek zahaczyć, tym bardziej jak są osoby po studiach, muszą chwytać żeby potem wybierać hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kretka . Założyłaś tą kartę w systemie to jak ci inny oddział mógł ją podkraść? Kartę zakłada się po amc oddziału klienta. Czyli jak ty kartę założysz klientowi z innego oddziału to ona tobie się naliczy i oddziałowi amc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millennium ma otworzyć w tym roku bardzo dużo oddziałów więc będą szukać ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam -
wszędzie głośno że jak na razie Millenium najwięcej chwyta ludzi, mogliby na stronie umieszczać o miejscach pracy, bo dużo jest w oddziałach a na stronach cisza :), ma ktoś jakieś wiadomości jak w tym PKO??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
w ostatnich dniach szukałem dla siebie kredytu i zaliczyłem odwiedziny w expanderze, w mbanku i millenium. musze powiedzieć że jestem zdruzgotany poziomem obsługi. w expanderze: w sumie było najlepiej. jedyne co boli to że "doradca" który doradził mi kredyt w mbanku gdy usłyszał że kredyt na 30 lat mnie nie interesuje to powiedział że ok, zrobimy na 35 lat. wszystko by było ok gdyby nie to że zapoznałem się dokładnie puźniej z proponowanym mi produktem i okazało się że 35 lat ni hu hu nie będzie i "doradca" zmyślał - pewnie po to żeby klient mu nie uciekł :P aha, koleś nie umiał znaleść na stronie mbanku kursów walut. w mbanku: koleś poza niechlujnym wyglądem nie znał ani kursu franka (pomylił się o 10gr w dół) albo specjalnie go zaniżył żeby symulacja spłat lepiej wyszła. nie znał też aktualnego liboru 3M. przy robieniu symulacji spłat "pomylił się" i zamiast 4,2% wpisał 4,09%. w millenium: w tym banku mam kredyt i chciałem się dowiedzieć czy można negocjować marże kredytu i rozciągnąć okres spłaty. tu "doradca" jedyne co z pewnością powiedział to że marża nie podlega negocjacjom. nie wiedział za to w jaki sposób można rozciągnąć spłate (musiał kolege pytać), chyba z 10 min szukał mnie w systemie, jego wygląd też pozostawiał nieco do rzyczenia. generalnie nędza, nedze. jak tak wyglądają wszędzie kadry to aż strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guder ty jak zwykle pijesz do innych banków :):):):):):) W millennium faktem jest że bardzo duża w nim rotacja. Kredyt hipoteczny produktem łatwym nie jest. Pracownik potrzebuje doświadczenia aby ogarnąć to wszystko. Powiedz mi teraz jak młodzi ludzie mają tego doświadczenia nabrać. Trochę wyrozumiałości chłopie:):):):) Ja stary bankowiec i ty też ale przypomnij sobie jak zaczynałeś. Nie pamięta wół jak cielęciem był? Ja jestem bardzo wyrozumiała dla ludzi. Jak będziesz chciał jakichś informacji o millennium to zapraszam. Marżę kredytu mozna obniżyć skłądając zwykłe pismo z taką prośbą , można też wydłużyć okres spłaty z zastrzeżeniem ,że kredyt hipoteczny musisz spłacić do 75 roku życia. Składa się wtedy wniosek o zmianę warunków bez żadnych dodatkowych dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wszystko zależy od analityka ale tak naprawdę nie ponosisz żadnych kosztów składając wniosek o zmianę warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana85
do Witam - Zobacz moją wypowiedz na str 51. Pracowałam jako kasjerka w PKO BP. Nie polecam. Wynagrodzenie 1500 BRUTTO (okolo 1079 zł) na reke, 3/4 etatu., na pełny etat okolo 1200 na reke. Osobiscie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam - - KONDORR
Dzięki Dajana85 Rozumiem że mało płatne ale w końcu trza się gdzieś zahaczyć, i popracować. Dajana jęsli możesz to kliknij na gg 333337. Pozdrawiam BANKOWCÓW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
joanna71 ---> ja nie tyle czepiam się tych ludzi czy nawet banków ale całego systemu. wszystko jest nastawione na ilość a nie jakość. więc jest masa oddziałów w których są słabo przygotowaniu ludzie a kasa jaką im się oferuje nie zachęca do pozostawania na stanowisku doradcy. a nie raz zatrudnia się ludzi tylko po to żeby zrobili konta/karty/polisy itp znajomym i rodzinie a potem papa, bo zrobić target na "normalnym" kliencie ciężko - ale tu już pisze o najcięższych przypadkach. suma sumarum system nie buduje wysokiej jakości usług :( a co do tego hipotecznego to serio jest szansa na zjechanie z marżą kredytu? 0,5% mniej i rozciągnięcie w czasie na 40 lat (z obecnych 33) bardzo by mnie urządzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guder. Ja sama sobie obniżałam marżę i max. obniżyli mi o 0.2%. Nie wiem jaki masz kredyt ale jak chcesz to sprawdzę ci w poniedziałek jak będę w robocie. Daj znać na moją pocztę jakiś namiar na siebie albo ja odeślę ci nr telefonu to do mnie zadzwonisz. Ja zajmuję się hipotekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×