Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wewerka

wydzielina z gardla

Polecane posty

Gość jb.jb.
Warte polecenia są leki udrażniające np. ibuprom zatoki- działa nie tylko na zatoki ale i na inne partie g. dróg oddechowych. Leki tego typu: udrażniające , rozrzedzające napewno łagodzą dolegliwości związane z zalegającą wydzieliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosnkov123
Hej, ja miałem operacje na skrzywiona przegrode nosowa okolo 2 lat temu, i po tej operacji mi sie zaczęly problemy, caly czas mi splywa sluz z nosa po gardle i musze to przelykac bo nie ma jak sie tego pozbyc. Na poczatku bylo sporadycznie, teraz już codziennie. Wieczorami sie nasila, po tym mam straszna zgage, przeokropna. Wymaz pokazal ze mam gronkowca, z tym ze co 3 osoba to ma, uzywalem masc bakterioban czy cos takiego, nic nie dalo. Przy operacji przegrody po wycieciu mam perforacje w przegrodzie nie wiem czy to moze miec cos wspolnego, do tego sluz w nosie mi sie zagescil strasznie i zrobil bardzo elastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolonia42
Witam nie bede zaczynala od opisywania objawow bo sa takie jak u wiekszosci,ja mam ten sam problem od paru lat i w 100 %sa to problemy zwiazane z migdalakmi ,wystarczy przejechac palcem po migdalkach i powachac i wszyscy bedziecie wiedzieli gdzie tkwi problem i jezeli smierdzi to znaczy migdalki trzeba usunac i to bez dwoch zdan, gdyz nie ochraniaja nas tylko szkoda i jezeli nawet pozbedziemy sie problemu na chwile to on i tak powroci gdyz przyzyna nie jest usunieta.Ja osobiscie mam zamiar usunac migdalki jak tylko bede miala okazje i bede w Polsce gdyz tutaj gdzie mieszkam obecnie lekaze nie chca tego robic gdyz nadal uwazaja ze migdalki chronia nasz organizm przed infekcjami[ tak chronia jak sa zdrowe]. Ludzie znajdzcie dobrego laryngologa i wywalcie to swinstwo jak najszybciej,ja tez robilam wymazy i nic nie wychodzilo wszystko jest niby ok.Ja jako male dziecko chorowalam notorycznie na anginy i temu podobne i uwazam ze moje migdaly juz sa tak zniszczone ze nie radza sbie same z soba a na pewno nie chrona mnie przed infekcjami. Trzymam za wszystkich kciuki zycze poprawy zdrowia .Odezwe sie jak pozbede sie problemu ,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
Cześć. mam poważny problem i nie wiem co z nim zrobić. tak samo jak wy borykam się z wydzieliną z gardła całe życie i jest ona przezroczysta , czasem ma inny kolor ale to akurat nieważne. przez ostatnie 2 lata miałam problem z anginą i usunęli mi migdały uszkadzając nerw i zostawiając ranę przez którą pluje krwią juz rok. mój organizm jest wyniszczony przez ponad 12 antybiotyków i innych leków. od jakiegoś pół roku zauważyłam że pluję pewną wydzieliną i z czasem jest jej coraz więcej. nie mam pojęcia co z tym zrobić a jest ona czarna , gęsta i wypływa z miejsca gdzie mam tą ranę. poradźcie co robić. lekarz jest bezsilny zresztą to polska służba zdrowia, lekarze mnie nieźle załatwili i nikt nie zlecił żadnych badań w tym kierunku , nie wiem gdzie się z tym zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masny
Koszt usunięcia migdałków około 2000zł? Ktośma poleconą klinikę najlepiej w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dalej
jęczycie, zamiast zastosować wyżej polecaną płukankę noso-gardła roztworem : woda + sól + dentosept + azulan + gargarin, inhalacje parowe inhalolem, soki Gersona, nie zapominając o prowadzeniu zdrowego trybu życia. Powtórzę wszystkie istotne linki: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lewatywa_-_jak_to_zrobic_cz2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
Cześć. mam prośbę. mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mogę się zgłosić na wykonanie tomografii komputerowej gardła i krtani? do kogo tym iść kiedy lekarz rodzinny nie chce wypisać skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówcy/czyni
a po ch*j Ci TK, nowotworu się spodziewasz? Uważaj, bo go wywołasz!!!! Najpierw zrób wymaz na posiew i antybiogram, z tym do dowolnego lekarza. Jeśli idzie o TK, to rodzinny kieruje do laryngologa, a laryngolog na TK, lub prywatnie za kilkaset zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
lekarz nie chce się zgodzić na posiew ani na antybiogram. a jeśli pluje krwią i czarną wydzieliną to chyba TK ma sens no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
a poza tym laryngolog stwierdził u mnie ranę po operacji migdałów która juz jest tam rok więc chyba mam powody żeby zbadać cały odcinek jeśli on nie pozwala mi się czasami najeść nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Higway
Nie kumam skąd u Ciebie taki ciemnogród i liczysz na lekarza konowała, który im mniej wyda zleceń na badania laboratoryjne, to więcej mu zostaje kasy. Zatem pierdol jego skierowania i zrób wszystko prywatnie, Wymaz i antybiogram to tylko >20zł; na tyle Cię chyba stać by nie ryzykować życiem, co? Osobiście radzę Ci polecaną wyżej płukankę i resztę z terapii Gersona, którą znajoma usunęła klebsiellę a pacjenci z załączonego filmu nawet raka. W tym przypadku TK jest zbędne, no, chyba, że czujesz już jakąś narośl/nowotwór, a, żeby to zbadać wystarczy tańsze USG. Jeśli idzie o tę wspomnianą ranę w gardle, to uważaj, bo może zezłośliwieć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
a możesz mi powiedzieć co mam z tą raną zrobić? niepokoi mnie ta krew i czarna wydzielina... i gdzie mogę się zgłosić na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
dzięki , naprawdę nie miałam pojęcia co robić a lekarz robił ze mnie idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higway To Hell
mam jeszcze jedno pytanie. czy zamiast terapii Gersona można stosować zalecenia z testu EAV inaczej Testu Obciążeń Organizmu i czy daje to takie same skutki? podjęłam to w czerwcu i zastanawiam się czy jest sens stosować terapię Gersona. tutaj link http://revitum.pl/test/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis z lasu
Po przeziębieniu bardzo dużo mam tego w nosie i gardle. Moje spostrzeżenia: branie lekkich leków przeciwgorączkowych nie jest problemem gdy się jest chorym. Gdy jednak zażyjesz leki nowoczesne (kilka różnych leków w jednym), to właśnie potem takie są efekty. W czasie choroby należy tylko i wyłącznie zlikwidować podwyższoną temperaturę i leczyć katar inhalując oraz gardło pijąć gorące napoje, jakiś syrop. Nic ponad to. Wzięcie leków reklamowanych, to powikłania na długi czas. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było u mnie. Po zażyciu nowych leków, bo przecież silny wirus (sic!) nadal walczę z wydzieliną! Nie bieżcie żadnych leków z pseudoefedryną czy ibuprofenem. Wystarczą znany od lat kwas acetylosalicylowy lub paracetamol. Dużo ostatnio czytam o wirusach i takie są wnioski. Nic nie zabije wirusów, organizm tylko może je pokonać, więc trzeba mu w tym pomóc, ale tylko pomóc, a nie brać leki które nie działają, usypiają chorobę. Chodzi przecież o to, żebyście kupowali jak najwięcej leków i za nie płacili i leczyli się bez przerwy i nigdy nie wyleczyli. To samo antybiotyki. Szkoda słów. Koncerny farmaceutyczne do szpiku kości są zepsute. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAŻAJCIE!!
Nie bierzcie leków z ibuprofenem a szczególnie ibupromu bo powoduje krwawienia a szczególnie krwawienia z jelita cienkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dziecko duzo sie przeziebialam, ciagle zapalenia oskrzeli i zatok, jakims cudem odkryto u mnie po kilku latach w wymazie ,ze przyczyna wszystkiego byl gronkowiec.....pamietam ,ze rodzice szukali lekarstwa tutaj w Polsce i nie bylo...dostalam w koncy jakas niemiecka szczepionke , w zastrzykach nazywala sie Paspat czy Pasat jakos tak..i od tego czasu juz nie choruje....minelo ok 20 lat i nie mialam juz zapalenia zatok ani oskrzeli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancys
Do P, Arpad, proszę odszukać nazwę tej szczepionki, potrzebujemy rzetelnych informacji które mogą pomóc, proszę również tych co cierpieli a już nie cierpią o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucyF
dołaczam i ja... od roku sie mecze jak pies mam juz dosc lekarzy konowalow i ton antybiotykow a efetów i poprawy nie ma zadnej. Czekam na jakies cudowne sposoby jak sie pozbyc tej wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-a-r-t-e-k
dotychczas tylko czytałem ten temat bo mam podobne obiawy co wszyscy od ok 2 lat ale wczoraj byłem u laryngologa i chciałem sie podzielić co u mnie stwierdził. Generalnie wszystko w porządku sprawdzała uszy nos ptem gardło jakąś kamerką coś jakby laryngoskop czy jakoś tak to się nazywa. Stwierdziła że mam suche gardło i wszystkie wydzieliny nie spływają tylko zalegają na ściance i czuje przez to dyskomfort. Co mi przepisała: Glosal na nawilżenie gardła, oraz Marimer (woda morska) na nawilżenie nosa. Polecała aby pić olej lniany lub siemie lniane, kisiele, natomiast unikac napojów gazowanych, potraw pikantnych, owoców cytrusowych. Srednio jestem przekonany co do poprawności diagnozy i sposobu leczenia po przeczytaniu ego forum ale spróbuje i o wynikach kuracji napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do b-a-r-t-e-k
nie słuchaj laryngologów. ze mnie od 2 lat usiłowali zrobić idiotkę i hipochondryczkę. trzeba podejść z rozsądkiem do ich diagnoz i nigdy nie przestać walczyć o własne zdrowie bo nimi nie da się inaczej , trzeba być upartym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość health_8888
Proponuję wybrać się na kompleksowe badanie diagnostyczne organizmu (EAV) w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Krakowie, dzięki takiemu badaniu będziemy wiedzieć czy nie ma w naszym organizmie pasożytów takich jak np. glista ludzka, włosogłówka, przywra jelitowa, candida, gronkowiec, paciorkowiec, chlamydia, borelia i in., które przyczyniają się do wielu poważnych schorzeń. Po takim badaniu diagnostycznym można także zapisać się na terapię usuwania patogenów z organizmu. Polecam stronę www.mcpz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Dziwne ,że mimo takiego postępu lekarze nadal rozkładją ręcę nad takimi błachymi sprawami STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G007
nie wiem czy zioła pomagaja ale mi pomogło bardzo szybko wdychanie cebuli nosem przez 2 tygodnie jak zaczełam wąchac przekrojoną cebule aż łzy mi płynely też odpluwałam takie świństwo Poza tym cebula ma właściwości rozrzedzające krew i moze to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15latek
Mam 15 lat i od roku tez borykam sie z tym problemem .. cięgle odksztuszanie , plucie i plukanie gardla pomag ale tylko tymczasowo .. Bywa ,ze zapominam o tym piepszonym pietnie bo zanika ta wydzielina na pare dni ale ciagle wraca .. Mam sporo znajomych , przyjaciol i prawia mi ogromny dyskomfort ciagla mysl ,ze mam nieswiezy oddech .. Kupuje gumy do zucia , mam je przy sobie prawei zawsze i to maskuje zapach nieswiezosci , ale ile mozna wpierdalac gumy do zucia ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basic1159
Witam! Też mnie dotknęła ta uporczywa przypadłość. Jest tak uciążliwa dla nas i dla otoczenia, że można do głowy dostać. Ale ten kto nie doświadczył tego na własnej osobie nie zrozumie naszego koszmaru niestety. Ale mam dla Was wspaniałą wiadomość! Od wczoraj stosuję propolis w 3 postaciach: krople do użytku wewnętrznego, propolan - do płukania gardła i propolki - pastylki do ssania. I rewelacja! Dzisiaj już nie chrząkam notorycznie jak przez te kilka ostatnich miesięcy, tylko normalnie i śluz już mi nie spływa po tylnej ścianie gardła. Co za ulga! Jestem pełna nadziei i optymizmu wreszcie i jak najszybciej musiałam się z Wami podzielić tą wiadomością. Mam nadzieję że i Wam pomoże propolis. Gorąco polecam i życzę powodzenia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami-016
Nadmiar śluzu mają osoby z grupą krwi A i AB. Jeśli macie ten problem, to należy z menu wyeliminować nabiał i produkty pszenne. A zwlaszcza jeśli macie problemy z górnymi drogami oddechowymi, zatokami (niezależnie od grupy krwi - wtedy zero nabiału i pszenicy). Z kolei grupa 0 i B miewa ślinotok Pozdrawiam, mami-016@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofer
Witam Czy ktoś w końcu ogarnął tą cholerną wydzielinę? Macie jakieś sposoby żeby się jej pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina23
Witam mam 22 lata i od roku mam problem z wydzielina w gardle najpierw zaczelo sie od glupich zatok skaczylo na tym ze ciagle mam wydzieline w gardle przez to mam okropny zapach z rana gdy wstaje i caly czas boli mnie gardlo od tego suchego kaszlu niewiem co mam juz robic mam dosc chodze od lekarzy do lekarzy to jakies glupoty wymyslaja ze albo to ejst alergia albo astma poniewaz przez to mam problem z normalnym oddychaniem gdy oddycham przez nos jest mi ciezko i utyka lekko w gardle juz mialam zlepodejzenia ze to moze byc cos powazniejszego ale raczej nie jesli ktos ma naprawde dobry sposob na zlikwidowanie tego wszytskiego prosze zeby sie odezwal na emailalub gg 19435617 pozdrawiam Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×