Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Rainbow Eurobank
I tak powinni robic wszyscy- skoro zadaja pytanie tutaj o pracodawce badz rozmowe kwalifikacyjna, to pozniej niech opisza jak wygladala rozmowa, zeby innym bylo latwiej, nawet jak nam nie poszlo. Dzieki i trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurobankowiec
Na 1/2 etatu w eurobank moja pensja z premia to srednio 1400-1500 zl. netto :) Nie jest zle :) Na caly etat okolo 2600-3000 zl. Nadgodziny platne i dobrze rozliczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QRAMEX
DO SOWA75..................................... 2400 brutto po tylu latach pracy? a Teraz to masz dostac ile tej podwyzki, pewnie maksymalnie do 15-20 procent...Lipa...Ale chyba w kazdym banku tyle płacą..tylko ze moim zdaniem to niesprawiedliwe ze Ty,pracujac juz tyle lat w Mille masz prawie tyle samo podstawy co osoby zatrudniające się teraz.. POZDRAWIAM CIE GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufać
Witam, mam pytanie do doświadczonych bankowców. Przeszłam wszystkie etapy rekrutacji i otrzymałam obietnice pracy w eurobanku (bez znajomości ;). Z tym, że stanowisko to będzie wolne dopiero za kilka tyg. Nie mam nic, żadnego oświadczenia o przyjęciu, tylko słowo menagera. czy uważacie, ze warto czekać na tą posadę, czy lepiej szukać czegoś dalej? Czy ktoś może był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea Bank feee
Nie dadza o sobie zapomniec, czasem zadzwonia zeby doniesc jakies dokumenty, osiwdaczenie o niekaralnosci, czy wysla na jakies badania, albo cos takiego. W moim przypadku wystarczylo:) W ostatnim czasie bylem na rozmowie w Nordea Banku, na stronie jak i w rozmowie zapewnianio ze dadza odpowiedz do konca tygodnia.... i nic, cisza. Mam nadzieje ze w ten sposob nie traktuja tez swoich klientow i nie kaza im czekac na spotkanie ponad 15 min.... Bank wyglada fajnie, ale rekrutacja to ich pieta ahillesowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nordea Bank feee
Nie dadza o sobie zapomniec, czasem zadzwonia zeby doniesc jakies dokumenty, osiwdaczenie o niekaralnosci, czy wysla na jakies badania, albo cos takiego. W moim przypadku wystarczylo:) W ostatnim czasie bylem na rozmowie w Nordea Banku, na stronie jak i w rozmowie zapewnianio ze dadza odpowiedz do konca tygodnia.... i nic, cisza. Mam nadzieje ze w ten sposob nie traktuja tez swoich klientow i nie kaza im czekac na spotkanie ponad 15 min.... Bank wyglada fajnie, ale rekrutacja to ich pieta ahillesowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Qramex Dzięki za pozdrowienia. Jeśli chodzi o podwyżkę, nadal czekam... Masz rację, mogę dostać max. 20%. Ale i tak się cieszę. Zdaję sobie sprawę, że taka pensja po tylu latach pracy to \"śmiech na sali\". Ale w małych miastach tyle się zarabia. A ja nie chcę nigdzie dojeżdżać, więc muszę się z tym pogodzić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allianz-owiec
a ja pracuje w allianz banku i jestem załamana, szybko muszę znaleźć coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do allianz-owiec
A dlaczego tak zle tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliasowiec
Allianzowcu co jest nie tak u mnie jest fajna atmosfera tylko ten system premiowy jest troszke dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po SKOK-Stefczyka
im mniej zarządasz tym lepeij, kasjer/doradca od 1200-1700 brutto pytania to głównie scenki: 1 jak rozleklamujesz oddział w okolicy gdy kiero jest w szpitalu 2 dlaczego Ty- wygłaszasz przy innych chyba 1 min czasu 3 trudny kient- rozmowa / scenka skok to dno, na początek ok a potem zwiewać do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po SKOK-Stefczyka
im mniej zarządasz tym lepeij, kasjer/doradca od 1200-1700 brutto pytania to głównie scenki: 1 jak rozleklamujesz oddział w okolicy gdy kiero jest w szpitalu 2 dlaczego Ty- wygłaszasz przy innych chyba 1 min czasu 3 trudny kient- rozmowa / scenka skok to dno, na początek ok a potem zwiewać do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyk
Ufff.Przeszedłem przez wszystkie posty i mam mieszane uczucia.Może powiem coś o sobie.Wróciłem 2 tygodnie temu z zagranicy po 5-letnim pobycie i szukam pracy.Skończyłem Fizyke z matematyką i myślę o bankowości z tego względu, że moja żona pracowała za granicą w banku i wcale na tę pracę nie narzekała.Po tym co tu przeczytałem to mam mieszane uczucia teraz.Ale zobaczę.Może ktoś wie o jakimś wakacie w trójmieście w banku albo innei instytucij finansowej.Dzięki z góry i proszę o kontakt jeżeli tak. Mam jeszcze jedno pytanie.Byłem na rozmowie w Polbanku.Czy ktoś sie orientuje czy dzwonią w praktyce od razu czy nawet dopiero po 2 tygodniach potrafia zapraszać na 2 etap.Dodam, że rozmowa wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie jak i ludzie tam pracujący.Pozdrawiam i polecam się pracodawcom tu zaglądającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimsson
mam pytanie.Ide na rozmowe na stanowisko doradca kredytowy i nie wiem ile powiedzieć ,miasto ok 200 tys mieszkanców.. jak myślicie 2500 brutto podstawy bedzie dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
hejka ja własnie zakończyłam pracę w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyk
paula: a masz już coś innego czy dopiero szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paula 1981
do Paula 1981 a w jakim Banku prcowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
narazie mam okres próbny w jednej z firm odzieżowych ale nie wiem co z tego wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
w ing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
w ing i jestem teraz na próbnym w innej firmie odzieżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
a jest ktos na forum kto pracowal w Pocztowym ? I wie coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
naprawdę nie ma nikogo kto pracował w Pocztowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi..
ile średnio zarabia doradca kredytowy ..chodzi mi o podstawe...miasto ok 200 tys mieszkańców...prosze o info ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1312
wszystkie banki sa do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkowa
ja pracowałam w Pocztowym dość długo a 3 lata temu się zwolniłam...powiem krótko: sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż - tylko to sie liczyło ..nie sądze,żeby cos sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z banku
Do miska1312 a dkaczego tak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z banku
wedlug mnie w każdym Banku liczy sie sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkowa
i to jest straszne...:O nic, tylko rozliczanie i cały czas dlaczego tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario1980
Witam mam pytanie do bankowców i tych którzy studiowali Bankowość.Mianowicie chcę rozpocząć studia podyplomowe na kierunku Bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie jest jednak ale.Jestem z wykształcenia humanistą (resocjalizacja)i z zamiłowania,jednak chciałem się przekfalifikować gdyż straciłem pracę.A mam problem z matematyką i właśnie czy na tych studiach jest matematyka bo z programu wnioskuję że nie ma,ale wiem że pod róznymi nazwami przedmiotów może się kryć matma lub statystyka więć proszę o odpowiedx osoby które studiowały na tym kierunku.Drugie pytanie po stracie pracy wyjechałem do Irlandiigdzie przebywam obecnie.Zjazdy były by co dwa tygodnie ale z oczywistych względów mugł bym być raz w miesiącu(powód finansowy.I z tąd moje pytanie jaka absencja jest dozwolona i czy można program nadrobić w domu.Dziękuję z góry za odpowiedźi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×