Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość bebeto
Czesc! Czy któs się orientuje jak wygąda praca dordcy klienta?Jaka kasa i jak wygląda rozmowa?po tych waszych postach można zwątpic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeto
Czesc! Czy któs się orientuje jak wygąda praca dordcy klienta w banku pocztowym?Jaka kasa i jak wygląda rozmowa?po tych waszych postach można zwątpic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna19765
Do --------------> Pracującej w Pośrednictwie a możesz uchylić rąbka tajemnicy jakie to jest Pośrednictwo Finansowe? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank1
Praca doradcy hmm...jeśli chodzi o kredyty konsumpcyjne to doradzasz i sprzedajesz klientom produkty finansowe swojego banku. Masz określone plany sprzedażowe które powienieneś wykonać. Mogą to być plany zespołowe lub indywidualne albo i jedno i drugie rozwiązanie ;) Do wynagrodzenia podstawowego masz najcześciej premie lub prowizję. Srednia pensja doradcy kształtuje się od 2 tys. zł. brutto w górę + prowizja lub premie najczęściej kilkaset złotych. Praca dość stresująca, wymagająca przyswojenia bardzo dużej dawki materiału o produktach aczkolwiek dobrze wynagradzna. Na rozmowie możesz spodziewać się m.inn. scenek sprzedażowych, pytania o produkty finansowe, kim jest trudy klient i jak byś zachował się w stosunku do niego. Mogą sprawdzać twoją kreatywność i osobowość poprzez pytania o przyszłość, zainteresowania, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank11
Praca doradcy hmm...jeśli chodzi o kredyty konsumpcyjne to doradzasz i sprzedajesz klientom produkty finansowe swojego banku. Masz określone plany sprzedażowe które powienieneś wykonać. Mogą to być plany zespołowe lub indywidualne albo i jedno i drugie rozwiązanie ;) Do wynagrodzenia podstawowego masz najcześciej premie lub prowizję. Srednia pensja doradcy kształtuje się od 2 tys. zł. brutto w górę + prowizja lub premie najczęściej kilkaset złotych. Praca dość stresująca, wymagająca przyswojenia bardzo dużej dawki materiału o produktach aczkolwiek dobrze wynagradzna. Na rozmowie możesz spodziewać się m.inn. scenek sprzedażowych, pytania o produkty finansowe, kim jest trudy klient i jak byś zachował się w stosunku do niego. Mogą sprawdzać twoją kreatywność i osobowość poprzez pytania o przyszłość, zainteresowania, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank11
Praca doradcy hmm...jeśli chodzi o kredyty konsumpcyjne to doradzasz i sprzedajesz klientom produkty finansowe swojego banku. Masz określone plany sprzedażowe które powienieneś wykonać. Mogą to być plany zespołowe lub indywidualne albo i jedno i drugie rozwiązanie ;) Do wynagrodzenia podstawowego masz najcześciej premie lub prowizję. Srednia pensja doradcy kształtuje się od 2 tys. zł. brutto w górę + prowizja lub premie najczęściej kilkaset złotych. Praca dość stresująca, wymagająca przyswojenia bardzo dużej dawki materiału o produktach aczkolwiek dobrze wynagradzna. Na rozmowie możesz spodziewać się m.inn. scenek sprzedażowych, pytania o produkty finansowe, kim jest trudy klient i jak byś zachował się w stosunku do niego. Mogą sprawdzać twoją kreatywność i osobowość poprzez pytania o przyszłość, zainteresowania, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeus_68
Czy to prawdza, że Alior obniża swoim pracownikom wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeus_68
Cy to prawda, że Alior obniża wynagrodzenia swoim pracownikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam siedem lat w bankowości jako doradca, później urodziłam dziecko, zmieniłam branżę, ale chciałabym wrócić do banku. Po wieloetapowej rekrutacji w banku x odrzucili mnie. Czy po trzydziestce nie wraca się do banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia120
hej! mam pytanko, jak wygląda praca w BGŻ, chodzi mi o atmosferę, traktowanie pracowników, oczywiście o zarobki. Za niedługo wybieram się na rozmowę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeśli chodzi o prace w BGŻ to na stanowisku doradcy jakiś miesiąc temu zaproponowali mi 3200 brutto w niedużej miejscowości także chyba ok. z tego co słyszałam to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik banku
Zależy jaki bank. Znam jeden (zagraniczny), który płacił do niedawna rewelacyjnie, zarobić można było kilka tys. złotych, ale niestety obecnie w dobie kryzysu takich pieniędzy już w bankowości nigdy nie będzie, jak sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Entuzjasta
Witam was.Dziwi mnie ze niektorzy pisza ze majac doswiadczenie wysylaja CV i listy i cienko z odzewem. Ja nie mam doswiadczenia w banku ale mam cos tam w sprzedazy uslug finansowych kredytow i leasingow jako sprzedawca samochodow. Obecnie siedze za granica i z zamiarem powrotu rowniez rozsylam CVki i listy ( na razie wyslalem 3) i o dziwo juz dwie odpowiedzi mam i zaproszenie na rozmowy. Wiec jak tu mozna nie byc entuzjasta co. Ale w zwiazku z tym mam prosbe do tych co maja wiedze na temat zarobkow np. doradcy ds leasingu w roznych bankach. Moje pytanie to jaka jest podstawa na takim stanowisku (nie piszcie zalezy od doswiadczenia czy szkoly itd tylko napiszcie to co wiecie prosze), jakie sa prowizje i wogole ile na tym sie zwarabia w miescie powiedzmy sredniej wielkosci 300-400tys mieszkancow. Bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje gdyz w srode mam rozmowe i zamierzam zakonczyc to sukcesem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZ WBK
Czy ktoś pracował na stanowisku Koordynatro Zespołu Sprzedarzy w BZ WBK? Idę jutro na rozmowę i zastanawiam się czy w ogóle gra jest warta świeczki. Interesuje mnie to jaka jest tam podstawa, ile osób ma się pod sobą i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZ WBK
Czy ktoś pracował na stanowisku Koordynatro Zespołu Sprzedarzy w BZ WBK? Idę jutro na rozmowę i zastanawiam się czy w ogóle gra jest warta świeczki. Interesuje mnie to jaka jest tam podstawa, ile osób ma się pod sobą i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLA 90
powiem tak - to jaką kwotę wynegocjujesz w bzwbk na rozmowie o pracę, to będzie Twoją podstawą przez długi długi CZAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaN
hej Jestem w ING od ponad pół roku i dostałam włąśnie propozycje pracy z ALior Banku ale słyszałam, ze podobno dają dobre warunki na początek a później zmniejszają stawki wynagrodzenia??? słyszeliście może o tym, jak działaja itp?? Bardzo proswzę o podpowiedzi co mam zrobić ..:) dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaN
hej Jestem w ING od ponad pół roku i dostałam włąśnie propozycje pracy z ALior Banku ale słyszałam, ze podobno dają dobre warunki na początek a później zmniejszają stawki wynagrodzenia??? słyszeliście może o tym, jak działaja itp?? Bardzo proswzę o podpowiedzi co mam zrobić ..:) dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencik wawa
kto jedzie na szkolenie w styczniu z allianzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studencik_wawa
kto jedzie na szkolenie w styczniu z allianzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no i dalej nie wiem, co z bankowością inwestycyjną, nie rozumiem Was, jak pracując w bankowości możecie nie wiedzieć o takim departamencie w Waszych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycje przejścia z jednego z banków do WBK, prosze o pomoc jak tam sie pracuje, jakie zarobki mozliwosć szkoleń,czy plany sprzedazowe mozliwe do realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie dole
@Patimati pytanie z jakiego banku chcesz przejsc, by potem sie okazalo sie ze wyladujesz w gorszym banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allianz
Witam, mam pytanko odnośnie allianz, czy jest tu ktos kto pracuje w allianz? Dostałam zaproszenie na rozmowe ale nie wiem czy warto? obecnie pracuje w mille, i chciałabym się dowiedzieć czy warto się przeniesc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do allianz
czy naprawdę jestes taki głupi,-a ,czy tylko udajesz? widziałas już gdzies placowke allianz banku? bo ja nie, a pytasz ludzi jak sie tam pracuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
który bank zdecydowanie odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
który bank zdecydowanie odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliie
który bank zdecydowanie odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizkit
Witam, kilka dni temu mialem rozmowe w Toyota Bank. Aplikowalem jako operator systemow IT. Czy ktos ma jakies blade pojecie jak wyglada praca w tym banku? Zastanawiam sie tez nad zarobkami. Moja propozycja byla dosyc konkretna. Jest to bank tylko internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eta-85
witam :) ja pracuje w BZWBK od 3 m-cy (opiekun klienta) zarobki na poczatek 2 tys brutto. zobaczymy co bedzie dalej. potwierdzam ze Bank nie oszczedza na szkoleniach ( i to jest dobre) a zkolenia zawsze sie przydadza ( jesli nie tu to gdzie indziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×