Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Multibank Aquqrius
Witam, wie ktoś może jak jest w multibanku na stanowisku doradca klienta zamożnego?? Polegającego na realizacji planów sprzedażowych z linii Aquarius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multibank Aquqrius
Witam, wie ktoś może jak jest w multibanku na stanowisku doradca klienta zamożnego?? Polegającego na realizacji planów sprzedażowych z linii Aquarius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartowiec
Apel do tych z Krakowa>Warszawy>Poznania>Szczecina>Gdańska>Wrocławia>Katowic Spróbujcie swoich sił w PBS - jest to Db kredyt linia biznesowa Deutsche Banku. Ja pracuje juz 2 miesiace co prawda... na kredytach cieżko... bo obdzwonieni wszyscy, mamy bardzo agresywny call center.Ale zarobić idzie :). A co do kart - super oferta - zmieniony system prowizyjny na +!. Nic dodać nic ując ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
Czy w każdych bankach tak gnębią ze sprzedażą. Te obdzwanianie klientów, te wciskanie im czegokolwiek. Ja już mam dość. I tylko myślę o zmiane pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychy
o ja pitole ludziska, Czytając Was to tak jak by gorszej roboty nie było niż w bankowości :P ja byłem kiedyś na praktykach w EuroBanku to faktycznie cisnienie mieli, no i te dzwonienie do ludzi to jest porażka, nie ma nic gorszego niż naciąganie na sile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
Ja mam serio wrażenie ,że gorszej roboty nie ma. Banków jest w cholerę. A ludzie aż tak się nie mnożą ,żeby wciąż im tylko wciskać i wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
Ja mam serio wrażenie ,że gorszej roboty nie ma. Banków jest w cholerę. A ludzie aż tak się nie mnożą ,żeby wciąż im tylko wciskać i wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie dole
do aliie: w kazdym banku jest take parcie na sprzedaz, mimo panujacego kryzysu i zaostrzenia przez banki polityki kredytowej to "gora" wymaga bog wie jakich wynikow. praca w banku to przede wszystkim dzwonienie bo jak klient sam do oddzialu nie przyjdzie to trzeba go przeciez samemu sciagnac i wcisnac mu wszystko co sie da. pocieszajace jest to ze kazdy po pracy w banku znajdzie prace w jakies infolinii, w koncu sluchawke ma sie prawie przyrosnieta do glowy :) niestety smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie dole
do aliie: w kazdym banku jest take parcie na sprzedaz, mimo panujacego kryzysu i zaostrzenia przez banki polityki kredytowej to "gora" wymaga bog wie jakich wynikow. praca w banku to przede wszystkim dzwonienie bo jak klient sam do oddzialu nie przyjdzie to trzeba go przeciez samemu sciagnac i wcisnac mu wszystko co sie da. pocieszajace jest to ze kazdy po pracy w banku znajdzie prace w jakies infolinii, w koncu sluchawke ma sie prawie przyrosnieta do glowy :) niestety smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
Ja to już też swojego telefonu nie potrafię normalnie odebrać, bo w ciagu dnia 100 razy tylko sie przedstawiam. Mam dość tego dzwonienia. Ale o pracę nie w banku wciąż jest trudno. Ale mam dość tych nacisków. Właśnie niewiadomo co chcą a w dodatku kasa którą zarabiam jest śmieszna. Kasa jest dla dyrektora i tych wszystkich tam gdzieś wyżej. A ja coraz bardziej i bardziej mam dość takiej nagonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 80
Przejście z MILLENNIUM do BZ WBK - detal, doradca klienta - w obu równorzędne stanowiska- jak myślicie-warto? Ktoś ma porównanie? Ile na tym stanowisku tak realnie się zarabia netto w BZ WBK? Bo widziałam już tutaj powyżej wpis z kwotą 2 tyś. brutto , a dużo wcześniej w wątku że 2 tyś to spokojnie ale netto. To jak jest w końcu / w dużym mieście/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
wszystkie banki sa siebie warte....nie polecam tam pracy, chociaz sama pracuje w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1234
Jak się pracuje w Polbanku? Chciałabym się troszeczkę dowiedzieć o atmosferze w pracy, planach, szkoleniach dla nowo zatrudnionych...itd. Dziękuję>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
A wiecie ile zarabia doradca ds. małych i srednich przedsiebiorstw w Lukasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BPH
W jakim Banku plany sprzedażowe dzielone są na oddział a nie na doradcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ING.
czy plany sprzedażowe w Ingu dzielone są na oddział czy na doradcę? mniej więcej jak ilościowo wyglądają w dużym mieście? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BHP
plany dzielone na oddział są z zasady w Millennium, aczkolwiek niektórzy z kierowników dzielą je dalej na pracowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok stefczyka - kierownik
proszę o info osoby pracujące w skoku stefczyka. chciałabym się dowiedzieć czegoś bliżej - zarobki, plany, zakres obowiązków? obecnie pracuję w banku na stanowisku doradcy i zastanawiam się czy przejście do skoku na kierownika placówki to dobry wybór? niewątpliwie 'awans', ale to nie bank..poza tym wiele głosów o ciągłej rotacji.. bardzo proszę o odpowiedzi osoby zorientowane jak praca w skoku stefczyka wygląda. dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1234
POLBANK Czy ktoś pracuje w Polbanku? Jak wygląda tam praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mai-kaa
w ING plany sa nakładane na cały zespół aczkolwiek nie może byc tak że ktos nie ma wkładu w ich realizację.jeśli np. sa jakieś bony dla pracowniów za sprzedaż to dostają je ci, którzy naprawdę coś sprzedali.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigallka
A Rigall Distribution? Ktoś coś wie? To podobno autoryzowana agencja, która sprzedaje produkty bankowe Citibanku... Czy ktoś cokolwiek słyszał o tej firmie? Zarobki, atmosfera, szkolenia, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigallka
A Rigall Distribution? Ktoś coś wie? To podobno autoryzowana agencja, która sprzedaje produkty bankowe Citibanku... Czy ktoś cokolwiek słyszał o tej firmie? Zarobki, atmosfera, szkolenia, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek1704
Mam podpisać umowę w mBanku na 3 miesięczny okres próbny. Czy ktoś może coś napisać na temat pracy w tym właśnie banku ??? I czego mam sie bać a czego nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek1704
Mam podpisać umowę w placówce mBanku na 3 miesięczny okres próbny na stanowisko doradca klienta. Czy ktoś moze sie wypowiedziec na ten temat. Ile można zarobić i czy mogę sam zrezygnować jeżeli nie podołam. Czy w umowach tego typu nie ma tzw. haczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbankkkk
ile zaproponowali ci zarobków ? i jakie to miasto? placówka partnerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, bądźcie trochę bardziej elastyczni, w 95% wypowiadają się tu sprzedawcy bankowi, a gdzie reszta ?! Tyle razy pytałam o bankierkę inwestycyjną, i żadnego odzewu :/ I już nawet nie o to chodzi, ale jest szereg innych prac w banku niż doradca Klienta ... A co do mojego problemu - czy wie ktoś z Was o banku CA IB? Chodzi mi tu głównie o praktyki i to, czy są one płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek1704
DO MBANKKKK !!! jest to placówka partnerska. Powiedzieli ze przez 3 miesiące zarobki beda na zasadzie prowizji, a potem sie zobaczy. Jest to mala miejscowośc. Nie wiem na jakiej zasadzie bedzie to praca. Oby nie wypuszczanie w teren bo juz to przerabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek1704
Do MBANKKKK ! Jest to mała miejscowosc, Powiedzieli mi ze przez okres 3 miesiecy zarobki beda na zasadzie prowizji. Jest to placówka. Nie wiem na jakiej zasadzie bedzie to praca. Oby nie wypuszczanie w teren bo już to przerabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×