Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta dojrzała

Pogaduszki na werandzie

Polecane posty

ale na życzenia przysłano. Wybiorę sobie z nich małe co-nieco ! Jest ich tak dużo, że starczy dla każdego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę pójdę posiedzieć przed telewizorem u boku mojego \"sterszego pana\", jak ładnie mówi Aleks. Ale wrócę i poczytam. Pewnie czuje się samotny, bo klikam wciąż na komputerze. Jak wrócę, naleję wtedy do kieliszków werandowego wirtualnego szampana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że to setna strona Werandy a nie setna rocznica naszych urodzin. Chociaż przy takich życzeniach kto wie .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuupsss.. Ja naprawdę tak dużo nie wypiłam ! Ale czy ja dobrze widzę ? Nowa Ewa ? Czy stara Ewa....ale widziana podwójnie ? Ach... . Nie wiem jak to było, ale czuję, że Świat kręci się wokoło I tak mi jest wesoło. Chcę do domu wrócić, a tu tłum się drze: To skandal! Ona się na nogach trzyma źle. Gdzie nocy tej się zjawię, Wszędzie prawie słyszę słowa te: :):)Ta mała piła dziś i jest wstawiona, 🌻 Kto nie chce wierzyć mi, niech się przekona! Rozkoszny szmerek w pijanej główce ma, Więc jak cukierek, usteczka słodkie wszystkim da. Ta mała piła dziś i jest wstawiona, Jest taka senna, ach, rozanielona. Czyj ją rozpalił żar? Kto jej starł puder z lic? Ta mała piła dziś i nie wie nic! Łoooo... Już pamiętam teraz, bo to było tak: Urządzał Jurek bibkę, Zaprosił mnie na rybkę. Ja Stasiowi całe wino wprost na frak, Lecz dalej zapomniałam, co i gdzie i jak. A potem Jaś najsłodszy Plótł trzy po trzy na miłości znak. Ta mała piła dziś i jest wstawiona, Kto nie chce wierzyć mi, niech się przekona! Rozkoszny szmerek w pijanej główce ma, Więc jak cukierek, usteczka słodkie wszystkim da. Ta mała piła dziś i jest wstawiona, Jest taka senna, ach, rozanielona. Czyj ją rozpalił żar? Kto jej starł puder z lic? Ta mała piła dziś i nie wie nic! Kto ? no kto ?...starł mi puder z lic ? Eeeech,wyjdę może do lasu ...co ????? Kocham Was - Aleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie możecie zobaczyć mojego męża. Siedzi na kanapie przy telewizorze. U jego nóg trzęsie się olbrzymi Doro - znajda - owczarek niemiecki, albo coś podobnego. Na kolanach trzyma wtuloną przerażoną Czatę - jamnika miniaturkę ( trochę \"utytą\", więc nie taką jak dawniej - miniaturkę), a na przeciwko niego leży sobie spokojnie nasz trzeci milusiński - suka Sara, dumny owczarek niemiecki ( rasowy!). Jest spokojna, bo....głucha. ma trzynaście lat i nic a nic nie słyszy od roku. Szczęściara. Mąż nie może się ruszyć i po cichu klnie zwyczaj ogni sztucznych. Na szczęscie to tylko raz roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevena
wiec przyjmiecie mie do swojego grona ???jesli tak to bardzo sie ciesze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat, sto lat dla naszej Werandy! :) STo lat piszę na SETNEJ stronie ! :) Idalio, żadna z nas nie ma stu lat, ale ciekawa jestem ile mamy tych lat razem. Jakby zliczyć. Lepiej nie liczyć. Przed nami Nowy Rok. Dobry rok. Już to wiem! Dobry, bo z Wami, z Werandą! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sevena !!! Nie tylko przyjmiemy ! Będziemy nosić na rękach,jako noworoczny prezent ! A co do 100 lat ? Idalko,jesteś optymistką.Ja liczę nas na co najmniej pół millenium. MÓWIĄ WIEKI.... Ahoj miłe koleżanki !!! Nie wiem,kto starł ten puder ? Puder był,ale teraz - nieobecny ..... Czyżby to starszy pan upił mnie i wykorzystał ? O nie ! to czemu ja nic nie wiem o tym wydarzeniu ?????????? Zaraz szampan moje kochane !! Ściskam Was ,bo obawiam się iż język....a...może palce...One bywają nieposłuszne.A po szampanie - szczególnie !!! :)Aleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam Stary Rok 2006. Za minut kilka powitam z Wami Nowy - 2007. Ten Stary Rok był dla mnie szczególne łaskaw. Żegnam go z nutką żalu. Zostało mi wiele wspomień i dóbr. Jednym z tych dóbr jest Weranda. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest ? Kto mi wstawił gwiazdkę,w żeglarskie pozdrowienie !!! AHOJ !!! Męża Aurinko pozdrawiam specjalnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż woła do telewizorni, przygotował już szampan! będę o Was myśleć w tej szczególnej chwilce. Przygotowałam kieplszek i wznoszę go do góry. Narazie w myśli, ale zaraz w rzeczywistości. Spotkam się z Wami za chwilkę, ale juz jakby będzie .... za rok.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest ???????? Czy ktoś mnie posądza o wulgarny język ? Przecież płyniemy...po Pogorii.. A jest taka piosenka !!!!!!! Chłopcy...ahoj.. Niebieskie oczy jej.. Żegnały statek co płynął w dal... Żegnały żagle białe... Chłopcy....AHOJ..to może ...ACHOJ ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok do Was nie pisałam. A przynajmniej - ostatni raz pisałam w ubiegłym roku. Hej witam w 2007 Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tu taka pustka
nie tu nikogo? Komu mam skladac zyczenia? No komu.Uciekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×