Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość gdzie szkolenie
Witam, Gdzie odbywaja sie szkolenia do BZWBK? Wrocław?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salfi
Witam. Ja mam pytanko z troszkę innej beczki. Otóż interesuje mnie czy ktoś z was podpisywał weksel jako gwarancję i zabezpieczenie dla pracodawcy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankietereq
Weksel dla pracodawcy? Przeciez to samobojstwo. Jesli nie ma deklaracji wekslowej to istne kamikaze. Polecam: prawo wekslowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapytam
Czy może wiecie gdzie szukać ofert pracy do Banków Spółdziełczych??? W portalach pracy nie zauważyłam takich ofert a na stronie internetowej Banków Spółdzielczych nie ma takiej zakładki jak praca... Chyba aż tak żle nie ma w BS? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapytam
Czy może wiecie gdzie szukać ofert pracy do Banków Spółdziełczych??? W portalach pracy nie zauważyłam takich ofert a na stronie internetowej Banków Spółdzielczych nie ma takiej zakładki jak praca... Chyba aż tak żle nie ma w BS? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapytam
uppppppp nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapytam
podnoszę temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata83
Czy ktos wie jakie sa zarobki w AIG Banku jako doradca klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrNB
Witam, interesuja mnie informacje na temt Nordea Bank, chodzi o stanowisko Doradca Kredytowy-kredyty hipoteczne, duze miasto, jak wyglada praca, zarobki, atmosfera w banku, z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyskok
hej czy ktos sie orienuje jak jest teraz w BOś sa?? chodzi o stanowisko doradca klienta jak zarobki na poczatek i jak u nich mmarketing wyglada wszystkie opinie mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
ja w bosiu pracuję- nie jako doradaca- ale w bos, trochu sie zmienia, góra cała zmieniona nowy zarząd nowe twarze, nowe plany i system motywacyjny - idz na rozmowę to zobaczysz, tak naprawde dużo zależy gdzie trafisz - jakie miasto czy to O czy O/O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowo
Witam :) chciałbym zaprponować wam nowo powstałe forum dot. własnie pracy w bankach. Chciałbym jednak aby skierowały się tam tylko osoby które mają coś faktycznie do powiedzenia, pracowały, pracują badź chcą pracować w instytucji finansowej. Niemile widziane osoby które nic nie wnoszą i nie mają żadnych sensowanych argumentów. Pozdrawiam ps. Nordea to podobno obecnie jeden z lepszych bankow jeśli chodzi o pracowników. Opinia zasłyszana :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowo.frix.pl
www.bankowo.frix.pl Głównie dla ludzi zainteresowanych tematyką ekonomiczną zwłaszcza bankowością i giełdą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca bos
do bos bank jest to głowny oddział w miescie wojewodzki ktory ma pod soba inne oddzialy w roznych miastach mozesz mi zdradzic jakie sa zarobki wiem ze system premiowy sie zmienia i plany teraz rozliczane kwartalnie ale chodzi mi o podstawe i srednio premie np ile trzeba zrobiic planu zeby cokolwiek dostac ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow Eurobank
Alutka, a na jakie stanowisko w Lukas Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma - nataszka1988
Mam pytanie jak sądzicie czy mam szansę dostać się do ING na stanowisko kasjera z wykształceniem średnim technicznym ...moje całe doświadczenie to jedynie staż w urzędzie miejskim bo dopiero w 2008 skończyłam szkołę i nie wiem czy jest wogóle sens się zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma - nataszka1988
Mam pytanie jak sądzicie czy mam szansę dostać się do ING na stanowisko kasjera z wykształceniem średnim technicznym ...moje całe doświadczenie to jedynie staż w urzędzie miejskim bo dopiero w 2008 skończyłam szkołę i nie wiem czy jest wogóle sens się zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1234
Pewnie ze masz szanse. Ja pracuje na tym stanowisku, co prawda miałam wcześniej doświadczenie w banku ale niewielkie. Spróbuj a na pewno ci się uda. Tutaj nie trzeba mieć dużo doświadczenia gdyż oni przeprowadzają solidne szkolenia, które naprawdę przygotowują do pracy na tym stanowisku. Później trzeba się jedynie starać i ciągle się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula12345
Pewnie ze masz szanse. Ja pracuje na tym stanowisku, co prawda miałam wcześniej doświadczenie w banku ale niewielkie. Spróbuj a na pewno ci się uda. Tutaj nie trzeba mieć dużo doświadczenia gdyż oni przeprowadzają solidne szkolenia, które naprawdę przygotowują do pracy na tym stanowisku. Później trzeba się jedynie starać i ciągle się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1234
Witam Proszę o poradę. Pracuję w dość dużym banku i zastanawiam się nad przejściem do Polbanku? Czy ktoś coś wie na temat pracy w tym banku i czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma - nataszka1988
do paula 12345 dzięki bardzo za odpowiedź..skoro tak mówisz to się zgłoszę..a w liście motywacyjnym to jakie muszę napisać stanowisko kasjer czy to jakos inaczej sie nazywa bo gdzieś widziałam kasjer - dysponent i nie chcialabym od razu na wstępie pomylić stanowiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula12345
kasjero - dysponent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma - nataszka1988
do paula 12345 dzięki bardzo za odpowiedź..skoro tak mówisz to się zgłoszę..a w liście motywacyjnym to jakie muszę napisać stanowisko kasjer czy to jakos inaczej sie nazywa bo gdzieś widziałam kasjer - dysponent i nie chcialabym od razu na wstępie pomylić stanowiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma - nataszka1988
do paula 12345 dzięki bardzo za odpowiedź..skoro tak mówisz to się zgłoszę..a w liście motywacyjnym to jakie muszę napisać stanowisko kasjer czy to jakos inaczej sie nazywa bo gdzieś widziałam kasjer - dysponent i nie chcialabym od razu na wstępie pomylić stanowiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma - nataszka1988
do paula 12345 dzięki bardzo za odpowiedź..skoro tak mówisz to się zgłoszę..a w liście motywacyjnym to jakie muszę napisać stanowisko kasjer czy to jakos inaczej sie nazywa bo gdzieś widziałam kasjer - dysponent i nie chcialabym od razu na wstępie pomylić stanowiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
nie będe owijac w bawełne- zmienił sie plan na ten rok- pierwszy raz premie kwartalne/roczne więc ciężko mi cokolwiek pisac - zrobić trzeba 100% żeby myśleć wogole o premi. choć eraz ona uzależniona nie tylko od wyników sprzedaży ale i uznania przełożonego/dziwny czynnik i nie wiem jak do końca bedzie mierzalny/ jesli do oddział główny - to szane n azrobienie palnu napewno większe niż w O/O. co do kasy--- co wytargujesz to twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
nie będe owijac w bawełne- zmienił sie plan na ten rok- pierwszy raz premie kwartalne/roczne więc ciężko mi cokolwiek pisac - zrobić trzeba 100% żeby myśleć wogole o premi. choć teraz ona uzależniona nie tylko od wyników sprzedaży ale i uznania przełożonego/dziwny czynnik i nie wiem jak do końca bedzie mierzalny/ jesli do oddział główny - to szane n a zrobienie palnu napewno większe niż w O/O. co do kasy--- co wytargujesz to twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos bank
nie będe owijac w bawełne- zmienił sie plan na ten rok- pierwszy raz premie kwartalne/roczne więc ciężko mi cokolwiek pisac - zrobić trzeba 100% żeby myśleć wogole o premi. choć teraz ona uzależniona nie tylko od wyników sprzedaży ale i uznania przełożonego/dziwny czynnik i nie wiem jak do końca bedzie mierzalny/ jesli do oddział główny - to szane n a zrobienie palnu napewno większe niż w O/O. co do kasy--- co wytargujesz to twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×