Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta dojrzała

Pogaduszki na werandzie

Polecane posty

Witajcie moje kochane:) ... czytam czytam i nie mogę sie naczytać:) jestem zachwycona Tym co piszecie, i jak piszecie... o zdjęciach i życzeniach juz nie wspomne.. są po prostu piękne (i te \"stołowe\" i te \"zaśnieżone\") .. Wspaniale że jesteście... przykro mi tylko ze tak rzadko ostatnio tu bywam... wybaczcie ale mam urwanie głowy :( Aurinko (Słoneczko nasze:) ) ... jesli tylko przyjedzie moj osobisty fotograf postaram sie zrobic kilka fotek naszego bardzo skromnego stołu ... (ale różnorodność może być ciekawa:P ) 🌻 Vigo...oby to \"zawieszenie\" minęło i ogarnęło Ciebie ciepło Świątecznej Wigilijnej Nocy 😍 Advanced... masz ślicznie przed domem... po prostu jak w bajce...zupełnie jak u mojej babci na wsi...ech aż serce mi się ściska:) ... mogłabym sie podpisać pod kazdym wpisem (związanym z serwowanymi przez Was daniami na świateczny stół ) co tradycja to tradycja... podobnie sie jada w calej Polsce chociaz sa wyjatki.. biała kiełbaska - o ktorej pierwsze słysze ale jesli ktos robi tak od lat to nie widze nic w tym złego (odnośnie postu:P ) ... a od siebie dopisze potrawę ktora choć nie pochodzi z mojego regionu jest przez naszą rodzinę robiona... to tzw.\"makówki\" mak,bakalie, rodzynki, orzechy, zagotowane w mleku.. potem przekładane razem z bulką (hałką) ... pychota:P ... mowi sie ze jest to potrawa śląska ale pewnie rozprzestrzenila sie już po całym kraju:P *magdo* 😍 Kobieto dojrzała 😍 Yolando 😍 ofko 😍 Lineczko 😍 .. mam nadzieje ze o nikim nie zapomniałam... ale tak na wszelki wypadek ściskam Was wszystkie 😘 http://kartki.o.pl/pickup.php?message_id=051221mjon8Wz0mErzinB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, chcialam podziekować za wszystkie życzenia, szczególnie te mailowe od Advanced, są prześliczne. Przepraszam, że się tu nie wpisuję, ale poprostu nie czuje się na siłach i nie mam takich pięknych opowieści w zanadrzu, jak Wy, kochane werandowiczki. Ale wszystko z uwagą i wielką przyjemością czytam codziennie. Życzę Wam wszystkim spokojnych przede wszystim Świąt, spędzonych w rodzinnym, mniejszym lub większym gronie, wśród osób bliskich i życzliwych. A w Nowym Roku - końskiego zdrowia dla Was, Waszych dzieci, mężów, rodziców, kotów, psów, rybek, kanarków ... , siły, humoru, życzliwego otoczenia, fajnych wyjazdów wakacyjnych i nie tylko, zdolności zauważania drobnych uroków tego świata. Trzymajcie się, dziewczyny, będzie dobrze, jeszcze tak szybko się nie rozpadniemy :) , jeszcze trochę porządzimy na tym pięknym, choć czasem wrednym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Aurinko Advanced *magdo* Kobieto-dojrzała ofko Linko Ewo Szymonko - dobrze ze jesteście 😭 - słowa nie mogę wydusić, łzy och te łzy😭 Dziękuję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę też złożyć życzenia! Najpierw dziękuję za bajkę - zdążyłam ją przeczytać do końca i wydrukować! Piękna bajka! Teraz szybciutko do wszystkich werandowiczek i werandowiczów: wszystkiego najlepszego dla wszystkich! Spokoju, radości i pełnego brzucha! Pociechy z dzieci, z wnuków i z najbliższych! Teraz już nie trzeba pościć w dniu wigilijnym, ale u moich rodziców i tak będzie tradycyjnie. Lecę już spowrotem, bo piszę od sąsiada z bloku, a patrzą na mnie troszkę ździwieni, że zamiast pomagać rodzicom to ja do komputera przyszłam. 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ czekam na kolejną opowieść Adwanced! Już się nie moge doczekać tego PO sylwestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za życzenia ja tez chciałam wam życzyc przede wszystkim zdrowia ,spokoju i miłości w rodzinie , szczęścia a przynajmniej zadowolenia z zycia i zwykłej normalności w Polsce i optymizmu -napewno bedzie tylko lepiej a nie gorzej . no i do spotkania przed następnymi świętami. Vigo współczuje Ci ,niemniej z ciekawościa przeczytałam ściagę o prezentach- przyda się.Niestety pocztę tylko przeglądam jak się otworzy ;) albo kablówka jest przeciązona albo trzeba poprosic młodzież o zrobienie porzadku z kompem .Sciskam was serdecznie miłe moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dziewczyny,co robicie🌻? Ja upajam się zapachem duszonych grzybów do farszu:D A grzybki te dostałam latem od mojej kochanej przyjaciółki z lat młodości! Chodzę sobie po domu,wącham:D i cały czas myślę o niej,jak ona te grzybki zbierała,jak je suszyła,jak o tym opowiadała,a to jest ta z moich przyjaciółek,która ma zacięcie aktorskie!I znowu jestem z nią i jej kochaną córeczką,a myślałby kto,takie zwyczajne grzybki:D Kochane🌻takich \"prezentów z żelaza\" Wam życzę mmmmhmmmm w życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane werandowiczki! Wrocilam dzisiaj nieco wyciszona.Jestem pod wrazeniem.Moja babcia wyglada przecudnie.Lezy sobie cichutko z lekkim usmiechem na twarzy.Wokol setki kwiatow-ogromniaste bukiety z dedykacjami pamieci. Kazdy z przybylych wpisal sie do KSIEGI PAMIECI.Otrzymal takze obrazek z napisem: Do not stand at my grave and weep; I am not there.I do not sleep. I am a thousand winds that blow. I am the diamond glints on snow. I am the sunlight on ripened grain. I am the gentle autumn\"s rain. When you awaken in the morning\"s hush, I am the swift uplifting rush of quiet birds in circled flight. I am the soft stars that shine at night. Do not stand at my grave and cry; I am not there.I did not die. Idzie w eter!!!Wybaczcie mi,bylam Jej to winna.Z pewnoscia bedzie radowac sie wspolnie ze swoim mezem i rodzicami. Lineczko! Alez sie rozmarzyla....Zazdroszcze Ci troche tych zapachow...Przypomnialas mi takze krzatanine w moim domu... Dopiero jutro wracam do domu i przystapie do przygotowan.Wybieram sie do przyjaciolki w sobote rano,by pomoc Jej w wigilijnych przygotowaniach.Wczesniej zamowilam domowe makowce,pomyslalam o prezentach i zakupach. Najwazniejsze,ze bede wsrod kochanych osob.Niestety,tutaj nie czuje jeszcze Swiat. Wyznam szczerze,ze najlepiej lubie swieta w Polsce.Tu jest tylko ich namiastka....Zaprogramowalam sie i musze funkcjonowac..... Kochane moje!! Dziekuje ,ze jestescie.Musze sie jeszcze weranda nacieszyc,bo juz niebawem bede miala klopoty z Wami kontaktowac sie.Poki co czytam Was,pisze i wylewam swoje smutki.Wybaczcie mi ,ze troche zaklocam .......Od jutra nie bedzie tematu! ZYCZE NIEZWYKLYCH SWIATECZNYCH RADOSCI, NIEZAPOMNIANEGO SMAKU SWIATECZNYCH SPECJALOW I WCIAZ NOWYCH MOZLIWOSCI W ZYCIU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vigo,Vigo🌻 ,a po co jest Weranda? Jasne,na poezję,na prozę,na cudowności,na szalone myśli,na wariactwo!!!! Ale też,aby pocieszyć skołatane nerwy,cytuję Advanced,aby stwierdzić,że technicznie jest się do bani,choć to nie jest prawdą wcale,ani wcale,Aurinko,do urwania głowy,Marianna,do udawania,że się nie ma takich pięknych opowieści w zanadrzu,Ewa! i Vigo! do wylewania swoich smutków. Jak trudno jest dojść do siebie po stracie przyjaciela,każdy to rozumie.Najwspanialsze jest to,że byłyście tak bardzo sobie bliskie,to się liczy naprawdę. Vigo🌻,znam Cię od bardzo niedawna,ale też jesteś mi już bardzo bliska,jesteś tak szczera, spontaniczna,jednocześnie czuła i wrażliwa.🌻.Bardzo Cię lubię i nie chcę słyszeć o braku dostępu do sieci! Kocham Was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam🌼 U mnie też w domu pachniejuż kapustą z grzybami, mam juz w lodówce śledzie z cebulką i jabłkiem w oleju, a dzisiaj lub jutro rano upiekę makowiec - juz nie beczę, raduję się trzeba sie cieszyć bo jest z czego. Wczoraj bylismy w Teatrze Nowym na \"Wieczorze kolęd\". Piękne te nasze kolędy, ciekawa scenografia przypominała starą pocztówkę - wielkie przezycie. Wczoraj dostałam na GG taki tekst. Nie na temat, ale wart chwili refleksji. Kiedy ma 5 lat oglada sie w lustrze i widzi ksiezniczke Kiedy ma 10 lat oglada sie w lustrze i widzi Kopciuszka Kiedy ma 15 lat oglada sie w lustrze i widzi obrzydliwa siostre przyrodnia kopciuszka Kiedy ma 20 lat: oglada sie w lustrze i widzi sie \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, wlosy za bardzo krecone albo za proste\", ale mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: oglada sie w lustrze i widzi sie \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, wlosy za bardzo krecone albo za proste\", ale uwaza,ze teraz nie ma czasu, zeby sie o to troszczyc i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat oglada sie w lustrze i widzi sie \"za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, wlosy za bardzo krecone albo za proste\", ale mówi, ze jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: oglada sie; w lustrze i mówi: \"Jestem soba\" i idzie wszedzie. Kiedy ma 60 lat: patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy juz nie moga na siebie spogladac w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa swiat. Kiedy ma 70 lat: patrzy na siebie i widzi madrosc, radosc i umiejetnosci. Wychodzi z domu i cieszy sie zyciem. Kiedy ma 80 lat: nie troszczy sie o patrzenie w lustro. Po prostu zaklada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemosc ze swiata. Moze wszystkie powinnysmy duzo wczesniej zalozyc taki liliowy kapelusz? Jasne, szkoda czasu, tylko trzeba wczesniej dojrzeć :-) 🌼Wszystkich pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moje wy kochanieńkie!!! Jade dzisiaj w góry, wieczorem. Pogoda coś nie bardzo, mam nadzieje że dojedziemy bezpiecznie. Trzymajcie kciuki. Jeszcze pisze z pracy ale za minutek kilka sie zbieram. Chciałam wam tylko jeszcze kilka słów naskrobać. Obiecuje że gdy bede się dzielic opłtkiem pomysle o każdej z Was i w myslach prześle gorące zyczenia zdrowia i szczęścia. Myśle że każda z nas ma juz wspaniały prezent na te świeta, a mianowicie naszą werande i jej wspaniałe i kochane forumowiczki. Vigo słoneczko mam nadzieje że mimo tej tragedi święta będą dla ciebie miłym przezyciem. Linko jak zdrówko? Advanced zycze dalszego natchnienia. Aurinko pamietam o fotkach dla Ciebie. Yolando, kobieto dojrzała, ofka, panna marianna, hm, ewa 33, szymonka, gerli. Dziewczyny trzymajcie sie ciepło i świątecznie. Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. P.S. Bigos pyszny, lekko był przesolony, ale jakos uratowałam ta sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny!!!! Gdy na niebie wigilijnym pierwsza gwiazdka zaswieci, Gdy w spokoju do stolu zasiadziecie, Niech koleda przyplyna dla WAS te zyczenia: Zycze Wam i bliskim, by Swieta byly okresem pojednania i spokoju, by wszystkie problemy schowaly sie gdzies w kat, a Swieta uplynely w jak najlepszej atmosferze. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NAJSLODSZEGO, GORY SLODKOSCI I WIELE MILOSCI MOCY PREZENTOW POD CHOINKE!!! Niech PIEKNO Bozego Narodzenia ogrzewa DOM i opromienia SERCA. NIECHAJ SWIETA WYPELNIA SIE TYM PIEKNEM.!!!!!!!!!!! W te piekne Swieta jestem myslami z Wami dzielac sie oplatkiem. SKLADAM NAJCUDOWNIEJSZE ZYCZENIA BLOGOSLAWIENSTWA BOZEGO I WSZYSTKICH MARZEN SPELNIENIA!!!!!!!!!!!!! Gdybym nie miala dostepu do internetu ,juz dzisiaj przzekazuje noworoczne zyczenia: SZCZESCIA CO RADOSC DAJE MILOSCI CO NIESIE POKOJ ZDROWIA CO RODZI WYTWALOSC, WIARY CO NADZIEJE PROWADZI, DNI WYPELNIONYCH DO KONCA, NOWYCH WSCHODOW SLONCA I NIECH WIECEJ TAKICH RZECZY NOWY ROK CI UZYCZY!!!!!!!!!!!!!!!! ZDROWIA,MILOSCI,ZROZUMIENIA,WSZELKIEJ OBFITOSCI ORAZ SPELNIENIA MARZEN I PLANOW.! Kochane dziewczyny ,wyznaje szczerze,ze jestescie cudowne,madre,subtelne i takie przyjacielskie.Dziekuje za cieple i pokrzepiajace slowa.Dziekuje za wszystkie uatrakcyjnienia.Dziekuje ,ze jestescie!!!!!Bardzo Was polubilam i wierze,ze bede z Wami mimo chwilowych trudnosci. Sciskam Was bardzo serdecznie i mowie do widzenia. WESOLYCH SWIAT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 chciałabym tu narysowac choinkę, a pod nią narysować górę prezentów. Ale nie takich prezentów, które mieszczą się w kolorowych paczkach, tylko takich, które wypływają z mojego serca, aby osłodzić Wam i Waszym bliskim świat wokoło. Chciałabym narysować życzenie Bliskości i Wdzięczności, jaką czuję, kiedy Was czytam i o Was myślę, chciałabym narysować Zdrowie, jakiego Wam , moje miłe Panie - życzę z całego serca, czy pokolorować Pomyślność - jakiej potrzeba każdej z nas. Niestety. Nie umiem. Więc tylko prościutko piszę: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje! jeszcze nigdy w życiu nie otrzymałam tylu życzeń świątecznych. Jeszcze nigdy w życiu nie miałam tylu przyjaciół w całej Polsce. Co za rok, co za rok! Co za Święta! A wydawało mi się, że dla mnie zaszło już słońce (aurinko !) Dziękuję losowi za najpiękniejszy prezent, jaki można otrzymać od ludzi - serdeczność, życzliwość, sympatię. Dziękuję Wam wszystkim, których imion nie spamiętałam, ale bliskim mi i bardzo potrzebnym bywalczyniom Werandy. Wesołych Świąt! Viga, Magda, Linka, Aurinko, Advanced, Yolanda, Ewa33, Hm, Kobieta Dojrzała, Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja - Szymonka przepraszam, że nie od razu wspomniałam panne-mariannę 🌻 , Ofkę 🌻 i Gerli.🌻 Naprawdę pamiętam Was wszystkie. Zapominam tylko ników. Jest nas tak dużo. Ale to dobrze, naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🌻,szaleję od czytania Was🌻,u mnie wszystko przesolone🌻,zakochałam się chyba 🌻,oczywiście w Werandzie🌻 👄 dla Was. Mam córeczkę śliczną,przyleciała zza Kanału:D dzisiaj w nocy na skrzydłach LOT- u,Aurinko:D,ale co to skrzydła cienkie,leciały,leciały aż spózniły się godzinę ALE PRZYLECIAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochanych świąt życzę wszystkim🌻 Lecę przesalać!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny,wszystkiego najlepszego z okazji świat,duzo radości,miłosci ,przyjazni,ciepła i samych dobrych dni na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TE ŚWIĘTA ŻYCZĘ WAM ZATRZYMANIA ZAPATRZENIA ZAMYSLENIA PRZEZ CHWIL KILKA NIECH TO CO NADCHODZI PRZYNIESIE NOWE I NIECH ZAKWITNIE I BĘDZIE DOBRE Jola B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymonko ja tez wpadam na werandę rzucic okiem chociaz nie mam czasu i tez się cieszę że gdzies tam ,...ktoś tam ... tak zwyczajnie pomyśli sobie o mnie ..Tobię Vigo od tego jest weranda żeby powiedziec co nam na duszy lezy , przeciez to jest kolej rzeczy kazy z nas to przechodził albo bedzie .Linko, Vigo,Yolando, Ewo,Panno Marianno,hm,Aurinko,kobieto dojrzała, Magda,Advanced-zdrowych , wesołych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już za chwilkę zasiądę z całą rodzinką przy stole. Tak zajęłam się sprawami Wigilii, że zapomniałam o solenizatkach. Dzisiaj są imieniny Adama i Ewy. Nie sądzę, że wśród nas jest jakiś Adam, ale Ewy - na pewno! Najlepsze życzenia dla wszystkich wigilijnych Ew. Wszystkiego Najlepszego!🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 PS. Ja też jestem Ewa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurinko🌻,Ewo🌻,a czy Ty jesteś Ewą? Mocno i imieninowo całuję Wasze kochane buziaczki👄👄 My to mamy z tymi imieninami,prawda? W tej chwili po raz pierwszy usiadłam tak naprawdę w dniu dzisiejszym,a przecież wieczór wigilijny u mnie się jeszcze nie zaczął! Wesołych świąt dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kłaniam się nisko wszystkim paniom z Werandy w drugi dzień Świąt Bożego narodzenia.🌻 Cała rodzinka, objedzona do granic możliwości, poszła na spacer do naszego lasu, a ściślej do Puszczy Białej (tubylcy mówią: poszli na puszczę). Ja ostałam się sama w domu i dobrze mi niesłychanie. Postanowiłam kliknąć parę słów, chociaż wiem, że i tak nikt ich nie przeczyta przed środą. A niech tam, przynajmniej przez chwilę pobędę na Werandzie sama i odetchnę od nieustannego gwaru. ;-) Wigilia wypadła cudownie, a nasz rodzinny Amerykanin zrobił chyba kilkaset zdjęć. Był zachwycony, a my z córką spracowane, ale szczęśliwe. Dzisiaj mam w domu przedstwicieli kilku kontynentów. Z Ameryki Północnej - Darrel- mój zięć, z Australii - Olaf, mąż zaprzyjaźnionej z naszą córką- Agnieszki, a z \"EuroAzji\" Peter z Holandii, kolega akademicki naszej córki; razem studiowali na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Hadze. Dodam, że jego żona to Japonka. Wystarczy! Jest zabawnie, kolorowo i gwarnie, bo pod nogami kręci się trójka międzynarodowych maluchów w wieku mocno żłobkowym. Na szczęście wszyscy znamy angielski, a dzieciom to i tak wszystko jedno. Wciąż pokrzykują po swojemu. Największą atrakcją dla dzieci okazały się psy. Dobrze, że mam trzy, bo każdy maluch prowadzi teraz na smyczy swego ulubieńca. Właśnie podglądam ich przez okno, widzę jak drepczą \"na puszczę\" prowadząc na smyczy większe od siebie brytany (nie licząc Czaty - jamnika miniatury). Wokół całego korowodu krążą międzynarodowi tatusiowie i robią tysiące zdjęć i filmików. Mam prawdziwy ubaw.:-) Kończę, bo czas już wyciągnąć się na kanapie przed telewizorem. Mam tylko pół godziny spokoju. Życzę miłego wieczoru ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusciutko na werandzie , chyba pogoda niedopisuje .......albo dalej świetujecie\\biesiadujecie\\ pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Jak szybko minęły tegoroczne Święta, zresztą jak każde poprzednie. Człowiek tak długo na nie czeka, tyle się do nich przygotowuje, a one uciekają już po dwu dniach. Szkoda. Na szczęście za rok znowu nastanie przedświąteczna gorączka i wzruszające spotkania. W Wigilię każdemu udziela się radosny odświętny nastrój. Nawet nasz podwórzowy pijak nie awanturuje się w ten dzień. Stoi zwykle w bramie, w tym roku jakieś trzy godziny, a może nawet i dłużej, i swoim ochrypłym głosem życzy każdemu, kto pojawia się w jego polu widzenia - wszystkiego najlepszego. Najserdeczniejsze życzenia jak zwykle składa dyplomatom, którzy zajmują najpiękniejsze mieszkanie w naszej oficynie i są dla niego niezwykle hojni. Mimo, że zmieniają się co kilka lat, chyba przekazują sobie nawzajem przykaz obdarowywania go butelką alkoholu. Wiedzą, że mogą być wtedy spokojni o swój samochód i inne dobra, przez cały rok, aż do następnej Wigilii. Nasz dozorca przystroił jak zawsze klatki schodowe świeżymi gałązkami świerkowymi, które zebrał, jak co roku z sąsiedniego placu sprzedaży choinek. Dzieci wspomnianego pijaczyny dostały prezenty od wielu, wielu lokatorów, a podwórzowe koty podwójną porcję mleka. Co roku podobnie, ale jakby inaczej. Nawet babcia z drugiego piętra, ta która niedosłyszy i dlatego telewizor nastawia na cały regulator (podwórko studnia zwielokrotnia głos nie do wytrzymania), nastawiła w tym roku inny zestaw kolend i piosenek świątecznych, a pan Lisek Zbyszek zamiast typowych dla siebie akwarel, rozdawał w tym roku swoje schizofreniczne kolaże. Wszystko jak co roku, a jednak inaczej. Ja tym razem byłam sama. Życzę spokojnej nocy. Dobranoc Drogie Przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie Panie! Dotarlam do Was.Nie przypuszczalam,ze uda mi sie \"podlaczyc sie do swiata.A jednak... Tak tu cieplutko... Moje kochane,wrocilam ze Swiat_wypoczeta,zrelaksowana.Wyobrazcie sobie,ze w tym DNIU nawet nie mialam czasu na lzy.Wigilie i Swieta spedzalam u mojej serdecznej przyjaciolki/znamy sie od 16 lat/Ba,nawet kiedys mieszkalysmy w Chicago razem.Taka zwykla i niezwykla przyjazn przerodzila sie w cos wiecej.Czuje sie u Nich jak w domu.Bylo cudownie.Nie wiem ,kiedy minely mi 2 dni Swiat. Potem troche pobiegalam po miescie_mnostwo obnizek!!!!! Od dzisiaj jestem w nowej pracy.Nie jestem pewna,czy dobrze robie?Daje sobie jeszcze kilka dni na przemyslenia.Kolejna babcia,tylko,ze bardziej schorowana.Mila,ale.....wymaga asysty na kazdym kroku.Rodzina porzedniej babci stanowczo mi odradza tej opieki. Jesli pozostane z nia,Sylwestra mam z glowy..Praca.....praca... Cos ze mna nie tak,nie potrafie zyc bez pracy!!!! Jesli bede miala okazje,natychmiast przybiegne do Was na werande. Zapewne juz planujecie Sylwestra?Bawcie sie !!!!! SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Już w domu, juz w pracy. Tak szybko minęły te świeta.... Ale było cudownie. NIgdy w życiu nie widziałam tyle śniegu na swoje szaroniebieskie oczka. Mąz z kolegą jak poszli po choinke do lasu to się zakopali po szyje. A przyniesli taka, że nie uwierzycie. Dwa metry wysoka i dokładnie licząc tak z 8 gałęzi! I zamiast stojaka dali opone z felgą...Ale i tak się cieszyliśmy z choinki. A śmiechu co niemiara. Ech jak pomyśle że następne święta dopiero za rok. Ale to chyba lepiej, przynajmniej są wyjątkowe, prawda? Aurinko podaj meila, to ci pośle jakąś fotke. Nie ma tego dużo może dwie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×