Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 haniah

dobra kosmetyczka - Krakow

Polecane posty

Go艣膰 tersor
Jestem zdania,偶e je艣li chcecie zapisa膰 si臋 na jaki艣 zabiegi na twarz, taki jak peeling medyczny czy oczyszczanie. To o wiele lepiej jest zdecydowa膰 si臋 na wizyt臋 u lekarza dermatologa, kt贸ry takie zabiegi wykonuje. Lekarz b臋dzie mia艂 o wiele wi臋ksz膮 wiedz臋 ni偶 kosmetyczka. W Krakowie spory wyb贸r peeling贸w ma pani doktor Rajzer: http://drlidiarajzer.pl/peeling-medyczny/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Osobi艣cie polecam zajrze膰 do http://naturalnie-piekna.com/. 艢wietne miejsce do tego, aby o siebie po prostu zadba膰. Jak dla mnie super sprawa. Du偶a ilo艣膰 zabieg贸w, us艂ugi kosmetyczne, ka偶dy co艣 dla siebie znajdzie. Do tego ceny normalne, fachowa obs艂uga klienta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Kosmetyczk臋 trzeba wybiera膰 w oparciu o jej kwalifikacje. Ja bym na pewno nie powierzy艂a swojej cery osobie bez dyplomu. Mam sw贸j sprawdzony salon w Krakowie - MTT Estetica gdzie pracuj膮 wykwalifikowane osoby. Mog臋 go z czystym sumieniem poleci膰. Ka偶dy zabieg jest tam wykonany profesjonalnie i z bardzo du偶膮 dok艂adno艣ci膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 paulinalina
fachow膮 robot臋 wykonuj膮 w gabinecie Dermedika na krowoderskich zuch贸w 16, powi臋ksza艂am tam usta i jestem bardzo zadowolona ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosialaaa
Ja z w艂asnego do艣wiadczenia wiem, 偶e je偶eli chodzi o sk贸r臋, to tylko do Sekretu Pi臋kna: http://sekretpiekna.net.pl/index.php#o_nas Przekona艂a mnie wspania艂a atmosfera oraz szybko艣膰 dzia艂ania. Serdecznie polecam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czerwonamiska
Przyjmuje w sobot臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艢ciankaanka
Jak dla mnie, najlepszy salon kosmetyczny w Krakowie to tylko i wy艂膮cznie http://www.jadoreinstytut.com/ Peeling kawitacyjny wykonany bardzo dok艂adnie, a po laminowaniu rz臋sy wygl膮daj膮 zdrowo, naturalnie i mam wra偶enie, 偶e przesta艂y tak szybko wypada膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Chodz臋 do Warsztatu Pi臋kna na Bojki bardzo sympatyczna obs艂uga tam pracuje i du偶o jest zabieg贸w proponowanych przez nich. Robi膮 depilacje, paznokcie zabiegi na twarz i cia艂o ka偶dy co艣 dla siebie znajdzie. Zawsze zadowolona wychodz臋 po wizycie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰

Na ul. Kalwaryjskiej 96 masz Studio Urody Cleo. Serdecznie polecam. Ja si臋 nigdy nie zawiod艂am, a z racji wieku korzystam z coraz wi臋kszej ilo艣ci zabieg贸w 聽Kobitki stamt膮d zawsze potrafi膮 doradzi膰 co akurat b臋dzie najlepsze dla sk贸ry. Czysto, higienicznie, nie za miliony monet 聽Tutaj https://www.studiourodycleo.pl/ masz wi臋cej informacji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

te偶 polecam gabinet Dermedika na Krowoderskich Zuch贸w 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Izabela

Od wielu lat jestem wierna paniom z Salonu Odrodzenie na Pomorskiej. Mia艂am problem z tr膮dzikiem w wieku doros艂ym, by艂am wcze艣niej u kilku dermatolog贸w gdzie zawsze ko艅czy艂o si臋 na przepisaniu ma艣ci, lub p艂ynu do przemywania i tyle, niestety nie by艂o 偶adnych efekt贸w. Do Odrodzenia trafi艂am z polecenia kole偶anki. Panie kompleksowo zaj臋艂y si臋 moim problemem, po pierwszej wizycie by艂am w szoku 偶e kto艣 przeprowadzi艂 ze mn膮 tak dok艂adny i szczeg贸艂owy wywiad po kt贸rym okaza艂o si臋 偶e mam najprawdopodobniej nietolerancj臋 pokarmow膮. Za porad膮 pa艅, wyeliminowa艂am kilka produkt贸w ze swojego 偶ywienia, i stan cery zacz膮艂 si臋 poprawiac. Mia艂am zrobione wtedy 3 zabiegi z mocnymi kwasami i ca艂y problem si臋 sko艅czy艂. Obecnie wykonuje tam zabiegi piel臋gnacyjne, ale na szcz臋艣cie problem z tr膮dzikiem jest ju偶 za mn膮. Teraz z us艂ug salonu korzysta moja c贸rka i bratanica kt贸re maj膮 tr膮dzik m艂odzie艅czy, i z zabiegu na zabieg wida膰 coraz lepsze efekty. OGROMNIE polecam ka偶demu, dlatego 偶e w tym salonie Panie podchodz膮 do ka偶dej osoby indywidualnie, kompleksowo i doskonale znaj膮 si臋 na swojej pracy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asiaaa

Izabela zdecydowanie potwierdzam to co napisa艂a艣. Salon Odrodzenie NAJLEPSZY!!! Te偶 mia艂am tr膮dzik bardzo zaawansowany, i po 4 miesi膮cach by艂a diametralna poprawa. Obecnie co jaki艣 czas chodz臋 na oczyszczanie twarzy 偶eby nie zmarnowa膰 efekt贸w. Jestem niesamowicie zadowolona.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alma

Sekrety Pi臋kna (ul Cegielniana). Dla mnie rewelacja 馃檪 by艂am na zabiegu聽zaffiro i fantastycznie zag臋szcza sk贸r臋 馃檪 obs艂uga mi艂a, estetyczny gabinet, czego chcie膰 wi臋cej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Beautyqueen

Tylko w Sekretach pi臋kno艣ci uraczysz profesjonalist贸w z kt贸rymi na lu藕no pogadasz na ten temat, nie poza艂ujesz na pewno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justyna

Z polecenia znajomej trafi艂am do Odrodzenia, gdy偶 moja wcze艣niejsza kosmetyczka posz艂a na urlop macierzy艅ski. Jestem ju偶 po kilku zabiegach w tym salonie i z czystym sumieniem mog臋 powiedzie膰 偶e jestem zachwycona tym miejscem. Pani kt贸ra zajmuje si臋 moja twarz膮 jest bardzo kompetentne, z du偶膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniami. Po ka偶dym zabiegi jestem bardzo zadowolona. Od przysz艂ego tygodnia zaczynam zabiegi na ca艂o- karboksyterapi臋, mam nadziej臋 偶e r贸wnie偶 efekty b臋d膮 bardzo zadowalaj膮ce. My艣l臋 偶e na prawd臋 warto pozna膰 ten salon, a maj膮 bardzo du偶o zabieg贸w na twarz, cia艂o, medycyna estetyczna i makija偶 permanentny, nad kt贸rym te偶 si臋 zastanawiam. Jak narazie bardzo pozytywnie oceniam salon Odrodzenie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kayyahh

Ja od niedawna chodz臋 do Odrodzenia, z polecenia znajomej. Jak narazie bardzo pozytywne wra偶enie wywar艂 na mnie salon i Pani u kt贸rej by艂am. Mia艂am oczyszczanie twarzy z kwasami, i r贸偶nice zobaczy艂am ju偶 po jednym zabiegi, jeszcze nie jest to m贸j wymarzony wygl膮d twarzy, ale jak narazie zapowiada si臋 super.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agata

Salon Oasis przy聽ul. Dietla, 47/1 polecam! Przemi艂a atmosfera, profesjonalizm w wykonywanych us艂ugach, bardzo dobre ceny jak na Krak贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

艢wietnym salonem kosmetycznym w Krakowie, kt贸ry sama regularnie odwiedzam jest https://www.artderm.pl/ Je偶eli rozgl膮dacie si臋 za sprawdzonym miejscem z wysok膮 jako艣ci膮 obs艂ugi to polecam wam si臋 tam wybra膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Irmina

je偶eli kto艣 szuka sprawdzonych kosmetolog贸w, to mog臋 poleci膰 gabinet Sekrety piekna na cegielnianej :) chodze tam od lat i jestem bardzo zadowolona z obsugi i zabieg贸w聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Edytka

Ja chodz臋 do Pazumalu, maj膮 dwa salony, na Orli艅skiego i na Bratys艂awskiej, dziewczyny s膮 艣wietne je艣li chodzi o stylizacj臋 paznokci, brwi czy rz臋s, polecam 馃檪聽Robi膮 te偶 r贸偶ne zabiegi na twarz i cia艂o 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Edytka

Ja chodz臋 do Pazumalu, maj膮 dwa salony, na Orli艅skiego i na Bratys艂awskiej, dziewczyny s膮 艣wietne je艣li chodzi o stylizacj臋 paznokci, brwi czy rz臋s, polecam 馃檪聽Robi膮 te偶 r贸偶ne zabiegi na twarz i cia艂o 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Patka

Ja chodz臋 do Pazumalu na Orli艅skiego, jako艣膰 us艂ug na najwy偶szym poziomie i bardzo mi艂a atmosfera w salonie聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasia
Dnia 25.01.2020 o 16:03, Go艣膰 Patka napisa艂:

Ja chodz臋 do Pazumalu na Orli艅skiego, jako艣膰 us艂ug na najwy偶szym poziomie i bardzo mi艂a atmosfera w salonie聽馃檪

Potwierdzam, posz艂am tam z polecenia, przed studni贸wk膮 chcia艂am przed艂u偶y膰 rz臋sy, zrobi膰 henn臋 na brwi i przed艂u偶y膰 paznokcie, ka偶dy zabieg zosta艂 wykonany dok艂adnie i profesjonalnie, efekt dok艂adnie taki, jaki chcia艂am, maj膮 m艂ode i bardzo kreatywne dziewczyny 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Dermedika. Jest to bardzo profesjonalne miejsce ze 艣wietn膮 atmosfera.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chodzi o mnie to raczej staram si臋 zwr贸ci膰 uwag臋 na do艣wiadczenie osoby, do kt贸rej chc臋 wybra膰 si臋 na jaki艣 zabieg, szczeg贸lnie jesli chodzi o moj膮 twarz ( mam wrazliw膮 twarz)

Wol臋 odda膰 si臋 w r臋ce do艣wiadczonego kosmetologa czy lekarza medycyny estetycznej. Troche z膮艂uj臋, ze zaczelam leczy膰 si臋 dermatologicznize do艣c p贸藕no, wczesniej wiele lat boryka艂am sie z t艂ust膮 cer膮 oraz wypryskami.聽

W Krakowie mog臋 poleci膰 ten gabinet聽https://magnopere.pl/聽Jestem bardzo zadowolona z obs艂ugi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Moje drogie i drodzy,
jakie zabiegi na twarz u kosmetyczki polecacie konkretnie na pozbycie si臋 zask贸rnik贸w zamkni臋tych? Kwasy nie wchodz膮 ju偶 w gr臋, wi臋c zastanawiam si臋 czy przy nast臋pnej wizycie decydowa膰 si臋 na oczyszczenie manualne czy mo偶e mikrodermabrazj臋? Co istotne, jestem w trakcie leczenia ma艣ciami Acnelec i Clinacne. Ilo艣膰 nowych zmian ropnych jest znikoma, po dw贸ch miesi膮cach wyskakuj膮 okazjonalnie, ale zask贸rniki zamkni臋te nie znikaj膮. Wi臋cej, z tym zamkni臋tych rodz膮 si臋 czasami zmiany ropne. Problemem s膮 w zasadzie te偶 przebarwienia po przebytych zmianach

Bra艂am pod uwag臋 infuzj臋 na twarz:

http://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/

czy kto艣 moze mia艂 zabieg i napisze o efektach?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Polecam panie z Sekret贸w Pi臋kna. Mo偶esz tam wykona膰 zabiegi na twarz i ca艂e cia艂o, a panie s膮 rewelacyjne. Zadbaja o Ciebie jak najlepiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja tam zdecydowanie wole zabieg w salonie. Wyj艣cie z domu zawsze dobrze robi i to dodatkowy relaks dla mnie. Do Sekret贸w Pi臋kna nie mam blisko, a i tak zdecydowanie wole jecha膰 na miejsce. Tym bardziej jak korzysta si臋 z urz膮dze艅 np. do depilacji 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Najlepszy salon na wszelkie zabiegi聽 kosmetyczne to Sekrety Pi臋kna聽https://sekretypiekna.net/. Warto skorzysta膰 r贸wnie偶 z zabieg贸w z medycyny estetycznej. Pan Piotr Mogi艂a jest rewelacyjny. Botoks aplikuje tak, 偶e w og贸le nie wida膰 sztuczno艣ci, a efekt jest powalaj膮cy. Jestem po kilku ju偶 aplikacjach i z czystym sumieniem kieruje Was do Sekret贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 26.10.2018 o 11:49, Go艣膰 Gosialaaa napisa艂:

Ja z w艂asnego do艣wiadczenia wiem, 偶e je偶eli chodzi o sk贸r臋, to tylko do Sekretu Pi臋kna: http://sekretpiekna.net.pl/index.php#o_nas Przekona艂a mnie wspania艂a atmosfera oraz szybko艣膰 dzia艂ania. Serdecznie polecam!

Podpisuje si臋 obiema r臋kami pod opini膮 na temat Sekret贸w Pi臋kna. Wspania艂e miejsce, super oferta zabieg贸w i profesjonalne panie kosmetolog.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×